Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

mirka755
11. zář 2008

kamka a kde si se na něj byla podívat??? K nám je nejblíž v Lounech, až to bude aktuální tak se něj také pojedu podívat

kamka.1
11. zář 2008

Tak já ho mám zamluvený ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Dost z ruky, že 😒

mirka755
11. zář 2008

http://eshop.centel.cz/index.php?p=productsMore... tak jsem ho našla i tady. A také píšou, že kola jsou nafukovací (tak snad nejsem jelen, myslí všechny). Já jsem do něj zamilovaná čím dál tím víc 😉

kamka.1
11. zář 2008

Je krásný. Třeba ti ten podvozek bude vyhovovat 😉 .Mně je hrozně líto, že jsou ty cesty tak devastované, že by se to asi malému nelíbilo ☹

mirka755
12. zář 2008

tak my máme nejblíž ke kočárku do Liberty k Mělníku (jak jsem našla ten poslední odkaz), takže bychom se pak jeli na něj podívat tam. JJ, u nás jsou některé chodníky také šílené ale většinou jezdíme po hlavních a ty jsou rovné. A do lesa se bojím ve dne, natož na večer ☹.
Kamko a neviděla jsi ke kočárku autosedačku? Některé fotky ukazují že autosedačka má jenom látku přes madlo, ale já bych chtěla klasickou boudičku.

ferinka
12. zář 2008

Holky nevíte jaké jsou vnitřní rozměry korbičky???

kamka.1
12. zář 2008

mirka 775: Jé, to ti opravdu neřeknu. To nevím. Já jsem se o tu autosedačku vůbec nezajímala, protože mám od chicca a jsem s ní moc spokojená. A měla jsem strach, jestli ta sedačka vůbec prošla všemi potřebnými testy. Nkde o tom není ani zmínka. Zkoušela jsem ji najít na internetu a nikde jsem ji nenašla 😒

ferinka: Podívej se na polské stránky : www.tomiko.pl , někdo je tady našel a píšou tam i rozměry. Jestli si dobře pamatuju, tak délka : 80 cm, šířka: 37cm a hloubka 22cm

kremrolka01
12. zář 2008

no s těma kolama jsem fakt blázen
já je neošahávala, ale stojíme u toho kočárku a prodavačka říkala, že jsou plastový
s oxfordem jsem si to určitě nespletla, 100% to byl Boston
ještě jsem teď psala pánovi na Kočárky Tom http://www.kocarky-tom.cz/boston.htm a odepsal, že ty přední jsou opravdu plastová
mně to na tom taky vadí asi jako jediná věc, ale zas prodavačka říkala, že ho doporučuje i do terénu, že je dost odpružený a navíc odpadnul problém s těma menšíma předníma dušema, který prý dost utíkaly
jinak je na pohled a na těch pár metříků co jsem s ním ujela super, prostorná korbička, lehce se sundavá, i madlo mi přišlo lepší než u oxforda, tam mi dost vadily ty gumový vystoupliny, boston ho má úplně hladký, tak snad ale zas nebude v rukavicích ujíždět
je těžký, ono všechno má svoje pro i proti a ideální kočár těžko hledat

mirka755
12. zář 2008

holky tam mám pro Vás špatnou zprávu JENOM ZADNÍ JSOU NAFUKOVACÍ, PŘEDNÍ JSOU PLASTOVÁ POGUMOVANÁ. Teď mi psal pán z obchodu Ája, že se moc omlouvá ale že už je o tom informoval dovozce. ŽE nejdříve byla nafukovací všechna, ale museli to změnit ☹. Ale velikostně jsou přední stejná!!!

tak jsme se aspoň dopídili že je to tak ☹

kamka.1
12. zář 2008

Tak a teď už vůbec nevím. Co prodavačka, to názor. Tady mi zase říkala, že do terénu bude lepší ta trojkolka. Tak já nevím. Akorát co můžu říct z vlastní zkušenosti, tak jsem měla ,dá se říct, stejný podvozek u Hoca a v zimě ve sněhu jsem s ním měla dost problémy. Je tam problém v tom, že ve předu je každé kolčko zvlášť, tzn., každé se točí samostatně, tak jak jsem najela na nerovně upravený chodník, tak každé kolečko se otočilo jinak. To bylo potom nadávání a bojování s kočárkem 😖 . Ale když není sníh, tak je to v pohodě. Ovládá se krásně i jednou rukou.

mirka755
12. zář 2008

kremrolka01: to jo, na každém kočárku se něco najde. A pokud si vysněný kočár sama maminka nevyzkouší, tak nemůže koukat na to kdo co říká. Abych řekla upřímně, tak mě ty kolečka neodrazují. Od narození malé jezdíme s plastovkama (jak velký kočár, tak pak sporťák a teď golfky a PROJÍŽDÍME I LESEM). Ale kdybyste si někdo koupil Boston, ráda si přečtu názor 🙂

kremrolka01
12. zář 2008

no a mně zas že trojkolku jedině jenom do města
čert aby se v tom vyznal

kremrolka01
12. zář 2008

já ani nemám strach z toho terénu jako právě z toho sněhu, ale tak v nejhorším když napadne nebudem s kočárem vyjíždět, naštěstí ty zimy u nás nejsou tak příšerný 🙂

mirka755
12. zář 2008

já mám zimu odzkoušenou s malým sporťákem a projížděli jsme i sněhem. Takže se Bostonu nebojím. U nás na Kladně byla letos zima bez sněhu, sněžilo celkem asi týden (a to maximálně 😀 )

mirka755
12. zář 2008

já měla trojkolku, pak sporťák šestikolák a teď mám golfky trojkolku s předním dvojitým kolem. Ještě jsem nevyzkoušela čtyřkolák s otočnými koly (jednoduchými) 😀

revik
12. zář 2008

Holky, tak jestli myslite, ze nejsou plastova problem, tak dam na vas🙂 Mne sice rikala prodavacka, ze na ne nemela jeste zadne reklamace (u oxfordu), ale zas mi prijde, jestli to treba jako duty plast nemuze prasknout, no fakt tapu🙂)
S tou ctyrkolkou bych se snehu nebala, tedy zas ale nemam zkusenost s plastovyma koleckama... 😢 to bych rekla, ze trojkolka musi byt horsi.

Kremrolko, u ktereho kocarku myslis, ze je tezky...??? vahove jsou ty podvozky stejne.

S tou padajici korbickou to bylo docela caste ze zacatku diskuze, nevim, jestli jste ji procitali od zacatku, ale jine maminy s tim zas nemely problem. Rekla bych, ze by to meli i podle nove kolekce vychytat, mouchy predesleho typu, takze bych se toho aztak nebala, spis me stve, ze tady ted v okoli zadny shop Bostona nema (Mikado), takze si ho nemuzu osahat.

Zatim jsem sehnala nejlevnejsi na Duckovi za 8790,-, coz je super cena, i s vajickem.
To vajco je podle me stejne jako u oxfordu, ten potah zvrchu je jen latka, ne boudicka.

mirka755
12. zář 2008

já plastová měla a nebyl s nimi problém, nepraskali - prostě nic. Já půjdu také do Bostonu, moc se mi líbí. A když jsem viděla fotky na polských stránkách, tak ještě víc 🙂

kamka.1
12. zář 2008

revik: Tak jsem si pročítala diskusi zezačátu a holky tam nic nepíšou, že byjim padala korbička 😖 . Píšou tam jen o střížce (boudičce), že někomu padá, ale že se dá přitáhnout a je vše OK 🙂 . Ty máš zkušenost s tříkolkou, že by vypadávala korba? To jsem slyšela jen od tebe

denber
12. zář 2008

ahojky, sem tu mezi vámi dneska poprvé. my oxforda máme a není s ním jediný problém. přední kolečka jsou plastová, zadní nafukovací, pokud objednáte u Bobečka(obchod) dostanete jako dárek slunečník- asi i u jiných prodejců. my to máme od tama. máme trojkolku- je to vlastně 4kolka, akorát přední dvě kola jsou u sebe. jezdí se sním perfektně, přizpůsobuje se terénu. problém může nastat když přijedete ke schodům a tam sou ty koleje pro kočár-staré jsou ještě rozdělené, nové už dělají většinou pás. takže předek musíte nadzvednout a couvat. druhý je,že pokud s ním chcete běhat, roztřepe se. přední kolečka(dvě u sebe) kopírují terén a neví na kterou stranu jet... s korbičkou žádný problém. ohledně vajíčka-my si objednali original, stala 2t, ale da se prý koupit i za polovinu od jiného výrobce a pasuje na ten kočár taky. vajíčko korbičku nemá, natahuje se na něj potah. ale je perfektní, krásně v tom můžeme malou houpat a i nazemi kolíbat. má to dobrou úchytku hlavičky-taková vsuvka, když je pak mimi větší dá se to vyndat. nevím co napsat dál, tak snad sem těm co váhají a zvažují trochu pomohla. opravdu sme s ním moc spokojeni a neměnili bychom. 🙂 a ještě ohledně sněhu. my ještě v zimě nejezdili,ale známá jezdila s "trojkolkou" a vůbec žádný problém.

revik
13. zář 2008

kamka.1: mozna to byla jina diskuze, procitam i jine recenze, ale pokud si dobre pamatuju, bylo to v teto diskuzi. Ruku zato do ohne nedam a bylo to mysleno o korbe.

kamka.1
15. zář 2008

revik: Bylo to v této diskusi, možná jsi to pochopila jinak. Někdo to tak nazýval, ale bylo to myšleno, jako boudička na korbičce. Holky psaly, že to stačí přitahnout ty šroubky a drží to. Pochybuji, že by s takovým klidem mluvily o padající korbičce. Potom by to byla celkem adrenalinová jízda 😉 .A pochybuji, že by to výrobce nestáhl z prodeje, kdyby na to byly takové ztížnosti. Hlavbě by padající korbička neprošla všemy testy o bezpečnosti. To je můj názor 😉

revik
15. zář 2008

denber: Muzes mi prosim rict, jakym zpusobem se prichycuje vajicko k tem adapterum? Na polskych strankach je takovy drat jakoby obvod toho vajicka, to se to dotoho vsadi? Je tam jeste nejaky jiny system, uchyty? Uvazuju o koupi kocarku a jen adapteru, mam starsi typ vajicka, tak nevim, jestli by tam sedel a kdyztak bych vajicko dokoupila pozdeji, diky.

kamka.1: Ja ti ho neberu 😉

mirka755
15. zář 2008

revik: nevím jak se autosedačka přichycuje, ale vím že do adaptéru pasuje i jiné autosedačky jako třeba Babydesign Dumbo. Psal mi pán z Liberty co kočárky také dodává

mirka755
16. zář 2008

a ještě mi psal pán, že ty přední plastová pogumovaná jsou stejně velké jako nafukovací na obrázku a mají průměr 23 cm (takže zase tak malá nejsou) 🙂

kamka.1
16. zář 2008

revik: Ahoj, i já budu kupovat pouze kočárek a adaptér. Máme autosedajdu od chicca a bezvadně tam sedí. Zkoušeli jsme to na prodejně. Není potřeba kupovat novou, jestli už jednu máš

denber
17. zář 2008

revik: z podvozku sundáš korbu a na kočárek přichytneš takovou konstrukci, kt. má na sobě takové vycpané části do které "zavrtáš" to vajíčko- drží to perfektně. ta konstrukce se tam připevní stejně jako korbička, jednoduché rychle. paní v obchodě, nám taky říkala ,že na to jde připevnit i jiná sedačka. že nemusí být ten originál, měla by stát kolem 1000, ale je možné že pokud je ten adapter tak pak je to fuk, že záleží na adaptéru aby se dal přichytit, když mrknete do alba tak bych ho tam měla mít vyfocený-kočárek, autosedačku dodám dneska 😉

revik
17. zář 2008

Ahoj holky, tak to je docela potesitelna zprava, treba to bude sedet, dobra i usetrena tisicovka... (neni to nejak malo, za sedacku? 😕 )
Kolik vas teda vyjde kocarek s tim adapterem? Mne nezbyde nic jineho, nez objednat z netu, musim lezet, at predcasne neporodim, takze objizdeni shopu mi nehrozi, tak snad pak nebudou problemy...
Nebo bude nekdo taky objednavat po netu? Nejlevnejsi jsem nasla u Ducka.

revik
17. zář 2008

Denber, muzes mi jeste napsat zvlast cenu toho adapteru? Odhaduju, ze to bude kolem 3-4 stovek ci vic???

revik
17. zář 2008

Denber, odkud jsi, vidim okoli Ovy..., kde budes kocar kupovat?

kamka.1
17. zář 2008

Ahoj, u nás ten adaptér vyjde na 400,-