Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

brisilda
17. črc 2010

kocky podla mna to ze je kociarik trosku tazzsi neni prekazka ved kocik tlacite a nie nosite 😀 ja som bola v nemom usase ked som ju videla nazivo konstrukcia neni az tak velka a tazka ako sa tu spomina 😉 aj ked na voazenie v aute ju neodporucam ja mam na cestovanie loolu a na prechadzky muru a zamilovala som sa do nej 😉 doteraz mi vsetk kciky vadili ale na mure mi zatial nic nevadi ajdso vytahu sa v pohode vojde spolu s mojim 7 r. synom + somnou 😀 at o mame maly vytah v panelaku 😉 vyhoda je ze sedenie je makke co nema vela kocikov aj potah je uzasny a malemu vyhovuje 🙂

brisilda
17. črc 2010

@exupery veru ja mam kocik z 2 ruky a ani nevidno ze bol pouzivany 😀 😀 😀 ale samozrejme ze potah som vyprala bez problemov a strasne rychlo aj vyschol cize to je premna dalsie + 😉

dexonka
17. črc 2010

ja uz se tesim az taky vyjedeme,hlavne na tu hlubokou korbicku,vubec mi nevadi ze ten kocarek tezsi,myslim ze ma aspon lepsi stabilitu.......

minitrouble
17. črc 2010

@dexonka s tou stabilitou suhlasim 😉 🙂 najma ked fuka vietor tak ho aspon neodfukuje 😝

minitrouble
17. črc 2010

@brisilda ako si spokojna s tou Loolou? tiez sa mi paci....uvazujem ze v blizkej dobe vyskusam 😎 😀 ...dalsi kocik do zbierky 😎

brisilda
17. črc 2010

@minitrouble loola je uzasna proste idealna na cestovanie lebo vanicka sluzi namiesto autosedacky v aute je bezpecna a konstrukcia sa lahko sklada a rozklada 😉 je mala zmestila sa nam aj do suzuki ignis hore za zadne sklo lebo manzel mal plny kufor hovadiniek 😀 tak si vies predstavit aka je skladna 😉 inak mam ju zlozenu aj v albume premna lepsi kocik na cestovanie a nakupovanie neexistuje mura je zase do terenu idealna 😉

exupery
17. črc 2010

@minitrouble mi uz v mure jazdime pol roka....a sme mooooc spokojny...

lendaxy
24. črc 2010

ahojky,
já mám taky kočárek maxi cosi mura4 a jsem s ním mooooooc spokojená.Kočárek je velmi stabilní, prostorný.Teď jezdíme ve sporťáku a můžu s klidným svědomím říct, že ta sedačka je krásně prostorná o proti kočárku typu danny sport.Jde až do lehu a boudička se dá krásně přetáhnout , aby na malou teď v létě nesvítilo což oceňuji, protože nepotřebuji táhnout nějaké paraple, které by mi Valinka stejně z kočárku rvala.Nánožník jsem vyřešila od emitexu universal, je perfektní.A veliká výhoda kočárku je, že se dá sedačka otočit po i proti směru jízdy.Což oceníme my maminky , kterým děti začínají žvejkat rohlík, tak nemusíme obýhat kočár , ale krásně na ně vidíme.

Nevýhody: malý košík do kterého nákup fakt nestrčíte, je težší, a u hlubokého lůžka by mohla být boudička víc přetáhnutelná, ale u každého kočárku je prostě něco, tak dát 5 typů kočárků a bude jeden perfektní.

já za sebe dávam 1*

minitrouble
24. črc 2010

@exupery sorry ja som si to nejak zle precitala - som to pochopila tak ze zhanas staru kolekciu 😎 😀
@lendaxy podla mna Maxi Cosi Mura je na 1* pre deti co sa tyka pohodlia a bezpecnosti - fakt je to kocik urobeny pre dieta ...horsie je to pre mamicku 😎 😀 😀 ale zase neni to zle len by to mohlo byt pre mamicku lepsie keby bol kocik lahsi 😉 😅

minitrouble
24. črc 2010

@lendaxy inak presne suhlasim ..ja som kocikova maniacka a kocikov som uz dost vela vyskusala, ale este som nenasla perfektny kocik proste na ktorom by mi nic nevadilo 😝 ....mam pocit ze taky ani nie je - kazdy ma svoje + aj - 😉 🙂

lendaxy
24. črc 2010

minitrouble přesne tak, jinač jsem normálně teprve před týdnem zjistila, že se sporťák dá složit v celku do auta 😵 .No bomba.Já ho jako pořád rozkládala,jako trubička. 😠

brisilda
24. črc 2010

@lendaxy to vazne? a ako sa da zlozit bez toho aby si sportak sedacku odmontovala? 😕 ja som nato este neprisla

verusinek
24. črc 2010

@lendaxy teda tak to by mě taky zajímalo, jak ho složit, aniž bych ho rozkládala 😕

lendaxy
11. srp 2010

holky normálně, všechno tam necháte a složíte to.My máme teda kombíka, tak se to tam parádně vejde v celku.

verusinek
11. srp 2010

@lendaxy děkuji, tak to tedy zítra zkusíme 😉

brutus
12. srp 2010

ahoj holky, máme muru taky, už s ní 14dní jezdíme a musím taky zatím za sebe ohodnotit velmi kladně 😉 Jen souhlasím s nevýhodou malého košíku, do kterého opravdu moc věcí nedáte. Vozíme dole ještě pláštěnku, která je taky dost prostorná a pak se do košíku nevejde skoro nic. Jinak kočárek stabilní, ovladatelnost super. Je pravda že je trožku těžší, ale to nám v našem terénu na vesnici nevadí. Jezdíme cestama necestama, takže to ocenuji, zvládne každý terén.....Sporták jsme zatím nezkoušeli, protože jsme ještě malý, ale myslím že na zimu už ho budeme potřebovat.

katula78
13. srp 2010

Ahoj maminy, tak my jsme kočárek Muru sice 3 sehnali už půl roku používaný (ale taky za dobrý peníz), je to ta kolekce 2008 barva golden slice. Jsem s ním docela spokojená, ale asi je to tím, že nemám s čím porovnávat. Zdá se mi totiž taky trošku malá, ale jak píšou ostatní maminky, asi všechny sporťáčky jsou takové. Vždy se najde něco, co člověku vadí, ale obrovská výhoda je tedy, že se dá otáčet ve směru a proti směru jízdy. Malá má půl roku a už asi 14 dní jezdíme ve sporťáku. Je v něm moc spokojená, měla jsem trošku strach, jak se jí bude přechod z hlubokého líbit, ale zamlouvá se jí. Ve sporťáku má větší rozhled 🙂 Taky je super, že ve stříšce je okýnko, takže až ho otočím ve směru jízdy, aspoň na ní uvidím. Jsem totiž na ní totálně závislá, pořád jí kontroluji 🙂 Trošku mě mrzí, že na tento kočár se nedá koupit moc doplňků, tašku máme neoriginál, nánožník jsem si taky nechala ušít dle rady jedné maminky u paní Fišerové, vložku do kočárku mám od maminky z mimibazaru, mimochodem doporučuji. Ještě jsem chtěla poradit, narazila jsem na maminu, co šije kapsu na pláštěnku, která se uchytí dole před košíkem, takže nezabírá prostor, uvažuji, že si ji objednám, tak kdybys brutus měla zájem, můžu Ti poslat odkaz.

brutus
16. srp 2010

ahoj Katula, s tou pláštěnkou to je super nápad, protože ona není zas až tak skladná a zabere hodně místa, můžeš mi poslat prosím odkaz? 😉 Jinak ohledně toho nánožníku..to sis nechala šít od paní Fišerové z mimibazaru? Já si ho objednala v červnu, poslala peníze a nánožník nikde. Paní stále slibuje a na něco se vymlouvá a už přestávám věřit že mi nánožník pošle. Jsem z toho docela neštastná. Na pani mám jen mail, takže jinak jí kontaktovat nemohu.
Ohledně vložky do kočárku, je fakt dobrá? 🙂 děkuji moc za dotazíky

katula78
18. srp 2010

Ahoj brutus, tak vložku do kočárku mám od té maminky, co šije tu kapsu na pláštěnku:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&albu...
a ta kapsa je:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27446126&tab=6
Tu kapsu jsem si zatím neobjednala, ale přemýšlím nad tím, je schopna Ti ušít jakýkoliv rozměr a tu vložku taky jakou chceš podle vzorníku, nemusíš brát jen tu ušitou, já si vybrala oboustranou a poté, co jsem poslala peníze, jsem jí za 2 dny měla.Paní je opravdu rychlá a vložka super, jen v horkých letních dnech měla malá upocenou hlavičku, tak jsem jí vždy vyndala a usušila. Lepší, než pořád prát potah, ne? 🙂
Co se týká paní Fišerové, měla jsem s ní taky špatnou zkušenost. Odkaz na ní jsem našla tady na diskusi a kontaktovala jí přes server www.mamca.cz. Asi týden poté, co jsem jí zaslala peníze se mnou přestala komunikovat, pak jsem na ní našla recenze na mimibazaru, tak jsem kontaktovala ostatní maminy a ptala se na jejich zkušenosti a jedna mi poradila, ať se podívám na www.bazos.cz, kde si jí chválily. Zjistila jsem, že jsme asi 4 maminy, kterým dluží zboží. Poté, co jsme pohrozily trestním oznámením, nám zboží zaslala. No mi popletla objednávku, protože jsem chtěla ještě tašku na kočár a mám kapsář a jaksi se taky nemá k tomu, že by mi ji ještě doposlala, tak budu muset asi znovu pohrozit. Kdybys měla s ní problém, tak mi klidně napiš, mám na ní i telefon a adresu.

brutus
20. srp 2010

Ahoj Katula,
super, děkuju za odkazy, určitě na to mrknu 😉
Teda, tak ty jsi měla taky problémy s paní fišerovou? mě už od června dluží nánožník, peníze už samozřejmě má, miliony mailů jsem jí poslala a nic. Tenhle týden jsem jí už poslala výhružný, že jestli do týdne zboží nedodá, podám na ní trestní oznámení za podvod a nic. Koukala jsem taky právě na mamca. cz a tam si holky stěžovali a jedna právě psala, že na ní podala oznámení, tak jsem to zkusila taky. Teda, ty na ní máš i telefon a adresu jo? No tak to bych si určo vzala, protože mě teda pěkně už štve! Mohla by si mi to poslat na interní poštu, nebo klidně sem, jestli s ní má ještě nějaká mamina problémy, což si myslím že asi jo, tak ať jí taky bombarduje!!!!!! 🙂
Jinak ta vložka je teda dobrá, to je jasný, že je super raději vyprat vložku než potah, kort když je takhle tepleji!!!Díky moc za tipy!! 🙂

simi.w
22. srp 2010

Holky, můžete mi některá poradit, kam se přichycuje moskytiéra na těch koncích, kde jsou ty dva háčky ? Díky

simi.w
22. srp 2010

Holky, můžete mi některá poradit, kam se přichycuje moskytiéra na těch koncích, kde jsou ty dva háčky ? Díky

brutus
23. srp 2010

ahoj simi, moskitiéra se připevnuje na korbičce zipem a dole se upevnuje za háčky na korbičce kde se sklápí boudička. Můžu říct, že teda moskitiéru využíváme jedině a je super 🙂

simi.w
24. srp 2010

@brutus díky moc za vysvětlení 🙂 tím zipem jsem to pochopila 😀, ale pořád jsem hledala nějaká poutka, kam bych se ty háčky zachylily, ale nic jsem nenašla, takže to zachycuju takhle 😲 má to tak být ? 😲

brutus
24. srp 2010

ahoj simi, jj přesně tak 🙂 taky to tak zachycujeme a myslím že je to správně...

simi.w
25. srp 2010

@brutus jé, to je super, díky ještě jednou 🙂

brutus
26. srp 2010

no nemáš vůbec zač 🙂

simi.w
21. zář 2010

Mamči, jak se chystáte s Murou na zimu ? Nějaké nové tipy na ušití nánožníků na MMB ? Potřebuju taky poradit, jaký fusák do sporťáku dobře sedne.

exupery
22. zář 2010

@simi.w my mame emitex a sme spokojny....

brutus
25. zář 2010

ahojky, já jsem si objednala nánožník od pani fišerové, ale raději nedoporučiji, protože mě to stálo hodně nervů a myslela jsem že už ho z pani nedostanu. Trvalo to 3 měsíce. Až když jsem několikrát vyhrožovala trestním oznámením, tak nánožník poslala. Jinak máme taky emitex a doufám že budeme spokojený, vypadá hezky 🙂

simi.w
29. zář 2010

@brutus teda paní trochu trapná, čekat tři měsíce a ještě se doprošovat 😠 a ten fusák emitex...combi ?
A vy budete jezdit v korbičce celou zimu, jak to vidíš ?