Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

krasnoocko
13. únor 2009

Ahojky.psala jsem tady v cervenci protoze jsme taky poridily oxford mikado 😉 je bezvadnej ale mala uz mi vyrostla z hluboke a golfky mam jine tak ho chci prodat.vim ze to neni bazarek ale kdyby jste nektera chtela tenhle kocarek se vsim vsudy-je modry trojkolka(zdvojene predni kolo), vcetne autosedacky s adaptery na podvozek.taky sportak taska na mimipotreby slida nanoznik a nakupni kosik ta mi dejte vedet ju. 😎 udelali jsme fakt spoustu parady a za cely pulrok jsme nepotkali ani jeden dalsi.jsme z decina..mejste se holky Sandra a Sofinka tady je tel.kdyby jste mely zajem 😉 736647595papapa

krasnoocko
13. únor 2009

jo zapomela jsem cenu..chtela bych ho prodat za 6000 ale muzem se dohodnou na stopro 😀 tak jeste jednou papa

hlavka
28. únor 2009

ahojky.neda mi nepodelit sa oskusenosti s kocarom mikado oxford, my sme ho mali a pravdu poviem, uz nikdy viac! je strasne tazky, robustny a hlavne nekvalitny☹dcerka mala len 13 mesiacov a uz sa nedal pouzivat: pokazene aretacie (velmi dolezite, aby vam vanicka nevypadla z podstavca!), vykryvena kontrukcia...no skratka polsky vyrobok! teraz mame golfku macleren quest a nedam na nu dopustit. bola sice drahsia, ale za kvalitu sa plati

renataz
12. bře 2009

Ahoj. Hlavko, tak to mě moc mrzí, že máš špatné zkušenosti s Oxfordem. Asi jsi měla špatný kus, ale to se může stát u každého kočárku. My máme Oxford už 2 roky, posledních asi 9 měsíců jezdíme s golfkama. Teď čekáme druhé mimi a Mikado chci zase použít. Líbí se mi nové barvičky, tak jsem psala výrobci, jestli se dá koupit zvlášť jen korbička. Tak ano a my teď doma máme dilema, jakou vybrat 🙂
Jo a ještě jsem zjistila, že typů podvozků se vyrábí víc, známá měla úplně jiný než my (nehoupavý, větší vzdálenost mezi zadními koly) a teď je to taky myslím odlišné, aspoň podle jednoho, který jsem viděla v obchodě. Tak si to určitě holky vyzkoušejte naživo, jak se vám s ním jezdí.

astruska
16. bře 2009

Ahoj ahoj !!
po tááák dlouhé době!! Máte se s mímama??? Doufám, že fajně!!
Hlavko ach ach....špatný kus?? já jezdím 15 měsíců a stále vše OK!! Chceme za čásek těhotnět a také budeme kupovat kus Oxfordu v nové barvičce...výrobce je super, že slyší na poptávku!
Škoda,že se nezadařilo!!
Všem ostatním přeju super jízdu a pohodová miminka!!! Mějte se fajn!! papááá A.

zlatana
17. bře 2009

ahojki všichni,jsem tady poprvé a chtěla bych se podělit o mou skusenost s kocarem OXFORD 🙂 .používame ho 3 měsice a jsem velice spokojena. mame 3 kolku, vyborně se ovlada a pro našeho maleho je velice duležite jeho bezvadni odpruženi. 😉 MUŽU JEN DOPORUČIT 🙂.

evuliiik
24. bře 2009

Ahojky, tak nějaký čas projíždím internet a koukám po kočárcích a moc se mi líbí právě Oxford! A jsem ráda, že jsem narazila i na tuto diskuzi, a docela si ho všechny chválíte! Až na vyjímky- ale to si myslím že u každého, i značkového zboží se najde nějaký ten vadný kus?!
Čekáme druhé mimi v červenci a jsme oba celkem vysocí a první taky nebylo zrovna drobek, tak oceňuji i tu větší korbičku! A předtím jsme meli jako sporťák trojkolku, tak bych ji chtěla docela i zas, a u tohodle kočárku se mi líbí, že je vše v jednou a nemusím mít kočárků víc! Ty první (hluboký i sporťák) sme měli už použíté a tak už docela dosloužili (jak moderně,tak funkčně)!
Tak bych se hned taky chtěla zeptat na nějaký dotaz! Líbí se mi varianta Picasso, jen jsem se chtěla zeptat maminek co ji mají, jestli ta černá barva třeba časem nějak nevybledne nebo se nevyšisuje sluníčkem?
A jestli nevíte náhodou někdo jestli je v okresech Blansko nebo Svitavy prodejna, ve které bych se mohla na tento kočárek podívat i naživo?!
Díky moc a přeji všem krásný den! Ahojky Evik

claris
8. dub 2009

tak jsem úplně náhodou po roce zamířila sem, zjistit, jak se věci mají, jak se vám jezdí. nás už pomaly kočárek nebaví, uvažujem o nějakých golfkách. Ale musím říct, že jsem naprosto spokojená s kočárkem Mikado a určitě si ho nechám i na druhé dítko, v létě se krásně ve sporťáku vyspal, leželo se mu pohodlně i teď kdy máme 18,5 měsíce se mu v něm sedí dobře, pořád je mu OK. barvy mi vůbec nevybledly, no samá spokojenost.

astruska
8. dub 2009

Ahoj všem!!!
Máte se?? doufám že při úúúžasném sluníčkovém jaru dobře a drandíte s kočárkama po venku, tak jako je tomu u nás!!
Evulííík mám PICASO a černá se ani nehla, fakt nebledne a barva je OK!! teďka 17.tého nám bude 17 měsíců a sporťák je úplně OK!! na ležení,sezení, stání 😀 je super....sice rádi chodíme,ale když je fofr,tak Fordík plní službičku báječně.Využívám ho dost a uvědomuju si že jeho používání se blíží ke konci,ach jo...nějak Maxíček ""stárne"" ☹
Máme už také golfáče Espiro Jett, bledě modré s šedivou.Ty jsou taky super mají vyklápěcí boudu a zimní vložku a nánožník.K oběma kočárkům mám stínítko, které se přicvakne k boudě...loni v létě bylo super,letos ho asi nevyužijeme,už prostě lítáme 😵 !!
No co naděláme,čas nám utíká všem stejně!! Mějte se papa A.

astruska
8. dub 2009

PICASSO !!! nějak mě jedno S uteklo!! 🙂

claris
12. dub 2009

evuliiiik tak jestli jste oba vysocí (tak jako my) tak pro vás bude mikado ten pravej, já s tím měla dost problém hodně kočárů mi vůbec nesedlo. Mikádo má i o něco výš položenou korbičku, takže se nemusíš tak ohýbat. no kočár jsem intenzivně vybírala půl roku a jsem ráda, že volba padla zrovna na Mikádo.

evuliiik
13. dub 2009

Zdravíme vás všechny a přejeme krásné slunečné jarní dny! Děkuji vám za odpovědi! Nakonec teda tento kočárek - Oxford Picasso - vyhrál a už ho máme doma u rodičů! Tak už se těšíme až budem taky brázdit ulice!
Mějte se a někdy zase ahoj! Evik

zuzuliq
22. dub 2009

Ahojte mikadovky 😉 Dievcata chcela by som sa vas opytat, neviete ci je mozne objednat si podvozok Oxford a korbicku Boston? Myslite ze to bude na seba pasovat? Inak som rada ze su tu viac menej pozitivne ohlasy na tento kocik, rozmyslam ze ho kupime aj my. Len vaham medzi Implast Bolder a Mikado 😒

zuzuliq
22. dub 2009

korbicku - vanicku som myslela 😀

petis
23. dub 2009

Ahojky,

Zuzulig,
nám v obchodě říkali, že jde kombinovat korbička a podvozek. Viděla jsem i přímo v obchodě, kde jsme nakupovali, že na podvozku z bostona měli oxford korbu. Uchycení je tam stejné 😉

Jinak my brázdíme cesty s Mikadem Boston, se vším je maximální spokojenost, akorát jsme museli 2x reklamovat zadní kolečko, kde nám praskl ráfek. Ale snad po téhle nepříjemnosti už bude vše OK !!!

renataz
23. dub 2009

Zuzuliq, jak už psala Petis, korbička a podovozek se dají kombinovat, výrobce to uvádí i na svých stránkách. My máme Ox-ford a teď chceme pro druhé pořídit jen korbičku a líbí se mi ty nové barvy Boston, tak jsem psala výrobci a dokonce se dá dokoupit jen korbička zvlášť. Jen barvičku vybrat nám dělá jaksi problém, váháme mezi 3-mi 😲

zuzuliq
29. dub 2009

No tak boli sme Oxforda omrknut v obchode a bola by som s nim aj celkom spokojna ale manzelovi sa zda byt oproti inym kocikom strasne tazky a sportak tiez tusim nepatri medzi najvacsie tak neviem neviem 😒
Mali tam kocik ocean moon - ma tiez velikansku vanicku, je lahunky, a hlavne ma dost velky sportak. Este chcem ist mkrnut na V-cross

revik
2. kvě 2009

Kamka 755 - mohla by ses mi ozvat na mail renysek@post.cz?

revik
2. kvě 2009

Mirka 755 - opravuju, promin 😉

astruska
29. bře 2010

Zdravím po... jak tak koukám.. 😕 po hnedle roční odmlce.... 😉
tak jak?? kočárkujete?? Oxfordíci jezdí?? u nás už NE... 😒 ☹ ...už ""jsem VEKÝÝÝ KŮŮŮKK "" a tak lítáme a drandíme na motorce..chjo jo..nějak to mimi vyrostlo...od září jdeme do školky...ale....možná 😵 😉 bude repetéééé a Oxfordíka vytáhnu a třeba koupím korbičku Bostona v holčičí barvičce...,ale prý nééé....""těšíme se na brášku"" i když velká ségra je úspěšně přijatá na střední 😉 ...ale vozit prý s ""kamarádem"" 😎 😕 bude !! tak všem moc pěkný ježdění , užívejte si přicházející jaro-hooodně sluníčka a hlavně ZDARVÍČKO !! A.

kamka.1
3. črc 2010

Ahoj, budu prodávat náš kočárek, podvozek je oxford a korbička boston v zeleno černé barvě, máme i slunečník a adaptér na autosedačku. Jezdili jsme pouze 3 měsíce. Pokud budete mít někdo zájem dejte vědět na minarikova.katka@seznam.cz

avis
6. zář 2010

pokud by měl někdo zájem nabízim kočárek MIKÁDO s podvozkem boston (béžový s reflexními pásy na korbičce a nánožníkách). Je to čtyřkolka s možnou aretací předních koleček. Jezdili jsme i do terénu a nebyl špatný. Výhodou je velká korbička. V případě zájme muj mejlík je kuk945@seznam.cz

curtisek
29. lis 2010

Dobrý den,mám kočárek Mikado Oxford šedorůžové barvy a mám trochu problémy s brzdou,koupila jsem ho už použitý a chtěla bych k němu novou tašku,deštník a novou brzdu. Poradíte mi,prosím,kam se můžu obrátit? Děkuji. Eva a Zuzanka

njatalia
11. črc 2012

ahoj holky mam dotaz ja mam OX FORD ale ted sem dala sportovni verzy,ale nevim jakse to tam zapina kdys tam malou posadím,tak ji dam přes ramínka ty pasy,ale kam je pak mam zapnout??j 😒 😒

anjelik09087
1. bře 2013

Ahojte baby, pre môjho malého drobčeka som dostala tento kočík a niéviem ako sa dáva na športovú časť nánožník :( presnejšie neviem ako tam mám dať tú malú vložku - nánožník čo je na nožičky - tú vnútornú časť. Prosím poraďte mi

hvezdickaoblohy
20. bře 2013

Ahoj holky,prosím vás nevíte kde bych mohla sehnat samostatně jen adaptér na vajíčko ke kočárku? Boužel jsem koupila kočárek od paní přes bazar a ta mi ho nějak asi zapoměla dat :( díky za odpovědi 🙂 😉