Kočárek Mutsy Igo, máte?

mamac
29. kvě 2014

Holky, máte některá tento kočárek? Chci vědět, jestli jste s ním spokojené, jeho klady a zápory 😉 Díky.

verka_s
21. bře 2015

@lucildol mam origo nanoznik a je pravda, ze kdyz mate sedacku otocenou k sobe, tak je to uchyceni nedoresene....ma se prichytit na konstrukci, ale to by padal, tak ho pridelavam k boude. Perfektne sedi kdyz mate sedacku od sebe, to drzi pekne.

lucildol
22. bře 2015

Super, moc děkuji za info

mirka_czech
22. bře 2015

Holky? já jsem asi úplně blbááá! jako jaký nánožník? 😨

verka_s
22. bře 2015

@mirka_czech no ten origo na sportak

mirka_czech
23. bře 2015

jako fusak?

marketa085
23. bře 2015

@mirka_czech nánožník je jen takové přikrytí sedačky, nemusíš do toho dítě soukat. http://www.baby-centrum.cz/user_files/image/esh...

mirka_czech
23. bře 2015

@marketa085 Děkuji 🙂 Tak to my máme jen fusak. Ale připadala jsem si jako blázen že teda vůbec nevím. 😨

lucildol
23. bře 2015

@mirka_czech A stačí ti ten fusak? Měla jsi v něm dítko i přes zimu?

mirka_czech
23. bře 2015

@lucildol jo jo jasne. Stacil uplne v pohodě

fifina86
7. dub 2015

@lucildol nánožník mám a je pravda, že má krátký sucháč, ale staří nastavit a je to ok 😉

fifina86
14. dub 2015

@mirka_czech můžu se zeptat, jaký máš fusak ve sporťáku? Já nemám originál a moc spokojená nejsem, pořád to sjíždí. A teď na jaře máš nějaký jarní? Díky moc za odpověď.

verka_s
14. dub 2015

@fifina86 jestli muzu taky poradit, tak ja tam mam Lodger a super, krasne drzi a nesjizdi 🙂

veronicka89
14. dub 2015

@lucildol Jake uchyceni ?

fifina86
14. dub 2015

@verka_s fakt? Do toho bych to zrovna neřekla 😉 A uchyceni je i tak, že musíš vrch fusaku přehýbat přes vršek sporťáku? Nešla by, prosím, vložit fotka?

verka_s
15. dub 2015

Jak budeme venku, vyfotim. Jako nikdy jsem ani nemusela prehybat za vrsek sportaku, on tam drzi jen na pasech. Kdyz byla zima, tak jsem mu to stahla kolem hlavy a ted to ma rozlozene...a drzi to.

mirka_czech
15. dub 2015

@fifina86 já mám originál- tenhle: http://www.ondalek.cz/produkt/mutsy-igo-fusak a spokojená jsem hodně. Jarní nemám. přemýšlela jsem právě že pořídím to,co tady psaly holky... Mám ale pořád ještě ten zimní. oddělám mu jen tu horní část když je teplo.

fifina86
16. dub 2015

@mirka_czech a nesjizdi?Jak se tam uchycuje?A je teply?Ja ho bohuzel nikde v realu nevidela.

mirka_czech
19. dub 2015

@fifina86 nesjíždí vůbec. A uchycuje se tak, že se navleče přes opěradlo jako kdyby. Je tam na to takové udělátko na to. A teploučký opravdu je.

fifina86
22. črc 2015

Holky, nemáte tu někdo podvozek Mutsy Igi 2015 (odpružení i vepředu)? Potřebovala bych se na něco zeptat 😉

veronicka89
22. črc 2015

@fifina86 neexistije mutsy iigo odpruzeni ve predu ? Nebo? Posli foto nebo kdes to cetla?

veronicka89
22. črc 2015

Mam totiz nomad dark grey - coz by 2015 mel byt a je to jedine odpruzene vzadu a kdyz si procitam nabidky eshopu rozdilu apod mezi 2015 a starsima neni tu o zadnem prednim odpruzeni nic napsanio. Je to tvrdy podvozek urcite neni houpaci 😉

fifina86
22. črc 2015

@veronicka89 existuje,mam u prednich kolecek perka,treba jako ma bugaboo 😉 A uzs nim jezdim nejakou dobu.

veronicka89
22. črc 2015

@fifina86 ? posles mi prosim odkaz ?

fifina86
22. črc 2015

@veronicka89 třeba tady: http://www.ondalek.cz/produkt/mutsy-igo-podvoze...

když koukneš na detail předních koleček, tak to odpružení vidíš. A podvozek není sice houpací, ale je daleko lépe odpružen než třeba Joolz ;)

veronicka89
22. črc 2015

@fifina86 uz jsem se koukala ... 🙂 supeeer to musi byt parad to ja vubec nevdela ... pritom mmam normalne 2015 ale nze toho !🙂 mela jsem za super cenu , takze u me by to rozhodovani neovlivnilo 🙂 - mas ho uz na reklamaci?

fifina86
22. črc 2015

@veronicka89 je to skvele,jezdi uzasne.Ja ho mam taky za super cenu.Jen ted mi bohuzel vysisovala cerna barva na konstrukci,takze to na reklamaci pujde.Mela jsem podvozek 2014 a tam ta cerna byla uplne v pohode.

veronicka89
22. črc 2015

@fifina86 not o verim ze ej to paradicka 🙂 ---konstrukce, ty jo kdo by to byl rekl 😀 clovek by rekl ze boudicka , ale konstrukce, tak ti preju at to yrchle vyridi 🙂 😉

fifina86
22. črc 2015

@veronicka89 barva boudicky (sportak i hluboka) jsou stale jako nove.Ale ten podvozek me stve.Jsem zvedava,co my reknou,ja teda chci novy kus,v tom mam jasno.Ale prave me zajimalo,zda uz to nekdo neresil 😉

lucildol
26. črc 2015

Ahoj, my máme kočárek z kolekce 2015. Jezdíme v něm po komplikacích s dobou dodání a dvou reklamacích asi měsíc. Za tu dobu spokojenost. Jen odpružení předních koleček vrže a upřímně mám strach ho mazat, aby se s ním něco nestalo a opět nám neřekli, že to bylo mechanické poškození. Protože po čem všem jsem slyšela, že to byla jistojistě naše chyba, už bych se nedivila, kdybyste od servisního oddělení slyšeli, že vyšisování podvozku byla vaše chyba, třeba z přílišného pobytu na sluníčku. 🙄
My máme podvozek silver. Barva drží.

fifina86
26. črc 2015

@lucildol kde jste ho kupovali? Co jste meli za reklamace? Tak s tim slunickem si me pobavila 😀 to by si me pak za ramecek nedali a o nemluvim o tom,ze bycho kontaktovali primo vyrobce se stiznosti.Ale doufam,ze to vse bude v klidu.