Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

pavlinka3
5. lis 2007

ahoj děvčata, tak tento kočárek je můj veliký favorit....jenom mám problém s tím, že si ho chci pořádně ošahat a vyzkoušet....kde v Praze ho prodávají? za tři týdny tam s manželem jedeme, tak ho chceme pořádně omrknout 🙂 díky

pavlinka3
6. lis 2007

holky pražandy, neříkejte mi, že jste si ho nikde nevšimnuly 😠

seri
7. lis 2007

pavlinko, já sice nejsem pražanda, ale zkus se mrknout na první stránku týhle diskuze, tam některý holky jmenovaly prodejnu v Praze, myslim v Hostivaři - www.detskecentrum.cz. Tak snad jsem ti nějak pomohla.
My se ho chystáme objednat tenhle měsíc v Táboře, akorát se pořád nemůžu rozhodnout, kterou barvu 😖

pavlinka3
8. lis 2007

seri já se právě taky nemůžu rozhodnout jakou barvu - na webech obchodů se to dosti liší....teda myslím, že někde nabízejí více barev a jinde méně - když jsem se koukala na stránky polské, tak tam bylo mnohem víc barviček, který by se mi líbily, ale tady v ČR jsem je na žádných stránkách nenašla, což mě mrzí ☹

seri
8. lis 2007

pavli přesně jak píšeš, na těch polských stránkách je asi největší výběr.
Já byla v jednom obchodě v Táboře, kde mají dva kočáry vystavené. Pak mi prodavačka ukázala letáček, kde byly všechny barvy (nic moc výběr), podle kterých si asi zákazníci vybírají. Byl tam např. modro-světlebéžový (až skoro bílý) no a pak mi řekly, že je to ten, co tam mají vystavený - no ale ten byl ve skutečnosti modro-tmavě béžový. Barvy naprosto nesouhlasily s letákem, tak jak si má pak člověk vybrat, že jo?
Když jsem byla v Písku, tam mi řekla paní, co je prodává, že si můžu navrhnout, kterou barvu chci a podle toho mi ho udělají. Takže taky nevim, co mám dělat 😖

verjur
9. lis 2007

Ahoj holky 😀 Tak jsem pročetla celou tuto diskuzi, kočárek se mi moooc líbí, včera jsem se na něj byla podívat u nás v Opavě je super 😀 Měli tam vystaveno 5 kočárků, pak jsme se dívali i do katalogu,a ty barvy fakt hodně zkreslují v reálu jsou jiné. Já čekám mimi až v na jaře, prodavačka říkala že do té doby snad budou i jiné barvy tak jsem zvědavá!! A taky jsem si všimla že u těch pěti kočárků byly dva druhy rukojetí, tak na to taky pozor 😎 jedno je celé černé takové lepší a druhé je šedočerné spíš jakoby děrované a to mi do ruky moc nešlo 😠
Tak zatim ahoj VERONIKA

beruskaveruska
11. lis 2007

Ahoj holky, tak jsme byli v pátek koupit kočárek pro našeho chlapečka. Dlouhodobým favoritem byl Mikado Oxford a u něj i zůstalo. Už je náš. Vybrali jsme černo červenou kombinaci tak až nám ho ve středu přivezou tak ho nafotím. Jinak podle katalogu ty barvy opravdu moc zkreslují je lepší je vidět ve skutečnosti. Původně jsme kombinaci s černou nechtěli, ale překvapila nás je to moc elegantní. Naopak ta modrá mě zklamala nebyla nic moc, no každému se líbí něco jiného. Koupili jmse ho včetně autosedačky za 9150,-Kč což myslím je dost slušná cena a ještě jsem si nechala udělat náhradní boudu ta by měla stát cca 400,- tu pak na sporťák počítám, že v tom vyvozím i druhé mimi, které bychom si chtěli pak pořídit. Tak doufám, že budeme spokojení do rukou nám padl. 🙂 🙂 🙂

sobolatko
13. lis 2007

Ahojky, napište, prosím, jaké se jezdí s Mikado Ox ford ve sněhu. Bydlíme na venkově a nemáme chodníky. Nechybí vám přehazovací rukojeť ? Děkuji.

seri
16. lis 2007

Holky, taky prosím, napište něco o té jízdě ve sněhu, příští týden bych si chtěla oxford objednat, ale abych neudělala špatně. Taky bydlíme na vesnici a sněhu je tu v zimě fakt hodně.

michlas
24. lis 2007

Ahojky 🙂 ,Mikado Ox-ford,jsme koupili před 3týdny v Lounech kocarky tom za
9150kč i a autosedačkou.Je pravda,že na obrázku jsou barvy jiné než ve skutečnosti.Ale já to riskla a objednala nový vzor picaso,pani prodavačka ho moc chválila a tak jsem na ní dala.Je úžasný 😉 ani jsem nečekala že bude tak hezký je černý v kombinaci býlé kroužky.Jako náhradu jsem mela vybranou kombinaci černočervená ale picaso to vyhrál.Jezdit začneme,až v lednu tak uvidíme. 🙂 🙂 🙂

claris
26. lis 2007

ahojte holky, tak já od září jezdím taky mikadem a jediné co se nám trošku zdá nebo možná nezdá, ale už jsme si zvykli🙂) že jakoby zatáčel lehce doleva. jinak ovládání v pohodě, kolikrát ho tlačím jen 2 prsty nebo jednou rukou a druhou telefonuju🙂)korba mi přijde taky prostorná a co ocenuju hodně je to umístění pláštěnky v té taštičce ve špici (nemusím se s ní tahat někde v příruční kočárkové tašce) bouda mi teda nepadá tak to neporadím.
jo a ve sněhu, no tak zas tolikrát jsem ve sněhu zatím nejela, ale co bylo tak super, kamarádka má jakousi šestikolku a té jsem pořád pomáhala okopávat sníh z plastových koleček, já i díky těm nafukovacím kolům jela v pohodě. ty nafukovací kola jsou taky bezva, když to srovnám právě s tou kamarádky šestikolkou co má celoplastová kola, tak na nerovnějším terénu z toho má pěkněj kostitřas, kdežto mikádko si jede super a když je jo nerovnej teren tak kočár zvednu právě jen na ty nafukovací a v pohodě jedu. takže jsem moc spokojená s nákupem, barvu mám modročervenou a moc se mi líbí a taky si ho hodlám nechat i na další dítko.

claris
26. lis 2007

a koukám jaké jsou asi nové barvy apod. já bych teda o černé na kočár ani ve snu neuvažovala a tady ji máte v x verzích.

dadu
1. pro 2007

Ahoj,
já se přidávám do klubu čekám mimíska v lednu a objednala jsem si taky oxforda v barvě picaso prvně, když jsem viděla černej kočár tak reakce 😢 a po té co my ho ukázali venku bylo rozhodnuto už je objednaný. Všem přeji hezké ježdění a zdravé mimísky 🙂

sobolatko
4. pro 2007

Ahojky, taky jsem objednala picasso. Jen jsem dnes mluvila s jednou známou, které se narodilo vnouče před týdnem a říkala, že korbička je malinká, miminko ve fusaku je tam jako sardinka.

verjur
6. pro 2007

Ahoj holky, mám dotázek, nebyly jste některá na burze v Polsku v Českém Těšíně??? známá říkala že by tam měl být tento kočárek tak cca o 3 tisíce levnější než v obchodě. Moc se mi to nezdá, tak jsem si říkala že se poptám 😎

niobbe
12. pro 2007

ahoj holky,
dnes jsem objevila tuto diskuzi. Zatím jsem měla vybraný kočárek X-Lander, ale zde jste mě přesvědčily, abych se šla na tento kočárek minimálně podívat. Vypadá velmi zajímavě. Nikde jsem však nenašla údaje o velikosti korbičky, jen některá z vás píše, že je prostorná. Nevíte to náhodou? + Nemáte fotku, jak vypadá sporotovní verze? Díky moc a všem dobrý výběr, případně bezproblémové užívání 🙂

bambusek
autor
12. pro 2007

Ahoj niobbe
Taky jsem vahala mezi kocarkem X-Lander a Mikadem a zvitezila cena, je o dost levnejsi. Pouzivam ho uz 4mes a jsem s nim docela spokojena az na boudicka taky nam pada, ale jak ctu tak pada asi vsem 🙂 🙂 . Jinak korbicka je celkem prostorna o proti jinym kocarkum i s fusakem se tak nas Misa krasne vejde 😀

dadu
17. pro 2007

Ahoj noelko,
taky je odkaz na polské stránky je tam vyfocená i sportovní verze http://www.2o2.pl/index.php?p450 🙂

petris
17. pro 2007

Ahoj!Já mám tento kočárek už rok, vybírala jsem dost dlouho a opravdu pečlivě!První jsem chtěla Jané,ale také od kamarádek jsem na něj neslyšela zrovna 100% spokojenost a ta cena 😀 a pak se mi líbil xlander ale korbička malá a zrovna žádný přepich taky ne, a ty barvy nic moc, pak jsem viděla mikádo a hrozně mě nadchlo jelikož mělo to co jsem od kočáru požadovala, což bylo,aby to mělo větší korbičku, trojkolka,aby to bylo lehký a aby na to šla dát autosedačka, a v podstatě to má všechno v ceně i doplnky a má velikou škálu barev!A opravdu i po roce jsem sním max. spokojená a nebojim se to srovnat s jiným dražším kočárem!Neni to o kvalitě ty dražší kočáry ale jen o značce!A ani se nemůžete řídit tím, že je to Polský kočár v podstatě dnes je všechno z Polska nebo z Číny takže neni co řešit!A opravdu i spousta lidí ho u nikoho ještě neviděla a moc se jim líbil kdo ho u mě viděl, že mám hezký kočárek!Jinak mi máme Golfa a vejde se nám tam úplně spřehledem i s korbou a bez sundaných koleček a skládá se rychle, zvládnete každá z vás!Nákupní košík je též super,vozím ho často narvanej nákupem a v poho 🙂 Jediný problém jsme měli též se střížkou,ale můžu Vám doporučit pokud to utáhnete ručně né šroubovákem tak Vám to bude držet!Zlobilo nás to, pořád jsme to utahovali a pak tohle napadlo manžela a od tý doby stím nemáme problém!Opravdu vám ten kočár doporučuju, hlavně neni okoukaný jako třeba Jané a xlander!Jinak já mám barvu vínovo-šedou!Jo a ještě důležitá věc mé holčičce bude 8 měsíců ted a ještě se tam vejde s fusakem, sice už je to festový ale vejde 🙂

petris
17. pro 2007

Ještě bych byla ráda kdyby jste mohly pak vyfotit některá to picaso, zajímalo by mě jak to vypadá ta kombinace 🙂 A jinak tchýně maji jiný představy sobolatko 🙂 fakt totiž oproti jiným moderním kočárkům má mikado dost prostornou korbu, jiný mamči záviději právě, že mám velkou korbu a že jí tam můžu vozit ještě tak dlouho a nemusím dávat na zimu sporták 😉 Jinak po Novém roce už ho asi vytáhnu 😀 a stím sněhem nevím, v Praze žádný nebyl,ale jedíme na chatu na vesnici a jsou tam fakt hrozný cesty a oxford to fakt zvládne, třeba je lepší to sjet po zadních když by se to fakt nedalo ten terén,jinak pro vás na vesnici bych volila mikado oxford ale se čtyrmi kolami, nevím jestli tady u nás ho prodávají ale viděla jsem ho v Polsku a byl fakt dobrej na horší terén, byl stejný jako ta trojka vzhledově akorát měl čtyři nafukovací kolečka!Dokonce jak jsem projížděla ty diskuze tak na začátku jak někdo posilal odkaz na ty barvy tak tam byl vyfoceny 😉 Tak se číhněte 😉 A v Polsku jsme ho viděli hned za hranicemi na tržišti a stál asi 9 tisíc se všim ale nakonec jsem ho koupila v Praze u Kohinoru v dětském obchodě Bena za 11 tisic se všim 😉

sisstin
18. pro 2007

já ho nakonec nekoupila 😒 a lituju..mám DorJan Cross country..a Mikado proti němu jede krásně lehce..a navíc hodně houpá a pruží 🙂

noelka
18. pro 2007

Ahoj holčiny,
tak po delší době nakukuju 😉
Petris, s tou korbičkou můžu jen souhlasit. Oproti jiným kočárkům (trojkombinacím) je opravdu velká. Nelí před 3 týdny měřila 64 cm a i s fusakem (Aesthetic)se tam v pohodě vejde - ještě máme rezervu. Moje kamarádky, které mají děti o 2 týdny starší, musely už přesedlat na sporťáky, protože se jim tam mimísci nevešli (kočárky X-Lander, Bohemia Patron).
Taky už mě oslovilo dost lidí, když jsme se byly s Nelískem projít v parku, co že to mám za kočárek a jak se jim moc líbí. Další byli překvapení, jak je lehký, když mi s ním pomáhali do MHD (tomu se tedy snažím vyhnout - pokud to jen trochu jde, do města radši šátkuju).
I po těch pěti měsících bych neměnila. Jedinou chybičkou je ta střecha - a ta se zkrátka jednou za čas utáhne 😉

petris
18. pro 2007

přesně akorát ta střecha, ale v mém dlouhém slohu 😀 jsem radila co stou stříškou a fakt už to máme takhle asi 3měsíce a to dáváme stříšku často dolu a nahoru kvůli skládání do auta a od tý doby jsme neutahovali fakt výborně to drží 🙂

zdenucha
18. pro 2007

Tak my máme taky Mikado je to paráda až na tu padací střechu...... 😠 jinak je fakt prostornej lehoučkej a hlavně houpací 😀

sisstin
18. pro 2007

zdenucha: 😀

petris
18. pro 2007

Ale můžu říct, že ted poslední 3 měsíce už ho docela vídám dost po Praze, to mě ¨štve 😝 Ale tu barvu co mám já tak zatím jsem neviděla 😀 Jinak se mi stalo, že jsem byla na Budějárně a béhem 10 min jsem dokonce narazila na dva Oxfordy, takže vždycký čučim, 😅 Ale když jsem sním začla jezdit tak jsem ho vůbec nikde neviděla

petris
19. pro 2007

😨

michlas
19. pro 2007

Já se už nemůžu dočkat,až s Ox-fordem vyrazíme ven 🙂 .Všichni ho tady chválíte tak doufám,že jsem udělala dobrý kup.Tady u nás jsem ho ještě neviděla jezdit.Jinak někdo chtěl vidět jak vypadá picaso mám ho vyfocené v albu.Kamarádka má X-Lander malému jsou 4měsíce a je tam pěkně nacpaný i ta boudička se mi zdá docela malá.Takže po tom co jsem Ox-ford našla na netu jsem X-Lander ihned zamítla.Přeju všem krásné vánoce a bezproblémové ježdění
s OX-FORDY 😉

petris
20. pro 2007

Tak jsem koukala na to picaso a je moc zajímavej a po Praze jsem ho ještě neviděla"Zatim žádnou stejnou barvu jsem neviděla, proto se mi to líbí u toho Oxfordu že má velkou paletu barev takže se tak rychle neokouká jak skoro u každý kočáru který má jen 4 provedení!Také přeiji Krásné Vánoce 🙂

astruska
23. pro 2007

Dobrý den..
Prvně sem sem psala 15. července a hledala sem názory na Ox forda
.Okukovala sem stránky a nemohli jsme se s manžou shodnout na barvě...v Praze jsme prvně viděli barvu Picaso a bylo rozhodnuto!!Objednala sem si ho přímo ve velkoobchodě- Slavkov u Opavy a pan majitel vyhověl naprosto ve všem!!Přesně v domluvený den ho poslali na dobírku a do dvou dnů ho pošta dovezla.Cena za celý komplet byla 9150 kč!!i Poštovné se neplatí.
Je naprosto úúúúúžasnej, jezdí skvěle, nikam nezatáčí, boudička nepadá a rukojeť-černo-šedá-dírkovaná-je v pohodě.
Barva je super-taky sem prvně říkala černý kočár nikdy! ale s bílou ke parádní!!Působí děsně elegantně a" lidi fakt koukají".Malej je narozený 17.11. mám tam fusak a ještě termo zavinku a vejde se tam naprosto v pohodě.Autosedačka je pěkná,hlavně že má sundavací boudičku.
Takže to shrnu- jsem naprosto spokojenná!!
Všem čekatelkám přeju dobrej výběr a ať se vám s Ox-fotdem jezdí taky tak dobře jako mě!!
Hezký vánoce a šťastný nový rok!!!