Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

bilejboxer
11. kvě 2010

Verusinek-já potkala v neděli pána s Murou Tango red a barvitě si v něm představím i kluka...nevím co za miminko vezl,nepřijde mi to na kluka špatně...vždyť je tam té červené minimum 😀

Brustus-to máte za super cenu........uáááááááá,hned bych byla taky objednávala,škoda.....tak se pokusím někde třeba taky vychytat,bylo by to super!!!Zatím jsem našla 3.kombibaci za 17 200 tuším,teď jsem zjistila,že ho tam zdražili o dva tisíce 🤐 🤐 achjoooooooooo!!!!!!!!!
Tak kdyby jste náááhdou někdo dostala nějaký dobrý tip,písněte mi prosím.....už to bude pomalu aktuální,objednat ho 😵 děkuji!!

dexonka
11. kvě 2010

kamoska ma prave v te hnede holcicku a vypada to taky dobre,me pripada ze oni ty barvy proste maji nastaveny unisex,coz je fajn

dexonka
11. kvě 2010

brutus: fakt moc hezkej ten kocarek na tech fotkach,ani ten sportak nevypada maly........

bilejboxer
11. kvě 2010

Brutus-kočárek krásnej,jukla jsem na Tvé fotky...máš malinké bříško a krásné 😀 koukám,že přibírám na váze úplně stejně jako Ty....jak si píšeš kolik ve kterém tt.,tak to mám stejně 😀 ale uvidíme,co bude dál,do toho 30 tt mám ještě měsíc,třeba ot teď poleze rychleji 😀

brutus
12. kvě 2010

Ahoj holky, ještě jsem přidala pár foteček kočárku 😉
Taky nevidím nic špatného proč v téhle kombinaci nevozit případně klučíka..Když jsem kočár okukovala v babyparku, tak tam přijela maminka a měla tam půlročního Ondráška a nepřišlo mi to opravdu divný.
Dexi a boxer, koukám že jste uplně na stejno v těhu - 26 týden 🙂
Jo,máš pravdu, že jsem tu akci celkem vychytala, protože ta autosedačka za 3tis je fakt znát. Ještě měla být limitovaná edice, kterou už neměli, tak nám dali jinou a přijde mi že je hezčí 😉 . Jsem asi prdlá, ale pořád koukám na netu na muru, takže kdybych viděla někde zajímavou cenu, tak dám určitě vědět!!!!! 😉

brutus
12. kvě 2010

Veru : tak to jsem ráda, že slyším, že jste to lůžko měli taky pomačkané a že se to snad srovná 😉 Kočár už jsme nezabalovali, do července bude už venku, tak bude snad dost času....Ta korba je fakt super prostorná, už se tááák těším až vyjedeme poprvé ven. 😀

dexonka
12. kvě 2010

brutus: teda ty se mas ze uz mate kocarek doma🙂 to ja budu objednavat nekdy v cervnu,takze si jeste pockam,porad premyslim jak to pak udelam s tim nanoznikem........

dexonka
12. kvě 2010

ta sitka na tom kocarku je dost srandovni🙂) co na ten kocarek rika babicka s manzelem??

brutus
12. kvě 2010

Jo, ta síťka je srandovní, ale super sedí 😉 takhle na léto na terásku ideální...a pláštěnka teda taky super, zakryje hezky celej kočár. Já budu na ten nánožník asi kontaktovat tu paní jak tady někdo poslal ten odkaz. Koukala jsem, že už na muru šila a sedí na fotkách hezky. A cena je taky přijatelná. myslím že tam i nějaký hnědo černý na ukázku měla, koukala jsi?
Jinak manžel je s kočárkem spokojenej..to víš chlapáci 😀 ty to tak neprožívají jako my. Už na první zkoušce v krámě se s ním projel, hezky se mu s nim jelo a chtěl ho hned vzít. To víš, to já ještě pořád přemýšlela.... 🙂 a objednala ho ještě asi po 2 návštěvách v babyparku... 🙂 Babičce i dědovi se taky moc líbí, hlavně ta ovladatelnost. To víš, moje mamina je zvyklá na ty klasické péráky, které byli před 30 lety .....tohle se nedá porovnat 😉

dexonka
12. kvě 2010

no jedna holka na diskuzi psala ze se s tim kocarkem projizdela,ze ho maji znami a ze je hrozny,ze je rozvrzany cely a strasne tezky a tisic veci,tak nevim,myslim ze new kolekce je fajn.......
a taky jde asi o to co s tim kocarem delas,ptz perovaci z nej neudelas🙂)))
jinak jsem rada ze jste fakt spokojeni,mrknu na ten odkaz........

dexonka
12. kvě 2010

ted jsem mrkla na ty nanozniky a vypada to supr🙂

bilejboxer
12. kvě 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀

Přeji hezký den 😅 😅 😅

Brutus-jéé,to bude šhodná,pokud na něco narazíš a dáš mi vědět 😀 jsem na tom jakon Dexonka,taky bych ráda objednala v červnu 😎 píšeme si na stejné diskusi 2.trimestr,TP máme jen o 3 dny 😉 😉 😉 😉

Dexonka-já nikomu neberu jeho rozhodnutí pro nic...ani pro kočárek,ani pro postýlku.....myslím,že rozhrkat se může jakýkoliv kočárek...i ten za 30 000 tis.Každá s ním zachází jinak,jezdí jinudy...atd.
Nejlepší je,když si ženská koupí kmočárek co se nedá pohoupat a vykvrdlá ho do stran 😎 to je šílená představa 😨
Nebude existovat kočárek,který se zalíbí všem...i kdyby byla jednotná cena.
A nejlepší jsou pravdy...jedna paní povídala....jsem četla....na to je odborník tchyně!!!Teď mi posílá stále moudra o těhulkách..těhotenství...vidím jen nadpis a mažu 😀 😀 Nic se nemá přehánět.ani to čtení 😀 😀 😀

bilejboxer
12. kvě 2010

Dex-taky bych si nechala ten nánožník pak ušít od paní z odkazu 😉 cena je super!!!

dexonka
12. kvě 2010

no ja bych si toho ani nevsimla ale psala to werca na nasi diskuzi,taky jsem si rikala ze pri normalnim zachazeni kdy z kocaru neudelas houpacku k tomu treba nedojde,
pravda je ze do jine kolekce nez je 2010 bych ale nesla...........

exupery
13. kvě 2010

Ahojte,chcem sa pridat do vasej diskusie,pretoze som tiez fanusikom tohoto kocika,a aj jeho vlastnikom-kolekcia 2010,hneda farba a musim napisat,ze je uzasny.Kupovali sme ho vlastne na odporucanie svagrinej,ktora ma 2009 zeleny,a oni s nim nachodili kilometre lesmi,a co ja viem akymi nezjazdnymi trasami....
Prave jazdime este len hlboku korbicku,kedze Nelka ma este len 3 mesiace,ale musim povedat,ze kedze bola februarove babo,a nebola mala,v pohode sa nam tam mestila aj s fusakom od emitexu a hrubou dekou.Nekrytost korbicky,sme riesili plastenkou,a bolo to super-teplucko...
Neviem si predstavit,ako by sa mestila do inych korbiciek inych znaciek,ked tato je jej uz uz mala,kedze mame 70cm,a 6,5kg...
Sportiak je tiez super,v porovnani s predchadzajucimi kolekciami,hlavne pevnejsia strecha a uchyt strechy priemo na sedatku a nie na konstrukcii,ako mali tie predtym-lahsie sa sklada do auta.Jazdi sa s nim super,a ovladat sa da kludne aj jednou rukou,urcite vsak nie do kopca.Je dost tazky,ale aspon ma stabilitu.
A priestorovo je tiez dost velky,svagrinin maly ma pomaly dva roky,ale so svojimi 15kg a 90cm sa tam stale v zime napratali aj s fusakom a oteplovackach...takze mozem to celkovo zhrnut,ze tie prachy sa oplatia,ak chcete pravy a nefalsovani terenak...

dexonka
13. kvě 2010

ahoj exupury tak to byl mega vykon takhle vsechno sepsat🙂 dekujeme za prijemne info🙂
jen jsem se jeste chtela zeptat na vyraz NEKRYTOST KORBICKY protoze nevim co presne timto terminem myslis....
jsem moc rada ze jsi s kocarkem spokojena o to vic se na nej jeste tesim,.....

exupery
13. kvě 2010

NO,ono v zime ked fuci alebo snezi a das na korbicku,len ten kryt,take nieco ako nanoznik na sportiaku,tak ono to je nizke,nie je to vyvisene a fuci dnu,ale plastenkou sa to da vyriesit,je to len take male negativum,ale nam to neprekazalo...

dexonka
15. kvě 2010

no jo brutus uz se kocha svym kocárkem a na nas uz nemysli🙂)

brutus
15. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem tu po dlouhé době... 😉 trávíme teď víkendy na stavbě, protože finišujeme a chceme se co nejdříve stěhovat, aby jsme se ještě do července trošku zabydleli. Je to teda mazec, protože je tam tolik práce a úklidu... 😠 Padám každý večer do postele jak zabitá! 😒 Na kochání kočárku teda vůbec není čas. Jak jsem ho tam dala a přikryla, tak tam stojí 🙂
Jo, dexi, přišel mi už ten kočár, tak ho nafotím a přidám, je hezkej!

brutus
15. kvě 2010

kecám kočár, košík 🙂

derylka
18. kvě 2010

Ahojte .. predám kočík MURA 3 -- v modrom prevedení ... je úplne NOVÝ !!!! .. záruka 2 roky !!! SUPER CENA !!!! bližšie info cez IP...

bilejboxer
19. kvě 2010

Ahoj všichni, 😵

tak dneska konečně ukážu Muru manželovi v "živé podobě"....jsem zvědavá,jak se shodneme 😵

Derylka-máme pro holčičku vybraný Tango red.A ke všemu manžel trvá na 4 😠 A to ho ještě neviděl na ostro,třeba změní názor...kdo ví.
Hezký den všem.

aabbccc
19. kvě 2010

ja uz byxh muru nikdy nechtela, bouda nam nedrzi, furt cvaka dozadu, mimi ma 10 kilo a je to jak kdyz vezu metrak.... fuj, nikdy vice. Je nam půl roku a na delku je ted uz tak akorat....

dexonka
19. kvě 2010

abc: je jasny ze ne vsem musi tento kocarek vyhovovat....ty mas jakou kolekci...

brutus
20. kvě 2010

ahojky boxer, tak jak jste dopadli s ukázkou mury? 😉 jak se manželovi líbila?
ABC: je jasný, že každému nevyhovuje, ale 10kg dítě v půl roce, to si dáš do těla s každým kočárkem. Mura je dost teréní a nejlehčí není, s tím si musela počítat.

minitrouble
20. kvě 2010

ABC - prepac ale musim zareagovat .....ja mam starsiu dceru 2 roky a 2 mesiace a do Mury sa v pohode zmesti !!! ....prepac ale neviem co mas potom doma ake dieta - to ma akoze na dlzku uz cca 90cm???? tomu sa mi moc nechce verit 😒 ...keby si povedala ze na sirku je mu to uzke ale na dlzku no neviem 😒
a presne ako pisu baby ak ma tvoje dieta v 1/2 roku 10kil tak potom budes mat problem s kazdym kocikom ....odporucam ti kupit si quinny speedy - to je najsirsi kocik aky poznam a najlahsie sa tlaci - ja som na nom uz tlacila aj celkovo 11+6kil = obe baby spolu a tlacil sa v pohode ....takze ak si chces pre seba ulahcit zivot odporucam ti tuto variantu - jasne ze prides o benefity ako je podla mna uplne perfektna strecha na mure + to ze dieta moze v kociku uplne lezat a kocik speedy je dost otvoreny - ale na druhej strane tam bued mat tvoje dieta fakt dost miesta aj na dlzku aj na sirku - naozaj je to najsirsi a najvacsi kocik aky existuje 😉 🙂

bilejboxer
20. kvě 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀

Brutus-manželovi se taky líbí.....nemohla jsem ho od kočárků odtrhnout 😠 ještě mu padl do oka Mutsy.. 😠 a Peg perego(ještě že je drahýýýý 😀 😀 😀 )
Jinak s kočárkem souhlasí.Polekala ho prodavačka,když pronesla,že je těžší tak o 5 kilo než jiný kočár 🤐
Myslela jsem,že ji bacím... 😝 😝 😝
Nakonec jsme koupili aspoň peřinky do postýlky a rychlozavinovačku.Tak teď slídíme po netu,kde kočárek objednat nejlépe.Ráda bych max.do 3 týdnů objednala 😖
Manželovi na něm nejvíc vyhovuje ta "lehká ovladatelnost"jednou rukou....hned porovnával s ostatníma kočárama a Mura vedla 😀 😀 😀
Líbil semu i X lander a Cortina...hned jsem je zavrhla 😠 Kočár si vyberu více méně já a neslevím z požadavků 😀 😀 😀

Aabbccccc-nikomu na světě se nezalíbí stekný kočárek,to je jasné.Mám dvě známé co mají Muru a nikdo si nenaříká.Takže dám na dobré známé a ověřené "info".

brutus
20. kvě 2010

Ahoj boxer!
no tak paráda! 🙂 můj manžel byl taky nadšenej z ovladatelnosti a je vyšší, takže i ta nastavitelná rukojeť mu byla moc příjemně.
Na mutsy jsme taky koukali, možná bych do něho šla, ale odradila mě ta malá korbička. To mura má mnohem prostornější. 😉
Jelikož budeme mít prcka v létě a rádi bysme vydrželi přes zimu co nejdéle s fusakem.
Jinak já ho objednávala v babyparku na zličíně a měla jsem ho tak do 4 týdnů, ale pani mi řekla, že se čekalo jen na tu autosedačku. Jinak je skoro všude psaná dodací lhůta 4-6 týdnů.
A pro co jste se nakonec rozhodli, pro 4 nebo 3? 😉

bilejboxer
20. kvě 2010

Brutus-ahoj,nejspíš pro 4...jenže když pak vidím,že se mu líbí i klasické 3.kolky,tak je to snad v závěru jedno 😀 Ale nejspíš ta 4 😅 Teď jsem koukala na ten Casualplay......že já na ty kočáry vůbec čučím! 🤐 🤐 🤐
Chtělo by to nějkaou vychytávku 😎 😎 😎
No každopádně máme po večerech co probírat......včera manžel zíral na net do půlnoci 🤐 Paní nám jasně řekla,že po netu je lepší kočárek objednat,že mají lepší ceny.....to je docela síla,že.

No nic,mažu na poštu.....a něco nakoupit 😀 😀 😀 hezký zbytek dne,určitě ještě napíšu,jak probíhá výběr a objednávka 😅 😅 😅

brutus
20. kvě 2010

ahojky boxer: tak to jsem zvědavá pro co se nakonec rozhodnete 😉 Já fut taky čuměla na kočárky, ale tenhle jsem prostě měla nějak zafixovanej a žádnej jinej mě nenadchl. Byli jsme se podívat v dětském ráji ve vysočanech a tam nám ho pan prodavač předváděl. měla jsem ještě vybranej bebecar stylo, je to teda houpák, ale ten podvozek byl hroznej, těžko ovladatelnej, to se s murou nedalo srovnat. Jo a taky jsme měli požadavek, aby byl skladnej do auta a vešel se mi do fiat punta 🙂 mura nemá problémy, když se složí je fakt prtavej. Ostatní se mi tam nevešli. A jelikož jsem ze vsi a musím být mobilní, tak to cestování by bylo pro mě utrpení, sundavat kolečka atd....Taky nám prodavač říkal, že by i se sportákem vyšel asi na 17tis, ale přes net 15370 🙂 , celkem rozdíl!
Tak dej určo vědět, papa