Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

evcafrank
25. zář 2009

zkus se zeptat prodejce😉, co on na to🙂
máš pravdu, že v tom kočárku není 24hodin denně 😉
držím palce, aby ses rozhodla správně 😉 a přeju příjemný zbytek těhotenství, bezbolestný porod a pohodové miminko 😉

moncicak
25. zář 2009

Ahoj holky,
my máme muru4 už 15 měsíců a jsem s ní maximálně spokojená. Ale je pravda, že kdyby mi někdo vrátil peníze, mohla bych si koupit kočárek nový. Malá už stejně jezdí i v golfáči od chicca.

vendy05
25. zář 2009

Evi dekuji moc, no uz jsem psala jak prodejci, tak dodavateli, tak uvidim jak se vyjadri, ale zacinam uvazovat o tom, ze pro klid duse necham na to "penove" madylko pro maly usit nejak navleky a bude 😅

kubinkov
25. zář 2009

Ono to madlo asi odddělat jde, ale dítko se pak nemá čeho držet. 😝
vendy: Opravdu bys nevybrala lepší kočár?

vendy05
25. zář 2009

No uz mi odepsali a zadnes vyjadreni z coi jeste nikdo nedostal, ani distibutor a ani vyrobce, takze zatim vyckam..... no a jiny kocar bude fakt problem ☹

pajinkaa
25. zář 2009

Vendy, já jestli to klapne a reklamaci uznají, tak hlavně chci přehazovací rukojeť! Korba byla v pohodě, ale ... sporťák je otočenej a já do Quinnyho neviděla... já svýho prcka prostě chci vidět!!! 🙂
tak uvidíme...

vendy05
25. zář 2009

Pajinko no tak to potom vyresis dve veci najednou, my jsme se s muzickem dohodli ze pockame a uvidime, ted stejne az se mimco narodi bude v hluboky korbe, takze ted to tak honit nemusime a kdyztak reklamujeme jen tu sportovni cast, ale uvidim podle oficialniho vyjadreni vyrobce, protoze ten kocarek se prodava vsude ne jen tady v cr a problemy s nim nikde nejsou.....

pajinkaa
25. zář 2009

Vendy, jojo, snad to bude dobrý, ale já už jaksi pochybuju... ☹

navíc - korbu bez spodní části stejně vozit nemůžeš... Ale chápu Tě, máte ještě čas - my už půl roku vozíme, tak jsem pěkně naštvaná!

pak dám vědět, jak to dopadlo.

vendy05
25. zář 2009

pajinko no uvidimejak to dopadne, snad to nebude tak hrozny jak to ted vypada, aby to nebyl nejaky velky humbuk jen v cr, mozna meli nejdriv otestovat ty polsky kocarky za 5000,- 😠 a nakonec by se zjistilo, ze vlastne neni deti vozit v cem...testovali tri kocary a ani jeden neprosel, nasla jsem jeste nejaky test z lonska a ty kocarky co neprosli, taky dal jezdi a prodavaji se

pajinkaa
25. zář 2009

Vendy, jojo, já jsem se na to taky takle přesně koukala, přece někde ty rozdíly - i cenové, musejí být vidět!, když byl ten test z toho Německa, cca před měsícem, tak jsem čekala, co čoi. Bohužel mi to moc nedodalo. Takže my to risknem... i když - zatím nevím náhradu. Jen tu přehazovací rukojeť chci... to už vím. Tak aspoň ho nemusím prodávat - navíc by se teď asi prodával dost blbě ☹.

verusinek
25. zář 2009

Ahojky holky, pokud budete jako důvod reklamace udávat testy udělaná ČOI, tak budou brát pouze zřetel jen na kočárky stejné barvy co byla v testu, jinak pokud jste si někde zjišťovali, tak ty látky z toho materiálu jdou po styku se slinami po 24 hodinách, takže pochybuju, že prcek bude zakouslej do kočárku 24 hodin v kuse 🙂 , samozřejmě by se to stávat nemělo, ale podle všeho tyto látky jsou v jakémkoliv množství ve všem.....(nádobí, hračky, ....) psala jsem oficiálnímu dovozci, počkám na vyjádření, ale podle všeho co jsem si během dneška zjistila, tak kočárek měnit nebudem........

verusinek
25. zář 2009

jinak ještě pro upřesnění, na barvách kočárku samozřejmě nezáleží ta kontrukce je stejná u všech, ale prý jako spotřebitel máme možnost reklamovat, jen testovaný typ (to je barva, typ a rok výroby, stejná jako je ten testovaný) u ostatních barev prý zaleží na každém prodejci....

kubinkov
25. zář 2009

Byla by legrace, kdyby otestovali polské kočárky a ty vyšly v normě. 😨 To by za chvilku stály tolik, co ty "značkové" z Číny. 😨 😨 🤐

verusinek
25. zář 2009

kubinkov ty testovali myslím loni nebo předloni a samozřejmě, že taky obsahovali různé ftaláty apod. věci, jen prostě u těhlech značek se to líp křičí do světa 😉 dneska jsem psala a volala hodně 😀 😀

aatjen
30. zář 2009

Ahoj, tak teda když máme muru šedou, tak nemáme nárok? 😒 Pořád doma řešíme co dál, s kočárem jsme fakt spokojeni a nevidíme na něm jedinou chybku, takže když vyšly testy pořádně mě to naštvalo! 😠 Psala jsem taky výrobci, uvidíme.. Nám by vyhovovalo, kdyby to madýlko u prcka vyměnili za neškodlivé a pak bychom si kočár s klidem nechali. Jen mě teď nějak přijde hloupý vozit dítě v kočárku o kterým vím, že je škodlivý - ale těch asi je a ani o tom nevíme. Takže pokud vybereme jiný, jak zjistím, že opět nebude závadný??? 😖

aatjen
1. říj 2009

holky, kdo ještě nečetl...
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3613-Nemecky-test...

odpověděl mi prodejce, čekají na vyjádření MC a na výsledky testů, které nechala MC udělat na základě těchto obvinění.
Jinak naše norma má "přísnější" hodnoty než ta evropská , takže je to celé absurdní - v zahraničí jezdit s murou můžeme a v Čechách ne?!

zorkala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verusinek
20. říj 2009

Zorko já už to neřeším, už se těším až s naší murou vyrazím do ulic 🙂

markettt
30. říj 2009

Ahojte, potrebovala bych poradit jaky nanoznik je nejlepsi na muru 4. Chtela bych od emitexu, ale maji asi 3 druhy a nevim, ktery z nich je nejlespi. Jestli ten universal, golf nebo sport. Nemate nekdo zkusenost??? Jo a jeste bych se chtela zeptat jake mate zkusenosti s tou boudickou na sportak. My ted uz musime vymenit hluboky za sportak a ta boudicka se mi zda docela tenka, z toho nejsem moc nadsena, ale kocar prodavat kvuli tomu nechci, jinak jsem z nej nadsena. Nemate zkusenost jestli to profukuje nebo je to v pohode?

ivana999
30. říj 2009

ahoj markettt, mali sme uplne ten isty problem, mozes si pozriet moj prispevok k diskusii Mura 3. Nelinka ma 7 mesiackov a doteraz vobec nechcela v Mure sediet. Teraz som vytiahla fusak babyland, ktory som mala pri synovi a vtedy som ho nepouzivala a Neluska je v Mure neuveritelne spokojna. Momentalne nam ani nevadi zatial to tenke predlzenie budy. Vobec to neprefukne, teda aspon teraz, pokym nie je taka zima a ak by nieco take hrozilo, tak dam plast do dazda na vrch a ten je super dlhy a pevny. Je obrovska skoda, ze nie je k tomuto kociku lepsia buda, nanoznik a lepsi fusak a bola som veeelmi sklamana z kocika, ale ono sa to skutocne da vyriesit. Fusak od Emitexu sme nemali tak ti neviem poradit, ale urcite to vyriesis a budes s kocikom spokojna. Tiez mame Muru 4 a napriklad tie velke kolesa este urcite budes pochvalovat v snehu. Drzime palceky. 😉

markettt
30. říj 2009

Ahoj Ivi, diky za odpoved, ale jeste jsem se chtela zeptat na ten nanoznik, fusak uz nejak vyresime, ale ten nanoznik mi dela vetsi starosti...

danulik
31. říj 2009

market - my sme kupili na muru emitex golf, ten tam sedel najlepsie 😉

markettt
1. lis 2009

Ahoj Danulik, mohla bys mi prosim treba do IP poslat odkaz obrazku toho nanozniku? Protoze oni udelali z puvodniho nanozniku emitex golf nanoznik sport a ja si myslim, ze mate asi spis ten, jen bych se chtela ujistit...

danulik
1. lis 2009

market - ja som to kupovala v predajni, nie cez net, najlepsie je to vyskusat, ale teraz si ma dostala, lebo som bola v tom, ze som kupila golf a podla obrazkov na nete je to sport 😀
http://www.maderna.sk/kociky/univerzalne-prislu...

markettt
2. lis 2009

Tak uz jsem to objednala, fusak i nanoznik, doufam, ze to vsechno bude sedet a nebudeme muset vracet...Diky za pomoc🙂

verusinek
7. lis 2009

Ahojda holky, tak jsme poprvé vyjeli z kočárkem a chtěla jsem se zeptat, jako ježdění po chodníku super, vše úplně v pohodě, jen teda při vjezdu na dlažební kostky, začnou tak divně hrkat asi přední kolečka a je jakoby slyšet plast,takové chrastění plastu asi u těch otáčecích koleček, je to normální???? Jestli to je třeba tím, že kočárek je ještě nezatížený, přeci jen zatím je prcek lehoučký......

markettt
7. lis 2009

Ahoj, to je normalni, nam to dela taky, asi je to prave tim, ze jsou to ty otacivy kolecka, ale zavada to neni, ten kocar vydrzi hodne, mame to odzkouseno🙂 Tak preju prijemny jezdeni.
Jinak my uz mame danou sportovni sedacku a mala je moc spokojena, na vsechno krasne vidi, mam ji otocenou smerem k nam, takze vidi na nas i na vse okolo, drzi se drzatka pred sebou a jen se usmiva, tak mam radost, ze se kocar libi i ji a nejen rodicum🙂

verusinek
7. lis 2009

Markett děkuji moc, tak to je dobrý, já jsem se lekla..... Ty jo, tak to je super, že se Aničce takhle v kočárku líbí..... 😵

markettt
7. lis 2009

ja myslim,ze se nemusis bat, my rozhodne nelitujeme, ze jsme si Muru koupili, ma svoje chyby, treba tu tenkou sportovni strisku nebo ze je tezkej, ale myslim, ze je to kvalitni kocar a budete taky spokojeni🙂