Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

verusinek
19. čer 2010

brutus, právě tohle jsem si taky říkala, že mu bude stačit nánožník a deka..... stejně bude mít kombinézu, nebo oteplováky....
Já jsem s ním byla moc spokojená a krásně sedí do korbičky, cena je fajn a i barevně tam šel líp.....

verusinek
19. čer 2010

jo a jde i do autosedačky 😉 má ty otvory na pásy....

exupery
19. čer 2010

@brutus ano a tiez ma tie otvory na pasy...

brisilda
19. čer 2010

ahojte potrebujem poradit zvazujem kupu kociarika maxi cosi mura 3 a zaujima ma ci aj 3 rocne dieta sa donho v pohode zmesti + ako sa s nim jazdi v zime po snehu dakujem

verusinek
20. čer 2010

@brisilda ahojda, s tím prostorem pro tří letý dítě ti neporadím, ale ve sněhu se s ním jezdí dobře, neměla jsem v zimě sebemenší problém.....

dexonka
20. čer 2010

brisilda: ahojik ja tam davala svyho tri a neco letyho syna a na sirku se v pohode vesel na vysku uz neee,ja mam treba stary x-lander a tam se v klidu vejde,jenze je to o tom ze tyhle kocarky se vubec nedaji srovnavat...dlouho jsem uvazovala jestli jit do mury nebo nejakeho jineho kocarku a nakonec pujdeme do mury,uz kvuli te bezkonkurencni korbicce........preju hodne stesti pri vyberu kocarku,zadny neni 100 procentni a u vsech se neco najde.........

brutus
20. čer 2010

Ahoj Silvi, tak jste se nakonec rozhodli pro muru? 😉 Dneska jsem ještě dopoledne četla diskuzi na emiminku ohledně mury a CP a pár maminek si tam taky stěžovalo na S4 sporták, že zádová opěrka je taky kratší, že se jim tam 3 letý dítě nevejde. Takže si myslím, že ty sportáky jak u mury tak u S4 jsou podobný. Navíc u mury je super to hluboký lůžko 🙂 Teď už jen rychle objednat, ať je výběr ukončen 🙂, měj se...

dexonka
21. čer 2010

ahoj holky tak jsme dneska objednali muru,snad nebudeme litovat 😉

brutus
22. čer 2010

Hezký Silvuš 🙂 tak už si konečně můžeš oddechnout viď?Teď už jenom těšeníčko kdy dorazí... 😉

bilejboxer
22. čer 2010

@exupery ahoj,to o těch Familyfixech jsem četla na jejich stránkách(Maxi cosi,mají tam i vše o výsledcích loňských testů kočárku,video instruktážní atd.),takže díky-vím co tam zhruba bylo.
Když Vám drží stříška super,tak ta naše byla rozhodně vadná....určitě to bylo její vadou 😢 Tak počkáme až dorazí nová,no.Ještě že to byla jen stříška!

bilejboxer
22. čer 2010

@dexonka tak přeci jen Mura...jako u nás 😎 už aby dorazila,viď 😀 😀 😀

brisilda
7. črc 2010

kocky tak ja som si nakoniec objednala muru 4 len teraz trpnem ci sa vojdeme do vytahu 😀 byvame sice na 1 poschodi ale aj tak 20 kg kocik tahat kazdy den hore dole bude zataz 😀 na cestovanie mame nasu super loolu 😀 ozaj a chcem sa opytat aky fusak k nemu mate? musi to byt originala lebo ak iny? a este nanoznik mi poradte dakujem

exupery
8. črc 2010

fusak emitex ,a nanoznik spatne na strankach sa docitas-original priserne drahy,treba si dat usit na mieru u danej pani...

brisilda
13. črc 2010

@exupery dik za info ja si asi zadovazim iba nejaky kvalitny fusak v ktorom malemu nebude zima 😉 inak uz mame doma muru je uzasna zatial este nemame odskusanu v terene 😀

brisilda
13. črc 2010

a takto sme zalomili pri skusani 🙂))

brisilda
14. črc 2010

kocky muru som si po vcerajsiej prechadzek zamilovala a nato ze som ten kocik tlacila hore kopcom mi vobev neprisla tazka 😀 aj do vytahu v panelaku sa v pohode vosla spolu somnou a mojim starsim synom 😉

dexonka
14. črc 2010

holky ma tu z vas nekdo vubec muru 3?? taky uz se tesim az vyjedu

minitrouble
14. črc 2010

@dexonka ja mam Muru 3 😉 🙂 ale ty si asi myslela na Muru 4 ze? 😉

dexonka
14. črc 2010

nene myslela jsem 3,protoze ja ji mam,ale kazdej ma 4 tak jsem si rikala jestli je ta 3 nejaka blba nebo co

zzuzinda
14. črc 2010

Zdravím murové nadšence! Jsem ráda, že jsem některým pomohla s tím nánožníkem, nám fakt vyhovuje a jsem ráda, že i ostatním se líbí.
Jinak náš 2 letý drahoušek nechce moc ťapat, radši se usadí do Mury (máme trojkolku) a veze se. Když se sejdeme s kámoškou, která má taky 2 letou hočičku, tak malá nám pořád šplhá do kočárku a chce se vozit, takže úspěchy na všech frontách 🙂
Adámek má už přes 90 cm a 14 kilo ( a takový to bylo malinký miminko, neměl ani 3 kila...) a krásně se do kočáru vejde a i se v něm vyspinká.
Jo a praktická rada, když nám Adam upatlá kočárek nějakou ňamkou (a že to je často, je to naše prasátko), tak prdelkové ubrousky to krásně vyčistí a nezůstanou tam fleky 🙂

dexonka
14. črc 2010

@zzuzinda ahojik za jak dlouho po objednani ti prisel ten nanoznik??

verusinek
14. črc 2010

@zzuzinda díky za radu s tím čistěním 😉 zatím teda kočárek zašpiněn nebyl, ale kdo je připraven ,není překvapen že 😀

zzuzinda
15. črc 2010

Dexonka, trvalo to dost dlouho, asi tak měsíc, paní se omlouvala, že toho měla hodně a nestíhala. Ale musím říct, že to stálo za to.
Včera se prďola nechal přesvědčit, že kočár necháme doma a půjdeme vens odrážedlem. Tak nevím, kdo byl nakonec víc utahanej 🙂 . Ten to tak kalil na té motorce, že jsem měla co dělat, abych ho dohonila 🙂

brisilda
16. črc 2010

kocky ja som si muru zamilovala 😀 som s nej unesena aka je uzasna a tak ako vravia poniektore maminky je to obojzivelnik 😀 malemu sa v nej velmi dobre spinka a to amme estelen 2 emsiace 😀 no potrebujem poradit chcem taky nanoznik ale v modrej farbe na odkaze co ste sem hodili nasu farbu nemaju ☹ prosim ak viete niektora j´ked sa da zohnat prave v nesej farbe budem rada 😉 ozaj mne sa zda ze mura 4 je praktickejsia ako 3 😉

minitrouble
17. črc 2010

@brisilda skus popozerat na ceskom MMB tam je vela zien co siju nanozniky a vlozky do kocika - tak mozno niektora bude mat tu tvoju farbu 😉

exupery
17. črc 2010

@brisilda pozerala som tie fota vasej mury-krasna...ale chcem sa spytat,kupovane nova alebo jazdena,pretoze vypada novo,ale ak je nova,tak nechapem,preco ti predali staru kolekciu...a kde ju vobec zohnali,ja som tiez chcela staru kol.,koli tej lepsej strech...na novej kol.je taka kratka...a mne tvrdili,ze je vypredana,no ravda,ze ja som chcela inu farbu,tak mozno,ze tieto tvoje este mali...

brisilda
17. črc 2010

@exupery ja som ju kupovala od jednej kocky cize je z druhej ruky no ona ho minimalne pouzivala nakolko mala tych kocikov viac a je ako novy teda nema ziadnu vadu a nevidno pouzivanie ani na kolkieskach 😀 😀 😀 v obchode ju uz vazne nezozenies ☹ mne osobne sa neoplati davat 499 € novy kocik ked ja o mesiac budem chciet iny 😀

minitrouble
17. črc 2010

@brisilda my sme kupili novu Muru minuly rok u nas v jednom obchode za cca 350 euro 😎 😅 a podla mna je tiez ta strecha na starej kolekcii lepsia ...podla mna je celkovo Mura dobry kocik - jasne ze si kazdy musi uvedomit ze je tazka a ze sa zle sklada ale pre dieta je uplne uzasna - podla mna fakt vhodna od narodenia s uplne cistym svedomim 😉

minitrouble
17. črc 2010

@exupery ja by som kupila pouzivany Muru od niekoho ...zvacsa ten kocik moc baby nepouzivali - ked uvidis ze 1/2 rocna Mura tak ten kocik bude ako nove ale podla mna im zacalo prekazat ze je tazka a tazko skladna a preto ju predali ....ale ako som pisala napriek tymto 2om nevyhodam ma teda strasne vela vyhod pre babatko a koniec koncov sa napriek tomu ze je tazsia tlaci lahsie ako napriklad P&T ktory mam doma a ten ma len 11kil ale tlaci sa horsie ...cize nie je vsetko o hmotnosti kocika 😉 🙂