Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

hannik11
25. říj 2011

@verusinek po asfaltu je taky tichy, ale kdyz jedeme napr. po chodniku se zamkovou dlazbou, uz je slyset. Vzdy to jakoby dorazi do toho podvozku...no je to boj. Jeste tam pry mame zkusit placnout nejakou plastickou vazelinu..

iveticka
30. říj 2011

chtěla bych se zeptat jaký máte fusak na zimu pro sporťák maxi cosi? zda máte ten jak je na každou nohu zvlášť a nebo zda mi můžete doporučit jiný. děkuji

dexonka
31. říj 2011

@iveticka ahoj ja mam fusak lodger.......

anjelicek26
31. říj 2011

@iveticka - my sme mali v mure origos fusak a nebol to problem, ono je to predsa spojene, aj ked je kazda nozicka zvlast, je to kvoli tomu, aby sa tam dalo dat do madlo, podla mna bol fajn ten fusak.

rozum
5. lis 2011

Ahojte holky,
Mra 3 patří mezi naše favority, vše se nám na ni líbí...samo, mohlo by být spousta věcí v ceně a něco trošku jinak, ale jak jste psaly, na každém kočáru se něco najde. Chci se zeptat na sportovní korbičku. I když nás pán přesvědčoval, že je veliká, tak se mě přesto zdá nějak úzká a krátká. Jáké máte zkušenosti? Známá ji má a je naprosto spokojená, malá je sice menší postavy, ale prý do 3 let v poho. Mám strach, že když budeme mít dlouhána, tak mu to bude brzo malé. Taky chceme jít ještě do obchodu a narvat tam fusak, abychom viděli, jak je to prostorné. Díky za jakékoliv info

exupery
5. lis 2011

@rozum sportova strieska je mala...na vysku,tak isto aj chrbtova opierka,myslim,ze ak potrebujes pre spiace dieta-max.do 2roku,potom uz na spanie nie.Na vozenie ano,tam sa vojde aj 4rocne dieta,samozrejme so sklopenou strechou.Tak isto je aj plytka,ak dieta lezi,nekryje bohvie ako,ale ja mam Muru 4 a som s nou spokojna aj napriek tymto zaporom,inak je skvela,ak potrebujes kocik do terenu...a aj tak,ked uz je babo vacsie riesis este nejaku buginu do auta,nie?My mame NUNU,a tato kombinacia kocikov mi max.vyhovuje...

rozum
6. lis 2011

@exupery to mě neříkej, že 2letému děcku už je to malé????? Přece když usne a dáš to dolů, tak se to trochu srovná a nepřepadává mu hlava, ne? A taky od těch 2 1/2 už dupe samo a jen když je unavené nebo potřebuješ někam rychle se přesunout, tak ho šupneš do kočáru. Chci ten kočár moc kupit, ale zase chci, aby mě v něm dítě max do 2 a 1/2 roku vydrželo a mohlo v něm pohodlně sedět i když hlavička není celá o opěrku opřená. Já žadnou buginu nechci řešit, kočárek je drahý je to 3kombinace, tak nechci nic navíc kupovat. Kvůli mojí pohodlnosti nebo jak mě říkal chlap v obchodě, že potom prcek chodí sám a já táhnu ten kočár, tak je lepší koupit nějaké golfky a je to lehčí na manipulaci,ale to já teda ne. Je to práce 🙂

exupery
6. lis 2011

Myslela som ,ze ta strecha je mala,ked sedi a ma ju preklopenu cez hlavu...ked chces na spanie,tak sa tam zmesti ale tiez je to ohubu...ale zalezi od baba,moja sa strasne roztahuje,ked spi,takze sa jej tam nepaci spinkat...a kocik pouzivame sporadicky uz aj v terajsom veku...radsej chodi sama
No ,pytala si sa na nazor...tak ti vravim objektivne...zase syn mojej svagrinej tam spaval este aj ked mal 2,5roka,ale ona ma tu starsiu kolekciu so sustiakovou strechou,...

exupery
6. lis 2011

@rozum myslim,ze neskor zmenite nazor a nejaku lahsiu buginu kupite,nakolko Mura je tazka,a malo skladna do auta,tiez ma sirsi podvozok,na bludenie medzi regalmi v obchode...
Ja som s nou max.spokojna,co sa tyka chodenia po vonku,snehu,velkost vanicky,vlastnosti sportiaka su skvele,len na tu strechu-riesila som to slnecnikom,nanoznik usity na mieru,...ale stale ho skladat a nakladat do auta...no ved uvidite...vsetko ma svoje pre a proti....

rozum
6. lis 2011

@exupery - já jsem moc ráda za názor, děkuji!!! Je pravda, že s tou střechou to ta známá dělá tak, že ji dá úplně dopředu a pak vytáhne z kapsy té střechy pláštěnku nebo co to je, a tím napojí tu střechu, takže na malou nefouká ani nesvítí, ale je pravda, že teď nevím, jaký typ střechy je u nového tipu.
A co se týká skladnosti, my máme combika, tak v tom manža nevidí problém a zase bydlíme ve městě, tak toho pojíždění bude akorát, to je to poslední, co by mě trápilo.
Ještě teda barva, pokud se rozhodneme, chtěli bychom něutrální a hlavně, na které nepůjde hned vše vidět 😉

exupery
6. lis 2011

@rozum no ona ma potom staru kolekciu so sustiakom,nove uz ten sustiak nemaju,su plytsie a zdaju sa mi aj nizsie...tu mam ja,farbu by som ti odporucila nejaku tmavsiu,hlavne co sa tyka penoveho vnutra,pretoze mam skusenost s bledo modrou a po viacerych praniach ta pena okolo svou je akoby vyblednuta...

pampeliska1
9. pro 2011

Ahoj holky - majitelky Maxi Cosi Mura 4. Chtěla jsem se zeptat ohledně skladnosti kočárku do auta - máme auto Toyota Corrola - http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/toyota/c... - je tam dost fotek i kufru.
Myslíte, že by mohl být problém?

brutus
12. pro 2011

@pampeliska1 myslim ze problem mit nebudes,protoze ja skladam podvozek do fiata punto 3dveraka🙂 a vejde se akorat!!!jestli chces muzu poslat foto nebo rozmery

pampeliska1
12. pro 2011

@brutus díky..asi jdem do něho v té barvě Intense Red, i když jsem ji neviděla na živo, ale u té červené barvy snad toho moc "zkazit" nejde 🙂 Objednáme to z e-shopu, tak při nejhorším to do 14 dnů vrátíme 😉

brutus
12. pro 2011

Ten cervenej je krasnej!My mame tango ted,cerno cervenou kombinaci...a ta cervena se mi libi jeste vic tak snad budete spokojeny!!!🙂

brutus
12. pro 2011

@brutus jo jeste jsem zahlidla ze maji v baby parku akci ze maji autosedacku zdarma tak koukni na stranky jestli to jeste plati!

pampeliska1
12. pro 2011

@brutus v BabyParku? No z tama to chci zrovna objednávat! No mají ho už tak v akci za 9150Kč sporťák, tak autosedačka k tomu asi už v akci nebude nebo jsem to nenašla 😅 Mohla by ses prosím kouknout, jestli máš čas?

pampeliska1
12. pro 2011

@brutus už jsem to našla http://www.babypark.cz/externi-data/20111201_va... ale jak to počítám, tak by se mi to asi moc nevyplatilo 😅

brutus
12. pro 2011

Aha ono to musi byt i s fusakem a taskou!!ja to kupovala prave taky v baby parku i s hlubokym luzkem a meli jsme gratis sedacku!

pampeliska1
12. pro 2011

@brutus tak to jste chytli dobrou akci! Já si chci kupovat korbu starší a možná i autosedačku.

pampeliska1
12. pro 2011

@brutus teď zrovna koukám na stránky BabyParku, že v té červené barvě ho mají v té akci už vyprodaného! Tak ještě že jsem ho objednala! 😅

centrino
16. pro 2011

Chtela jsem se zeptat na sportak, jak je zde reseno polohovani, je sportak jakoby v jednom kuse a polozi se cely(napr jako u quinnyho)? nebo ma polohovani zad zvlast treba jako mutsy? diky

pampeliska1
16. pro 2011

@centrino nn, polohují se zvlášť záda a zvlášť nohy - záda jdou do 3 poloh, nohy do 2 😉

kalifa28
18. pro 2011

🙂

mija_jami
4. led 2012

Ahojte, potrebovala by som poradiť, neviete ako sa dáva dolu poťah z autosedačky? Všade na nete len pišu že je pratelny, ale mne nejde dať vobec dolu. Spodnu časť som dala, aj časť z vrchnej časti, tam je take tlačitko, ale tie boky stale držia :O(

denaxm
18. led 2012

ahoj, dobrý den, chtěla bych sed zeptat: dá se koupit jenom varianta kočárku bez sportáku, my hlavně potřebujeme hlubokou korbičku, popř.autosedačku, sportak už ani ne, ale když nakonec bude.......co naděláme 😉

pampeliska1
18. led 2012

@petrusam nj, ale to je článek z roku 2009...Tak nevím, co si o tom myslet 😨

anjelicek26
18. led 2012

@petrusam - to slo o jednu vadnu seriu v tej farbe.Ja na muru nedam dopustit, len ta vaha ked je dieta väcsie je dost zabijak...

pampeliska1
1. únor 2012

@anjelicek26 ahoj, chtěla bych se tě na něco zeptat, jako spokojené majitelky mury 😉 Koupila jsem si použitou korbičku a mám docela problém při sundávání korby z podvozku. Tím, jak se musí zároveň zmáčknout ty šedé tlačítka po stranách korby a zároveň vytahovat korbu nahoru, tak mi to jde hrozně těžko a mám pocit, že to sama (popř. ještě s mimčem v korbě) nezvládnu a že bych k tomu potřebovala ještě třetí ruku 😅
Budu moc ráda, když mi napíšeš, jestli to tak máš taky nebo jestli je to tak debilní jen u té mojí. Díky!