Kočárek Moon Nuova 2015, máte zkušenost?

haninaa
9. srp 2015

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat maminek, zda některá nemá osobní zkušenosti s kočárkem MOON NUOVA 2015 a pokud ano, tak jaké 🙂. Moc děkuji za případné odpovědi. Hanka

nc30
29. lis 2017

@petulka88 detskyraj.cz🤔

bendys
29. lis 2017

@petulka88 zkus kontaktovat primo distributora, jsou neuveritepne ochotni...
http://www.babybusiness.cz/cs

mariijas
30. lis 2017

@petulka88 ...a nemali ste ich ku kočiaru? my máme moon nuova sériu 2017 a adaptéry na autosedačku boli spolu s kočíkom (sedia aj na cybex- tiež máme)

petulka88
1. pro 2017

@nc30 díky, tam už jsem koukala, ale našla jsem jen na kočárek Moon Flac. To je jiný typ ☹

mkacik
1. pro 2017

Holky, jakým způsobem upevňujete fusak to sporťáku? Mám Emitex a pořád mám pocit, že sjíždí dolů.

mmissulle
5. pro 2017

Dobry vecer, zvazuji koupi Moon Nuova 2018, ale zatim se mi nepodarilo najit, jak je to s moskytierou. Ma ji nekde chovanou? Musi se dokoupit? Existuje vubec k tomuto kocarku nebo se musi koupit nejaka univerzalni? Dekuji za info

zuzaaaaa
5. pro 2017

@mmissulle my mame 2017 a kupovali jsme uni.

mmissulle
5. pro 2017

@zuzaaaaa moc dekuji za odpoved, i kdyz me moc nepotesila 😕 a tak vypada to na kocarku v pohode?

lenusaak
5. pro 2017

@mmissulle taky máme 2017 a kupovali jsme uni- černou a vypada to paradne😊

andilek1661998
5. pro 2017

Dobrý večer, zvažuji koupi Moon jet-r 2018 nemáte někdo zkušenost? 🙂

zuzaaaaa
5. pro 2017

@mmissulle taky mame cernou, ale my ji ani nerozbalili😃.

verouss
6. pro 2017

@andilek1661998 Taky by me zajímalo. Viděla jsem kocarek na prodejně a zatím mě odrazuje to snadné odepínání pásu, větší dítě si je rozepne dle mého bez problémů samo 🤔

mmissulle
6. pro 2017

@lenusaak A můžu se zeptat, kde jste kupovala nebo co je to za značku? Děkuji

andilek1661998
6. pro 2017

@verouss Tak kočárek mám už doma, to sice ano ale tak je tam ještě madlo a myslím že si toho ani všímat malá nebude. 🙂 Zítra se vydáme na první jízdu. Už se těšíme 😀 Je i skladný a hlavně krásný 😍

verouss
7. pro 2017

@andilek1661998 Tak pak prosím napište jak se s ním jezdí. Jak zvládá sníh a jak se vám manipuluje s polohováním zádiček 😊

andilek1661998
7. pro 2017

@verouss Snížek tu už nemáme 😀. Jinak se s ním jezdí parádně až na to že jde težce nadzvednout když jedete na patník. A polohování zádiček je v pohodě lehce se s ním manipuluje. 🙂

123kuk123
9. pro 2017

Ahoj hodně se mi líbí kočárek Moon Nuova City 2018 je nádherný. Už jsem ho i viděla ale hluboká korbicka mi přijde moc malinká toho se bojím nejvíce. Chlapečka čekáme v březnu takže přes léto bude jezdit bez fusaku a pak půjde nejspíš do sportaku na jaře. Jak jste byli spokojeni s hlubokou korbou třeba i u starší verze děkuji 🙂

zuzaaaaa
9. pro 2017

@123kuk123 my mame 2017, korbicka je asi mensi, kazdopadne my mame letni holcicku a na leto supr. Zadna uzavrena hruza. A ted nam je 5 mes a jezdime ve sportaku😊. Jula je dost dlouha, tak se tam s fusakem trochu mackala😃

123kuk123
9. pro 2017

@zuzaaaaa já mám vybranou tu 2018, ale zatím to vypadá že chlapeček bude spíš větší menší a chci aby tam měl pohodlí a ne aby tam chudák by nějak zmackly 🙂 vzhledove je to prostě můj favorit ale z té praktické stránky nevím jestli se ho nebudu muset vzdát ☹

mmissulle
11. pro 2017

@nc30
@tonicka16
Zdravim, vaham taky prave mezi Moonem a Espirem. Uz jste se rozhodli, ktery kocarek koupit? Puvodne uz jsem byla rozhodnuta pro Espiro, ale pak me vzhledove uchvatil Moon. Jedine, co me na nem odrazuje, je to, ze skoro vubec nepruzi, v tom je Espiro lepsi. Tak se bojim, aby nebyla mala moc vydrkotana ☹

nc30
11. pro 2017

@mmissulle u nas vyhralo Espiro...neni sice tak stylove jako Moon,ale ma lepsi vybavu a to odpruzeni...Jeste jsem pak koukala na Venicci,ale jsme s manzelem oba relativne vysoci a ta korbicka je nizko-jako třeba u Bugaboo,ale cenove se pohybuje od 15-21000

tonicka16
11. pro 2017

@mmissulle my taky zatím preferujeme spíš Espiro, ale zrovna dneska jsme zkoušeli Britax Go Big a Easy Walker Qtro, ten Britax nás docela nadchnul, pruží krásně, ale je to bohužel úplně jiná cenová kategorie :( Tak nevím, nechce se nám dát za kočár 23 tis, na druhou stranu přemýšlíme, jestli ty polský přece jen nejsou risk ...

mmissulle
12. pro 2017

@nc30
@tonicka16
Děkuji za odpovědi, já nakonec byla včera rezervovat Moon. Holt i když jsem předtím řešila všechny možný věci, co bych od kočárku vyžadovala, tak nakonec vyhrál vzhled. Snad nebudu zklamaná. I když je mi jasný, že žádný kočárek nebude dokonalý a na každém se nějaké mouchy najdou. Tak i vám přeju, ať jste s kočárky obě spokojeny 😉

nc30
12. pro 2017

@tonicka16
@mmissulle
Na britax jsem taky koukala,ale přijde mi jako jrozná ,,kráva,, a váhově úplně nastejno a cenově jinde.Nekde sem na to go nasla recenze,ze vlastne do terenu neni tak uplne paradni..samozejme je otazkou,kdo co povazuje zavteren🙄😉
A Moon je krasnej to je,ale zase sem si rikala,ze za ty stejne penize radeji Espiro kvuli tem vsem vychytavkam...taky moc preju,at dobre frci🤗

tonicka16
12. pro 2017

@nc30
@mmissulle
Taky jsem právě hledala recenze a našla jich strašně maličko, no nevím, jak se nakonec rozhodneme. Každopádně vzhledově se mi líbí taky nejvíc Moon, takže to naprosto chápu 🙂 a Espiro zase třeba naproti tomu Britaxu má ve výbavě všechno, Britax nemá myslím vůbec nic, všechno se dokupuje zvlášť :/ tak snad budete spokojený, já nakonec zapláču, že jsem vybírala tak dlouho, až jsem přebrala, jak se znám 🙂)

nc30
12. pro 2017

@tonicka16 To bych asi sla radeji do Moon nez Britax...pro Britax jsem sla uplne puvodne🙈trosku zklamani...ale segra rikala,at neinvestuju moc,ze ona nakonec kupovala jeste sportak jen sportak,ze jsou pro vetsi deti nejlepsi...ty dvojkomb.ze maji spoustu chybek...no uvidime.Ale casu dost😉Nas strasiki,ze to Rspiro trva 3 mesice a prislo za tyden😅to vedet,tak pockame

mmissulle
12. pro 2017

@nc30 Jj, to je pravda, to už jsem párkrát četla, že maminky, co už jedno dítko odvozili doporučují troj či dvojkombinace vůbec nekupovat, že klidně starší hlubokej (na těch pár měsíců) a pak víc investovat do pořádného sporťáku. Ale komu není rady tomu není pomoci 😀, tak snad to nebude taková tragédie

mmissulle
12. pro 2017

@tonicka16 Nikdo dopředu nevíme, třeba zase já budu litovat, že když už jsem byla rozhodnutá pro Espiro, stejně jsem se šla na Nuovu 2018 a byla v koncích. A koupila Moon. Poznáme až časem 😉

cicova
19. pro 2017

Měla jsem Moon Nuova 2017 více než rok,štval mě jak je težký,když prcel byl v poloze v leže a proti směru tak jsem sotva mohla zatáčet,jedn

cicova
19. pro 2017

Jednou rukou ani omylem. Pak jsem šla do Joolz a to se opravdu srovnat neda. Je lehounky,klido zvladnu ridit kocarek jen jednou rukou. Fakt pecka.