Kočárek Mutsy Igo, máte?

mamac
29. kvě 2014

Holky, máte některá tento kočárek? Chci vědět, jestli jste s ním spokojené, jeho klady a zápory 😉 Díky.

veronicka89
1. říj 2015

Holky kdo tady ma ten model s temi kolecky odpruzenymi i vepredu to odpruzeni je na onstrukci ? Nebo po sundani kolecek je odruzeni na koleckach ? Co kdybych si dokoupila jen kolecka ??? 🙂

verka_s
2. říj 2015

@veronicka89 To odpružení je na kolečkách 🙂 zkus se zeptat v obchode nebo na ofiko strankach Mutsy.

verca252
3. říj 2015

....holky ja mam vse kupovane na www.zboziprodeti.com maji to vse levnejsi nez jinde. Podvozky za cca 9tis. ja kupovala v listopadu 2014 a mam neodpruzeny coz me stve,rodila jsem v unoru 2015 a to uz byli odpruzene coz jsem netusila. Jinak i doplnky tam maji nejlevnejsi, plastenky atd... 😉

cernovlaska
3. říj 2015

@verca252 Verčo super, díky 🙂

veronicka89
9. říj 2015

Ahoj , mohl by mi prosim nekdo z tech co mate ty predni kolecka odpruzene hodit foto jen tech kolecek ? 🙂

A pak dotaz : opravdu jde to odpruzeni v terenu znat ? 🙂

Dekuju moc

veronicka89
13. říj 2015

Kdyby to nekomu pom9hlo. Pokud nemate vepredu odpruzenije mozno dokoupit pouze nove kolecka 🙂

verka_s
13. říj 2015

@veronicka89 skvělá zpráva 🙂 a za jakou cenu, Veru, nevis?

fifina86
13. říj 2015

@veronicka89 mám ty kolečka, ale fotku můžu dát až večer ;) Jinak je to úplně stejné kolečko jako neodpružené, ale z vnitřní strany je černá pružina (určitě víš, jak to má vepředu Bugaboo Cam, tohle je úplně stejné). A rozdíl tam je, zda je jen vzadu nebo vpředu (zkoušela jsem teda jen na prodejně)

mirka_czech
15. říj 2015

Holky, jak dlouho jste deti vozili v tomhle kočárku? Malemu je 16. měsícu a mam pocit ze už se do sportaku tak tak vleze...

verka_s
15. říj 2015

@mirka_czech maly ma 15m a v poho. Verim, ze do jara vydrzime 😉

veronicka89
15. říj 2015

@verka_s na netu v nemecku 68 eur ☺

veronicka89
15. říj 2015

@fifina86 takze fakt poznas rozdil jo ? 🙂

veronicka89
15. říj 2015

@fifina86 a dekuji f9to jiz netreba 🙂

verka_s
15. říj 2015

@veronicka89 diky 😉

fifina86
15. říj 2015

@veronicka89 jak pisu,jezdila jsem s dcerou po prodejne a byl mekkci,V terenu mam vyzkouseny jen ten neodruzeny a plne odpruzeny.

@mirka_czech dcera bude mit 17.mesicu a rekla bych,ze do jara ok,ale v unoru sportak menime zase za korbicku 😉

vediamo
22. říj 2015

Holky, mám Mutsy Igo 2015 používán asi 2 měsíce a začal mi strašně vrzat - kolečka i pružiny mám namazané a nepomáhá to. Máte někdo stejný problém? Nebo mám vadný kus? Vrže mi jakoby ten černý (mám stříbrnou variantu) střed.

lucildol
16. lis 2015

@vediamo
Mám stejný problém - vrže a vrže. Zkoušela jsem promazat a bez většího efektu. Podvozek stríbrný.
Už jsi to nějak řešila nebo jezdíte "nahlas"?

vediamo
16. lis 2015

Psala jsem do prodejny a paní mi odpověděl: ať rozmontuji kolečka a pořádně osky i plast promažu" - nepomohlo. Nakonec zabralo promazání pružin, ale opravdu pořádné a detailní (asi na po 3) a je zatím klid. Takže zkus jestli to zabere i Tobě a dej vědět.

lucildol
17. lis 2015

@vediamo děkuji za tip. Vyzkoušíme.

duckintower
6. dub 2016

Ahoj,
ráda bych se zeptala na velikost korbičky u Mutsy Igo. Vnitřní rozměry na stránkách e-shopů jsou uvedeny 73x31 cm. Malý se mi narodí v červenci a obávám se, že mi přes zimu z kočárku vyroste a budu ho muset dávat v zimě do sportovního s nánožníkem. Má někdo Mutsy Igo a letní dítě? Nějaká zkušenost či rada? Strašně moc tenhle kočárek chci, ale moc lidí mě od něj spíše odrazuje, že je malý a úzký.

evca02
6. dub 2016

@duckintower no záleží od malého. My jsme oba vysocí, no a malý roste fakt rychle, narozený v prosinci a vydrží v korbičce max do června, ale to spíš když budu mít štěstí. Sice to není letní dítě, ale dá se podle toho taky orientovat. Hodně taky záleží na výšce rodičů, náš malý nosí stejnou velikost jako kluk kamarádky, ovšem ten kluk je o rok starší, jen jsou jeho rodiče holt menší.

cernovlaska
6. dub 2016

@duckintower změřím a napíšu 🙂 . A mám červencovou holčičku 😉

verca252
6. dub 2016

Holky já mám malou sice v únoru v korbičce jsme byli 5 měsíců pak už chtěla koukat ven, ale nebála bych se sporťáku na zimu s menším dítětem. Já osobně jsem teda nanoznik nepoužila ani jednou ,mám ho doma nový. Stačilo koupit kvalitní fusak elodie details mám a malá byla v teploucku a když spala sklopila jsem střechu a nebyla v kočárku ani vidět 🙂

cernovlaska
6. dub 2016

Tak délka matrace je cca 70cm a délka korby 75cm. Já souhlasím s Verčou, my jsme tedy jezdili v korbě do 7m a malá byla ok, ale vlastně na konci února jsme dávali do sporťáku, nánožník nemám vůbec a ani ho nechci, koupila jsem fusak Petit Cherie, podobný typ jako Elodie, tak ať je za ty prachy vidět 😀 . Ne, je hodně teploučký, takže prostě není třeba. Na přechod jsem si pořídila vrchní část fusaku místo toho teplého, lehčí ( summer cover ) a fakt pecka, malá je v teploučku🙂. Jinak ano, jak korba, tak sporťáček jsou otevřenější, ale máte pláštěnku, v případě sněhu, deště, velkého vichru, ale to pochybuju, že budete chodit někde venku a s malým miminkem stejně nemůžete ven pokud je více jak -5°, takže o vůbec nevadí. Sporťák jde dát úplně do lehu a sedačku otočit tak i tak, takže za mě super.
Jediné, co mi na něm vadí je, že se hůř skládá do auta, pokud je sedačka otočená proti směru jízdy, ale problém to zas až takový není a mám pěnová kola a ta jsou po zimě celkem taková jetá 😢 .
Jinak určitě kupte odpruženou konstrukci, pokud budete kupovat z druhé ruky, v obchodě už je to automatika 😉 .
Mám už druhé dítko, na syna jsem měla Casualplay a teď byl můj sen Bgb Cam, ale nelituju ani náhodou, pořídím až golfáče, jsem fakt spokojená 🙂. A kočárek je hodně málo vidět, nemá ho každý, což je fajn🙂.

panda_brnenska
6. dub 2016

@duckintower Všechny moderní kočárky jsou stejně velké, přeměřovala jsem si jich asi 8 značek. A neboj, je velký dost. Mám ted 4,5 měsíčního chlapečka, který je hodně dlouhý (65 cm) a má tam kupu místa i když má jarní fusak Logger, který je větší. Takže neboj, místa tam bude habaděj 🙂 a kdybyste čirou náhodou trhali rekordy v délce, tak dáš ten sporták. Kámošce malá 5 měsíců u "sedí" v sportáku protože chce vidět, jinak řve jak tur.

panda_brnenska
6. dub 2016

A určitě si kupte tu verzi s nafukovacími koly a odpruženou konstrukcí, nevím jestli se někde v obchodě prodává ještě ta stará, ale na bazarech byste narazila a hodně se sjíždí kola. Já už díky bohu mám ty nafukovací a navíc pak pěkně pruží.

evca02
6. dub 2016

@panda_brnenska no je vidět jak má každý jiné nastavení pro dlouhý, to nemyslím nijak zle, jen mě teď tohle pobavilo, kamarádka taky říkala jak je jejich malý dlouhý a to má 70cm v roce. Náš malý je taky dlouhý, 65 cm měl před ukončeným 3.měsícem.

panda_brnenska
6. dub 2016

@evca02 No nám dr řekla, že je to dlouhán tak bych čekala, že ví co říká 😀. Ale ono je to možná k tomu, že se narodil s 50 cm a ani jeden z nás není žádnej dlouhán - oba průměrně velcí. Nebo to je možná k tomu, že má jen 5,3 kg 🙂. Ono hold co dítě, to unikát 🙂

verca252
7. dub 2016

@cernovlaska já ho ani neskladam dohromady taky mi to pořádně nejde. Tak slozim konstrukcí a sporťák dám do kufru k tomu nebo na sedadlo 😀 jinak jsem si teď koupila golfky Maclaren BMW M a paráda.... 😉

cernovlaska
7. dub 2016

@verca252 no vidíte, tak to mě vůbec nenapadlo 😀 😀 😀 je na čase přestat kojit 😀 😀 😀 😀 . A jak Maclaren? Jsou celkem drahé...