Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

bari
2. srp 2009

Ahoj holky, taky se přidám do diskuze k tomuto kočárku. Máme Muru 4 již od října a je fakt super! Naše Terka má již 9 měsíců a pořád se vozí v hluboké korbě. Na štěstí neprotestuje. Je fakt, že tam má dost místa a je to tam pohodlné. Tu přebalovací tašku taky nemám originál (nelíbila se nám), ale z Emitexu (cca 400,-Kč) a je bezva. Jen řeším otázku, co v zimě do sporťáku. Prodavačka v obchodě mi radila fusak z Emitexu, ale nevím, jak ji v tomu fusaku připásám. Ten originál fusak do Mury je prý dost tenký, tak nevím. Jak to budete řešit vy?

ivana999
3. srp 2009

Práve sa chystáme kúpiť Muru 4 a tiež budeme musieť nejak riešiť doplnky. Vedeli by ste niektoré mamičky hodiť link na fotky Vašich náhradných doplnkou. Potrebovala by som sa nechať nejak inšpirovať, lebo nič som zatiaľ nenašla. Počula som o jednej pani z ciech, ktorá dokonca ušila nánožnik k tomuto kočíku, tak ju pravdepodobne budeme kontaktovať.

ivana999
4. srp 2009

Uz som natrafila na par mamiciek, ktore predavaju Muru po kratkom pouzivani napr. pri prechode z hlbokej na sportovu cast, niektore predavaju po mesiaci pouzivania a niektore dokonca este original zabalene. Preco?????

verusinek
5. srp 2009

danuliku a bari díky moc, no pokoukáme teda po nějaké od Emitexu.....
Bari s fusakem neporadím, my kupujeme na letošek do hluboký a příští rok uvidíme jak to budem řešit....
i

ivana999
8. srp 2009

Ahojte maminy, od vcera mame Mura4 doma a prvu prechadzku za sebou. Je SKVELYYYYYYY!!!!!!!!!! Malej sa v nom velmi paci a uz ho musel odskusat aj 4-ročny Matej a bol spokojny aj on 😉 Dakujeme za odporucenie, nielen ze vyzera super, je aj pohodlny a otočenie proti smeru jazdy je genialne.

danulik
8. srp 2009

verus - nemas za co 😉

ivka - som rada, ze ste spokojni, hlavne mala 🙂
otocne sedadlo je super, nechcela by som kocik, ktory nema tuto moznost.. pre tak male deticky je dolezite, aby videli na maminku 😉
co sa tyka tvojej otazky - vela mamiciek predava 3-kombinacie a kupuje golfac, kvoli vahe.. nejde len o muru..

verusinek
10. srp 2009

Takže máme kočárek a už se moc těším až s ním vyrazíme, je fakt super, teda zatím jen u rodičů v pokojíčku, ale i tak 😀

svoja
12. srp 2009

Ahoj holky, muzu mit nejake treba i hloupe dotazy na tento kocik?
Dlouho jsem chtela CAM Cortinu, ale dost lidi me odrazuje.
Mura se me libi moc....ale...manzel je dost vysokej a nepripadaji v uvahu nizke a male kocarky....jak je na tom tento? Jak vysoko je korbicka v provozu?
No a pak by me zajimalo...kdyz se kouknu na netu na obrazky, tak sportacek vypada tak, ze je to autosedacka na podvozku...to je asi jen muj dojem ze? Da se sklopit do lehu jsem cetla...jen si to neumim moc dobre predstavit....
No a vajicko-sedacku si musim dokoupit jeste k tomu? A s tou se da jezdit taky?
....jezis, asi to vyznelo zmatene, snad me tady nekdo odpovi....🙂
DEKUJU 😉 😀

danulik
12. srp 2009

svoja - na predoslej strane som davala link na foto, tak si to pozri, je tam sportak v lahu 😉
ano, sportova cast vyzera trochu ako autosedacka, ale nie je 😀
vajicko (maxi cosi) si musis dokupit a da sa nakliknut na konstrukciu 😉

svoja
12. srp 2009

DANULIK diky moc🙂 okouknu to...ja bych prave chtela videt co nejvic fotecek, protoze obrazky na netu jsou sice hezky, ale skutecnost je skutecnost....

verusinek
12. srp 2009

svoji a jak je vysoký manžel???

svoja
12. srp 2009

VERU 2m

verusinek
12. srp 2009

svoji, tak to asi neporadím to je fakt hodně vysokej.... já mám 180 manžílek o trochu víc a kočárek je fakt super vysoký a ani nemusím mít madlo úplně vytažený.... ale stačí vyzkoušet v obchodě 😉 já si myslím, že to bude ok, fakt když se dá do té nejvyšší polohy, tak to to je dost vysoké 😉

svoja
12. srp 2009

VER no budem to muset zkusit...a treba quinny neznas, nevis? me se taky docela libi a zda se me vyssi....i kdyz mura me prijde takovej stabilnejsi a jistejsi....navic je i kvalitni pry...ja jsem teda prcek (167), ale aby manzel nevypadal, ze veze kocarek pro panenky🙂

verusinek
12. srp 2009

Svoji, no tak my vozili takových kočárků, ale prostě nám nejvíce sedla mura, teda on to byl favorit od začátku, quinni mě přijdou ty hluboký korbičky strašně prťavoučký.... ale asi to je jen dojem.... a právě proto mně přijdou jak kočárky pro panenky.....

svoja
12. srp 2009

VERU a nemas nekde fotecku toho kociku jakoby nazivo?? no ja zas u tech quinny mam strach aby ho neodfoukl vitr, me prijde takovej vratkej a lehouckej. dneska jsem zrovna jeden potkala....je fakt, ze korbicka je mensi, ale my budem mit zimni mimi, takze prvni zimu ve fusaku zvladnem i v te male a pak uz ji nebudem potrebovat....ale zas tam nejde sportak po/proti smru a to je pro me nedostatek.....libi se me ta mura, cim dal vic....ale potrebuju ji nekde videt na zivo....

mirullka
12. srp 2009

Ahoj Svoja, vyssie pises, ze si bola rozhodnuta pre CAM Cortinu, ale vela ludi Ta od tohto kocika odradzuje. Preco? My sa tiez rozhodujeme a vyberame medzi Cortinou, Neonato a Murou. Dakujem! 🙂

svoja
12. srp 2009

miru no slysela jsem, ze je moc tvrdy, nekdo nadava na kolecka, nekdo nadava na material korbicky...

verusinek
12. srp 2009

svojo, fotečku naživo nemám, my jsme ho složili jen v obchodě, když jsme ho přebírali a pak jsme ho vrátili do krabice, jen teda korbu jsme nechali složenou, aby se ta látka napla.... takže bohužel fotečku naživo nemám... to leda holky, co kočárek užívají už teď 😉
pro mě to že jde dát sporťák po i proti směru bylo strašně důležitý a to má fakt málo kočárků teďka, ale prostě já si nedovedu 8. měsíčního prcka mít otočenýho zády k sobě a nevidět na něj..... je teda pravda, že mura je těžší, záleží jestli ho budeš někam tahat, třeba do mhd nebo tak....

svoja
12. srp 2009

ver no ja ho nikam prave tahat nebudu...silene se me libi....jsem jen zvedava na tu vysku no...jak vysoko je treba hluboka korbicka od zeme nevis? tak cca?

annerri
12. srp 2009

Ahoj holky, dneska jsme se byli vybírat kočárek v Brně v babyparku, mají tam docela velký výběr i ceny jsou v pohodě. Mura mě fakt nadchla, ale zvažujeme ještě Mutsy. Je vyšší, sedačka se dá taky otáčet a dá se k němu dokoupit nánožník. Zdál se mi i víc odpružený...

andrea999
12. srp 2009

svoja,hlboká korbička je od zeme vysoko asi 54 cm.
anneri,aj ja som chcela Mutsy,ale odradila ma korbička,lebo je o dosť menšia ako má maxi-cosi.My ešte stále použivame hlbokú korbu.A športiak Mutsy nejde dať úplne do ľahu,aspoň ten,čo som skúšala na predajni.Aj ked používame ešte hlbokú korbu,skúšala som aj športový,ide úplne do ľahu.Ale Mutsy má zas veľký výber farieb.Ja mám maxi-cosi hlboký adriatic blue a muru mám fantasy green.

svoja
13. srp 2009

ANDREA diky....54cm, to je pro nas hrozne nizko....

verusinek
13. srp 2009

svoji teď jsem na netu našla, že rukojeť jde do maximalní výšky 105cm.... 🙂

svoja
13. srp 2009

VERU jojo, rukojet by sla, to jo....ale aby manzel nemel korbicku u kolen🙂 😀 DIKY

verusinek
13. srp 2009

normálně já snad dojdu kvůli tobě ten kočár smontovat 😀 😀 nebo zajedu do krámu změřit ti ho.... to jsem na netu nenašla tu výšku korbičky od země.....

svoja
13. srp 2009

VERU chichi... 😀 😀 to nemusis🙂 kdy jste ho kupovali? koukam, ze jsi 29tt....a bude chlapecek...jakou mate barvu?

verusinek
13. srp 2009

svoji máme ho od pondělí a máme černo červený, bylo nám jedno jestli bude hošíček nebo holčička, barvu jsme měli jasnou hned..... jiná se nám nelíbila

svoja
13. srp 2009

VER no je fakt, ze ten je takovej nej....jeste i ten se zelenou neni spatnej....a cervenou muzou mit oba...

verusinek
13. srp 2009

Mně se ta zelená moc naživo nelíbila, právě jsme viděli snad všechny barvy naživo, ale je pravda, že teda hlubokou korbičku jsme černočervenou v žádnym krámě nepotkali, takže to bylo překvápko jak bude vypadat 😀