Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

seri
12. dub 2008

Holky prosím poraďte mi, jakým způsobem dáváte na oxforda moskytiéru? Já jí tam vždycky nějak dám, ale vypadá to děsně, nevim, kde mám chytit ty gumičky.... 😅. Nebo kdybyste měla některá fotku s moskyt., to by bylo super, děkuju.
Jinak my ho používáme už dva měsíce a jsme zatím spokojený, trošinku vrzal, tak to manžel promazal a je to OK 😉

sklenicka24
14. dub 2008

Ahojky, všem. Tak to ti neporadím. Mě teprve kočárek dorazí, teda pokud paní dorazily konečně peníze. Určitě to zvládáš dobře. 😵

denber
14. dub 2008

ahojky, seri-to ti neporadím. my ho budeme teprve objednávat-modro béžový. takže pokud se ti to podaří zjistit, tak nám to tady prosím napiš ať víme 😉

jesika
19. dub 2008

Tak se tu stále přesvědčuji o tom, že do Oxfordu vážně půjdu 😅 .
Jen mám problém kde ho koupit.Jsem z Brna a tady ho nikde neprodávají.Nejblíž tuším v Praze a nebo Ostravě ☹ .Uvžuji o nákupu přes internet.Nemáte některá zkušenosti s nákupem kočárku přes net??????? 😕
Díky 😉

denber
20. dub 2008

ahoj Jesiko, my to budeme brát taky přes net. a to konkrétně z obchodu Bobeček, kt. je v ov. myslím, že ti ho i dovezou domů, ale nejsem si tím jistá. já toto moc neřeším-sme z ov. objednávka půjde přes net, i ta paní v obchodě říkala, že to je lepší. a pak nám to buď dovezou nebo pro to dojedem. ale myslím, že ti to dovezou, nebo se půjde domluvit na dopravě🙂

claris
20. dub 2008

jesiko, já mám oxforda taky z bobečku jako denber, jela jsem se na něj podívat, protože jsem si ho chtěla osahat a pak mi ho poslali zadarmo PPLkou, takže v pohodě, nakupovat zrovna tam bych se fakt nebála. kdybych to neměla na vlastní kůži vyzkoušeno, tak bych to nikdy netvrdila.

lucifer
21. dub 2008

Jesiko pokud jde o kamenný obchod, tak jsem Oxforda viděla ve Vyškově, tam jsem se do něj zamilovala, ale taky ho budu kupovat přes net, vychází totiž o cca 2.000,-- Kč levněji než v obchodě, takže jdu do toho.

denber
21. dub 2008

lucifer, máš pravdu. ono přes net vychází většina věcí levněji a navíc, nemusíš se bát, že to (třeba) prodavačka splete, zapomene a člověk bude bez vozítka, přes net se to většinou zapisuje do objenávek automaticky, takže to tam pak mají🙂

ines22
21. dub 2008

Ahoj holky, já sem si Oxforda byla taky nejdřív očíhnout a pak jsem ho objednávala taky přes net, všechno proběhlo v poho a určo to vychází levněji 😉 Ta paní v Táboře, kde jsem ho byla očumovat ho tam měla za necelých 9tis. bez autosedajdy. Já ho kupovala tady i s autosedačkou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10955281

lucifer
21. dub 2008

idnes...tak ze stejnýho obchodu chci brát taky 🙂, akorát bez sedačky

gajda
22. dub 2008

Ahojky všem, tak jsme dnes v Kolíně v Junioru koupili Oxforda. Barvu jsem si vybrala na netu, v obchodě jsme kočárek objednali s tím, že když se nám barva nebude líbit, bude možné vybrat si a objednat barvu jinou. Vybrali jsme barvu č. 4 na těchto stránkách http://www.2o2.pl/go/_info/?user_id=0352&lang=pl ,ale ve skutečnosti jsou barvy trochu tmavší. Také jsem na vlastní oči viděla barvu č. 7, kterou jsem měla jako další variantu, ale ta čtyřka je opravdu hezčí. Kočárek nám v obchodě uschovají až do porodu, kvůli pověrčivosti jsem ho nechtěla mít doma. Asi za šest týdnů bychom ho měli začít používat, tak doufám, že budeme všichni moc spokojeni. Přeji všem správnou volbu. 🙂 Já jsem z kočárku opravdu nadšená a o zkušenosti se s Vámi případně podělím. 🙂

martik28
23. dub 2008

Ahoj, mám Oxforda taky z Kolína, byly velice příjemní a také mi barvu objednali. Mám oranžovo-černý - trojkolku. Také ho uschovali na prodejně 🙂 Mám srpňátko a z kočáru jsem nadčená pořád stejně jako na začátku, je bezva - nenašla jsem chybu. Je bezva do terénu, polohovatelný, dobře se s ním jezdí a je moc hezký. A veliký 🙂 Teprve včera jsem přehodili na sporťák a to má malá 75 cm, 10kg. Je to větší dítko a jsem moc ráda, že jsme vybrali tento kočár. Líbí se i mým kamarádkám, jedna si ho i bude kupovat. 🙂 Jen autosedačku jsme nekupovali - ta se mi prostě nelíbila a chtěla jsem bezpečnou značkovou, ale nepočítala jsem s tím, že bych jí dávala na kočárek, tak v poho... Koukala jsem , jak šla cena dolů - teda na netu... je to prostě supr kočárek za supr cenu co "umí" i to co nějaký za 15tis. Tak zkrátka - neměnila bych... no 😝 vlastně moc se mi líbí ta nová kombinace černá s bílími vzory 🙂

gajda
24. dub 2008

martiku28, jsem ráda, že říkáš, že Oxford je veliký. Původně jsem chtěla X-lander, ale známá říkala, že vnučka ve třech měsících už tam byla taková stísněná (sice ve fusaku) a to mě docela odradilo. Když tam nemělo dost místa třiměsíční mimčo, tomu našemu bude na zimu 5-6 měsíců, tak jsem dost váhala. Pak mě kamarádka poradila Junior v Kolíně a dodnes jsme jí moc vděčná, protože jak jsem tam Oxforda uviděla a pak jsem si přečetla tuhle diskusi, bylo rozhodnuto. Jen jsme dlouho vybírali barvu a myslím, že jsme nakonec vybrali tu správnou. S tou autosedačkou- taky na mě nepůsobila moc důvěryhodně, ale chtěli jsme právě takovou, aby šla přidělat na konstrukci kočárku. Ale až praxe ukáže, zda to byla správná volba. Takže díky za další potěšující zprávu 🙂

sklenicka24
24. dub 2008

Ahoj maminy, tak už mám konečně oxforda doma, nedělám nic jiného, že s ním jezdím po bytě. 😀 , ale zapomněla jsem si koupit pláštěnku. Tak bych se vás chtěla zeptat, zda-li ta pláštěnka má být až pod korbičkou a jaké jsou rozměry pláštěnky??? Moc prosím o radu. A nebo nevíte o někom, kdo by pláštěnku rád prodal??? Prosím poptejte se mi, budu ráda za každou nabídku. Moc děkuji 🙂

seri
24. dub 2008

sklenicka - já měla pláštěnku součástí kočárku, byla dole v tom "trojúhelníku", to se divim, že jí tam nemáš.
Rozměry zrovna teď nevim, kočár je ve sklepě, ale když jí nasadim, tak to vyjde přesně tak, že je celá korbička schovaná.
Mě by zase zajímala ta moskytiéra, jak jsem tu už jednou psala. Ale bohužel se žádná holčina ještě neozvala. Prosím nevíte někdo, kam připevnit ty gumičky?

denber
27. dub 2008

ahojky.
sklenicka, seri má reft, my taky prodavačka říkala, že pláštěnka je schovaná v tom trojúhelníčku, že je to tam akorát na ni. a seri, je to asi blbé-ale já nevím co je to moskytiéra, nebo to možná znám pod jiným názvem.

seri
27. dub 2008

denber - jé tak to jsem napsala asi blbě, já tomu tak říkám,..... ale jinak to je síťka proti hmyzu 😀

gajda
28. dub 2008

ahojky, moskytiéra a síťka proti hmyzu je jedno a to samé. V obchodě tomu říkají moskytiéra a my tomu říkáme síťka.Jinak i tu a pláštěnku máme součástí (v ceně) kočárku. Jak se ale obě používají zatím také nevím, jezdit začneme asi až za 5 týdnů. 🙂

helca76
28. dub 2008

seri - kočárek bohužel nemám doma, abych se koukla na tu moskytiéru, ale když nám přišel, tak jsme to zkoušeli a nafotili, tak mi kdyžtak kukni do albíčka https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Nevím jestli z toho něco uvidíš a jestli to tam máme dobře, ale juknout na to můžeš

denber
28. dub 2008

děkuji za objasnění. 🙂 helca- máte moc hezký kočárek, my budeme mít modro-béžový, my se líbil i tm.červený a oranžovo-černý a pak ten modro-béžový a taťkovy(bud.) se líbí nejvíc ten modro-béžový a jelikož to pak chceme nechat popř. i na druhé mimi tak sme se snažili o neutrálku barvu- teď čekáme holčičku🙂

sklenicka24
28. dub 2008

Denber: tak to moc blahopřeji, já taky doufám, že to bude holka. Já mám kočárek už ježděný, ale nový. Paní prý má staromódní babi, a ta nechtěla jezdit s trojkolkou. A slída se jim hodila na nový čtyřkolový. Tak jsem včudu. a slída na sporťák,nemáte někdo fotečku??Abych po případě věděla, jakou koupit??? MOc vám děkuji

seri
1. kvě 2008

Helčo dík za fotku, včera jsem to udělala přesně jak to máš ty a je to OK 😉

michlas
4. kvě 2008

Ahojky všem 😉 .Tak jsem se dočkala,kočárkuji s Ox-fordem od poloviny února.Jsem ráda,že jsem se pro něj rozhodla.Jsem sním maximálně spokojená.Boudička nepadá,prostě super.Přeji všem zdravá miminka a pohodové kočárkování 🙂 🙂 🙂

denber
5. kvě 2008

michlas tos mě(a myslím že i ostatní) potěšila. jak se ti jezdilo, když byl sníh, nebo nějaké ty břečky apod? nebo měla si sním někdy nějaký problém?

renatice36
7. kvě 2008

pokud bydlíte blízko polských hranic,zajeďte si do Polska,já jsem si ho tam kupovala loni v květnu a hluboký,sporťák,autosedačka s adaptérem mě stály 8.400Kč. Mám barvu khaki s oranžovou.+chromovaná kola,ta jsou lepší než ta plastová.Jsem s ním moc spokojená,jenom se mi fakt do některých dveří nevejde,to je jediná vada na kráse

klaarka22
8. kvě 2008

Ahoj maminky a nastávající maminky,koukám že tady řešíte oxforda,měla jsem ho donedávna na dcerku,narodila se mi 1 srpna 2007 a od února už jezdíme v golfáčích jelikož sportovní korba na oxfordu je dosti neprostorná.Jinak jsem s ním byla spokojená až na manipulaci při cestování a ve výtahu.Do auta jsem mu musel asundavat kolečka(mam felicii)a největší plus na oxu bylo super odpružení.Pokud máte zájem pošlu vám odkaz na bazárek kde ho prodávám je ve 100% stavu a v barvě světle modré. 😉

sklenicka24
8. kvě 2008

Téda maminy, to se nám to tady pěkně rozjelo. To je super. 😉 😀 😅

revik
10. kvě 2008

Ahoj holky, jsem rada, ze jsem narazila na tuhle diskuzi, o Oxfordu ted hodne uvazuju. Mimi se narodi v rijnu, tak snad se nam bude jezdit na snehu dobre (pokud nejaky bude🙂). Pokud mate tedy zkusenosti s jezdenim v terenu /nerovne chodiniky, lesni cesta atd.), dejte vedet, diky!!! Jo a jeste dotaz na tu sportovni verzi, vazne je tak mala, jak pise nekdo vyse? Sportak nemam premereny, ale korbicka je docela prostorna oproti jinym ted modernim kocarum, tak jsem z toho trosku rozpacita, urcite bych ho chtela pouzivat i dalsi rok na zimu, kdy bude mimi jeste ve fusaku... tedy uz ve sportaku samozrejme 😉 Deti mam hodne dlouhe, tak at nemusime po roce taky kupovat jiny kocar. Diky moc za postrehy!
p.s. jakou vyhodu maji ta chromovana kola?

claris
10. kvě 2008

tak my máme 8 měsíců a pořád ještě si užívám hluboké korby, pořád se tam vejdeme, i když jsme docela dlouzí, ale spaní v kočárku je čím dál kratší tak už uvažujem, že nasadíme sporťák a jsem taky překvapená, že by měl být malý, mě se právě oproti jiným zdál daleko větší (stejně jako hluboká korba) tak jsem docela zvědavá. Když jsem byla obhlížet kočárky, tak jsem vzala kámošku a jejího tehdy 9 měsíčního syna jako testera, nebyl to žádnej drobeček a oxford prošel jako dobrej co se velikosti a pohodlnosti týče.
a co se týče sněhu jak se tu někdo psal, tak letos ho teda moc nebylo, ale žádnej problém jsem neměla, přední kola i když jsou menší jsou stále dosti velká na to, aby se tam sníh nějak lepil apod. taky jsem ze zimy měla strach, ale fakt je to OK.

klaarka22
11. kvě 2008

holy,moje malá měla má v 9 měsících 82 cm a do tý sportovní korby jsem jí s fusakem nenaskládala....moc mě to mrzí protože ten kočár je pořád můj favorit.....ve sněhu se mi s nim moc dobře nejezdilo kvůli tomu menšímu dvojkolu,zapadávalmi do sněhu a dalo mi dost záhul ho tlačit..jinak je ale perfektní...