Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

svoja
13. srp 2009

nojo, ja to mam nastudovane jen z netu🙂

svoja
13. srp 2009

dnes jsem potkala muru4...jen sportak, ale hezkej....

verusinek
21. srp 2009

svojo, tak už jste se na něj byli někde kouknout s manžílkem??

nanika11
22. srp 2009

ahojte, nám sa veľmi páči mura 3, nevie mi niekto poradiť koľko asi vyjde športová časť, vanička a autosedačka. Kupovali ste v obchode alebo na nete? díky moc 🙂

andrea999
22. srp 2009

Ahoj nanika,ja som kupovala ešte v decembri 2008 hlboký a športový z kolekcie 2009 za 18. 000 sk a autosedačku maxi cosi cabriofix za niečo cez 4.000 sk. Kupovala som cez net.Ale bola som ho najprv okuknúť...

ivana999
23. srp 2009

Ahojte maminky, máme muru 4 a vôbec neviem späť zazipsovat látku, ktorou sa predlžuje slnečná strieška. Keď to zazipsujem tak mi ešte trčí tá látka. Viem, že je to blbá otázka, ale ani nemám čas si k tomu kočíku sadnúť a pohrať sa, aby som na to prišla sama. 🙂

nanika11
23. srp 2009

ahoj andrea, a nevieš mi napísať internet. adresu alebo net shop, z ktorého si objednávala? ďakujem

andrea999
23. srp 2009

nanika, je to predajna v Hlohovci

svoja
24. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem videla muru zivou🙂 Pro nas to teda neni. Hluboka korbicka me prijde strasne otevrena (budeme mit mimi na zimu). Velka akorat, ale takova nekryta. No a sportak u nas propadl. Neni moc velky, striska strasne lehoucka, navic to madlo tam. Kocarek krasny, ale tak nekde do velkeho mesta na popojizdeni po obchodakach a kratke prochazky. Treba si neumim vubec predstavit, jak do sportaku dam 12-14 mesicni dite v zime v oteplovakach a fusaku (coz my budeme mit). Muj nazor.

whoknows
24. srp 2009

svoja, to madlo se dá vyndat, je tam na to čudlík 🙂

svoja
24. srp 2009

WHO jasne...ale jak rikam, pro nas...kocarek krasny, o tom zadna, ale my potrebujem prostornejsi sportacek🙂

nanika11
24. srp 2009

andrea ďakujem aj tak, do hlohovca idem v septembri tak si to tam pochodím 🙂

noricka
28. srp 2009

baby,to madlo sa nedá dokupit ine,zdá sa mi že dieta može z tadial vypadnut po bokoch

marculi
29. srp 2009

Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda-li jde ke kočárku dokoupit sluneční clona,nechci slunečník.Děkuji

verusinek
30. srp 2009

ahojda Marculi, nevím jestli je přímo nějaká originální, ale univerzálních se prodává hodně 😉

aatjen
31. srp 2009

Ahojky, přídám osobní zkušenost 😉 máme muru 4 a jsme s ní mooooc spokojeni. Má velkou korbu - jednu z největších u kombinovaných sporťáků co jsme viděli a super se ovládá. Fakt bychom neměnili!!! Bydlíme na vesnici a jen těžko by tady obstál jiný kočár 😖 právě díky té težší konstrukci něco vydrží a nemusíme ho po 3 měsících reklamovat... Jo a manžel má 186 a řídí se mu velice dobře 😉

janyka
1. zář 2009

Baby chcela by som vás upozorniť, tento kočík vyšiel v testoch ako nebezpečný!!! http://www.baby-web.sk/Clanky/a2538-Test-kociko...

markettt
4. zář 2009

Ahojte holky, tak my mame taky Muru 4 a nemenili bychom. Bydlime ve stredu mesta a je uzasny na klickovani mezi lidma, stejne tak jsme ho odzkouseli v terenu a vydrzi opravdu hodne. Zatim nemame zkusenosti se sportovni sedackou, tak uvidime, ale hluboka je super. Nezda se mi, ze by bouda byla mala a malo kryla, Anicka ma ten kocarek moc rada, ma v nem dost mista, takze se v nem rada roztahuje, dava si nozicky na bok ven z kocarku, proste je to takovy jeji pelisek. Nevyhoda je urcite to, ze je tezky, me to vadit nemusi,protoze nejezdim skoro vubec MHD, ale pokud nekdo cestuje denne, tak bych nedoporucila. Jinak bych rekla, ze nema chybu🙂

verusinek
16. zář 2009

markett to se tak pěkně čte, doufám, že taky budem takhle spokojený 😵

atreides
25. zář 2009
vendy05
25. zář 2009

Holky, co ho mate jak to budete resit???? My ho mame taky doma, teda zatim jen zaparkovany, ale co ted ☹ ☹ ☹

kubinkov
25. zář 2009

vendy: Neváhej a vrať ho. Určitě vybereš nejaký lepší. 😉 😨

evcafrank
25. zář 2009

http://www.maxi-cosi.cz/vyjadreni.php , tady máte vyjádření výrobce🙂

vendy05
25. zář 2009

kubinko kdyz tenhle kocar je moje srdcova zalezitost a vubec nevim jaky bych vybrala ☹ ☹ ☹

vendy05
25. zář 2009

evi to je vyjadreni k tomu nemeckemu testu...... .

evcafrank
25. zář 2009

ale čoi vycházela z těch testů 😉

vendy05
25. zář 2009

evi aha tak to jo .... no ja jsem na strasnych pochybach zda vratit nebo ne ☹ trvalo dlouho nze jsme vybrali a ted tohle ☹ ☹

evcafrank
25. zář 2009

vendy chápu🙂 vem si, že už nějakou dobu na trhu jsou...jejich autosedačky patří k tomu nej na trhu.....můj syn nikdy madlo u kočárku neolizoval😉....myslím, že kdyby testovali další a další kočárky, tak na každém něco najdou...hlavní je, že vyhověl v testu bezpečnosti...rozhodnutí je jen na Tobě 😉

vendy05
25. zář 2009

Evi no ono madlo jde kdyztak oddelat a taky mam strach, ze vyberem jiny (coz teda jako za mesic rodim, neni moc casu) a bude to to samy nebo horsi a v kocarku neni 24hodin denne a proste nevim zda to nechat byt nebo ne, vim ze tenkrat v testu coi taky neuspeli i nejake hracky od fisher price a prodavaji se dal a ty hracky deti olizuji 😒