Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

anomiska
21. led 2010

Petrunka2008, děkujíííí, taky zdravím tvého Samíka 🙂 Jasně, nejlepší je se mrknout na vlastní oči a pak kupovat 😉 No, ať už koupíš jakýkoliv, tak přeji šťastný výběr 😎

zzuzinda
23. únor 2010

Zdravím všechny, my máme Muru 3 a jsem s ní celkem spokojená. Byl to můj vysněný kočárek, ale zklamala jsem se. Nejdřív byl kočár rozvrzaný a neustále píchlý ( i před tím jsem měla kočár s nafukovacími koly a nic), tak jsme ho reklamovali. Reklamaci neuznali, přitáhli nám ale nýty (to mě pobavilo, prostě do nich bušili kladivem) a po márném dopisování jsme dostali i nové pneumatiky a od té doby jsem nepíchla (radši to zaklepu). Pak jsem jednou vystupovala na obrubník a rupnul mi v rukojeti nýt. Málem mě kleplo, madlo nešlo posunovat a fakt se s tím nedalo jet. Tak jsme opět reklamovali a opět nám reklamaci neuznali, ale na vlastní náklady kočár opravili. Nesouhlasili jsme s tímto vyjádřením, protože tohle je opravdu na reklamaci a ne podle prodejce závada způsobená běžným užíváním. Každopádně reklamaci nikdy neuznali a chování servisního technika bylo dost sprosté, dokonce si dovolil na přítele řvát, když se mu snažil vysvětlit naše stanovisko a šéfová tohoto obchodu byla také značně nepříjemná a dost arogantní. Pokud by vás to zajímalo, byl to Babypark v Praze.
Kočár máme, již mu skončila záruka, jezdím s ním, jsem s ním spokojená, Adámek v něm jezdí rád (je mu 20 měsíců) a já doufám, že se nám zase nerozpadne. Prý jsme měli smůlu na vadný kus. Ale nevyměnili nám podvozek a ani o vrácení peněz nechtěli ani slyšet.

brutus
26. únor 2010

ahoj holky, můžete mě někdo ubezpečit že maxi cosi mura korba dreami není tak úzká 😉 Do kočárku jsem se zamilovala, včera viděla na živo a korbička se mi zdála celkem úzká!Prosím dejte vědět, kdo už má s kočárekm zkušenosti. Mimčo čekáme v červenci, tak mám přes zimu strach. děkuju

verusinek
26. únor 2010

Brutus korbička na muru patří mězi ty větší, malýmu jsou 4měsíce a žádný drobek to není a má zatím místa dost i s fusakem 😉

zzuzinda
26. únor 2010

Brutus,
my máme na Muru "jen" tu vložnou tašku. Bydlíme ve 3. patře bez výtahu, takže jsme jí využívali, i když jme kočár pořídili až v Adámkových 7 měsících a rovnou jezdil ve sporťáku. Ale z bytu do kočárkárny a zpátky jsme ho nosili v té tašce až asi do 10-11 měsíců. Pak už mi, potvůrka zdrhal. Vešel se do ní bez problémů, pravda, ke konci už vystrkoval nohy ven, měl z toho srandu. Ale taška je prostorná a do těch 10 měsíců se tam vešel v pohodě. Takže si myslím, že i ta korbička bude velká.
P.S. zrovna před pár dny Adam tu tašku vylovil a seděl v ní a i si v ní lehnul. Je mu 20 měsíců a má 12,5 kila a 86 cm, nebyl natažený, ale vypadal spokojeně 🙂

perlab
27. únor 2010

brutus ... dovolím si tvrdiť, že to bola najväčšia korbička na trhu, keď som kočík kupovala /cca 2 roky dozadu/ ... myslím medzi značkovými kočíkmi ... či je na trhu teraz niečo väčšie neviem ...

brutus
27. únor 2010

děkuji holky za informace. Dneska jsem viděla kočárek znovu na živo, dokonce i vybranou kombinaci tango red a byla jsem opět nadšená, takže ho objednáme 😉 i se sportákem.

verusinek
27. únor 2010

brutus ten máme 😀 a myslím si,, že budete spokojeni jako my 😉 😵

brutus
28. únor 2010

No tak to jsem ráda, že jsme se konečně rozhodli a vybrali 🙂 taky doufám že bude spokojenost!

brutus
14. bře 2010

Ahoj holky, jsem tu ještě jednou.. 😉 a co sporták mura 4? koukala jsem tady na diskuzi a některý teda zkušenosti nebyli moc pozitivní. Hlavně ohledně toho držáku uprostřed. Já vím že se dá sundat, ale když bude mimčo na zimu, tak jak s fusakem?Taky hodně holek psalo, že se tam děti už po roce s fusakem nevejdou. Dále slabá stříška...ale to jsem koukala že v kolekci 2010 vylepšili. děkuju moc za vaše připomínky 😉

dexonka
14. bře 2010

ahoj brutus: ja teda jdu do mury,porad se rozhoduju jestli 3 nebo 4 ale jdu do ni,byla jsem ted na akci s kocarkama a srovnavala jsem a proste me prijde nejlepsi,teda pokud neberu tu vahu,presne jak rikas ta striska uz je naprosto v pohode a u hlubokeho je korbicka ze vsech nejvetsi..s tim mistem u sportaku vedl nejvic JANE ale ted v nove kolekci uz je stejny jako u jinych sportaku...jezdime po ruznym terenu takze myslim ze tento bude pro nas nejlepsi

brutus
23. bře 2010

ahoj Dexonka, no my nakonec do mury půjdeme taky 😉 rohodla jsem 4kolku, protože jsme z vesnice, tak tam ty terény přeci jen budou náročnější, tak mi přijde stabilnější, ikdyž i trojkolka nevypadá špatně. Jsem právě uvažovala, jestli koupit obojí, jak hluboký tak i sporátk, nebo počkat se sportákem a koupit ho až později. Tenhle týden se jdu na sporták ještě podívat, jestli nepřijdu opravdu na nějaké mínusy, tak jí objednáme. Je fakt že ideální kočár opravdu není a nezjistíš to dokud nevyzkoušíš. Každá mamina má jiné požadavky a i názory....Tak snad my i vy budete spokojený, dej pak vědět 🙂

dexonka
24. bře 2010

brutus: jasne ze dam vedet, i kdyz pokud ho koupim tak uz mi pak asi nepomuze ze mi na nem neco vadi🙂))) budu ho muset poradne prezkouset v obchode..ja jsem byla vzdycky proti trojkolkam,ale ted do ni asi pujdu....uvidim🙂 kam chodis na diskuzi jinam??

brutus
26. bře 2010

ahoj dexonka,
já jsem se už rozhodla a příští týden budu objednávat 🙂 moc se mi líbí a jinej mi nepadl tak do oka....taky jsem nebyla nikdy pro trojkolky, ale tahle od mury vypadá fakt stabilně a i vzhledově je moc hezká! Zrovna když jsem kočárek obhlížela na zličíně v babyparku, tak tam teda neměli kombinace tango red, kterou chci, ale shodou okolností tam přijela mamina s tím samým kočárkem i kombinací, byla to teda trojkolka, takže jsem je sledovala 😉 a nedalo mi to se jí nezeptat jak je spokojená....Pani byla moc příjemná, měla teda hlubokou korbu, 5 měsíčního klučíka a nedala na něj dopustit! Takže jsem odcházela spokojená! 😉 jinak na diskuzích jsem byla jen na maxi cosi mura 3 a tady. papap měj se hezky

dexonka
31. bře 2010

brutus: zdravim tak co kocarek,uz ho mate doma?? jsem se divala ze tu tvoji kombinaci chce hodne lidi🙂

brutus
2. dub 2010

Ahoj Dexonka, kočárek už je objednaný, takže si prý tak 4 týdny počkáme! Čekáme zřejmě holčičku takže tahle kombinace je ideální 😉 jiná barevná kombinace mě teda moc nezaujala, ten výběr není nic moc....co vy, jakej jste vybrali nakonec?

dexonka
2. dub 2010

nazdarek🙂 my objedname tu hnedou verzi,na netu se mi moc nelibila ale ve skutecnosti me uchvatila...potrebujeme neco neutralniho,protoze pohlavi bude prekvapeni....ta objednaci lhuta me trosku prekvapila🙂 porad se divam na stranky a ten kocaar si prohlizim🙂

brutus
4. dub 2010

Ta hnědá kombinace takhle pro neutrální je taky hezká, to jste hezky vybrali 🙂 . No, jsme na tom asi stejně, vždy když jsem na netu, tak si neodpustím a najedu na kočárky a neustále také prohlížím. Jsem zvědavá až přijde jak bude vypadat v reálu. 😉 pa

dexonka
4. dub 2010

brutus: jaky jmena ste pro mimiska vybrali??

samson
4. dub 2010

zdravím holky měla bych dotaz...pořád nejsme na 100% rozhodnuti jaký kočárek - mura se mi moc líbí jediné co mě moc odrazuje je u sporťáku to madlo...složité řešení fusaku a nánožníku. Nebo vyndám to madlo a budu chtít tam dát deku tak bude pořád padat. Jinak bych brala tu hnědou kombinaci.

jak to budete řešit Vy?

dexonka
4. dub 2010

samson: no o tom jsem teda nijak nepremyslela,kdyz bude prcek maly a bude lezet tak je to jedno a pak si asi necham udelat nejaky fusak i s dirou na madlo,v nanozniku uz se s tim myslim pocita ne??? to by chtelo nekoho kdo ten kocarek uz ma,ale ja jdu do nej urcite...................

brutus
5. dub 2010

ahoj holky, jména máme už vybraný, pro holčičku eliška a pro klučíka ondrášek 😉. A vy? co jste vybrali?
Jinak k tomu madlu....nad tím jsem taky nějak neuvažovala..co jsem tady četla na diskuzích tak spousta maminek to madlo ani nepoužívalo. Přes zimu a na jaře bude malá stejně většinou ležet. Přes léto už bude sedět a fusak nebude potřeba. Pak na další zimu něco vymyslíme. Nánožník jsem dostala typ na univerzální emitex, kolegyně ho má a má i muru, takže prý super sedí. jinak jsem koukala že nánožník na to origoš není ne? Ptala jsem se a pani v obchodě říkala, že se dělá univerzální černej. No, kočár je objednaný 🙂 naše švadlena si s tím určo poradí... 😉

dexonka
6. dub 2010

brutus: my mame Anetku a Vojtiska,ale nevim jestli to jeste nezmenime......s tim kocarkem to vidim stejne,nejak se to udela....chci tam jeste dat myho triletyho syna do sportaku at vidim kolik je tam mista.........

zzuzinda
6. dub 2010

Zdravím, my máme Muru 3. To madlo má náš adam rád, bafne ho a vykřikuje Adam řídí. Já mu ho tam nechávám, je v pohodě. Do fusaku jde tak, že ho normálně nechám nahoře a vejde se. Nánožník Mura nemá originál, ale nechala jsem si ho ušít od jedné paní, vyšla mi vstříc i v mých výmyslech, má spodní část na karabinky na kšírkách a má velkou díru na to madlo a na ní se zipy přidělává vrchní část, takže když je chladno, tak jezdím se spodní částí pořád přidělanou a při dešti nebo větší zimě jen přidělám tu vrchní. Ten Emitex se mi moc na Muře nelíbil.

brutus
6. dub 2010

dexonka: to jsou moc hezký jména 😉 my už malou oslovujeme eliška, takže to má jasný 🙂 a kdyby to byl náhodou klučík, tak v ondráškovi jsme měli jasno hned. Měli jsme to překvapivě se jménama rychle dohodnuté.
Příští týden pojedu do prahy, tak se ještě kouknu na ten nánožník od emitexu. Nevíš náhodou kdo má zkušenosti s origoš fusakem viď? jak jsou tam naznačeny nohy a jde dát hezky mezi to madlo....Já jsem jen tady myslím někde na diskuzi zaznamenala, že není nic moc teplý. A jinak jsme koukala na tašku na kočár a tu koupím asi taky univerzální od emitexu, tahle origoš mi přijde šíleně drahá a i malá.

dexonka
6. dub 2010

brutus: ja ted na tom veletrhu v brne jsem videla krasne teplej zimni fusak je i v katalogu mury,ale nevim jestli ho uz maji na strankach i kdyz to byl prave ten co nebyl naznaceny na nozky,.....taska na kocar se mi teda vubec nelibi,s tim by meli neco delat,od emitexu se mi libi ta taska joy ale skoda ze ji nemaji v hnede barve......
zuzka: takze mura nema vubec svuj nanoznik??? ja myslela ze se to dodava i s nim,na tom veletrhu tam nejaky nanoznik byl,tak to je teda blby.....a jak stareho Adamka mas??? vleze se tam v pohode do toho kocarku???

brutus
7. dub 2010

no máš pravdu, že ta taška na kočár je teda děsná jak cenově, tak velikostně, vzhledově, prostě vším 😒 taky se mi líbí od toho emitexu, asi si jí objednám, mají jak červenou tak černou. No a ten nánožník opravdu origoš nedělají. Prý jen univerzální a to černej. Ještě se na to pozeptám. já teda teď přemýšlím opravdu o tom origoši fusaku, ale je to jenom fleecový a myslím že na zimu to bude opravdu nic moc teplý. Zkusím se kouknout abych to viděla naživo, takhle po netu co koukám to je na prd...
Zuzi : děkujeme za info 😉 takže si se sportákem spokojená? 🙂

dexonka
10. dub 2010

no ja bych ale potrebovala hnedej nanoznik,vubec teda nevim jak to udelat,emitex hnedej nema☹(

brutus
10. dub 2010

No to nemá, ten má jen univerzální černej! Jedině nechat ušít 😒

dexonka
10. dub 2010

proc dycky kdyz uz se pro neco rozhodnu,objevi se zadrhel,ach jo,ted jeste abych resila jaky nanoznik,nechapu proc ho k tomu nedodavaji,je logicky ze k tomu nejaky potrebujeme