Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

helca76
4. zář 2008

sklenicka24 - tak jsme z nemocnice doma a vyšetření dopadlo naštěstí dobře 😉 Spadl mi ze srdce ooooobrovský balvan.
peta.28 - já jsem dávala do kočárku nejdřív přeloženou rychlozavinovačku, ale přišlo mi, že je to takový křivý, tak jsem vyřízla z jedné karimatky dvě podložky, dala jsem je na sebe a SUPER 😉

mirka755
5. zář 2008

ahojky a už jste viděli Mikado Boston http://www.pampeliska.net/index2.php?akce=detai... 🙂. Vypadá dobře

revik
8. zář 2008

Ahojky, taky me zaujal novy Boston, musim teda rict, ze se mi designove libi odost vic, jak trikolka 😉 Fakt pekny, akorat jedine, co me stale odrazuje, jsou predni plastova kolecka. Mam v merku jeste hodne podobny kocarek Bambi Ozon a ten ma predni nafukovacky, tak mi prijde do terenu lepsi. Nenasla jste nektera fotky sportaku toho Bostonu? Vsude jsou zatim jen hlubokace, ale i ty vypadaji paradne 🙂 Moc se mi libi ta cerveno cerna (i s bilou, ale cekame chlapecka) a manzelovi se libi ta cernoseda s kruhy, ale nevim nevim, jestli se to na chlapecka prilis hodi. Zatim se divam hlavne na ten cerno zelenkavy 😵

laola
9. zář 2008

Ahoj holky,
my máme zaplacenou čtyřkolku. Dívala jsem se i na ten Boston-ovládá se perfektně, ale málo pruží, takže nehrozí žádné houpání. A asi bych měla strach, že budu z předních koleček pořád vykopávat sníh....
Revik, připadalo mi, že i přední kolečka jsou nafukovací.

kamka.1
9. zář 2008

Ahoj holky,
nejdřív jsem chtěla oxforda, ale když jsem zhlédla Boston, tak mě hned zaujal. Jeho potahy i šití, mi připadá o dost lepší. Velikostně je stejně velký jako Oxford. I sporťák je stejný. Jen se změnil podvozek a barvičky a jiné šití. Už jsem si v obchodě domluvila 2 barené kombinace. Paní prodavačka je velice ochotná, tak mi je objednala, ať je vidím naživo a potom se rozhodnu. Jen podvozek bude z Oxforda- trojkolka, sice designově je hezčí ten nový podvozek, ale opravdu málo pruží a v našem městě nejsou ideální chodníky, i do terénu by se moc nehodil. Malej by to asi moc neocenil ;o/. I paní prodavačka říkala, že ta trojkolka je líp odpružená. Jen váhám mezi těma barvičkama. Buď to bude ten černozelený nebo černobílý s černými kruhy. Myslíte,že se to hodí pro chlapečka? Další fotečky jsem našla na http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=604930 🙂
Je tam ten černobílý. Co myslíte? Je to spíš pro kluka nebo pro holčičku?

mirka755
9. zář 2008

jj holky všechny kolečka jsou NAFUKOVACÍ!!!!!!! Já bych do plastových malých nešla !!!!! A je výhoda, že korby jak z Oxfordu tak z Bostonu jdou na oba typy podvozků (jak trojkolových tak čtyřkolových), takže si klidně můžete vybrat i barvičku z předešlé kolekce.
A takhle odpruženou jsem měla já trojkolku Hoco a projížděla jsem jak v lese tak v zimě ve sněhu, takže se toho bát nemusíte. A že nehoupe jako klasický čtyřkolák??? Aspoň si na to ty děti nezvykají, moje malá nebyla vůbec zvyklá na usínání v kočárku a teď jsem za to moc ráda.
Jestli se nám zadaří druhé mimčo tak já mám vybraný pro chlapečka ten černý se zeleno-bílými kruhy a pro holčičku béžový s květy 🙂. Manžel je odsouhlasil, tak už jen to miminko 🙂

laola
10. zář 2008

Kamka, já myslím, že ta barva je univerzální - jak pro holčičku, tak pro kluka 😵

revik
10. zář 2008

Mirko, ale na tom odkaze, kt. jsi sem dala, je uvedene pouze zadni nafukovaci, tak me to prave mate! Takze rikas, ze neperuje moc, hmm, to ja jsem chtela, aby perovala, taky tu mame nerovnosti dost, ale zas precejenom ctyrkolka je odost stabilnejsi a vic se mi proste libi. Tak jsem uz hoodne nalomena, manzel se vyjadril, ze je to na me, tak mam vybrano🙂 Jinak my cekame chlapecka a taky se mi libi asi nejvic ta cerno-zelenkava kombinace, manzelovi se libi ta tmave seda (nebo je to cerna????) s tema koleckama. Nemate nekdo odkaz, kde to jde vic vidrt ty barvy a taky hlavne, jak vypada sportak a vajko? Podle toho se asi rozhodnu. Jinak pro holcicku by se mi libil ten cerveny s bilymi kruhy, ten je paradni. Asi zustanu u toho zelenkavo-cerneho.

Kamko, ve kterem jsi tt a kdy ho budes mit? Ze bys mi ho jeste nafotila;)

kamka.1
10. zář 2008

revik: Ahoj, jsem 30tt, kočárek mám domluvený na říjen. Mám objednané ty Dvě kombinace (zeleno-černý nebo ten černobílý), až na prodejně se rozhodnu. Ale spíš to bude ten černobílý, těch černozelených je celkem dost vidět. I paní prodavačka říkala, že se těch zelených dost objednává. Akorát pořád nevím, jestli se hodí pro kluka. Vajíčka i sporťák jsou stejné, jen ty potahy se liší. Jestli Ti to bude v tom říjnu stačit, tak Ti potom nějaký ten kočárek nafotím

mirka755
10. zář 2008

tak co jsem ještě koukala na ostatní odkazy tak tam o kolečkách píšou jako o všech, že jsou nafukovací. Ale zeptám se raději, abych to upřesnila

mirka755
10. zář 2008

a co se týče houpání, pruží-to ano. Ale pokud jsi člověk nekoupí klasický čtyřkolák (na řemínkách nebo pérách) tak mu ten kočár houpat nebude. Takže asi tak

chala
11. zář 2008

http://www.tomiko.pl/306,mikado-boston-3w1-czar...
Když si dojedete dolu, tak je tam všechno krásně nafoceno. Já myslim, že tenle kočárek má prostě všechno. Nízká cena, polohování v korbičce, ale co je nejvíc je otočná sedačka polohovatelná do lehu. Což je u mě hlavní při výběru. Nechci mít miminko od 5 měsíců otočený, tak abych na něj neviděla.

kamka.1
11. zář 2008

mirka 775: Ahoj, já měla možnost si kočárek vyzkoušet a podle mě, je teda to pérování o dost tvrdší u toho nového podvozku. Taky nejsem zastáncem tříkolek, ale zatím u mě vede, protože se bude hodit víc do nerovného terénu než ten nový podvozek .Ten nový podvozek bych volila, kdybych jezdila jen po rovných chodnících. Jinak si myslím, že v terénu by mimčo dost trpělo. No, ale je to můj názor 😉 . Myslím si, že kdo má o něj zájem, by si ho měl vyzkoušet naživo. Já byla tím podvozkem dost zklamaná. Jinak potahy a šití Bostonu je super. Hned mě uchvátil, jen se nemůžu rozhodnout mezi barvičkama 😵

mirka755
11. zář 2008

kamka.1: já jsem to jen odvodila od svého kočárku, ten měl stejné odpružení jako má Boston. Naše malá naštěstí houpání nevyžadovala, takže stačilo jen s kočárkem jezdit 😀. Mě se zatím líbí nejvíc 😉

Jinak mi odepsal pán co prodává Boston a všechna kola jsou opravdu NAFUKOVACÍ.

revik
11. zář 2008

Tak to je super, ze jsou vsechny nafukovaci. Vazne o nem premyslim, nejspis ten zeleno-cerny, tady jsem zadneho nevidela. No a ty vzory s kruhama..., mne by se to libilo jenom na hlubokaci a pak na sedacce bez toho, prijde mi to pak na vetsi ditko takove moc "miminkovske" nebo nevim, jak to napsat. Takze ja beru nejspis tu zeleno-cernou.

Jo a ja rodim v rijnu, takze to uz asi nebude aktualni, navic mi uz ted hrozi predcasny porod, ale tak snad to jeste dolezim...

A to odpruzeni nevim, no. Mela jsem (tedy mam jeste) hodne houpaci kocar, rikala jsem si stejne, ze kdybychom jeli na hory, vezmeme ten, ten zvladne opravdu kazdy teren a s timhle budu jezdit na prochajdy, snad chodniky zvladne a hlavne ho chci na prejizdeni autem, ta konstrukce je lehoucka a sklada se snad taky dobre.

Mate zkusenost se skladanim? Asi se jen posunou ty madla na boku a jde to dolu, ze? Jo a co to uchyceni "adaptery", drzi to dobre? tam je jen ta kovova "drazka", u trojkolek to nekterym ujizdelo, ta korba...

Aretace se ovlada z madla kocaru nebo primo dole na koleckach? No, radsi bych si ho ohmatala, to je jasne, ale tady jsem ho v zadnem shopu nevidela! ☹

Za jakou cenu ho kupujete??? Ja bych chtela cely komplet, ten je na netu nejlevnejsi 9990,-, nemate levnejsi typ?
diky 😉

kamka.1
11. zář 2008

mirka 775: Máš pravdu, je nejhezčí ten boston podvozek. Malá taky houpání nevyžadovala, ale my tady máme katastrofální chodníky, spíš výmoly, chodníkem se to nedá nazvat 😒 , tak by malej dost trpěl. Říkám si, že ta trojkolka bude pro nás lepší, je o něco málo líp odpružená (není ta jízda tak tvrdá)

revik: No na hlubokém ty kruhy vypadají dobře. Já mám po malé bezvadný sporťák od HOCA, takže ten sporťák ani nejspíš nevyužijeme. Musel by mě vyloženě nadchnout 😉 . Rozhodnu se, až ty barvičky uvidím naživo.

Chtěla jsem si taky koupit ten adaptér. U trojkolek ujížděla korba nebo autosedačka?

Já budu kupovat kočárek na prodejně, bez autosedačky a adaptéru za 8 500,-, adaptér k tomu přikoupím za 400-Kč. Autosedačku mám od Chicca, prý tam bude taky sedět. Taky jsem ho chtěla nejdřív koupit přes internet, ale v prodejně mi nabízí při reklamaci náhradní kočárek(doufám, že nebudu potřebovat 😅 ).Tak to mě nalákalo, nedovedu si představit být měsíc bez kočáru

revik
11. zář 2008

U trojkolek ujizdela hluboka korba, nejak to pry padalo a nedrzelo to v tech drazkach. No, reklamace pres net asi nic moc, musela bych jen doufat, ze se nic neprihodi (ale budu mit i druhy kocar). Na jake typy vajicek jde ten adapter dat, neni to nekde vyfocene? My mame po dceri Concorda, tak ze bych taky nemusela ev. kupovat nove...

revik
11. zář 2008

jo a jeste nevis, jestli je pratelny ten potah korby???

kamka.1
11. zář 2008

Jejda, tak teď jsem na rozpacích. Začínám mít z té tojkolky obavy. A to už jsem byla rozhodnutá ☹ . Nevíš, je to hodně častý problém? Já právě nechci ten nový podvozek, protože sem se na ty chodníky opravdu nehodí. Malej by byl po procházce akorát vytřepanej.
Paní v prodejně mi říkala, že tam sedí pomalu všechny autosedajdy. Jestli ta sedačka není moc stará, tak mi připadá že ten spodek mají sedačky pomalu všechny stejný. My jsme tam zkoušely dávat tu od chicca a bylo to úplně v pohodě

kamka.1
11. zář 2008

To jsem se neptala, jestli je potah pratelný. Ale spíš co jsem viděla, tak asi ne. Možná jen ten vnitřek půjde oprat. Ale je to jen můj názor...nevím to určitě

kremrolka01
11. zář 2008

ahoj holky
na kočárek mám ještě čas, ale viděla jsem v reálu bostona a docela se mi zamlouvá
jenom k těm kolečkům, u bostana všechny nafukovací nejsou, jen ty zadní, ty přední jsou plastová aretovací 😉
prý měly problém s rychlým únikem vzduchu vzhledem k velikosti duše
což je na jednu stranu výhoda, že to odstranili, na druhou jsem zase slyšela, že je s nimi tvrdší jízda a hůř se s nimi jezdí třeba ve sněhu ☹

mirka755
11. zář 2008

ten vnitřek korby jde určitě vyndat, to mi minule paní psala. My bydlíme ve měste, takže terén nějak moc neřeším. A co se dostaneme na chatu, tak tam projíždíme i s golfkama (s malými koly), takže super. A my budeme kupovat jen kočár, autosedačku máme

kamka.1
11. zář 2008

A nemáte ještě někdo zkušenost s tojkolkou a hlubokou korbičkou? Padá ta korbička?

mirka755
11. zář 2008

kremrolka01: mě dnes psal pán co je dodává a psal mi že všechny kola u Mikada Bostona jsou nafukovací!!!! Není možné, že sis to spletla s Oxfordem???

mirka755
11. zář 2008

tak teď jsem z toho jelen, s těma kolama 😒

revik
11. zář 2008

Tak a ted babo rad, plastova kola rozhodne nechci ☹ Pak bych rekla, ze ta jizda musi byt tvrdsi... Vtom pripade zustanu u Bambi, ten ma nafuk. vsechny a navic pruzi. Chjo, no, tak uz jsem myslela,ze mam vybrano. Ale je to divne, prodejce by snad mel vedet, jak to je...

To vajicko se da do tech zarazek na ten "drat"? Tak mi to prijde podle fotek, co jsem nasla na polakovi http://www.tomiko.pl/306,mikado-boston-3w1-czar...
Podivam se na vajicko, jestli to tam je, nevim, ktery je to rok vyroby, ale odhaduju 04..., to se jeste tyhle systemy nedelaly.

mirka755
11. zář 2008

no právě, mě dnes psal pan Gajdušek z obchodu Ája a psal mi taky, že jsou všechny nafukovací!!!!! Ale na těch polských stránkách je krásně vyfocený, fakt super 🙂

kamka.1
11. zář 2008

Podle těch foteček,to vypadá, že jsou nafukovací, ale i přesto musím říct, že mě ten podvozek zklamal, protože už jízda na prodejně mě hrozně zklamala. Venku to musí být hrůza, Toť můj názor a zkušenost.

Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s trojkolkou,jestli opravdu špatně drží na tom podvozku. Nerada bych, aby mi někdy upadla ☹

mirka755
11. zář 2008

ahoj, písni 1kaculka, ta ho má. A psala mi o něj jen samou chválu. Má černobílou trojkolku 😀

kamka.1
11. zář 2008

díky 🙂