Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

astruska
7. led 2008

Dobrý den!
Musím vám písnout další zkušenost s Oxfordem, včera tady napadlo hodně sněhu,tak jsem byla zvědavá jak zvládnem jízdu na neprotažených cestách a v parku a musím říct, že mě Oxford opět nezklamal!!! Zaaretovala sem přední kolečko a jízda byla super! Dokonce jsme museli projet nahromaděným sněhem a bylo to fakt v pohodě! 😵 . Taky teďka hodně jezdím ven jen s adaptérem a naraženou autosedajdou a je to super. Malej je malinkej,tak je tam jak kulihrášek a já se nemusím tahat s korbou.Takže máme zetím jen a jen dobré jízdy!a přeju Vám je všem kdo Oxforda koupíte!!Hodně zdaru v novém roce!!

helca76
7. led 2008

Holky mám takový dotaz, jde polohovat sportovní nástavba? Jestli jo, tak jde to úplně do lehu?Díky moc za odpovědi 😉

petris
7. led 2008

Ahoj Helčo!Jde to polohovat a i určo do lehu 🙂

verjur
11. led 2008

Ahoj holky!!Stále pročítám všechny diskuze o kočárkách, ale stále je mým favoritem MIKADO 😀 Mám do května ještě času dost,jen jsem se chtěla zeptat nevíte někdo kdy a jaká bude nová kolekce barev??
Jsem moc ráda že tato diskuze je, a že je zatím tak málo negativních ohlasů na tento kočárek 😀 😀 😀
Díky moc za odpověď mějte se krásně ahoj Veronika.

claris
24. led 2008

tak opět nakukuju a jsem ráda, že je tu tolik pozitivních ohlasů. jezdím s mikadem už 4 měsíce a pořád pohoda. boudička zatím nepadá🙂 a délka korby je 80 cm, jsem velicí 66 cm a i ve fusaku se pořád vejdeme. teď uvažuju, že začnu využívat i polohování zad v hluboké korbě aby malej, když už tolik nespí v kočáru aspoň trochu viděl. jo a psaly jste tady o x-landrech, já bych pro Mikado hlasovala třeba už jen kvůli té váze, je fakt lehoučký a parádně ovladatelný, x landr je o dost těžší, pokud se dobře pamatuju tak snad kolem 17 kg, mikado kolem 14 kg. přeju spousty krásných procházek s kočárkem.

claris
24. led 2008

a koukla jsem na to picasso a teda uznávám, že i černá vhodně skombinovaná může vypadat super, kdybych si měla vybírat teď asi bych šla taky do této kombinace 😀

dassi
24. led 2008

ahojky ja jen na skok.... oxforda mame taky uz objednaneho. dám vám odkaz na polské stranky www.2o2.pl tam mají 33 moznosti barev. musite najet na trojkolku mikado,pak by se meli ukazat všechny.

dadu
25. led 2008

Ahojky,
tak já už taky tři neděle jezdím s oxfordem je to super perfektně se s ním manipuluje 🙂 . Koupila jsem si to Picasso a musím říci všem v okolí se moc líbí a je to prý neokoukaný kočárek tak mám z toho radost 😉 . Tak holky neváhejte a kupte si ho kdo se rozhodujete 😉

gajda
4. únor 2008

Ahojky,

tak jsme se v sobotu s manželem byli podívat na kočárky. Už tři týdny jsme napůl rozhodnuti pro X-lander XA, ale když jsme viděli kočárek Oxford, manžel začal váhat právě pro zajímavější cenu. U X-landeru nás zarazila šířka korbičky cca 32cm. Mimi čekáme začátkem června a právě máme velké obavy, aby se nám tam vešlo na zimu i s fusakem. V obchodě nám paní prodavačka změřila šířku korbičky Oxfordu a ten má cca 34cm. Stále mi to připadá málo, ale prý se širší kočárky už nedělají (teda kromě těch klasických hlubokých s klasickou konstrukcí, ovšem bez trojkombinace). Manžela jen zarazila tvrdost lůžka v korbičce Oxfordu, ale to se snad dá nějak vyřešit. Taky mě po přečtení této diskuse zarazil fakt, že začíná padat boudička. Obavu mám i právě proto, že je to polský výrobek, ale X-lander je prý také vyráběn v Polsku pro českou firmu. Takže vážně nevím. Ale tato diskuse mě začíná čím dál více přesvědčovat o správné volbě v případě kočárku Oxford. Kamarádka má již pět let (používá ho už na třetí dítko) kočárek značky Bébécar, který mi připadá praktický i prostorný, ale ještě jsem ho "na živo" nikde neviděla. Ale připadá mi velmi podobný s Oxfordem. Myslím, že po vylíčení vašich zkušeností manželovi, bude rozhodnuto. Takže všem moc děkuji.

denber
6. únor 2008

ahojky, zdravím všechny. malé čekáme v červnu a jak sem tak koukala po stránkách tak mi padlo do oka pár kočárků. ale Oxford z nich vyšel nejlépe. jen sem se chtěla zeptat - co ta korbička. dělá velké problémy? kamarádčina sestra ho má a úplně v klidu. a jak sem si přečetla i jinde. nedělá velký problém to spravit. utáhnutím rukou nebo šroubovákem. prosím vy co ho máte nebo můžete k tomuto něco napsat- poraďte
děkuju

denber
9. únor 2008

ahojky, zdravím všechny. prosím, prosím-nevíte kde bychom ho mohli sehnat v OV? byli jsme ve dvou velkých obchodech a neměli ho☹ tak kdo víte prosím poraďte. díky

bambusek
autor
9. únor 2008

Co je to OV? 🙂

denber
9. únor 2008

Ov - ostrava🙂

bambusek
autor
9. únor 2008

denber
tak to nevim 😢 😢

denber
11. únor 2008

marlan, moc moc děkuji! jste zlatíčko 🙂

astruska
11. únor 2008

Ahoj,
tak tady je taky možno si kočárek objednat: velkoobchod Slavkov u Opavy.
Jinak je fakt super!!

http://www.kocarky-tom.cz/

😵 😵 😵

denber
12. únor 2008

ahojky, astruska děkuji moc🙂 my ho pak budeme asi objednávat, ale chceme zkusit jak se drží, skládá apod.
ať ho pak doma nerozložíme tak, že už by nešel složit🙂

iwulik
12. únor 2008

ahojky,taky je můj favorit tento kočárek.Pročetla jsem už několik diskusí a zatím vede Mikádo.Zítra se jedu do Vítkovic na kočárek podívat.Jinak v Ostravě výběr kočárků nic moc. 😒

denber
12. únor 2008

ahoj iwulik, my jedeme taky zítra do vítkovic, tak se možná potkáme 😉

mirka755
13. únor 2008

holky mohly byste mi poradit, zda se Mikado Oxford vejde do klasického malého výtahu? Dříve jsem měla trojkolku a musela jsem jí nahnout, abych se tam vešla. Bylo to docela obtížné, děkuji

bambusek
autor
13. únor 2008

Mirka: vejde se tam pokud madlo das dolu, a uz krome tebe se tam nic nevejde 😀 , je to jen tak tak.... 😀 😀

mirka755
13. únor 2008

tak to je dobrý, u trojkolky jsem dala madlo dolů a ještě jsem ho musela nadzvednout, aby to nedrhlo o dveře. Jsme sice jenom ve 2. patře, ale stejně to byla fuška potom držet malou když byla větší. Díky

iwulik
14. únor 2008

tak jsem si ho omrkla v Bobečku,zatím nemám výhrady.Asi bych zajela do Slavkova,tam prý vychází levněji. 🙂
Barvu ještě nevím,ve Vítkovicích měli modrý. 😉 😉.

denber
14. únor 2008

ahojky, taky jsme se byli podívat ve Vítkovicích. vypadal perfektně.paní nám ho složila, rozložila - byla skvělá. další kočárek už hledat nebudeme. opravdu vypadá super. jen mám malinký dotaz. jestli náhodou někdou nevíte: když je škaredé počasí-není od předních kol zastříkaný celý kočár? vím, že většina kočárků nemá blatníky, ale nevím co udělají dvě kolečka u sebe. a popř. nevíte, do kdy přibližně stačí malému autosedačka do 13kg. rok,rok a půl?díky

chicony
15. únor 2008

Ahoj všechny maminy, jsem ráda, že jsem natrefila na tuto diskuzi, našeho Adámka čekáme v květnu a včera jsem natrefila na ox-ford. Je báječný, velmi se mi líbí polohování řidítek jsem 160 cm vysoká a manžel 194 cm, je to velký rozdíl a teto kočárek umožňuje řízení nás obou. Vaše informace jsou solí nad zlato, mám vybráno, jen zvolit barvu. Včera v ostrvě jsem potkala maminu s černo-červenou kombinací - skvělá volba, vypadá luxusně!!!! 🙂 🙂 😵 😀 Mám sto chutí si ho jít okamžitě objednat....

denber
15. únor 2008

ahojky chicony, jak sme se na něj byli s přítelem dívat, tak sem taky uvažovala zda ho rovnou nekoupíme. byl tam sice jen tmavě modrý, ale to by vůbec nevadilo, byl nádherný🙂

claris
19. únor 2008

ahoj chicony, jen jsem chtěla napsat pro tvého manžela to bude určitě skvělej kočárek, my jsme oba vysocí a tak se nám skvěle ovládá taky proto, že korbička je o něco výš od země než u jiných kočárků, tím chci říct, jestli sis ho pořádně ošahala a cítíš se u něj OK, protože mám pár kamarádek, kterým se hrozně líbil, ale jsou menší, ale zas vyšší jak ty a nesedl jim do ruky tím, že jim přišel vysokej. tak jen ho pořádně odzkoušej, možná s tím nemáš problém, ale jen jsem ti chtěla napsat mé zkušenosti.

chicony
20. únor 2008

ahojky denber a claris, kočárek mě okouzlil, už se mi nelíbí žádný jiný, ikdyž nejsou ostatní ošklivé, manžel degradoval, ať si koupím co chci, mu se moc trojkolky nelíbí, nemá v nich nejspíš důvěru. Ale v prodejně nebyl a neměl možnost si ho odzkoušet, myslím, že změní názor, až s ním pojezdí po prodejně. Výškově mi naopak nedělal problém, ale půjdu si ho určitě ještě několikrát okouknout, nekupueme přece chleba,že???? 😀 😀 To že je korbička výš je taky důvod, proč má u mě plus. Nemusí aspoň náš mrňousek dýchat výfukové plyny aut, myslím, že výška kočárku s tímhle souvisí.... možná je to jen můj názor. 😅 😉

chicony
20. únor 2008

Taky máme v plánu jet na brněnský veletrh spotřebního zboží, je to v březnu, tak kdo nemá ještě jasno, vřele doporučuji, byli jsme tam před dvěma lety a byl tam nádherný sortiment všeho druhu, co se miminek týká,,, jen se nám to miminko vyhýbalo, tak jsme se tam byli alespoň inspirovat. Tak letos snad už i něco nakoupíme.... 😎