Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

mirka755
27. zář 2008

ne ne, snažíme se. Uvidíme kdy se zadaří 😉

kamka.1
27. zář 2008

Co se týče těch materiálů, z kterých se vyrábí potahy autosedaček,chci trošičku oponovat. Není tomu tak. Mám autosedačku od chicca, s kterou jsem maximálně spokojená. Právě kvůli materiálu jsem odmítla koupit autosedačku s kočárekem mikado. Bereme pouze kočár. Materiál u této autosedačky je na první pohled dost umělý a neprodyšný. To mě dost zklamalo a tak budeme raději vozit v autosedačce po prvním dítěti.

revik
1. říj 2008

Mirko, prosimte, jaky je to teda material, to Dumbo, mne to od pohledu prijde neco jako ten "mikroplys" nebo jak se tomu rika, jinak nektere ty levne sedacky maji opravdu material jak z umele hmoty, ale tahle vypada prijemne. Mam uz dost poslicky, tak to zrejme radsi dnes objednam, jeste pockam, co napises a co manzel 🙂

mirka755
1. říj 2008

já měla tu Babypoint a ta měla ten materiál takový spíš umělý (ale byla dobrá) a Dumbo má potah takový příjemný (jak píšeš), měkoučký 🙂 (i kamarádka říkala že je to OK)

kamka.1
1. říj 2008

Já osobně dávám přednost prodyšným materiálům. Nedovedu si představit ležet v létě na něčem umělém. ☹ Musí to být nepříjemné i pro dítě. A když už bych investovala do nové autosedačky, tak jedině z kvalitních materiálů, aby se v ní dítě cítilo pohodlně. Já jsem si tu autosedačku prohlídla na prodejně a já osobně bych do ní neinvestovala. Raději bych přidala pár korun a koupila kvalitní autosedačku. Já bych nesnesla v autě sedačky potažené silonem. Ale je to pouze můj názor 😉

mirka755
1. říj 2008

kamka: jak už jsem napsala, dítě by nemělo být v autosedačce déle než je nezbytné pro převoz autem. A paní co mi psala, tak byla s autosedačkou moc spokojená a psala, že by si jí koupila znovu 🙂. Ale každému vyhovuje něco jiného a hlavně líbí něco jiného 🙂

kamka.1
1. říj 2008

Ano, máš pravdu, každému vyhovuje něco jiného. My používáme autosedačku taky do auta a na nákupy. Ale nejsme sváteční řidiči a necestujeme pouze po okolí, takže v té autoseačce je dítě i hodinu, někdy i víc. Takže si nedovedu představit sedět hodinu na silonovém potahu 😖 , přes zimu se to třeba nějak dá vydržet, ale v létě to musí být hrůza. Ale jak jsi řekla, každému vyhovuje něco jiného. Já bych to ale nesnesla a tím pádem chci dopřát stejný komfort mému dítěti 🙂

denber
2. říj 2008

ahoj, jestli mohu připojit naše zkušenosti: sedačka originál oxforda stála 2000,- ta co se tam dá také připevnit, ale je to jiný výrobce by stála 1/2- my máme tu originálku, niky je narozena v červnu acelé léto v pohodě. a to sme jezdili na chatu atd. nikdy nebyla nějak zpocená-jako např. na těch zádičkách. nevím, je to asi individuální-to jak to kt.špunt snáší.

mirka755
2. říj 2008

já měla tu Babypoint a malá se narodila v dubnu a také jsem malou nevyndala spocenou. Byli jsme s ní spokojeni, malá v ní byla do 9 měsíců. Takže asi proto jsem nezanevřela na levnější autosedačky 🙂

kamka.1
2. říj 2008

Ahoj, já jsem nechtěla zatratit levnější výrobky 😉 , mnohdy levnější výrobek udělá větší službu než drahý. Jen, co mi ukazovala paní prodavačka autosedačku k oxfordu, nevím tedy, co to bylo za výrobce,stála 1 600, byla opravdu ze šíleného materiálu. 😝 .
Pořídili jste už někdo bostona? Jak jste s ním spokojení. Já se ho chystám koupit za 14 dní

mirka755
2. říj 2008

kamka já vím že jsi to nemyslela zle 🙂. Také čekám kdo Bostona koupí, sice to u nás není aktuální ale jsem zvědavá jaký je 😀

denber
2. říj 2008

kamka: to nebylo myšleno ve zlém. ale vím že oxfordka stojí víc jak 2000, je možné že tam měli toho druhého výrobce, ten se hýbe nad 1000, v bobečku(vítkovice) i měli za tu 1000,- zrovna včera sme v ní niky vezli a super. spokojená jak bleška 😉 😀

natalka.martina
2. říj 2008

Ahoj holky,
potřebuju poradit, jaký je rozdíl mezi x-landrem a mikado oxfordem, kromě toho že x -lander je z číny a má menší korbičku, mikado oxford je asi z polska.
Dneska jsem se byla kouknout v obchodě www.kocarkov.cz v Kopřivnici a když jsem se ptala jestli mají kočárek mikado .... tak na mě majitel koukal, že takový vůbec nezná a to má prej velký přehled, a tak se díval na netu a viděl jen samé inzeráty maminek na prodej mikada oxford, taky mě to dost zarazilo. Navíc mě majitel řekl, že kočárky z polska jsou problémové, z číny jsou v poho, no zase mě zvyklal a to už jsem skoro byla rozhodnutá, jaký na to máte názor?

kamka.1
2. říj 2008

natalka.martina: Ahoj, můj osobní názor je, že raději sáhnu po kočárku z Polska než z Číny. Podle všech událostí, tak v Číně nemají žádné normy. Už předtím jsem zde psala, že jsem měla vybraný kočárek od Hoca, který vyráběli v Rakousku, neměl chybu, od té doby, co ho vyrábějí v Číně, jsou na něj jen reklamace. Z 8 kočárků na prodejně, co prodala, jich šlo 6 na reklamaci. Mikado prodává přes rok a neměla na něj žádnou reklamaci. teda kromě výměny prasklého nafukovacího kolečka. Taky jsem neměla důvěru v polské výrobky, ale mikado vypadá vzhledově moc pěkně a slyším na něj jen chválu. Tak jsem se rozhodla pro něj. Čínkské výrobky moc neuznávám. Měla bych i strach z jakých materiálů je dělají 😒

denber
2. říj 2008

natalka.martina: mikado oxford nezná více prodejen a to že mají velký přehled tvrdily ve všech. ikdyž tam měly kočárky třeba od dvou výrobců. a to když bylo dobře. polské výrobky se dost zlepšily. oxfordem jezdíme 3měsíce a něco a naprosto bez problému, máme 4kolku-se zuženými předními koly a nedávno sem potkala normální 4kolku a paní říkala, že naprosto bezproblému i u ní. z naší zkušenosti mohu jen doporučit

natalka.martina
3. říj 2008

ahojky holky, díky za názory, jen opravuji nebyl to www.kocarkov.cz ale www.kocarek.cz jen pro správnost 🙂
....jsem moc moc ráda, že jsou s mikadem dobré zkušenosti
kočárky vybírám přes net už dva měsíce a zatím se mě nejvíc líbí mikado oxford a cena mě teda příjde fantastická, u nás za 9800 i s autosedačkou
...ale bohužel nemám moc času lítat po obchodech, pořád jsem jen v práci :( ( no už se nemůžu dočkat až půjdu na mateřskou) a tak bych poprosila o rady, vidím že máte hodně zkušeností

- jaký je rozdíl mezi mikadem oxford/boston a X landrem? a je X lander lepší?, mám pocit že má X lander menší korbičku, ale neviděla jsem je pohromadě takže si nejsem tak jistá

- jak je to s autosedačkou mikado oxford, je kvalitní nebo je lepší si koupit jinou značku?

- je možné u mikada oxford podvozek čtyřkolka, viděla jsem všude jen tříkolky? nebo je čtyřkolka jen u Bostona

díky díky díky 🙂

kamka.1
3. říj 2008

natalka.martina: Ahoj, rozdím mezi mikadem oxfordem a bostonem, je :- rozdíl v podvozku, Oxford dělá tříkolku a klasickou čtyřkolku, u bostonu je moderní podvozek čtyřkolky. Ovšem na všechny podvozky se dá nasadit jak korbička oxfordu,tak bostonu. Tak si můžeš poskládat kočárek podle svých představ. Boston- to je nová kolekce, mají jiné potahy a je trochu jinak šitý. Mně osobně se víc líbí Boston. Naživo je úžasný. Fotky na netu dost klamou. Já jsem byla taky rozhodlá pro oxford ale teď u mě vede boston

Co se týče té autosedačky: Já ji nekupuju, protože paní v prodejně mi nabízela autosedačku, sice ve stejných barvách jako kočárek, že opravdu to k sobě sedělo, ale hrozně mě odradil ten materiál. Ale jak tady psala Denber, tak ta je s autosedačkou spokojená a vypadá to, že je asi taky víc druhů těch sedaček. Nejlepší je, když ji sama uvidíš a rozhodneš se. Já mám po první dceři chicco, tak budu používat tuto.

natalka.martina
3. říj 2008

kamka.1: díky moc za informace, no tak teď už jen vyrazit do obchodu kočárek pořádně obhlídnout, chystáme se na to tuto sobotu 🙂
termín mám až v únoru tak mě ještě napadlo, že bych mohla počkat na novou kolekci barev na příští rok

denber
3. říj 2008

ahojky, jaký je mezi nimi rozdíl nevím. jen oxforďák je oboji 4kolka akorát ten jeden typ má přední kola menší a u sebe-působí tímpádem jak troj. a zadní kola má větší jak normální 4kolka. teď na netu-přes bobečka nabízeli oxford v akci cca za 6000, jestli to ještě platí nevím☹ ohledně autosedačky-opravdu nemáme problém- aj malá je v ní spokojená a když sme někde a ona je vní, tak se dá krásně a lehounce houpat.

revik
3. říj 2008

ahoj, tak ze bych byla prvni, kdo bude mit Bostona? 🙂 Uz jsem ho objednala, ale dodaci lhuta je hodne dlouha, tak jsem zvedava, kdy prijde. Pan mi slibil, ze to pourguje, tak uvidime, ale mozna to bude i kolem 3 tydnu. Jinak jsem korbicku nebrala, jenom adapter, uvidim, jestli tam sedne Concord po dceri, ale stejne budu chtit potom koupit novou, ale tu obhlidnu az v shopu, abych si ji omrkla v realu, taky chci prijemny material. Takze se uz moc tesim a jsem rada, ze
Kamka pise, ze je v realu jeste hezci, budu v napeti cekat 😅 😉

revik
3. říj 2008

mineno vajicko, ne korbu kocarku 😉

lukalu
3. říj 2008

Ahojky holky, také se mi líbí kočárek Boston, jenže jsem ho viděla pouze přes net. Nevíte náhodou někdo kde se dá sehnat poblíž Zlína 🙂

natalka.martina
5. říj 2008

ahojky, tak jsme se byli kouknout včera na kočárky, mikado oxford i boston se prodává ve Valmezu v darababy a taky v jednom dětském obchodě na náměstí.
asi vybereme boudičku boston ( je z lepšího materiálu) a podvozek trojkolku oxford, budu jezdit hodně po městě, ale na náměstí máme kostky a chodníky nejsou zrovna nejrovnější, ale snad to trojkolka zvládne, jen jsem v obchodě nemohla vyzkoušet fusak 3 v 1 od Emitexu, nevíte jestli se vleze fusak do autosedačky?

denber
5. říj 2008

naty-neboj trojkolka to zvládne levou zadní,

kamka.1
6. říj 2008

lukalu: Ahoj, mají ho ve Starém Městě u UH, je to pro tebe daleko?

revik: Ahoj a jakou máš vybranou kombinaci? Já ho mám taky objednaný, prý bych ho měla mít do polovičky října. Tak uvidíme. Jen podvozek budu mít z oxfordu, tu "tojkolku"

lukalu
6. říj 2008

kamka: Ahojky, díky za typ 🙂 už jsem byla bezradná 😅

mirka755
6. říj 2008

na diskusi mojetěhu má Boston jedna maminka, v té bíločerné kombinaci

kamka.1
6. říj 2008

lukalu: Je to tam celkem nová prodejna. Je to celkem na začátku St.M, po pravé straně. Z venku ta prodejna vypadá nelibě, ale ve vnitř super nabídka kočárů, výbavičky, najdeš tam prostě všechno. Super jednání. A paní prodavačka umí dobře poradit. Zatím nejlepší obchod, na Hradišťsku. Jmenuje se LALAND.Je tam dětský koutek, tak tam nechám malou, ta si pěkně hraje a já v klidu vybírám. Mám tam ojednané dva druhy bostonu a až který se mi bude líbit, tak ten si vyberu. Paní si vzala ode mě t.č. a až to dojde,tak mi dá vědět. Člověk se nemusí o nic starat.Nemusela jsem platit ani žádnou zálohu.

revik
6. říj 2008

Kamko, ja jsem na Hradišťsku vyrostla 🙂 a jezdim tam doted k nasim, ale vubec jsem netusila, ze je ve Staraku nejaky takovy obchod, ptala jsem se i kamosek na prodejnu s kocary, tak asi o tom taky nevedely, ze to tam je. Zakolik to tam budes mit? Ja uz jsem ho objednala, tak jsem zvedava, kdy prijde 🙂

natalka.martina
7. říj 2008

ahojky holky,
používáte někdo do kočárku fusak emitex 3 v 1 combi? a vejde se vám taky do autosedačky, mě se ta autosedačka k mikadu zdála nějaká malá, možná mám špatný odhad :(