Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

brutus
29. zář 2010

pani vůbec nedoporučuju, fakt už jsem s tím nánožníkem nečekala a myslela si že je to podvod 😠
jj, koupila jsem fusak emitex zimní, ten 3 v 1. Je odepínací, takže jak do korby tak do sportáku. No s hlubokým kočárem nevím nevím. Jelikož jsme velký a ve 2 měsících máme 62cm, takže se obávám že zimu nepřežijeme 🙂 a budeme muset vytáhnout sporták. Budu se ale snažit vydržet tam co se dá 🙂 Co vy, jak jste na tom?

minitrouble
29. zář 2010

@simi.w ja som si objednavala z ceskeho MMB od tejto pani veci a teda bola som celkom spokojna aj co sa tykalo dodania, ziadne meskanie http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=567608

simi.w
2. říj 2010

@brutus tak my jsme měli ve čtyřech měsících 67 cm, takže to vidím tak, že v hluboké korbičce ani do konce roku nevydrží 😒 a budeme muset přesedlat na sporťák. Teď už pár dnů jezdíme s fusákem, co máme poděděný, je takový hrubý a zabere spoustu místa, takže taky koupím Emitex, ať tam má Adam více místa a stejně do sporťáku bude potřebovat něco pěkného s průřezy na pásy, což ten náš fusák nemá. Určitě ho chci v korbičce vozit co nejdéle, je tam krásně chráněný, což se o sporťáku nedá říct 😖 A pláštěnku ke sporťáku jsi kupovala originál ? Já ještě nic nemám.

Hlavně, že jsi se toho nánožníku dočkala, by mne trefilo, zaplatit a pak mít ho.no 😠 A ještě se upomínat o svoje peníze.

simi.w
2. říj 2010

@minitrouble díky za odkaz 🙂 budu taky objednávat.

brutus
3. říj 2010

teda, tak to jste taky velký 🙂 mám už fusak doma a nezdá se mi zas tak huňatej. Jsem přemýšlela že bych kdyžtak zkusila sundat v hluboký korbě ten mantinel jak je okolo celého kočárku a dát tam fusak, že by se to zvětšilo, protože se mi taky do sportáku moc na zimu nechce ☹ Snad nebude tuhá zima jako letos....jinak pláštěnku na sporták ještě nemám a ani jsem po tom nekoukala. Tahle na hlubokej tam asi nejde vid? 😉
No jsem za nánožník nakonec fakt ráda, ikdyž mě to teda stálo nervů.....ještě že jsem ho objednávala v červnu, že stačil přijít. papap

verusinek
3. říj 2010

@simi.w teda tak to je Adámek kus chlapa 😵
Jinak nánožník my máme od Emitexu sport a sedí super....
@brutus pláštěnka jde i na sporťák 😉

brutus
3. říj 2010

verusínek: díky moc, jsem si to myslela, ale nezkoušela! 😉 tak to je super!

whoknows
8. říj 2010

Ahoj,
nemohla by mi některá z vás poradit, jak odepnu popruhy u sporťáku Mura? Chci tam dát fusak emitex, ale zatím jsem nepřišla jak na to. Díky

brisilda
8. říj 2010

@whoknows normalne poruhy su uchytene na hacikoch a na cvok drzi ta makka cas aby babo neposkriabala okolo krku 😉 ja som tam fusak normalne dala 🙂 len sa s tym treba pohrat ak chcs mozem ti to nafotit tazko sa to opisuje 😀

brisilda
8. říj 2010

ozaj uz ste prisli na to ako sportak poskladat do auta bez doho aby sa strieska a sedacka museli odmontovat?

brisilda
8. říj 2010

@whoknows kuk foto

whoknows
8. říj 2010

ahááá, ježiš to mě nenapadlo :DDD myslela jsem, že se to dělá někde vzadu. už sundání potahu z autosedačky maxi cosi pro měl byl trochu hlavolam 🙂 děkuju moc

dexonka
8. říj 2010

nazdarek holky,jakym stylem davate autosedacku na podvozek?? nejak mi to nejde... 😒 dekuju.........

brisilda
8. říj 2010

@dexonka ja auztosedacku bohuzial k mure nemam ale viem ze su k nej potrebne adaptery no kukni video na youtube zadaj maxi cosi mura a ono ti to vyhlada nieco 😉 ja stale ked mrkam nejaky kocik si najskor mrknem video 🙂

minitrouble
8. říj 2010

@dexonka ku kociku musis mat aj adaptery a na tie nasadis bud vanicku alebo autosedacku aspon u nas to tak je 😉

dexonka
9. říj 2010

holky tam adaptery jsou,ale ta autosedacka tam tak nejak nesedi,,,, ☹ jako ze nedoklapne,zajima me jestli ty adaptery musim nejak otacet,nebo maji byt tak jak na vanicku............

verusinek
9. říj 2010

@dexonka no pokud si dobře pamatuji, tak když tam chceš dát vajíčko, tak ty adaptéry musíš vyklopit nahoru.....
Jinak viděli jste už novou kolekci? 🙂

dexonka
9. říj 2010

@verusinek ne kde ji najdu tu kolekci.....

simi.w
24. led 2011

@brutus @verusinek @minitrouble
holky, jak jste připeňovaly fusák Emitex 3 v 1 do sporťáku ? Drží vám dobře ? Čím jste u nového fusáku vytvořily ty otvory na pásy ? Bojím se, ať to nějak špatně neproříznu 😕 😅

minitrouble
24. led 2011

@simi.w ahoj, ja ale nemam EMITEX fusak 😕 - ja mam lodger bunker a ten tam isiel uplne v pohode 😵 😵

simi.w
24. led 2011

@minitrouble 😀 jsem myslela, že všechny máte Emitex, no mne tam ten fusák taky dobře pasuje, ale nějak je tam moc úchytek a nějakých dalších vychytávek, tak jsem chtěla všechno využít na maximum 😅 ¨
a ty otvory pro pásy jsi už měla hotové ?

minitrouble
24. led 2011

@simi.w no na lodger som mala hotove tie dierky takze som to len navliekla - inak co mame doma kociky tak uplne do vsetkych mi sadol paradne ten lodger 😵 😵 teraz cakam na novy zapp xtra - tak uvidime ako sadne tam 😀 😀

dexonka
24. led 2011

@minitrouble si kupujes zase novy kocarek?? 😀 😀 😀 tez mam ten lodger,ale zatim v korbicce,je uuuzasnej 😵 😵

simi.w
24. led 2011

@minitrouble díky, už jsem otvory prořízla žiletkou a super. Ty prosím tě, kde ty kočárky skladujete 😀 😀

verusinek
29. led 2011

@minitrouble ahojda, koukala jsem že máte senzz, jak jsi s ním byla spokojená???

@simi.w my nemáme emitex fusak, ale emitex nánožník 😉 🙂

minitrouble
29. led 2011

@verusinek bol super, len sme vychytali prave nejaku seriovu vadu co mali na jednej vyrobenej serii a ked sme reklamovali tak nam to nevedeli opravit tak nam vratili peniaze. Kebyze ta kolekcia 2011 neni taka draha tak by som nad nim uvazovala znova. Ale 2010 uz nechcem a ta 2011 s tymi krasnymi novymi farbami tak ta mi pride kusok predrazena 😝 😎

janulickaj1
9. únor 2011

@danulik Ahoj Danulik, jde pridelat na kocarek skate pro druhe dite?

nasekuratko
27. kvě 2011

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jaky mate zkusenosti s Murou 4. Vy co tento kocarek mate uz dyl, jste spokojene? Vleze se do nej miminko? My cekame miminko v rijnu a ja bych chtela, aby v hlubokem kocarku vydrzel do brezna/dubna, nez zacne hezke pocasi. Myslite, ze je to mozna i s fusakem apod.? Je korbicka dost velka? A co sportak? Dekuju za jakykoliv nazor!

dexonka
27. kvě 2011

@nasekuratko ahoj kuratko,mala se narodila v koncem srpna a korbicku jsem mela asi do brezna,pak uz se tam male nelibilo chtela videt,ale mista tam mela dost,teda ona neni nijak vysoka,ale tato korbicka patri mezi nejvetsi......jinak s hlubokym kocarkem jsem byla spokojena moc,vubec se mi nezdal tezky,trosku ta korbicka je ale zbytek kocarku v pohode,ale projel krasne snehem,na poli, v trave,pohoda...korbicka je trosku mene kryta nez ostatni kocarky,ale ja jsem to nijak nepocitila,ptz mala lezela docela nizko,takze studeny vzduch tam neproudil....
u sportaku to bylo trosku horsi ten prechod,ale nyni jsem spokojena,striska by mohla mit delsi slunecni clonu,ale ostatni kocarky to taky nemaji nejak extra resene..ke sportaku mam dve stricky,jedna je nizsi druha vyssi..nakupni kosik se mi moc velky nezda,jinak si na nic nemuzu stezovat...dlouho jsem vybirala ktery kocarek koupit a na kazdem bylo neco,.....
preklapavani na autosedacku,sportak a korbicku je bezva,korbicka se da dat uplne na placato....
jediny co me mrzi ze za ty penize bych brala doplnky v cene,vse si clovek musi prikoupit sam.......nanoznik se neprodava,nechavala jsem si sit nebo jedine koupit emitex atd..............