Kočárek Mothercare Spin - máte prosím některá zkušenost?

alimama
9. dub 2013

Ahoj, budu vděčná za každou zkušenost s kočárkem od Mothercare - Spin s otočnou rukojetí..Je stabilní a nebo je to takové chrastítko? Co jste ocenily a co Vás na něm štvalo? Není do zimy příliš "fórový" ? Atd.,atd.,atd.... 🙂 Děkujuuuuu

teri30
9. dub 2013

Ahoj, ja ho nedavno zkousela v obchode, chtela jsem si ho objednat pres internet. Jeste, ze jsem ho prvni vyzkousela. Je vetchy a strasne viklavy. A uz kvuli tomu do zimy urcite ne. Taky mi prijde, ze korbicka se houpe kdyz s nim jedes. Proste to neni pevny kocar a neverim, ze by dlouho vydrzel. Presne jak jsi to nazvala, chrastitko. 😀

alimama
autor
9. dub 2013

@teri30 Děkuju za reakci, já zkoušela použitý a ta korba se hrozně hýbe nahoru a dolu, tak by mě zajímalo, jestli je to tak i u nového..Jinak mi přijde fajn, přehazování rukojeti nemá chybu.. 😉 Na zimu se musí dát dle mého fusak co chrání i za hlavičkou. Kolik stojí nový prosím? Díky

teri30
11. dub 2013

Ahoj, promin, ze pisu tak pozde, jsem v jine casove zone 😀 . Mas pravdu s tou korbickou, ze se hybe nahoru a dolu. A to i u noveho. Vsimla jsem si toho sameho i u Quinny Buzz a proto jsem ho nechtela. Prijde mi to proste nestabilni. Myslim, ze je na trhu mnohem lepsi vyber kocarku. Ja se taky u meho prvniho zklamala. Koupila jsem Leviroo z Nemecka pres internet a byl uplne na prd. Ted jsem si u druheho miminka zasla do obchodu a vyzkousela jich par anakonec vybrala I candy Apple, ktery je uplne uzasny. Takze urcite prvni vyzkousej. S cenou moc neporadim, ja ziju v Australii a tady stoji ten Spin 590 dolaru.