Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

bilejboxer
16. čer 2010

Ahoj holky 😎
Hlásím,že nám dorazila Mura na prodejnu,odpolko jdu vyzvedávat 😀 MC 4,barva Tango red,jak jinak 😅
Do měsíce nám dorazí Isofixová základna(Familyfix+vajíčko Pebble),zrovna tady o tom píšete.
Dlouho jsme váhali,ale vyhrála tahle základna,já dost jezdím autem a isofix v něm mám,tak ho chceme využít.Familyfix je super,že ho nemusíme po roce měnit-aby tam šla ta menší autosedačka.Takže investice se vyplatí když už,tak do Familyfixu-to je můj názor.Základna nám zůstane přes 3 roky.
Ale brala bych Muru i bez základny,já se do toho kočárku prostě zamilovala a jen tak mi jiný nešel pod vousy 🤐
S4 byl druhý favorit a ten se líbil moc manželovi........nakonec kvůli Isofixu i on uznal,že to bude Mura 😝
Hlavně už byl pak asi i unavený z debat o kočárku,tak jsem to fofrem rosekla.
K velkému štěstí jsme tady v LBC našla prodejnu,kde vše koupíme a nemusím nikam jezdit kvůli případným reklamacím.Takže to bylo taky velké +.

Dex-Ty jsi z Prahy?Já se dívala na Muru na Černém mostě........ale je krásná tak jak na netu,dobře se s ní manipuluje.
Jsem zvědavá co vyberete 😅

dexonka
16. čer 2010

ahoj Boxi,nene ja jsem z prerova a tady nic takoveho neni takze jedeme do brna a chci jeste poradne mrknout,akorat ze chceme muru 3......jeste jsem se divala na Mutsy a na ten casualplay,nic jineho se nam nelibi,snad to budou mit vse na jednom miste................

bilejboxer
16. čer 2010

@dexonka to je sranda,že máte stejkné favority jako my 😎 😎 😎 😎 jinak já taky chtěla Muru 3,ale manžel si prosadil 4-že když tam ta možnost je,tak raději tu.Ale u S 4 mu nevadila dvě kola v předu........ 😠 No hlavně nemůžu věřit,že mě nakonec neuvrtal do jiného kočárku 😅 Ani mě už nebavilo se pak probírat dalšíma a dalšíma kočárkama.Sám na ot čas nemá,tak jsme si mlela stále svou 😀 😀 😀 😀

bilejboxer
16. čer 2010

@dexonka to je pech,já se na Muru tak jela podívat 100 km od baráku,ale naštěstí jedu do Prahy občas k doktorovi,tak jsem nejela jen kvůli kočárku 😀
Tak jsem zvědavá,co vyberete ...fakt 😝 je ot nááááročný co.

dexonka
16. čer 2010

boxi: ja znam plno lidi co maji prave tyto favority,je to takovy desing nastejno skoro🙂
taky uz me nebavi prodirat se dalsim infem o jinych kocarcich tak snad uz ve ct vyberem.....

bilejboxer
16. čer 2010

@dexonka držím palce!!Já jsem šťastná,že za nás to rozhodla náhoda,kdy byla Mura na cestě k nim na prodejnu 😅 a ještě v naší požadované barvě 😝 ušetřilo mi to zase pátrání a čas a nervy 😀

dexonka
17. čer 2010

ahoj holky tak jsem dnes byla v tom brne znovu mrknout na kocarek,celej jsem ho zkoukla,zmerila vyzkousela a jediny co mi na nem hodne vadi je nizko striska,do vsech kocarku jsem davala svyho syna-ma teda uz tri a drobny🙂 ale jedina mura mu byla skrz tu strisku mala a to hodne dost.....takze ted uvazuju jestli jit do mury sportaku a pak koupit golfky,ptz si myslim ze na dlouho sportak nebude,nebo jit do mutsy sportaku....do mury korbicky a sedacky jdeme stopro......

brisilda
18. čer 2010

kocky mate niektora v albume foto ako to vyzera ked tam sedi babo? ja zvazujem kupi toho kociarika no chcem aby sme sa v nom vyvazali aspon do 3 r. maly uz teraz je velky myslite ze sa oplati ? ako s nim ste spokojne? ako sa s nim manipuluje v zime v snehu? dakujeme

exupery
18. čer 2010

@brisilda myslim,ze na trojrocne diete uz bude asi maly,ved nakoniec myslim,ze ziadny sportiak z kombinacii nie je vhodny ani idealny tak dlho-su tazke,robustne,a dieta tam dlho uz nevydrzi,mysli,ze v takom veku su uz idealne golfky,ak vobec nejaky kociar...do terenu je jeden z najvhodnejsich,co sa tyky nerovnosti terenu alebo snehu...ja ho mam v albume,ale mala este nesedi,tak tam je len polosed...inak kamoskin maly ma nieco cez 90cm a stale sa zmesti....

bilejboxer
18. čer 2010

Ahoj holky 😎 😎 😎

Hlásím,že je Mura doma,ale tedy už zase přeparkovaná u kámošky.Fotku si špupnu do albíčka.(MC Mura 4,2010,Tango red).
Ještě nám dorazí vajíčko+Familyfix....kočárek už byl na cestě z Holandska,tak to přijde na 2 x.
Ale super,že jsem nemusela na kočárek čekat...jen asi 10 dní.
Zároveň jsem musela včera jít hned řešit reklamaci!!!Tak doporučuju ihned doma vše vyzkoušet.
Nesedí nám stříška na sportovní verzi......nacvakne se a jakmile polohuju do lehu,tak jedna strana z úchytu vyskočí.Ta stříška samotná vypadá"taková nakopnutá"....křivá,prostě tam sedět dobře nemůže.Jeden úchyt směřuje jinam než druhý 😠
Buď je to z výroby a nebo jak to převáželi.....paní byla moc ochotná a milá,ještě se omlouvala.Ale toho by si jen tak nikdo nevšimnul,ještě že byl manžel tak aktivní a chtěl vše vyzkoušet 😀
Ale jinak spokojenost.......jde úžasně fofrem složit,nacvaknout jakákoliv část,krásně se s ním manipuluje a je prostorný.
Mnažel hned dofouknul gumy 😝 No mužskej,no.
Ještě musíme nějak domyslet když náhodou někde píchneme........jak to řešit?Třeba v terenu... 😲
Nemáte nějaké řešení pro"kdyby náhodou"?
S kompletem přišla i 2x pláštěnka,moskitiera,pumpička,deka........to jsem ani nečekala.Už se těším až vyrazíme.
Nánožník pak objednám od paní,jak jste dávala některá odkaz.Na to máme zatím čas.
...jdu an tu fotku.

brisilda
18. čer 2010

@exupery dakujem za info moj maly ma mesiac a pol 😉 mame kocik loola je uzasny ale chcem nieco na september do snehu no rozhodujem sa medzi high trekom od bebeconfortu a murou no neviem sa rozhodnut moze mi niektora z vas odmerat dlzku sportovej casti ked sa da do lezmej polohy?dakujem u nas v obchode ju objednavaju iba na objednavku cize to si mozem objednat aj sama cez net a vyjde ma to lacnejsie

exupery
18. čer 2010

Myslim,ze niekde tu spat o stranu,to jedna holka merala...okolo 45cmalebo tak nejak...ale na druhu stranu,starsie dieta v kociku uz toho moc nenaspi,a ako som spominala toho kamoskinho maleho,on tam spi este stale,sice nohy mu uz vysia dolu,ale to by vyseli z kazdeho kocika...myslim....

bilejboxer
18. čer 2010

@brisilda někdo to tu psal,jak píše Exupery.....já už kočárek odvezla z domu pryč ...bohužel 😅

exupery
18. čer 2010
exupery
18. čer 2010

@bilejboxer,neviem,ci si si to stihla vsimnut alebo nie,ale aj vy mate tu strechu na sportaku,tu slnecnu clonu taku volnu,ze do nej tuknes a sa sklopi,ten kraj?Je to o nicom,trochu sa do toho oprie vietor a je to naprd,alebo ked das dieta do lahu a natiahnes nad neho tak sa sklapuje a nedrzi napevno...

bilejboxer
18. čer 2010

@exupery ten odkaz mi nefunguje..už tam nic není 😢 co tam psali prosím???¨Jinak nám ta stříška nedržela na kočárku ani,tam jak je přicvaklá,jakmile jsem ji docvakla...byla křivá celkově a když jsem dala sedátko do lehu,tak místo aby šla taky do lehu-vyskočila na straně z úchytu 😠 😠 😠 😠
Prostě stříška k ničemu.....snad to pak bude fungovat,jinak budu reklamovat dokola!!!ale to se doufám opravdu nestane!!!!!
Funguje tady někomu stříška tak jak má??????????????????????díky.

bilejboxer
18. čer 2010

@exupery jinak nánožník u Tebe v galerii je opravdu super,moc se povedl.fakt.
je od té paní-z odkazu minule,že....díky.

exupery
19. čer 2010

Bolo tam pisane nieco v tom zmysle ,ze family fixy vyrobene pred marcom 2010 boli nejake chybne,alebo ze len niektorea maxi cosi zvolava majitelov na kontrolu....ale,ked to dali hned prec tak to mozno bol nejaky blud,....fakt to nechapem,este vcera to tam bolo.A potom tam boli testy na autosedacky,ze minuly rok vyhralo maxi cos....

exupery
19. čer 2010

@bilejboxer ano je od nej...tiez sa mi moc paci,uvidime ako sa osvedci v praxi...
NO nam strieska drzi super,ci v sede alebo v lahu,nevyskakuje,len ta clona je naprd,ale to tak je asi na tej novej kolekcii,pretoze uz som si to vsimla aj na druhych u nas v meste...sa im to vazne podarilo,...

brutus
19. čer 2010

ahoj holky, tak jsem si tu včera přečetla vaší diskuzi o stříšce a nedalo mi to a pečlivěji to prozkoumat 😉
Nám zatím drží dobře, jen jak píše exupery - ta výsuvná stříška hůř drží, ale když jí více přimáčkneš dovnitř, tak v pohodě, uvidíme co to bude dělat v praxi. Jinak jsem si už objednala nánožník, pani poslala fotečky, že už ho má, tak se kdyžtak jukněte, je to ke kombinaci tango red 🙂

verusinek
19. čer 2010

brutus a to je ta paní jak tady na ní byl odkázek? Musím ho taky objednat....

brutus
19. čer 2010

jj, to je přesně ona. Myslím že fisherová. Koukni na předcházející odkaz tady v diskuzi. Ani jsem se neregistrovala, písla mail a pani do 2 dnů odpověděla, že je má běžně, takže mi poslala číslo účtu, cena je 550kč. Tak uvidíme za jak dlouho to přijde 🙂 některý holky si stěžovali na dodací lhůtu, že pani nestíhá......
Ty máš taky tango red? Vypadá to ale dobře ne?

brutus
19. čer 2010

Verusinek: koukala jsem do albíčka. Máš krásnýho klučíka 🙂 Všimla jsem si že máš fusak od emitexu - černo červený...byla jsi s ním spokojená? 🙂 díky

verusinek
19. čer 2010

Brutus díky, tak já jí asi taky už napíšu, protože já nechci takový jako máš ty, já bych chtěla celý černý a jen ten horní lem červený pruh, no uvidím, domluvím se s ní......
Neměli jsme fusak od Emitexu, mně se ten Emitexácký nelíbí a hlavně v obchodě měli ten černo červený a byla to jiná červená než kočárek 😅

exupery
19. čer 2010

MY mame emitexovy fusak,je fakt teplunky a je super ze je kratsi do hlbojej korbicky,a predlzeny do sportiaku,zatial mame vyskusany len v korbicke tuto zimu,je tak teply ze sme ani deku nepouzuivaly,len nanoznik...odporucam...kupovat v lete v akcii-my sme nanom usetrili17eur....

brutus
19. čer 2010

děkuji holky za info ohledně fusaku 😉 pořád nevím který koupit...
verusinek: a jaký jsi měla fusak?
exupery: slyšela jsem od kamarádek, že ten emitex je fakt teploučkej a super, že je prodlouženej....

verusinek
19. čer 2010

@brutus já jsem o tom Emitexovym taky uvažovala, ale pak když jsem v krámě viděla, že barevně nesedí a taky pochybuji, že ročního prcka udržím v kočárku, pak v zimě.... měli jsme tenhle http://www.detskyraj.cz/zbozi/5882-dr-fusak-min... , teda ještě máme ve skříní, ale loňskou kolekci

brutus
19. čer 2010

Teda, ten vypadá krásně 😉 a super cena! Já jsem právě naživo tu barvu od emitexu neviděla. Takhle ale co jsem koukala do albíčka krásně ladí s korbičkou viď? 😉 Mě se prcek narodí teď v létě, takže jde o tuhle zimu,takže tenhle krátký by uplně stačil. Na příští zimu už bude prckovi přes rok a bude ve sportáku a myslím že ten nánožník s dekou by stačil....

exupery
19. čer 2010

Hej da sa tam nazipsovat taka predlzene cast a ta ma aj vnutri sustiak takze sa lahsie umyvy a dietako tam moze byt kludne aj v topanockach...

brutus
19. čer 2010

exupery: to myslíš ten emitex prodloužený? 😉