Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

denber
20. únor 2008

ahojky lidičky, oxford budeme brát určitě-jen ta barva. paní prodavačka nám říkala, že mají být nové barvičky nejsou taky špatné🙂 krásné🙂

claris
24. únor 2008

chicony: tak to mě výfukové plyny vůbec nenapadly☹ já jsem ocenila výš posazenou korbičku z čistě mých důvodů🙂, aby mě nebolely záda, když se budu x-krát naklánět do kočáru. a nedivím se ti, že tě nadchl, mě se trojkolky nikdy nelíbily a řekla bych, že málokterá se mi líbí i teď, nikdy jsem ji nechtěla, dokud jsem neuviděla mikado, pak mi vyloženě sedl do ruky a bylo rozhodnuto, na prodejně jsem se ho nemohla nabažit. jezdím s ním 5 měsíců a neměnila bych.

moranda
25. únor 2008

Ahojky,
konečně se mi podařilo zaregistrovat. Malá se mi narodí v červenci, ale už teď se sháním po kočárku. Do Mikáda jsem se zamilovala hned pro jeho všestranost a výše položenou korbičku oproti ostatním kočárkům. Řeším problém zda se dobře vejde podvozek do kufru auta. Teď máme starou škodovku, ale budem kupovat jiné. Prosím, pošlete mi zkušenosti se skladností Mikáda v jednotlivých typech vozů. Vejde se třeba do fabie, felicie? Díky moc za odpovědi. 🙂

denber
25. únor 2008

ahoj, morando- nám se malé ( nechce ukázat co je) narodí v červnu. byli jsme se na kočárek podívat ve Vítkovicích. paní nám ho i složila a světě div se, bylo to úplně pidi🙂 podle zkušeností co nám říkala, tak fabie ani feliny s tím nemají problém, prý ani punto nebo matiz🙂

moranda
26. únor 2008

Denber, díky za zprávu. sm ráda, že nemusíme kupovat kombík, tím bych asi nezaparkovala 😉 .
Jen mám obavu z barev Mikáda. Mě osobně se líbí písková s oranž lemem, ale jak se taková kombinace udržuje? Má některá z vás zkušenosti s touhle barvou? Já měla před lety z Polska tmavě modrý kočár a dala jsem tenkrát na tchýňku, ta mi radila přikrývat boudičku proti slunci ( když malý spal na zahradě) plenou, aby nevyšisoval. Tak předávám radu dále pro ty co se rozhodly pro Picasso, protože mě se tahle rada osvědčila a kočár byl pořád jako nový. Jasně, že po městě nebudete jezdit s plenou přes boudu 😀...

denber
26. únor 2008

morando, ohledně barviček-někdo to tady už zmínil, že na internetu a ve zkutečnosti jsou trochu jiné. mi se třeba nelíbila modrá barva, zdála se mi taková nijaká,ale jak sme byli v tom obchodě, hned bych to brala.
http://www.bobecek.cz/index.php?main_page=index...
http://www.2o2.pl/index.php?p450
přikládám ti tu dvě adresy, jedna je na ten obchod ve Vítkovicích a druhá na polské stránky a tam jsou myslím všechny možné barvičky, akorát teď se má prý objevit nová kolekce barev, tak se uvidí.
můžu se zeptat kdy to čekáte a copak to bude?🙂

moranda
26. únor 2008

Ahojky Denber,
čekáme holčičku Elišku kolem 8.7. Tak si ještě počkám, jaké barvičky kočárků ještě přibudou. V naší rodině jsou poslední dobou kluci (za 14 dní bude mít švagrová Káju) a tak mi všichni tu kočičku závidí. Kluka už máme a ten to bere jako podraz ( on a děda chtěli kluka). 🙂 🙂 Jeden se prostě nezavděčí. 😅

denber
26. únor 2008

morrando, tak to musíte pořídit dvojčata-kluka a holku, jediné řešení🙂 nad eliškou taky trochu váhám🙂 u nás je termín druhá polovina června, nám se to furt hýbe- 26.6. , 17.6. , 25.6 atd. ještě že ten měsíc je skoro jistý, pokud to nepřetáhnu🙂 já uvažuju o oranžové, oranžovočerné, červenočerné.... mám pár favoritů,ale to je asi vše🙂 a malý se ani trochu netěší na sestřičku?

ines22
26. únor 2008

Ahojky, tak i já se přidávám, dneska jsem si byla Oxforda "osahat" v Táboře a je fakt bomba, uplne sem se do nej zamilovala 😀 , je lehoučkej, krásně se s ním jezdí a zátačí,no prostě bájo. už se těším až budu drandit s mimísem 😀

denber
26. únor 2008

ine22, taky se nemůžu dočkat. opravdu sem měla sto chutí ho hned ten den koupit. až bude malé tak budu asi furt venku(vím, že ne-ale ze začátku určitě 🙂 ) i příteli se strašně líbil, zajímal se jak složitě se skládá apod. a paní zmáčkla ťuplík a šup kočár byl dole. prostě senzace 😉

ines22
26. únor 2008

Denber já ho rovnou objednala, jsem magor 😀 , vím že je brzo, ale objevila jsem ho za super cenu, tak jsem nechtela čekat 😅 , Paní mi to taky všechno ukazala, je fakt bombovej, splnuje všechny moje požadavky 😀

moranda
27. únor 2008

Ahojky Denber, syn sestřičku oplakal. Přišel totiž z fotbalu s odřeným nosem, ušlápnutou nohou a bulel. Ptám se ho :"To se ani nezeptáš co budeme mít?" Co? "sestřičku" a on na Bú, bú ☹ , že chtěl bráchu, aby s ním stavěl bunkry. Jenže až bude mimi velký na stavění bunkrů, tak mladý bude lítat za holkama (rozdíl 11 let). Tak snad bude aspoň vozit kočárek 🙂 samo, že Oxforda. Včera jsem se stavila v krámku, kde ho mají s tím, že si jdu pohoupat Mikádo. No koukali jak na šílence. Už tam nesmím chodit, manžel šílí, že dělám ostudu. 😀

marlan
27. únor 2008

ahoj holky,
tak se hlásím jako nová majitelka oxfordu - jen bude ještě do půli května zaparkovaný u tchánovců - asi tam teď budeme hodně často chodit na kávu 😀 😀 😀

Jen jsem se chtěla zeptat - co dáváte pod miminko? přijde mi, že ta podložka není nejměkčí (jako třeba u Jané, Cortiny....)?

hana79
27. únor 2008

Ahoj Holky chtěla bych se zeptat,kde se dá v Praze sehnat mikado ox-ford,chtěla bych se jet naněj podívat a za jakou cenu. Taky jsem tu četla že snad někde v Hostivaři,byla jste se tam nějaká naněj podívat???
Já jen abych tam nejela zbytečně když už pojedu takovou dálku 😉
Také jsem si ho moc zamilovala,ale pořád nevím jakou barvu buď červenou nebo tu hráškovou,uvidíme podle pohlaví miminka 🙂 Jinak Vám všem přeju moc hezký den

marlan
27. únor 2008

hani - zkusi si tam raději zavolat - z Hostivaře se přestěhovali a na novém místě (P10) jsou jen ve čtvrtek

http://www.detskecentrum.cz/ramec.htm

denber
27. únor 2008

ahojky, pod mimčo moc nevím. možná je to proto,aby bylo na zcela rovné ploše. já mám takové ručníčky kt. pod něj dám a navíc bude(zvláště ze začátku) v nějaké zavinovačce, nebo něčem podobném, tak myslím, že měkučko bude mít dost.
Ines 22: to ho dostaneš tak do měsíce, ne?
marlan: kde bydlí tchánovci, že bych taky začla chodit na kafe🙂)))))))) a ines22: jakmile ho dostanete, dejte vědět-další kafe taky zvládnu🙂))))
u mě je možná lepší, že ho ještě nemáme, protože bych u něj seděla furt🙂

hana79
27. únor 2008

Ahoj marlan moc ti děkuji za info,musím to doma probrat jestli tam semnou zajedou nebo počkám až mi za měsíc řeknou co čekáme a potom bych si zajela rovnou pro kočárek 😉

marlan
27. únor 2008

den - v Kolíně - klidně přijeď 😀

denber
27. únor 2008

marlan: fajn, tak kdy 😀
a se špuntem(kt.je sice ještě v bříšku) tam budem coby dup

libuks
28. únor 2008

Ahoj holky,
taky přemýšlím o tomto kočárku a prosím všechny ty, které už mají zkušenost i s tou sportovní versí, aby napsali zážitky. Přijde mi, že je nějaká maličká a uzoučká.
Prosím prosím....
Hezký večer

zachy
29. únor 2008

Hani, my se na nej byli prvne podivat v nakupnim centru na Hostivari, je tam jeden maly obchudek s detskym zbozim,pani nam vse ukazala. Nakonec jsme ho koupili na www.detskecentrum.cz, a jsme plne spokojeni. Jen teda mame problem do starych vytahu (vetsinou ve starych baracich, a panelacich), ma totiz siroky rozchod kol v zadu. Ale to je tak jedine. Mala se narodila v srpnu a je to poradny dlouhan, a porad se nam do korbicky vejde. 🙂

denber
29. únor 2008

zachy, to s výtahama je recht. ale teď se výtahy začaly hodně měnit, podle nových norem a tam je to v pohodě. aspoň co sem měla možnost zjistit. moc si mě potěšila, že se tam malá vejde🙂 protože naše malé má přít na svět v červnu. 🙂

hana79
29. únor 2008

Ahojky zachy,také moc děkuji za informace o dětském centrumu už psala marlan tak jsem na internetu sondovala,já bydlím v rodinném baráku takže výtah mě až tak nevadí a u tchýně výtahy předělávali tak snad to bude OK 🙂
Stejně spíš jezdí oni k nám. Také čekáme v srpnu přírustek snad to bude holčička chtěla bych ten červený kočárek.
Jednoho kluka už mám doma,naněj jsem si koupila kočárek od polského trhovce a už bych to neudělala,nikde mi ho nechtěli opravit,takže jsem koupila golfky. Dnes ten kočár můžu akorát tak postavit ke skále a strčit do něj 😠
Taky jsem se chtěla zeptat když má ten kočárek tmavší barvy nevyšisne přes léto??? Kamarádka má deltim a ten po létě vypadal hrozně a když naněj dala nánožník na zimu tak to vypadalo jak pěst na oko.
Jinak všem moc děkuji za informace 😀

claris
1. bře 2008

teda koukám kolik fanynek má mikado, fakt je to super kočárek, včera u nás trochu foukalo a v poho jsem jezdila jen jednou rukou, taky máme pořádného dlouhánka 69 cm 5 a1/2 měsíce a pořád jezdíme s hlubokou korbou (na rozdíl od jiných stejně starých dětí a hlavně jiných kočárků🙂). skládání už tady někdo psal jde úplně v pohodě, přijde mi, že vevnitř je i tak akorát měkký, fajn je i polohování zad, jen zatím je to pro nás moc "navysoko" tak jsem pod tu polohovací část dala ručník, aby to bylo tak akorát napolohované. jo a sporťák zatím nevím, ale měla jsem tu 10měsíčního ne zrovna drobečka a v pohodě se tam vešel a i jeho maminka říkala, že tam má místa dost, navíc se mi líbí polohování i ve sporťáku do lehu s měkkým polstrováním hlavičky. už se na sporťák těším, ale ještě si hluboké chvíli chci užít.

tevina
1. bře 2008

Ahoj holky,normálně jste mě překecaly.Měla jsem vybraný jiný kočárek,ale po přečtení vaší diskuse,nevim nevim 🙂 Včera jsem ho viděla naživo a zkusila si s ním jezdit a paráda.Líbí se mi Picaso nebo červený.Docela jsem se s předchozím kočárkem spálila,tak si teď dávám pozor.
Akorát v prodejně v Humpolci ho neprodávají bez autosedačky a my ji máme.Na MMB jsem četla,že jde koupit k Oxfordu adaptér za 380,- a na něj jde nasadit i více značek autosedaček a taky Chicco,kterou máme my.Jo a maji ho tam za 7450,- což je paráda 🙂

zachy
2. bře 2008

My máme barvu červeno modrou a jezdime s nim temer kazdy den venku od puli srpna a zatim k žádnému vyšisnutí nedošlo 🙂.

moranda
3. bře 2008

Ahoj děvčata,
stále nevím jestli mám jít do trojkolky. Bojím se jak by zvládla vesnické nicmoc chodníky a spíše terén. Jestli to nebude s mimi moc házet, když vůbec nehoupe. Napište mi, prosím zkušenosti s jízdou po nerovnostech. Dík 🙂

hana79
3. bře 2008

Ahoj holky tak včera jsem byla u nás v hypce v bambuly a mají tam kočárek ox-ford,tak jsem ho omrkla vyptávala jsem se prodavačky na různý věci,taky mě překvapilo že ta korbička na mimčo je tak velká a prostorná. Taky jsem tam našla návod v polštině,ptala jsem se paní jestli je ten kočárek Polskej řekla ano ale velmi kvalitní,sice jsem si předtím naběhla s polským kočárkem ale tento je značkový a budu mít naněm záruku 2roky. U nás ho měly za 8900,- ale zajedu si pro něj do Hostivaře tam by měl být za těch 7800,-
Taky ho omrkla švagrová a schválila a to byla vždy proti tříkolkám a tento se jí moc líbil,takže zavolám do krámu jaký mají barvičky a vyrazíme pro něj 😀
Věřím tomu že barvy nevyšisnou sahala jsem v krámě na matroš a je uplně stejný jako jsem měla ten první nekvalitní kočárek a ten máme na půdě a je jak nový a to byl pořád na sluníčku,jen nevím co sním asi si ho nechám jen na zahradu,nebo ho vyhodím 😒
Přeju všem krásný den 🙂

astruska
3. bře 2008

Ahoj všem!
Už jsem se tady dlouho neukázala a tak koukám co mamin přišlo obhlídnout Oxforda. 😉
Našemu Maxovi už budou 4 měsíce a stále jsem z kočárku NADŠENÁ!!!!Vejde se do korbičky parádně, do autosedajdy také-je skvělá ,že se nacvakne a jedeme na kratší vzdálenost, no prostě SUPER!A dokonce jsem neodolala a už vyzkoušela sporťáček-svítilo sluníčko a tak jsme se odhalili a bylo to bájo.Taky jsem měla strach že se mě tam nevejde,ale ono to mate.Miminka jsou malá a až když se tam posadí-položí,tak vidíte jak je sporťák prostorný.Takže s přehledem na zimu ve fusaku se mě tam jako roční vejde!
No a do Piccasa jsem stále zamilovaná!! 🙂 🙂
Přeju všem pohodovou jízdu a zase někdy ahoj A.

tevina
7. bře 2008

Ahoj holky,tak další zkušenosti pište ať se můžu rozhodnout 🙂