Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

mirka755
17. zář 2008

ahojky, tak my máme blízký obchod u Mělníka - bývalá Liberta. Kočárek tam mají sice za 8400+330,- adaptér a budu kupovat autosedačku Babydesign Dumbo 1590,-; ale uvidím ho aspoň naživo. Hlavně jsem ráda, že tam mají i tuhle autosedačku, protože se nám s manželem moc líbí a už jsme jí měli vybranou ještě dřív, než jsem na kočárek narazila 😀

denber
17. zář 2008

ahojky, revik-momentálně bydlíme v Ostravě-Pustkovci, a ohledně věcí ke kočárku Oxfortd-mají jedině v jednom obchodu: bobeček, je u vítkovické nemocnice. a mají tam i nádherné oblečky, všechno. ale mají otevřeno jen do 4-se ani nedivím, tam.... a lepší je mrknout na net apopř. si tam zavolat, zda tam budou. kočár tam mívají i vystavený, ukáže složení, jak se co dělá atd. my byli naprosto spokojeni. jinak kočárek už skoro 3měsíce využíváme, možná že ho mám vyfocený aj v albu, jestli ne-vložím. jinak se omlouvám, sedačku sem nestihla vyfotit-ale polepším 😉 a blísknu i ten adaptér🙂

denber
17. zář 2008

tak jo, mám ho v albu:nikolka je zde. 😉

revik
18. zář 2008

Ahoj, diky za ty ceny adapteru, vypada to, ze by mi ji ke kocaru dali zdarma🙂

mirko, ja jak jsem dnes videla tu nasi sedacku, tak jsem taky zauvazovala nad novou, ale jeste nevim, jak nam to financne vyjde... Na du Dumbo se mrknu na netu, ta se prodava k Bostonu nebo k jine kombinaci?

denber, diky za ten typ ve Vitkovicich. Jestli vydrzim do 37tt, tak tam mozna sjedem, mrknu jeste na jejich stranky. Ja se k tobe do alba nedostanu 😒

mirka755
18. zář 2008

revik: Dumbo se prodává samostatně, já jsem ráda že jí mají ve stejném obchode jako Boston-aspoň to koupím při jednom 😉. Mě se zalíbila hned 🙂

revik
18. zář 2008

Denber, tak jsem se divala, ze se prodejna rusi 😕 Asi budou mit prodej jen pres net a maji tam oxforda starou verzi dokonce za 5990,-, ale ja uz zustanu u toho Bostona.

dareen
18. zář 2008

Ahoj!Denber-můžu se zeptat-ta přední kolečka u oxforda jsou teda u tvého kočárku taky plastová? jak se s nimi jezdí?
Já z nich mám trochu strach, opravdu jsem chtěla všechna 4 nafukovací(jako bylo u Bosotonu původně).U nás ve městě je to samý výmol, chodník, kočičí hlavy...bydlíme v histor. centru..tak abych z mimča nevytřepla duši 😉 Nebo nevíte, jestli se třeba dají koupit ty kola v cyklo-servisu nebo tak a vyměnit? Děkuji.D. 😵

denber
19. zář 2008

dareen- jezdí se tím super a věř tomu že budeš ještě hledat takové terény aby to drkotalo. at malé spí. dá se to kolečlo zaaretovat, takže drží pevně. a super se s tím jezdí do zatáček-klidně to uřídíš jednou rukou.a jestli se dají koupit zjistik raději dopředu.ale problém může možná pak být u reklamace.kdyby náhodou. že nebyla orig.kola atd-to možná se zeptat rovnou jich-zda by to tak šlo udělat

dareen
19. zář 2008

Díky Denber...víš, u nás je to vážně takové nic moc s terénem, proto jsem stála o ty nafukovací-kvůli lepšímu odpružení.Ale jestli jsou zase třeba ty dvě zadní nafukovací,tak odpruží dobře a nebudou přední plastová vadit...uvidíme, ještě mám čas se rozhodnout.Děkuji. 😵

sklenicka24
19. zář 2008

Ahoj kočky. Já se taky nemůžu stále rozhodnout. Také docela fandím Bostonu 😅 jenže mám malý velký problém. Kamarádka mi schovala svou trojkolku a je mi teď blbé říct, že jí nechci. Ach jo. ☹ Já se z toho picnu. Krásný den 😀

moranda
20. zář 2008

Ahojky,

zdravím všechny, co kočárkují s Oxfordem i ty, které zatím jen uvažují o koupi 😉 . Mám zkušenost s Oxfordem jezmíme od července a je supr. Nafukovací kolečka krásně pruží, plastová aretovací na horším terénu zaaretuju, aby se netočila a jedem. Na silnici nebo lepším chodníku s aretací krásně pluje - majestátně, je lehký. Srovnání mám s Patronem a ten je fakt těžký sám o sobě a i v manipulaci s ním vítězí Oxford. Má za sebou zatěžkávací zkoušku po Praze a bezva. Jediný problém je široký rozchod kol - chcete-li jet pantografem, aby jste vlezli dovnitřku, tak je nutné pustit aretaci - rovně se nedá projet - bokem ano. Nejprve jedno kolečko a bokem vjet dovnitř a druhé kolečko. V nových vlacích je to bez problémů, ty mají široké dveře. A hlavně délka korbičky je bezkonkurenčně větší než u ostatních kočárků. Nemám problém malou do něj dát i s fusakem - už bylo chladno, že jsem ho vytáhla. Švagrová se do Patronu s malým už nevejde - bude v zimě ve sporťáku - jezdila sotva půl roku -NEJSOU TO VYHOZENÉ PENÍZE???? Volba je na vás..........Hezký den 🙂

mirka755
20. zář 2008

sklenicka24: já bych šla do nového, pokud se ti opravdu líbí. A kamarádka může kočárek kdykoliv prodat, vím že je to blbé když jsi jí to slíbila-ale aby si pak nebyla smutná z toho že jsi nekoupila nový

dareen
20. zář 2008

Morando,takže žádné drncání v Praze v centru na kostkách?I bez těch předních nafukovacích,jo?Holky, začínám být dost nalomená...tak uvidíme.. 🙂

denber
20. zář 2008

dareen jezdila sem po kostlách v porubě a naprosto v klidu. malá vysmátá jak léčo a pak usnula.

moranda
20. zář 2008

Dareen,
jj po kostkách je to nejlepší - malá nespí, když nedrncáme 😉 a to Oxford na silnici opravdu nedělá, proto jezdím jedním kolem ve škarpě, pak je spokojená 😅 . Na kostkách( ale velkých) je potřeba zaaretovat, aby se malá kolečka netočila a pak zvládneš každý terén 😵 .

sklenicka24
20. zář 2008

Mirka755: JJ, asi máš pravdu, ale je opravdu krásnej a jako nový, protože ho měla pouze 3 měsíce. Pak ho odložila, protože odjeli pryč a tam si koupili jiný. Je naprosto bez chybičky a stále ještě v záruce. Tak kdyby ste náhodou o někom věděli, tak mi prosím pisněte. Budu moc ráda. Mějte se krásně a hezký zbytek dne 😀

revik
25. zář 2008

Ahoj holky, tak uz jsem rozhodnuta, ze do nej pujdu, do Bostona a nakonec asi i objednam tu Dumbo sedacku 🙂 Je pekna, k te me zel.cerne kombinaci se bude hodit a taky ma nanoznik, coz k me stare sedacce neni, neni tak chranena, jako je to ted... Tu budu mit doma na houpani a dcerka na hrani🙂 Akorat jeste nevim, jestli uz objednat nebo pockat az po porodu, zas uz bych si to mohla vyprat ze..., tak asi brzy objednam 😵

kamka.1
25. zář 2008

revik: Ahoj, dívala jsem se na zkušenosti s Dumbo sedačkou a nejspíš to nebude kvalitní výrobek. Zkus se podívat na tyto stránky www.vasedeti.cz/clanky.php?nazev=Dtsk autosedacky

Je tam článek z 29.8. Píše tam Michuela, že by nejraději poslala oznámení na ČOI. Prý je tam dost ostrých hran, o které by se mohlo dítě poranit a neprodyšný silonový potah, musela tam koupit jakousi bavněnou vložku. Tak ten nákup ještě zvaž

revik
25. zář 2008

kamka1: Diky za upozorneni, ja to tam sice nikde nevidim a to jsem to projela nekolikrat, ale asi teda nebude moc dobra, kdyz nasla tolik chyb... skoda 😔

mirka755
25. zář 2008

moje kamarádka Dumbo a nemá s ní žádné problémy. Už jí má víc jak půl roku

kamka.1: a kdy máš termín????

mirka755
25. zář 2008

ten článek jsem teda také nenašla ☹

mirka755
25. zář 2008

http://www.vasedeti.cz/clanky.php?clanek=287&na... ten článek je tady. Úplně dole

kamka.1
25. zář 2008

revik: Já teda s touto aotosedačkou nemám žádné zkušenosti , jen jsem to našla na netu. Takže nevím. Ale když si dáš do vyhledávače na seznamu : dumbo sedačka, tak to najdeš hned na druhém odkazu. Je to článek z 29.8., tak zkus ještě nakouknout. Paní tam píše, že ji syn vytáhl jakousi napínací strunu ze střížky, tak se rozhodla podrobněji prozkoumat sedajdu a našla tam, že v místě kudy mají procházet pásy, má ostré hrany a otřepy, tak má pocit, že v případě nehody, by se nemusely chovat tak, jak mají. A chybí tam, z čeho je materiál potahu. Prý z toho bylo dítko hrozně upocené. Ale jak říkám, autosedajdu nemám, ani nikdo v mém okolí, tak nemohu posoudit. Jen tlumočím 😉 , co jsem si přečetla.

mirka775: termín mám 17.11.

mirka755
26. zář 2008

dneska dělají fakt všechno na prd, i pro ty dětí ☹

kamka.1
26. zář 2008

Tak to máš pravdu. V této době sice seženeš vše, co potřebuješ, ale kvalita výrobků mi připadá čím dál horší. A ceny čím dál větší. Každý chce pro své miminko to nejlepší a po nějaké době stejně zjistíš, že cena výrobku neodpovídá kvalitě. Teď už si opravdu nevybereš. Dříve jsem se snažila pro malou kupovat jen značkové výrobky a stejně zjišťuji, že jsou vyrobeny v Polsku nebo v Číně. Tak si vyber 😖 . Když už ty výrobky nejsou 100% kvalitní, kdyby alespoň výrobce nepoužíval závadný materiál, který dítěti škodí. Je to neuvěřitelné. Měla jsem nejdřív v plánu kupovat kočárek Hoco, s kterým jsem byla u první dcery velice spokojená, ale v jedné prodejně mě paní prodavačka vyvedla z omylu. Momentálně se Hoco (byl to Rakouský výrobek) nevyrábí už v Rakousku, ale v Číně. Z osmi kočárků na prodejně, jí šlo 6 na reklamaci. Což mi připadá opravdu hodně. A právě tato paní prodavačka mi doporučila mikado. Tak jsem zvědavá. Jen mám vybranou korbičku boston. Určité obavy stejně pořád mám, protože mám zafixovaný jako polský výrobek Tako a ten mi připadá úděsný. Třeba budu z mikada mile překvapena. Doufám 😉

mirka755
26. zář 2008

Ahoj. Ja také postrehy nemám. Ja som s ňou bola maximálne spokojná. Teraz sme ju akurát vymenili za novú, lebo malý už z nej \"vyrástol\". Inak som si ju nevedela vynachváliť. Bola makkučká. Ja som si nikdy nevšimla žiadne ostré hrany. A má super cenu. Neváhala by som a kúpila by som si ju znova

to mi odepsala maminka, která loni kupovala autosedačku Dumbo!!!

revik
26. zář 2008

Mirko, diky za postreh jine maminy. Ja jsem si rikala po precteni toho odkazu, ze pani mozna jenom narazila na blby kus, nevim, co by tam mohlo byt za ostre hrany treba, ale asi to tam proste nekde nasla, kdyz byla tak vytocena. Druha maminka si zase chvalila a koupila by znova, takze je to vicemene o stesti. Kamaradka takhle mela patalie s Chiccem, kocarek se ji neustale kazil po reklamacich a tahle znacka se uz taky vyrabi v Cine, coz je pro me horsi, nez pl vyrobek, protoze tam precejenom maji nejake normy! V Cine se neobtezuji otravit detske mleko, jak to bylo nedavno, takze ja bych ty polske veci az tak nezatracovala. Zkusim se podivat v utery po kontrole do prodejny na sedacky, zeptam se pani na zkusenosti, libil se mi tehdy i Babypoint a ten by tam taky mel myslim sedet. Nebo vezmu to Dumbo...

mirka755
26. zář 2008

revik: babypoint sedačku jsme měli my na Anetku. A teď dělá parádu i třetímu děťátku. Já si myslím, že jsou poruchový jak kočárky, tak i autosedačky a je to kus od kusu. Někdy se hold narazí na šmejd. Ale nemusí to být pokaždé. Mě se teda líbí moc, takže jestli se nám mimčo zadaří tak jí ke kočárku určitě koupím

revik
27. zář 2008

Mirko, takze mas srovnani s BP i Dumbem, to je fajn. Ja ted nevim, jake presne ty Baby pointy na prodejne maji, ale Dumbo ne, tak to nemuzu srovnat v realu. Ten material se ti zda jaky? Je to fakt tak neprodysne, jak pani psala? Nektera ditka se poti i bavlne, tak tezko rict. Jinak jsem myslela, ze uz taky cekate, tak at se brzy zadari 🙂

mirka755
27. zář 2008

revik: já měla tu Babypoint, neměla jsem s ní žádný problém. Stejně je dítě v autosedačce jenom v autě na převoz-do obchodu jsem s malou nechodila-měla jsem co dělat to unést, tak obchody jsem objížděla sama-manžel hlídal. A Dumbo má kamarádka. Mě přijdou ty materiály u všech stejné a když je vedro, tak se dítě musí potit v každé. Já nejsem z těch co vozí dítě spíše v autosedačce jak v kočárku, vždycky mě dostane když jde někdo na nějakou akci a mají dítě skrčené v autosedačce-jako by byl problém ho dát do normální korby. Když už táhnou kočárek tak můžou vzít i korbu. Nechci se teda nikoho dotknout, ale autosedačka by měla být jenom na převoz autem a ne na procházky