Kočárek Mutsy Igo, máte?

mamac
29. kvě 2014

Holky, máte některá tento kočárek? Chci vědět, jestli jste s ním spokojené, jeho klady a zápory 😉 Díky.

wildy
29. kvě 2014

Já ho nakonec nevybrala, ale dlouze jsem ho zkoumala na prodejně. 🙂 Je krásně lehce skladný, ale manželovi na něm vadilo, že ten sporťák je takový "chudý plast". Vypadá tak ošizeně. Mě vadilo, že u sporťáku je polstrování na boku (uvnitř) jakoby vykrojené a tudíž si myslím, že dítě musí bouchat o ten plast, který tam kouká. A přišla mi ta hrana i dost ostrá. Přikládám i fotky, kde je to vidět.

bludickaaa
29. kvě 2014

Mam, presne ten fialovy. Zatim mame vyzkousenou jen hlubokou korbu. Jsem s nim spokojena, je lehky, dobre zpracovany, krasne se sklada, rozlozit jde jednou rukou. Nevyhoda ke, ze neni vubec odpruzeny, neni to kocarek do terenu, drncani se malinko zlepsi zaaretovanim kolecek, ale je to proste kocarek do mesta. Jak ut jsem nekde psala, korba je pomerne mala, vozim tam nyni 5 mesicni dite, jiz bez fusaku a kocarek je tak tak, hlavicku musim dceri davat uplne az ke kraji. Nedoporucila bych ho pro maminku, ktera tam bude davat starsi zazimovane ditko.

mamac
autor
29. kvě 2014

@wildy mockrát děkuji za info a fotky 😉 . Mě právě sporťák vzhledově taky moc nenadchl..přemýšlím jen o korbičce a pak koupit nějaký jiný sporťák.. 🙂
@bludickaaa taky mockrát děkuji za info. A máte nafukovací kola nebo ne? A prosím korbička je dlouhá a široká jak? Já mám TP v prosinci, tak snad bych tam půl roku dítko vyvozila 😅

bludickaaa
31. kvě 2014

Tak jsem ho premerila, vnitrni delka korbicky je 75 cm a sirka v nejsirsim miste 32 cm. Jinak ja mam dite narozene po vanocich, tak to to budete mit podobne.

veru11
1. led 2015

Tak kočárek jsem měla a nikdy více... Byla jsem ráda, že jsem ho po pěti měsících dobře prodala a pořídila sporťák Concord Wanderer - úžasný. Korbička Igo malá, kočárek sice designově krásný, ale prakticky použitelný jen na rovném asfaltu. Díky tomu, že není vůbec odpružený se nedá jet po dlažebních kostkách, ani po lesní cestě.

lucyp13
4. led 2015

Tento kočárek máme v užším výběru s koly air, je super jak je malý, navíc fakt designový, mě se ten minimalismus líbí, kvalitní zpracování jen mi trochu vadí to malé resp. žádné odpružení i když prý s těmi nafukovacími koly je to lepší (dle paní z prodejny).
Rozmýšlíme zda tento,který se mě osobně hrozně moc líbí nebo Jane Crosswalk, který má sice vše co bychom od kočárku chtěli ale zase se mi tak nelíbí...( http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-jane-epic-...)

fruiko123
6. únor 2015

Kolekce 2014 s 2015 už mají odpruženou konstrukci

https://www.youtube.com/watch?v=L4brKMgAm7I
marketa085
12. únor 2015

Líbí se mi moc, hned se na něj půjdu někam podívat.

mirka_czech
12. únor 2015

My ho máme a miluju ho! Je dokonalý!

marketa085
12. únor 2015

Taky se do něj začínám zamilovávat. 🙂 Používáš na podvozek nějakou autosedačku?

nela1990
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirka_czech
24. únor 2015

@marketa085 omlouvám se že až tak pozdě ☹ nevšimla jsem si ☹ na podvozek máme autosedačku maxi-cosi

fruiko123
25. únor 2015

Meli jsme taky maxi cosi a korbicku comfort a ted uz sportak maly ma rok a jsem spokojena

marketa085
5. bře 2015

@mamac Ahojky, mám ho dva měsíce a je super !!!, jsem s ním moc spokojená. Lehoučký, snadno se skládá, jsem nadšená. Koupila jsem ho na www.baby-centrum.cz , mají ho tam asi nejlevnější. 🙂

nela1990
5. bře 2015

Marketka 85: ano mutsy igo lite

verka_s
5. bře 2015

Mame ho a je super! Mam nafukovaci kola a staci to i na lesni cestu....vezla jsem radoby odpruzene polske Camarelo kamaradky a katastrofa....to stejne Adamex a podobne.... Vubec bych se toho nebala a vzala bych s nafukovackama nebo podvozek 2015. Je krasne lehky a ovladatelny jednou rukou, skladani do auta super! Jinak v korbe jsem vozila syna do konce 7.mesice i s fusakem (mame Lodger) a krasne se vesel a to neni zadny drobek. Sportak jsme vytahli pred mesicem a jsem taky spokojena, ted ho vozim otoceneho k sobe v pololehu (jde dat do uplneho lehu), jak si sedne, otocim ho od sebe.... Ma dlouhou zadovou operku a o plast se prcek fakt neboucha 😉 Za me spokojenost! 😉

verka_s
5. bře 2015

@mirka_czech vidim, ze mame stejny vkus i na jmena deti 🙂

mamac
autor
5. bře 2015

@marketa085 já si nakonec koupila jiný a lituji, nejraději bych si Mutsy ještě pořídila 😀

marketa085
5. bře 2015

Já jsem opravdu spokojená moc. 🙂

mojeuzivatelskejmeno
5. bře 2015

Holky, nepřijde vám, že je rukojeť hodně vysoko? Dnes jsem si kočárek zkoušela a byla mi dost vysoko. Mám 160 cm. Starší verze podvozku má nastavitelnou výšku rukojeti, ale ten IGO teleskopickou a i nejnižší výška mi je vysoká. Nebo se dá polohovat výška i jinak? Díky za info.

nela1990
5. bře 2015
nela1990
5. bře 2015

@mojeuzivatelskejmeno rukojet se da polohovat. Je pravda, ze mam 172cm a obcas to mam nevedomky dole a je mi to male. Ale asi zalezi na tom, jak komu co vyhovuje ;) jinak maximalni spokojenost.

marketa085
5. bře 2015

@mojeuzivatelskejmeno Já mám 162cm a nepřijde mi rukojeť vysoko, je to akorát. Ten starší podvozek se mi tolik nelíbí. Jsem moc spokojená. Už jsem viděla i daleko vyšší podvozky, tenhle mi přijde v pohodě.

mirka_czech
17. bře 2015

@verka_s jééé 🙂

mirka_czech
17. bře 2015

@verka_s a jsou i skoro stejně staří 🙂 A nefotili jste náhodou taky u Martiny Rozehnalové? Chvilku po nás vím že fotila Florianka.

verka_s
17. bře 2015

Nene, my u Barbory Kučerové! Ale mluvila o nějakém Fabiankovi 🙂

mirka_czech
19. bře 2015

@verka_s u Báry Kučerové jsme fotili těhotenské 🙂 a říkali jsme že budeme mít Fabiana 🙂

verka_s
20. bře 2015

@mirka_czech no a já asi chvilku po vás.... 🙂

lucildol
21. bře 2015

Zvažujeme koupi tohoto sportovního kočárku s novým odpruženým podvozkem, abychom mohli vyrazit i do terénu. A chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s nánožníkem. Máte?
Na diskuzi emimina jsem vyčetla, že není moc dobře vyřešeno uchycení a na prodejně ho bohužel neměli, takže jsem to na živo neviděla. Tak nevím, jestli ho vůbec pořizovat. Teď na léto ho stejně neužiju a na pozim třeba jen fusak a deku?? Jak to řešíte vy?