Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

pampeliska1
1. únor 2012

@brutus případně prosím o odpověď na otázku, kterou jsem psala výše i Tebe. Děkuji 🙂

anjelicek26
1. únor 2012

@pampeliska1 - my sme mali az sportak :(

brutus
1. únor 2012

@pampeliska1
ahojky, hele my jsme s tím problém neměly 😒 museli se zmáčknout oběd vě najednou a pak víc zabrat, aby se korbička vytáhla...používala jsem jí asi do 8 měsíce a to už eliška byla pěknej macek 🙂 byl to někdy záhul, tahat jí, ale v pohodě...

brutus
1. únor 2012

@pampeliška
uvidíš, že si zachvíli uděláš takový grif, že ti to půjde lehce 😉

pampeliska1
1. únor 2012

@anjelicek26 @brutus holky díky za odpovědi!
Vypadá to, že jsem na to už přišla a jde mi to i bez použití třetí ruky 😀

brutus
1. únor 2012

@pampliska1
no vidíš, paráda 🙂 jde to fakt jen na to přijít, pak to budeš používat často a půjde ti to lehce.... 🙂

susita
29. dub 2012

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu.... Chcela by som maleho vyvetrat uz aj v sportiaku, ale este nesedkame, no a pri lezani mi kociarik pride strasne otvoreny a strieska nevyhovujuca - predpokladam, ze mu bude stale svietit slniecko do oci a to moj drobcek vobec nemusi 😉 Mate nejake pozitivne skusenosti s original slnecnikom alebo sln. clonou? My sme kupili univerzalny slnecnik, ale nic moc - nestabilny, vietor s nim lomcuje zo strany na stranu, dokonca nam ho vytrhol z konstrukcie, takze ho povazujem za nebezpecny!!!
A taktiez, ako ste si poradili s chybajucim nanoznikom????? Dali ste si usit nieco na mieru?
A aku plastenku pouzivate na sportovu verziu?
S hlbokou verziou som bola velmi spokojna, ale momentalne mam strach zo sportovej verzie. Podelte sa o svoje skusenosti, prip. pridajte nejake foto... dakujem 🙂

kikaski
22. pro 2012

ahojte dievčatá, my sa momentálne rozhodujeme aký kočík kúpime a v predajni sme stretli pár, ktorý bol s týmto kočíkom nadmieru spokojný...vraj zvládne všetko, samozrejme má niekoľko maličkostí, ale stabilita a funkčnosť sú najdôležitejšie...keď som s ním manipulovala v predajni, neprišiel mi nejako ťažký, ale väčšina tu píše že je príšerne ťažký...ja budem zdolávať aj schody, tak neviem, či to bude dobrá voľba..máte niektorá skúsenosti so schodami, ako sa to dá zvládať ? vždy som chcela čo najľahší kočík, ale tie mi vždy prídu také nestabilné a my sme z Oravy, potrebujeme dobrý kočík aj do terénu...ďakujem 🙂

martinaj23
16. led 2013

Nevíte někdo, jestli lze korbu Maxi-cosi MURA dát i na jiný podvozek? Mám Teutonii s adaptáry na maxi-cosi autosedačku a docela by mě lákalo na podvozek použít velkou korbu MURA

pampeliska1
16. led 2013

@martinaj23 tak to netuším, ale pošli foto nebo odkaz na ty adaptéry, co máš a kouknu na to 😉

pampeliska1
16. led 2013

@kikaski tak těžký je, to je pravda, ale mě to zas tak nepřijde, protože s jiným nemám zkušenost 🙂 kola má určitě do terénu, ale mohl by být víc odpružený..zdá se mi, že malá dost nadskakuje, když jedu po nějakém horším terénu 😅 já jsem s ním relativně spokojená, hlavně s hlubokým, ale sporták nic moc..Přijde mi docela nízko sedačka a celkově je malý..no uvidíme na jaro, teď jsme tam nacpaní v kombinéze, ftsaku.. Kvůli skládání do auta (moc se nám tam nevlezá) budem kupovat sporťák nový.

kikaski
16. led 2013

@pampeliska1 no ten šporťák bol dôvod, prečo sme si to rozmysleli...naozaj je malý, aj moc otvorený na naše podmienky a naše bábo bude akurát na zimu do šporťáku, tak som chcela niečo uzavretejšie, väčšie...a nakoniec sme hľadali aj ľahší kočík, keďže máme dosť schodov...na každom sú nevýhody a každý má svoje požiadavky, keby som bývala v dome, tak kupujem určite nejaký tereňák, čo by prešiel všetko, takto som musela zvažovať veľa veci 🙂

pampeliska1
16. led 2013

@kikaski nám se mimi narodilo koncem dubna, tak jsem uvažovala podobně, ale byla to moje srdcová záležitost tak jsme ho vzali 🙂 v hluboké mi usíná přes den usíná ještě teď a to je dost velká a těžká (76cm a 9,3kg v 8 měs.). S fusakem bych ji tam ale asi už nenarvala..ale jak píšu, máme fakt velké dítě na svůj věk. A jaký jste nakonec vybrali?

kikaski
16. led 2013

@pampeliska1 nakoniec sme vybrali Cam Dinamico 2013, boli sme ho pozrieť naživo, je ľahunký, výborne sa ovláda, jediná nevýhoda sú dve umelé kolieska, ale dve sú nafukovacie, tak aspoň kompromis 🙂 inak vyzeral byť priestranný...veľmi sa naň teším, ale ešte počkám s objednávkou do februára...🙂 a vy ste už nejaký športak vybrali ?

pampeliska1
16. led 2013

@kikaski až budu na pc, tak na něho mrknu, teď jsem na netu v mobilu. Já už mám vyhlídnutý Britax B-agile, je to něco mezi sporťákem a golfkama, má spojenou rukojet, větší kola než golfky, ale je skladny a docela lehký. A také je za dobrou cenu. Jen jsem ho ještě neviděla naživo, ale recenze jsou skoro všechny pozitivní.
Tak snad budeme všichni spokojení 🙂

martinaj23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pampeliska1
17. led 2013

@martinaj23 tak to bohužel nepůjde, na tyto lze nasadit opravdu jen autosedačka 😉

kvietorka
27. srp 2014

Holky mate prosim odkaz na pani MMB, co sije doplnky na kocarky? Potrebuji nanoznik na Maxi Cosi Mura 4 2014 a nemuzu to na MMB najit. Diky.

pampeliska1
5. zář 2014

@kvietorka vím od natydom nebo darint, tak mrkni.

teerrkka
14. zář 2014

Ted jsem psala pani "natydom" sije primo ma MC. Holky rada bych se vas zeptala, zacal mi vrzat podvozek, nepomohlo ani promazani, nevite co s tim? Dekuji

sey4
15. zář 2014

Ahoj holky,tak pokud všechno dobře dopadne,budem také pořizovat tento kočárek,sice jen sportovní verzi ale už se na něj strašně těším 🙂 Chtěla sem se zeptat na dvě věci,první je že jak ste oblékali nebo oblékáte pulroční mimčo do sportáku v tomto bláznivém počasí,nějak si nevím rady.Přece jenom je to jiné než hluboká korba.A druhá věc,kde bych sehnala nemusí to být original nánožník,pláštěnku a fusak na tento kočárek?Děkuji moc 🙂

keeshka
26. zář 2014

@sey4 pláštěnka je originál u kočárku a co se týče nánožníku, originál jsem neviděla, ale hodně se šijí na Mimibazaru, třeba se nějaký zalíbí 😉.

nejdelsitkanicka
13. říj 2014

Ahojky, prosím o radu ohledně tohoto kočárku. Má aretaci předních koleček na rukojeti? děkuji za odpověď

pampeliska1
15. říj 2014

@nejdelsitkanicka Nemá. Na rukojeti má prodlužování madla. Kolečka se musí aretovat přímo na tom určitém kolečku.

nejdelsitkanicka
16. říj 2014

@pampeliska1 děkuji za odpověď. A si s kočárkem spokojená?

pampeliska1
18. říj 2014

@nejdelsitkanicka no já už ho teď mám na druhé dítě a používám ho spíš jako kočárek na ježdění "kolem baráku". Do auta je docela velký a těžký, takže k tomuto účelu mám koupený Britax B-Agile. Ten je lehký a skladný. Mura není špatná, v podstatě jsem byla spokojená, ale je fakt těžký..na druhou stranu projede téměř vše.

nejdelsitkanicka
19. říj 2014

@pampeliska1 se rozhoduji mezi Murou a Britax b motion, u toho britaxu se jen bojím, že je malá hluboká korba a na zimu tam půl roční mimi s fusakem nedám. Ta váha je pro mě taky dost důležitá, nemám řidičák,takže hodně využívám MHD. Nevím, je to tězké, jako času zatim mám na výběr dost, musem vyrazit se podívat na britax na živo a uvidím.

pampeliska1
19. říj 2014

@nejdelsitkanicka tak to běž rozhodně do Britaxu! Kdyby byl "za nás" Britax B-Motion, tak neváhám a beru ho. Kdy máš TP? Korbičku bych moc neřešila, kdyby bylo nejhůř, můžeš dát sporťák do lehu a do toho vložnou tašku - vozím tak teď mladší dcerku, protože potřebuju něco skladného a lehkého do auta a s Britaxem je to opravdu šup šup. Nedovedu si představit tahat Muru do MHD..Do nízkopodlažního ještě možná, ale do schodů teda vůbec 😅

nejdelsitkanicka
21. říj 2014

@pampeliska1 dík za radu a zkušenosti, myslím, že už sem se tedy rozhodla 😀 termín bych měla mít z kraje června, takže na zimu vychází ten půl rok.

pampeliska1
22. říj 2014

@nejdelsitkanicka taky jsem měla termín na začátku června 😉