Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

dexonka
14. čer 2010

dneska jsme byli v obchode,divala jsem se tam ta lonskou kolekci mury a byla jsem strasne zklamana,protoze neco tak hrozneho jsem dlouho nevidela,chteli jsme mrknout na novou kolekci pro oziveni,jenze ji tam nemeli,tak ted nevim,kde mrknout...........

exupery
14. čer 2010

Tak prave ku mne dorazil nanoznik siti na mieru od pani,tu z linku...je fakt super,krasny,farba hnedo zelenkava,perfektne sedi,je dost hruby,a da sa este vrchny okraj zdvihnut,ak fuka,no vazne som nadsena....zajtra nafotim a hodim do fotoblogu...

dexonka
14. čer 2010

exupery: divala jsem se do albicka ,taky chceme hnedy🙂 na tvuj nanoznik jsem tedy zvedava🙂))

brutus
15. čer 2010

exupery: můžeš pro jistotu poslat link 😉 taky si ho objednám...děkuji.
Dexi: z čeho jsi byla zklamaná?Já poprvý taky viděla starou kolekci a hoodně jsem váhala, vůbec se mi nelíbila.
Zkus ještě jiný obchod jestli u vás máte, myslím že tu novou kolekci mury už by měli mít všude.

dexonka
15. čer 2010

brutus: jsem se spletla to byla kolekce dokonce 2008 a dost hruza,dneska jsem se pobavila,u nas maji prodejnu kde maji muru tak jsem si rikiala super nemusim az do brna,je to trosku z ruky a tak jsem pani rikala ze bych chtela mrknout na sportak a ona ze at se podivam pres igelit,bo byl zabaleny,nic videt neslo,byl slozeny,tak jsem podekovala a sla🙂)))

dexonka
15. čer 2010

brutus: myslis ze bys mi mohla zmerit tu zadovou operku u sportaku??

exupery
15. čer 2010

http://www.mamca.cz/?pg=polozky&osobni=&kategor...
link na pani,ktora mi sila nanoznik,ale upozornujem,ze sa musite obrnit trpezlivostou... 🙂
Fotecky su uz v albume,lepsie to snad nafotim vonku,pri umelom svetle mi tam vyskakovali tie reflexne pruzky,ale ved na ukazku hadam zatial staci...

dexonka
15. čer 2010

exu: no vypada teda bezvadne🙂 moc moc pekny🙂

handm
15. čer 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen jsem nedávno taky vybírala a vybírala a Mura se mi moc líbila. Jen jsem pak viděla naživo v obchodě, že měla skoro "zborcenou" korbičku - není pevná, jen vyztužená nahoře a dole zřejmě nějakým rámem a mezitím nic a celé to bylo zkrabacené, zhroucené, nedrželo to tvar...a to bylo jen na prodejně, jak to pak vypadá asi po opravdovém užívání...
nakonec jsem si ji nevybrala, tedy..držím palce na dobrý výběr 🙂

dexonka
15. čer 2010

handm: a to byla nova kolekce se stribrnymi koly??? prave ze ta nova je dobra,takze se divim ccos tam videla,vim ze ty stare byly hrozne.........

handm
15. čer 2010

@dexonka jaj, tak to nevím, na kola jsem poté už nekoukala - byla to každopádně trojkolka ( s tím zdvojeným kolem vepředu)

dexonka
15. čer 2010

handm: ja vim je to blby ale podle tech kol prave poznas tu kolekci a ty stary jsou vazne skaredy.....ta nova je vymakana,to je skoda no....

exupery
15. čer 2010

...no mne sa na novej teda ta strecha nepaci,je nejaka uvolnena a po bokoch je dost kratka,nechrani pred vetroma a zlym pocasim,a ta jej predlzena cast,akoze clona alebo coto ma byt vobec dobre nedrzi...ale inak sme spokojni...

dexonka
15. čer 2010

heeeeej holky,ja snad budu premyslet o jinym kocarku☹(
jenze my mame jen dva favority a to je tento a casualplay a ten ma zase malinkou korbicku:-/

sivema
15. čer 2010

Ahojte dievčatá.Chcela by som vás poprosiť o radu.Som síce treťorodička,ale budem mať v lete miminko prvý krát a neviem aký kočík by sme mali kúpiť....aby sme ho čo najviac využili... 😒

handm
15. čer 2010

@dexonka Zkusím kouknout na web tý prodejny... 🙂
na druhou stranku, žádný kočárek není ideální, všude na každý najdeš sto pozitiv a sto negativ. záleží vždycky jen na tobě!🙂

dexonka
15. čer 2010

sivema: ja prave taky cekam miminko v lete,takze bych mela koupit nejaky s velkou korbickou protoze to bude tak na 6-7 mesicu urcite....jenze u kazdyho kocarku je neco co az tak nevyhovuje☹

handm
15. čer 2010

@dexonka Teď tě asi zklamu, na webu prodejny mají jen ty 2010... ☹ mura 3 a mura 4...
ale neházela bych flintu do žita, třeba to bude jen náhoda...

dexonka
15. čer 2010

handm: reknu ti ze ja mam uz hlavu jak balon z tech kocaru,myslim ze na mure je korba uplne uzasna,ale s tim sportackem nevim☹ proste jak rikas vsude je neco.............
navic vsude kde jsem byla meli jen starou kolekci,takze musime do brna,podivat se
ja muru videla ve skutecnosti jen jednou a prave ze me uchvatila....
holky co si ji ted objednavaly tak jsou nadseny,tak nevim ,proste si ji chci hlavne poradne osahat nazivo....

dexonka
15. čer 2010

handm: vsak to je nova kolekce,stara je 2009 jako ze novejsi neni

sivema
15. čer 2010

@dexonka -ja z netu veľmi nechcem a ani nejakú extra značku...len osvedčený kočík.....musím si to asi obehnúť sama 😉

handm
15. čer 2010

@dexonka No právě, že tedy asi blbý, když si říkala, že ta novější je lepší...
ale myslím, že přesně musíš vidět naživo a nejlépe mluvit s nějakou kamarádkou, co ho má...protože zkušenosti někoho, koho znáš a věříš, jsou nejlepší... 🙂 A hlavu jak balon jsem měla asi dva měsíce...

brutus
15. čer 2010

ahoj silvi, tak jsem teď měřila sporták u mury a délka opěrky na výšku je 45cm, šiřoká je v sedě 39cm a na nejužším je 32, je tam takový výklenek.
Holky, já už jsem ráda že je doma, protože jsem z toho měla taky hlavu ☹ ale je fakt, že ideální kočár prostě neexistuje a na každém se vždycky něco najde, co vyhovuje a některé zase nevyhovuje!

dexonka
15. čer 2010

peti ahojik diky moc..jako fakt nevim ve ct nebo v pa jedem na ty kocary tak snad uz neco vybereme,bo me to uz vazne nebavi.........

verusinek
15. čer 2010

holky my máme loňskou kolekci, měsíc jezdíme se sporťákem a jsem s tou stříškou moc spokojena, protože díky tomu proklínanému šusťákovému prodloužení, jde stříška hezky sklopit hodně dopředu a není potřeba žádná sluneční clona, nebo něco takového proti sluníčku..... takže já jsem fakt moc spokojená....jinak díky za odkaz na ten nánožník, určitě ho objednáme..... jen teda nevím jestli jen černý, nebo s tím červeným 😅

exupery
15. čer 2010

@verusinek ved prave,aj mne sa prave koli tej velkej streche pacila ta starsia kolekcia,ta nova ma tu strechu strasne kratku a uzku,ale ,bohu zial,bola uz vypredana.....a taku omakanu z predajne sme nechceli...
Je to proste tak,nic nie je dokonale...ale inak sme s murou ozaj spokojny co sa tyka funkcnosti a prejazdnosti....a hlavne ovladatelnosti.....

dexonka
15. čer 2010

no ja uvidim v ten ct,pa,poradne si ji osaham a mrknu na tu strisku,ja jen slysela ze ta stara kolekce mela tu strisku dost tenkou,..a kolekce 2008 se mi nelibi......

smarowa
15. čer 2010

@exupery koukala jsem na ten nánožník je super, také si ho objednám 🙂 díky moc za TIP!
jinak s tou sedackou to promyslim, máme jeste jedno vajicko do druhého auta, tak to prave proto chci promyslet, preci jenom jsou to 4 tisice, na druhou stranu jde o bezpeci naseho miminka,, takze to promyslim

verusinek
15. čer 2010

Exupery, jo jo je to fakt tank ve všech terénech....
Dexonko ona ta stříška je sice šusťáková, ale jen ta zadní část, když dítko sedí, tak je zakrýté tou silnou stříškou, jen když sedačku položíš, tak ho kryje ten šusťák, ale já jsem s tím fakt moc spokojená a jelikož nám tenhle přechod z hluboké na sedačku vyšel na teplo, tak mi to nijak nevadí, ba naopak a v zimě už bude malýmu rok, tak toho v kočárku už moc nenaspí.....

dexonka
16. čer 2010

veru: jj aha ja myslela ze byla cela nejaka sustakova jsem si to neumela vubec predstavit,jak rikam videla jsem tu 2008 a byla jsem hodne zklamana ale zase 2010 nadsena.........