Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

macanet
18. kvě 2007

Pokud je Liťák = Litoměřice tak ho kupovala NOELKA od nás červencovek!! 😀

puska
23. kvě 2007

Má už prosím někdo z Vás nějaké zkušenosti s jízdou ve sněhu s trojkolkou?

budka
28. kvě 2007

Ahoj holky. Čekám mimčo v polovině srpna a před týdnem jsme si byla vybrat kočárek. Po dlouhém přemýšlení jsem si vzala "mikado ox ford" tříkolku ač jsem jí vůbec nechtěla. Měla jsem možnost s tím kočárkem už několikrát jezdit a je fakt super.Krásně se ovládá,je lehký a strašně jednoduchý na skládání. Řekla bych,že i velikost je v pohodě,jsou daleko menší kočárky.Moje ségra má totiž měsíční holčičku a ten kočárek má taky. Takže fakt vím,že je dobrý. Tak zatím pa

kacikgirl
29. kvě 2007

Ahoj holky taky by mě zajímalo jestli s ním už někdo jezdil ve sněhu....prosímmm

claris
30. kvě 2007

ahoj holky, včera jsem objevila tento kočárek a zatím se mi moc líbí, jen se chci zeptat, jsme oba vyšší(180 a 190 cm) a zjišťujem, že u spousty kočárků vypadáme jak u dětských, musíme se docela sklánět, jak je na tom tento kočárek? kolik má třeba cm od země po ložnou plochu, pokud to někdo může změřit, nejlíp by mi pomohla nějaká fotka. už jsme z toho docela zoufalí.

claris
30. kvě 2007

a teda taky jsem trojkolku nikdy nechtěla, ale tato se mi dost líbí, jen by mě taky zajímal ten sníh v zimě, jestli se třeba neucpávají ty kolečka 😒

budka
30. kvě 2007

Ahoj,já osobní zkušenost se sněhem nemám,ale co vím od holek,které tříkolku mají,tak jsou v pohodě.Taky jsem se toho trošku bála,ale vzhledem k tomu,že nebydlím nikde na horách,tak jsem to přestala řešit. 😉

michaelak.
31. kvě 2007

Ahoj dievcata!Ja som si ho dneska kupila a predavacka vravela,ze si ho kupila aj jej kamaratka ktora byva pod Tatramy a tam mavaju vela snehu,bola s nim v zime velmi spokojna.Ja ho zacnem naostro testovat az v srpnu tak som zvedava,ale dufam,ze budem s nim iba spokojna.Ahojte

noelka
31. kvě 2007

Claris, tento kočárek mi právě přijde skvělý pro lidi s vyšší postavou - oproti jiným kočárkům má tu korbičku mnohem výš a navíc si můžeš nastavit madlo. Teď ti ho bohužel nemůžu vyfotit třeba s mým manželem, který je vyšší (má zhruba 190 cm), ale když ho zkoušel vozit, nebyl problém.

Ještě vám sem vložím odkaz na velkoobchod (je tam i seznam prodejen) - můžete tam najít i různé barevné kombinace (ne tedy všechny, ale aspoň něco) - a hlavně - pokud nahlásíte ten kód, tak vám ho dodají přesně v té barvě. Kočárky mikádo oxford jsou až níž na té stránce.
http://www.kocarky-tom.cz/

claris
3. čer 2007

holky díky, už jsem v kontaktu s majitelkou www.bobecek.cz, kde je mají a řekla bych, že už jsem rozhodnutá🙂), zatím jsem na něm nenašla jedinou chybu, ale pojedu se na něj kouknout cca za 4 týdny, asi jdou dost na dračku, paní nemá na prodejně ani jeden. taky jsem na těch polských stránkách našla, že korbička je položena 62 cm nad zemí, tak jsem jak pako lítala po obchodě s metrem a zkoušela různé kočáry a opravdu 62 cm už je i pro mě super výška + to nastavitelné madlo... hm myslím, že to bude paráda, ale naostro pokud všechno klapne budu testovat až začátkem září🙂)
ještě teda kouknu na ty barvy díky za odkaz.

zdenucha
3. čer 2007

claris v pátek jsem kočárek dostala-koupili jsme ho taky přez net od firmy Bobeček,je zelený s šedou a je krásnej dá se houpat korba je prostorná.... 😀

janiska
4. čer 2007

ahoj,taky mam mikado ox ford,a jsem snim spokojena,akorat ma vzadu sirsi kolecka a mam problemy s vytahama.

claris
5. čer 2007

zdenucha, hmmm i když se to nemá tak závidím 😎 taky už bych si ho ráda pohoupala. jak jsi vybírala barvy?

zdenucha
5. čer 2007

claris mě se zrovna ta barva zelená s šedou líbila, takže jsem po jiných barvých ani nepátrala haha neboj se taky se kočíku dočkáš...... 😀 😀

kutina
7. čer 2007

ahojte tehulky, pozerám, že sa rozprúdila dosť veľká debata ohľadne toho kočíka , prosím za akú cenu ste ho kúpili?

zdenucha
7. čer 2007

kutina koupili jsme ho i s autosedačkou a adaprérem za 10300 byla v tom i doprava

noelka
8. čer 2007

Kutina, my ho koupili za 8900,- (hluboký + sporťák), a pak jsme k tomu ještě dokoupili autosedačku s adaptérem za 1500,-.

astruska
15. čer 2007

Ahoj těhulky...
Jsem tu dnes poprvé a jsem v 17tt, začala jsem hledat kočárek jaký by nám pasoval a narazila sem na vás.Tenhle nás moc zaujal a já prosím, písněte jestli je opravdu tak dobrý jak vypadá...Zamilovala sem se do něj a tak doufám že bude fajn....ještě k barvě::líbí se mě ten zelenkavo šedý, na stránkách sem našla i zelenkavo-černý...máte jej některá. Děkuju a užívejte si těhu ať se daří!!

budka
18. čer 2007

Ahoj holky, já mám taky mikádo oxford tříkolku.Mám oranžovo-modro-bežový. Nevíme co se nám narodí,tekže jsme museli vybrat neutrální barvu. Na stránkách jsem tuto kombinaci barev ani nenašla. Natrefila jsem na něj přímo v obchodě. Už se těším až si v něm budu vozit svoje zlatíčko 😀 😀

bambusek
autor
18. čer 2007

Ahoj holky, tak už ho mám taky doma, tedy spiš u rodiču. Moc dobře se s ním jezdí, jela jsem s ním akorát k autu, je s ním snadná manipulace, hlavně ty přední kolečka jsou super jsou 360stupnu. Koupila jsem si ho v hostivaři a vybrala jsem si skořicovo-pískový je moc hezky 😀 😀 . Astrusko když se pujdeš podívat do Hostivaře tak tam si mužeš objednat barevnou kombinaci jakou chceš, jsou tam moc hodné prodavačky a když se ti nebude líbit tak si ho nemusiš kupovat a mužeš si vybrat jinou kombinaci

claris
19. čer 2007

ahojte holky, to mě těší, že čtu pořád samou chválu, já se na něj jedu podívat o víkendu, tak doufám, že budu stejně nadšená.

budko hned mi tvá barevná kombinace bouchla do očí, že bych taky takovou nějakou neutrální a že tuto kombinaci barev jsem nikde neviděla. já mám předběžně zamluvený modročervený, tak uvidím, jestli budou i jiné barvy.

doufám, že diskuze dál pojede, až ho nebudem mít jen u rodičů (mám v plánu ho tam do začátku září taky odložit🙂) ale i pak až ho budem testovat🙂)

claris
25. čer 2007

ahojte, tak hlásím, že jsem se taky stala šťastnou majitelkou mikada - trojkolka, barva modročervená. Byla jsem z něj naprosto unešená, hodinu se mi paní prodavačka věnovala, všechno podrobně vysvětlila a já z obchodu ani nechtěla odejít🙂)já na tom mikadu prostě zatím nenašla nic co by mu chybělo, nebo k čemu bych měla výhrady. Takže mi spadl velkej šutrák ze srdce a už se těším na podzimní procházky🙂)

chameau
4. črc 2007

Ahoj, váhám při koupi kočárku-tříkolky mezo Mikado Oxford a Firkon Twist. První jsem si odzkoušela v obchodě, druhý jsem zatím v Ostravě "naživo" nikde neviděla. Připadají mi velmi podobné, akorát ten Firkon je asi těžší (16 kg). Cenově vychází Firkon levněji (8800,- včetně autosedačky) a je to prý česká výroba. Máte s nimi někdo zkušenosti nebo jste našli někde více informací?

odkaz na ten Firkon
http://www.batolatko.cz/index.php?p=productsMor...

svatenka
8. črc 2007

Ahoj všichni, jsem moc ráda, že jsem našla tyto stránky. Také jsme koupili kočárek Ox-ford v kombinaci hluboký a sporťák, používám ho cca týden a když se dají kolečka napevno, nedá se s kočárkem vůbec jet rovně, strašně zatáčí na jednu stranu..., když jel manžel na procházku, strašně nadával, že se s kočárem nedá jet, protože ho musí pořád nadzvedávat a vyrovnávat....a když se kolečka oddělala tak kočárek strašně lítal ze strany na stranu, dělá to taky někomu??Už jsem volala do prodejny, co s tím a paní se strašně divila, že to není možné, že na kočárky nejsou reklamace. Tak nevím, jestli taky nemáme tu starou verzi?? Chci zajet do prodejny ať se na to podívají, jestli to není nějak špatně vycentrované ...Díky za radu. S.

mebedik
28. črc 2007

ahojky holky,len tak citam,co koho zaujima,tak sa pridam.Vsetky trojkolky ci uz na ceste alebo v snehu-jazdia super,ved su odhrnute cesty 🙂,dalej my sme mali jednu no museli sme ju predat koli skladnosti,ono ked sa uz nepouziva korba a ani autsedacka zabera to dost miesta. 😖.Tak sme si aj tak kupili golfky a nahodou ide tam nacvaknut aj autosedacka a korba.takze je to fajn.No a co sa tyka Mikada ktore sme videli v obchode,tak klobuk dole,nadhera.Je to prostorny kocarek hlavne pre vysoke ako som ja, no bohuzial sme o nom nevedeli ked sme kupovali nas.No a tie farby su krasne,takze urcite pri druhom miminku budeme mudrejsi.holky pozor na trojkolky a vysoke obrubniky u chodnikov- jednou rukou nemozne ukorigovat,tak sa majte a snad som niekomu pomohla s vyberom pripadne na co sa pytat v obchode.Tak papa 🙂

curimunda
4. zář 2007

Ahoj. Musela jsem se zaregistrovat pod tímto trapným názvem curimunda ,protože mě to nechtělo pustit dál . jinak jsem Jiřina. S kočárkem oxford jsem spokojena a koupila jsem ho za super cenu 7500kč i se sportákem a doplňky NOVÝ.U Mělníka v Kelských Vinicích. Výběr barev je a maj tam vše a super ceny. Taky maji nové stránky www.kocarkyliberta.cz

noelka
4. zář 2007

Ahoj, tak jsem slíbila, že sem napíšu postřehy s používáním Oxfordu. Musím se tedy přiznat, že víc kočárkuje manžel nebo babičky (já radši šátkuju 😅) Co se týká jízdních vlastností, tak jsme spokojeni. Kočárek se dobře ovládá. Jen jsme přišli na pár nedostatků, které nás při koupi nenapadly.
Pokud budete jezdit v trolejbusu, nebudete moci zajet s kočárkem až k sedačce, protože mezera mezi tyčí a stěnou trolejbusu je užší než rozkol koleček u kočárku (zas takový problém to není - kočárek se zabrzdí a ze sedačky na něj průměrně vysoký člověk dosáhne).
Podle našeho názoru není dobře dořešena boudička - respektive její "ukotvení". Nevím, jestli to byl problém pouze našeho kočárku, ale po pár týdnech nám začala střecha samovolně padat (zpočátku se to jen trochu uvolňovalo/klesalo, když jsme jeli např. přes hrbolky či z kopce, později to padalo až úplně dolů i na rovince). Reklamovali jsme to a prodejce jej nechal utáhnout u zámečníka s tím, že pokud to nezabere, tak se to bude řešit s výrobcem. Tak jsem zvědavá...

marthule
21. zář 2007

🙂 Ahoj holky. Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když jsem objevila tyto stánečky....Včera jsem se v obchodě zamilovala do Oxfordu 🙂 Jsem ve 29tt a už jsem si myslela, že budu muset udělat kompromis při výběru kočárku(někde se mi nelíbila barva, někde zas celkový dojem kočárku nic moc)...A pak jsem našla kočárek přesně podle mého gusta...Jen jsem nevěděla, jak je Mikádo-Oxford kvalitní, jak je spolehlivý...A tady jen samá chvála..Móóóc jste mě potěšily. Díky za postřehy..Už nemusím hledat..Díky.Pá

renataz
30. zář 2007

Ahojky. Mikado Ox-ford trojkolku používáme od března. Jsme s nim naprosto spokojení, ovládá se výborně. Akorát máme taky problém s padající boudičkou. Kočárek jsme kupovali v polském obchodě vzdáleném 70 km od nás (kvůli ceně, tam stál 7100 + 1200 autosedačka), proto kvůli takové "maličkosti" se mi tak daleko nechce jet a reklamovat. Manža už párkrát vyměnil šroubky, ale vždy se časem uvolnily a boudička začala podat. Tak zkusíme servis kočárků, snad to opraví. Máme barvu oranžovou, kombinovanou s tmavě-modrou. Před týdnem jsme přešli na sporťák a Mišce se v něm taky moc líbí. Na zimu se chceme vrátit zpátky ke korbičce, snad se tam ještě i s fusakem Miška vejde. Zrovna jsme se vrátili z Tater a s kočárkem se nám tam jezdilo výborně. Je fakt, že jsme vybírali spíš asfaltové trasy, ale i na nerovnostech nebo kameni jezdil kočár dobře. Loni jsme dlouhou dobu vybírali kočárek. Tento nás přesvědčil jízdními vlastnostmi, bohatou výbavou a hlavně poměrem kvalita-cena.

ely
9. říj 2007

Neviete náhodou poradiť, kde v poľsku sa dá mikado oxford kúpiť? na trhu, alebo len v obchodoch???