Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

kaja10
14. lis 2007

ahoj,nemam ani som ho nazivo nevidela ale na stranke maju video a zatial mi stacilo.mala som pocit ze kocik sa velmi triasol aj po rovnej ceste,zrejme nema odpruzenie,asi ma to odradilo:(paa

danuska24
19. lis 2007

Evca nemam skusenosti, ale asi by boli lepsie kolieska ,,na pevno,, aj ked tieto sa daju zaaretovat, ale ci sa nerozlietaju.. 😉 ja mam sice http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
ale nam na nase ,,cesty,, vyhovuje 🙂
pekny den

mija_
19. lis 2007

evci me se taky Mura moc libi, jen myslim, ze moc mamin tu nebude co ma s ni zkusenosti, je to ted od rijna uplna novinka, tak uvidime, treba se ale nekdo najde 🙂

ella1
19. lis 2007

práveže je odpružený a má veľké nafukovacie kolesá.videla som ho len na stránke,ale vyzerá dobre.a je tam aj napísané,že vhodný do terénu.celkovo si myslím,že nafukovacie kolesá s odpružením sú do terénu skvelé.
kedysi som mala možnosť vyskúšať niekoľko kočíkov ale to sa nedá porovnať.
evca.rk-určite sa takéto typy hodia do terénu.

danuska24
19. lis 2007

akurat ze odpruzene su len zadne 2 kolesa, nie predne

ella1
19. lis 2007

ale ten tvoj,tiež nie je celý odpružený.aspoň na obrázku to tak vyzerá.
a tiež sa predné kolesá otáčajú.mne prídu dosť podobné. 😉

ella1
19. lis 2007

no nie je tam napísané,že len zadné kolesá su odpružené.je tam len: veľké odpružené kolesá.
no a to video:na tých kockách by sa asi aj traktor triasol 😀
juj,ale 20 kg váži.
asi treba vyskúšať a sama uvidíš.

danuska24
19. lis 2007

ja nevravim ze moj je odpruzeny, na mojom su takisto odpruzene len 2 velke kolesa, moj vazi skoro o polovicu menej a som pisala ze mne tento vyhovuje, lenze ja nepotrebujem terenny

ve24
19. lis 2007

Dobrý den, nemáte náhodou někdo zkušenost s kočárkem COSATTO 3v1???

nasticka
28. led 2008

kdyby to nekoho zajimalo..mura je super!!!! 😀 myji mame 14 dni, teda jen sportak, ale nemuzu si vynachvalt, do terenu super, vyborne odpruzeni, pohodlna sedacka, jde az do lehu, spousta vychytavek...davam 1* 😵

krista
17. bře 2009

kakauko • 1d • 21. červenec 2008 v 18:36
Ahojky, zvažujeme koupi tohohle kočárku, máte někdo zkušenosti???? 😅

kakauko • 1d • 21. červenec 2008 v 18:56
jaaaj, tak už jsem tady diskusi našla.... 😀 ale přispět do diskuse mi tady můžete taky, budu ráda za každý názor 😉

zvizatinka • 1d • 22. červenec 2008 v 08:09
My ho mame 😉 ale zkusenosti Ti nenapisu, protoze jsme jeste 2v1 😀

kakauko • 1d • 22. červenec 2008 v 08:46
Zvizatinko ahoj 🙂 Tak aspoň vidím, že i jiní lidé o něho mají zájem 😀 Já to už včera nevydržela a nakonec si ho přecejenom objednala.... 😅 Tak snad bude ok a nebudu zklamaná-je už to totiž náš 2.kočárek, malá má 2 měsíce, ale s prvním nejsem spokojená kvůli jeho koleček - 2 jsou malá a plastová, což dělá neplechu, zjistila jsem, že po našich cestách potřebuju spíš něco víc "terénnějšího" 😒 A taky nesnáším hmyz a na tu zelenkavou barvu to letí jako blázen, úplné roje mušek!! 😠 Takže jsme se rychle rozhodli pro změnu a doufám, že nebudem litovat těch peněz, přece jenom je to trochu dost..

ivulik2
19. bře 2009

no ja som mala možnost si muru odskušat aje to velke hebedo a strašne tažké nedokažem si predstavit aby som s nim sama manipulovala po schodoch a ešte aj s dieťatkom je to perfektne riesený kočík velmi som ho chcela ale 20kg a je dosť velký tak to ma odradilo ale čo sa týka bezpečnosti tak možem odporučat je fakt velmi stabilný a pevný a čo sa týka odpruženia treba ho skusiť v terene ale myslim že to bude ok je dost premakaný až na tu hmotnost a rozmery

krista
19. dub 2009

evulemihule • Dnes v 09:02
Ahoj, prosím o radu. Chtěla bych si koupit kočárek maxi-cosi mura 4 a potřebovala bych slyšet nějaká pro a proti. Jestli máte s tímto typem zkušenosti, ráda se poučím. Děkuji. Eva

Ahoj, prosím o radu. chcela bysom si kúpiť kočiarik maxi-cosi mura 4 a potrebovala bysom počuť nejaké za a proti. Pokiaľ máte s týmto typom skúsenosti, rada sa poučím. Ďakujem. Eva

markettt
23. dub 2009

Tak my mame tenhle kocarek sice zatim kratce, protoze mala ma teprve tri tydny, ale zatim jsem s nim maximalne spokojena. Je pravda, ze je mozna o neco tezsi nez treba x lander, ale prijde mi, ze je o to vic stabilni. Krasne sedi na kazdym povrchu, nehrozi, ze by se nejak prevracel. Otocny kola jsou naprosto perfektni, korbicka krasne prostorna, myslim, ze ji budeme pouzivat jeste dlouho. Jen kosik by mohl byt vetsi, ale kazdy kocarek ma asi nejake minus. A je teda pravda, ze zadni kola jsou dost siroky, ale divala jsem se, ze asi stejne jako u x landru, takze taky nic tak hroznyho. Jen teda musim rict, ze nejsem nucena s nim moc casto cestovat MHD, takze mi ta jeho vaha nevadi, pokud bych ho mela kazdy den zvedat do tramvaje, bylo by to asi horsi. Ale krasne se sklada do auta, to si zase pochvaluje manzel. No. ja osobne bych jiny kocar nechtela🙂

standu
23. dub 2009

prosim vas, ako sa polohuje sportiak???

luciabah
23. dub 2009

ahojte, my mame mura 3, ale vlastne je to skoro to iste az na podvozok. nam sa lepsie manipulovalo s 3 ako so 4. plusy:velmi stabilny v terene, v zime sme chodili aj na tury a bolo 20 cm snehu a v pohodicke, lahka manipulacia, priestranna vanicka / aj ked nam bola v 4 mesiacoch mala, ale my sme trosku dlhyyyyy/. teraz pouzivame sportovy, vyhoda ze sa da polohovat do lahu. a mala ma madielko ako volant 😉 a dalsia vyhoda ze sa da otocit v smere a aj proti smeru jazdy, co bolo vyhodou ked sme presli z vanicky do sportaku
nevuhody: vaha ked je rozlozeny s dietatom, preniesla som ho max. na 4 schody
dufam ze som aspon trosku pomohla

standu
23. dub 2009

lucia len chcem vediet, ako sa to polohuje, ci dietatko lezi normalne vystrete, aj nozicky? lebo mi ta sportova cast vyzera ako jeden kompaktny kus. velmi sa mi paci na obrazkoch, vaha mi nevadi, nenosim po schodoch ani do MHD....
viem, ze to riesim priskoro, ale uz teraz si robim obraz ked budeme mat druhe babo, uz nechcem taky sprosty sportiak, ako mam teraz, v ktorom dieta nelezi poriadne.

danulik
23. dub 2009

standu - ano, da sa polohovat az do uplneho lahu, dietatko je normalne vystrete 😉

standu
23. dub 2009

dakujem....tymto sa stava najhorucejsim favoritom 🙂

luciabah
23. dub 2009

standu, ako pisala danulik... uplny lah, nozicky sa daju polohovat do 2 poloh

standu
23. dub 2009

neviem si to predstavi sice, ale ok. musim si to kuknut nazivo...

bari
18. kvě 2009

Ahojte, nemáte někdo náhodou slunečník Maxi-cosi? Objednala jsem si ho přes net, dnes mi došel, ale nějak se mi nezdá. Vypadá jako ten univerzální slunečník, není tam ani vyrytá značka. Stál docela dost peněz, tak nevím. Díky

luciamo
22. kvě 2009

ahojte, nechce niektora predat Muru 3 komplet?

lila13
23. čer 2009

tu su fajn fotky ako sa da sedacka rozlozit:
http://deti.bazos.cz/inzerat/3475283/MAXI-COSI-...

adrika6
23. čer 2009

Ahojte kočky. Je k tomuto kočíku aj nánožník na športovú časť?

whoknows
24. čer 2009

adrika, nánožník k němu myslím není

lila13
24. čer 2009

ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci bebe conford mura 4 je to iste co maxi cosi mura 4, pride mi to to iste ale neviem nikde najst vyrobcov. Ten Bebe som nasla iba v Polsku 😒
tu je link na ten bebe conford mura:
http://74.125.43.132/translate_c?hl=pl&langpair...

vendy05
24. čer 2009

ahojda mám dotázek, prosím uživatelky tohohle kočárku, nemáte problém s projížděním dvěří??? Nejsou kolečka nebo konstrukce moc od sebe??? Díky Vendula

yofresh
24. čer 2009

Ahojky holky, maxi cosi muru 4 jsem mela moznost videt v jednom obchode. Na prvni pohled moc peknej kocarek, korbicka pekna prostorna, ale je (aspon na me) straasne tezkej 😖 😢 . Ma kolem 20kg - tak vemte: 20kg kocar, mimco vc. fusaku atd. dobre od 5 kg, nejaky ten nakup popr. prebalovaci taska a najednou tahnete kolem 30kg 😒 ...