Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

bilejboxer
21. kvě 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀

Brutus-tak jak jsem předpokládala,tak manžel začal motat do výběru další kočárek 😠 Casualplay.....naštěstí ten byl hned za Murou v mém nejužším výběru......tak uvidíme,co nakonec vyhraje.Po včerejšku mám kočárků plné zuby........i dnešní noc a sny byla o kočárcích,takže to teď doma na hvilku vypustím....bo mi z toho hrábne 😝 😝
Určitě se ozvu......bude to fakt ještě zajímavé 😝 😝 😝 😝 Hezký pátek a víkend 😝 😝

dexonka
22. kvě 2010

ja nakonec u Mury zustanu,i kdyz je CPS4 krasnej,je tak malej i ten sportak ze Mura je proste bezkonkurencni......

brutus
29. kvě 2010

ahoj Dexi, souhlasím s tebou 😉 CPS4 je hezkej, ale s porovnáním s murou opravdu menší. Dej určitě vědět až kočárek objednáš a pak lípni fotečky... 🙂 papapap

strapanik
2. čer 2010

Ahojte, chcela by som spytat, ci sa vajicko Maxi Cosi Cabrio Fix naklikava na tie iste adaptery ako vanicka, alebo sa tam este musia dat nejake medzikusy.

andrea999
2. čer 2010

ahoj...ano,na tie isté adaptéry,len sa sklopia

mataaa
4. čer 2010

Ahojte, tiez mam objednanu Muru 4 v Tango red. Aky dlhy ste mali dodaci termin? Nam slubili 4-6 tyzdnov. uz je to 7 a stale chyba korbicka. Zacinam byt trochu nervozna, rodime sice az koncom jula, ale chcela som mat vsetko nachystane a pekne potichucky cakat.

exupery
4. čer 2010

No mi sme cakali na nasu MUru 4 mesiace,kedze sme prave objednavali na prelome rokov-stara kolekcia vypredana,novu stiahli koli doladovanie novej strechy,...ale dockali sme sa...

simi.w
4. čer 2010

@exupery, co bylo s tou novou střechou ? my máme taky tento kočárek
😉

exupery
5. čer 2010

NO prave tam vymyslali a upravovali tu novu strechu na tohtorocnych kolekciach je totizto uz ina strecha ako na tych predchadzajucich...no a my sme to prave vystihli vtedy,ked ju vymysleli,preto stiahli z predaja vsetky mury so starymi strechami a nahradzovali ich novymi...a trvalo im to hrozne dlho....

exupery
5. čer 2010

Tak nam to aspon vysvetloval muzov znami u ktoreho sme muru kupovali...preto sa koncom a zaciatkom roka dopredavali len kusi co boli uz na predajnich...ostatne bolo vsetko stiahnute....aj v Cechach.

mataaa
5. čer 2010

Exupery, dakujem. Moc si ma neukludnila, ale dufam, ze teraz uz maju vsetko daladene. Uvidim mam, zavolat 17.6.

exupery
5. čer 2010

@mataaa teraz je to urcite o.k.to boli len tie stresy s novou kolekciou,normalne dodavaju,stale vidim vyhodene krabice od mur pred jeho obchodom....oni to vzdy dodavaju po castiach a nie naraz...

mataaa
5. čer 2010

ale aj tak nerozumiem, preco to tak dlho trva. v ten isty den ako kocar sme objednali aj nove auto a to ma taku istu dodaciu dobu. a to ma este vsetci odhovarali, ze naco ho objednavam tak dlho dopredu, ved kocarov je v obchodoch dost. nastastie som dala na svoj usudok. to by som si dala, keby som objednavala tak mesiac pre porodom.
a inak si spokojna? splnila mura4 tvoje ocakavania?

exupery
5. čer 2010

Omyl,kocikov je velky nedostatok....ked bola kriza predpokladalo sa,ze sa nebudu rodit a robit deticky,preto firmy objednali menej materialov,a teraz nie je z coho vyrabat,preto to tak dlho trva...

brutus
5. čer 2010

ahoj holky, kde jste si kočár objednávali? My máme doma už muru tango red a dodací lhůta byla i se sportákem a autosedačkou cca 4 týdny. Řekli nám ať počítáme 6-8, ale nakonec to bylo kupodivu brzo 🙂 objednávala jsem ho v baby parku v praze. Ostatní barvy by prý měli skladem, ale tango red je prý hodně žádaná a čekačka dlouhá, což nechápu, že neobjednají více na sklad.

mataaa
6. čer 2010

brutus, ja som objednavala v jednom obchode v Hlohovci, maju aj kamenny aj internetovy obchod. muru3 mali v obchode aj v tango red, ale chceli sme vyslovene muru4.
Exupery, tak to sa pekne sekli, pretoze v mojom okoli je pekny baby boom. pokial je to tak aj inde, tak vyrobcovia asi zrusia letne dovolenky.

exupery
6. čer 2010

Ono to bolo tak hlavne mynuly rok,ked uz ku koncu roka niektore znacky proste nemali z coho vyrabat...hadam sa uz tento rok poucili,aj mi mame nasu MURU z predajne v HC...

mataaa
12. čer 2010

Tak uz mame nasu Muru4 doma, sme veeelmi spokojni. uvidime ako sa bude pacit malemu.

brutus
13. čer 2010

ahoj mataa 😉 no tak super! to máte kombinaci tango red?neměli jste tak trošku u hlubokého lůžka zmuchlanou stříšku, jak to bylo v krabici?My taky doufáme že budeme spokojeni...papapa

mataaa
13. čer 2010

@brutus nie nebola zmackana, ale aj tak sme korbicku rozlozili, nech sa vypne co najviac. este musime vyskusat familyfix a jeho instalovanie do auta. som zvedava ako to funguje. Inak bola som milo prekvapena aka velka je sadacka Pebble, vyzera fakt pohodlne. ine vajicka co mali kamosky boli o dost mensie. Som zvedava do kolkych mesiacov malemu vystaci

smarowa
13. čer 2010

ahoj, tak od minuleho tydne mame Muru 4 po velkem vyberu jsme k ni dospeli asi jako vsichni zde 🙂 musim rict ze jsme sni moc spokojeni 🙂 jeste aby bylo i miminko. Cekali jsme na ni asi 6 tydnu. Barva tango red - pro chlapecka
ten nanoznik super odkaz zde, priznam se ze me vubec nenapadlo to resit az tady jak jsem to cetla jsem si uvedomila ze ho tento kocarek nema 😀
jo ale mam dotaz, mame autosedacku cabriofix - a jak to budete resit s tim adapterem do auta jestli budete porizovat ten za 4 tisice a nebo to budete poutat pouze do pasu,? nevim jestli je to uplne bezpecne ..
diky za vase nazory

verusinek
13. čer 2010

Smarow, my máme ten adaptér na isofix v autě a jsme fakt moc spokojeni, protože instalace autosedačky do auta je fakt pohodlná, týden jsme museli pásat sedačku, jelikož jsme měli auto v servisu a bylo to něco šíleného, takhle přijdem nacvakneme a jedem, takže pokud vaše auto má isofix, tak bych doporučovala, tedy samozřejmě i kvůli bezpečnosti, však si najdi na internetu, že s tím isofixem je to lepší 😉

mataaa
14. čer 2010

@smarowa aj ked sme isofix este neodskusali v praxi, urcite ho doporucujem, na internete som kedysi nasla crash testy a fakt to pomaha. Nam v obchode doporucili kupit vajicko Pebble + Familyfix, pretoze sa da na to namontovat aj sedacka Tobi, takze na 2 sedacky staci jedna baza - Familyfix. Dnes uz ma vacsina aut isofix system, tak preco ho nevyuzit. Takato investicia sa myslim oplati.

dexonka
14. čer 2010

holky a uz si z vas nekdo nechal sit ten nanoznik od pani z odkazu????

mataaa
14. čer 2010

Nasla som na auto.idnes.cz najnovsie testy detskych autosedaciek. mrknite sa nato. Maxi cosi vedie.
Dexonka, ja som dostala nanoznik od Emitexu ako darcek, takze nie. Ale prekvapilo ma aky je tenky, urcite to bude chciet v zime nejaku deku.

brutus
14. čer 2010

ahoj holky, fakt doporučujete isofix na tu sedačku? 😉 vůbec jsem o tom ani neuvažovala, zkoušela jsem si sedačku jen tak pásat a nepřišlo mi to zas tak složité, ale je pravda, že byla prázdná 🙂 Ještě se na to kouknu na netu, díky za tip.

exupery
14. čer 2010

ANo,ja som si nechala usit,a nechala som si ho poslat svagrinej,ktora byva v Prahe,takze ma vysiel 20eur po prepocte,tento tyzden by sa mal ku mne dostat,potom napisem dojmy,ale svagrina pisala,ona ma tiez MURU,ze je super-tak uvidime...

exupery
14. čer 2010

@brutus myslim,ze isofix sa oplati,podla toho ako casto budes sedacku vyuzivat,je to bezpecnejsie sice,ale tiez to nie je lacna zalezitost,a nie kazde auto ma isofix,dokonca si treba davat pozor,aby sa vam klasicke vajicko dalo upnut na pasy.My sme totizto v nasom Forde mali kratke pasy...neobciahlo nam to vajicko,museli sme predlzovat...

brutus
14. čer 2010

ahoj exupery: tak až dorazí nánožník, tak dej určitě vědět, taky totiž přemýšlím že si ho nechám ušít 😉 to si zadávala pani tady z odkazu jak sem někdo vložil? No právě teď jsem koukala že naše auto isofix nemá, zkoušela jsem vajíčko už poutat a naštěstí pásy stačí, takže ho kupovat nebudeme.

exupery
14. čer 2010

Ked dorazi,hodim to do fotoblogu a napisem aka je spokojnos.Ano,klikla som priamo na odkaz,zaregistrovala sa,a napisala priamo tej pani...sice jej to trvalo trochu dlhsie,pretoze evidentne ma vela prace a nestiha,a este na mna aj zabudla,tak som sa jej musela pripomenut,ale nastastie vsetko dobre dopadlo a nanoznik sa nam bude pacit,no uvidime....