Kočárek Mutsy Igo, máte?

mamac
29. kvě 2014

Holky, máte některá tento kočárek? Chci vědět, jestli jste s ním spokojené, jeho klady a zápory 😉 Díky.

fifina86
27. kvě 2016

Mate nekdo neoriginalni moskitieru na sportak?Muzete doporucit?

cernovlaska
30. kvě 2016

@fifina86 děkuji ta tip, podložka už je v kočárku, mohla být trošku širší, ale je o milión procent lepší než ta od Pinkie, takže spokojenost, děkuji 🙂 . Btw, já jsem si tedy pořídila tu orig a jsem z ní absolutně nadšená. Neorig bych asi zkusila Emitex..... 😉

fifina86
30. kvě 2016

@cernovlaska tak to jsem ráda, že podložka sedí. Já s ní jsem taky spokojená, předtím jsem měla univerzální a lezla mi krkem. A síťku fakt doporučuješ? Já pořád váhám.

panda_brnenska
30. kvě 2016

@cernovlaska kde se da objednat origo podlozka?

fifina86
30. kvě 2016

@panda_brnenska origoš podložka nejde, neexistuje. @cernovlaska mi psala o origoš sítce na sporťák ;)

panda_brnenska
30. kvě 2016

@fifina86 aha, tak tu už máme, řeším ted tu podlozku, chtěla jsem pinkie, ale po přečtení příspěvků už objednávat nebudu

fifina86
30. kvě 2016

@panda_brnenska my ne,na prvorozenou nebyla treba a myslela jsem,ze stejne to bude i ted,ale maly je dlouhan a do sportaku pujde driv a stradi s tema vosama jako loni a on zatim v kocarku spi,tak o ni premyslim.Na podlozku doporucuju pani,jak jsem psala vys 😉

panda_brnenska
30. kvě 2016

@fifina86 Určitě jí napíšu 🙂, děkuju za kontakt. My tu sítku kupovali rovnou, jen teda doufám, že to je i na sporták. Po porodu jsem zjistila, že jsem měla nakupovací záchvat na který už jsem zapomněla, takže máme k tomu kočárku fakt všechno, co prodávali 😀. Tak doufám, že až to budeme zkoušet, tak to bude pasovat. Malej má ted 6 měsíců a týden a už začíná lést, v kočárku chce jezdit na 4, tak ho asi brzo předělám do sportáku. Kolik má tvůj malej?

evca02
30. kvě 2016

@fifina86 díky za kontakt na tu paní, podložku už mám doma, je super.

evca02
30. kvě 2016

@panda_brnenska bacha, jsou dvě síťky, jedna na korbu a jiná na sporťák. Jsem si myslela, že síťku mám a houby.

fifina86
30. kvě 2016

@panda_brnenska sitka se prodava jen na sportak,ke korbicce je soucasti ;) Maly mel ve trech mesicich 64 cm a 6.7kg 😉 Jeste,ze je teplo,s fusakem by byl problem 😀

panda_brnenska
30. kvě 2016

@fifina86 Počkat, ted netuším o čem mluvíš. Na korbičce není součástí, vzadu jo, tam je to koukátko, teda náš syn to ted tak používá jako okýnko, ale dopředu bys přeci musela dát sítku, tam mouchy můžou. Jé, teda my ted máme v 6 měsících 6,5 kila a 66 cm a má už jen kapičku rezervu 😀.

evca02
30. kvě 2016

@panda_brnenska na korbu se dá zipem síťka připnout , ale nesedí na sporťák. Na sporťák se koupí síťka zvlášť, i s UV clonou. Jde jen o to, že jsou potřeba síťky dvě.

fifina86
30. kvě 2016

@panda_brnenska aha,my ji meli soucasti (ale mam korbicku z ledna 2014 a z Babyparku,co zkrachoval),tak ted je to mozna jinak.Ja chci moskitieru na sportak,tu zatim nemam.

fifina86
30. kvě 2016

@panda_brnenska a pripina se zipem,jak pise @evca02

evca02
30. kvě 2016

@fifina86 no já mám model 2015 a tam byla síťka součástí taky 🙂

panda_brnenska
30. kvě 2016

@fifina86 No já mám model 2015 a zipem se tam připíná sluneční clona. Jeslti isítka nevím, tu jsem ještě neotevřela z balení.
@evca02 ítkou myslíte tu co je vzadu na korbičce???

evca02
30. kvě 2016

@panda_brnenska ne, tu co se připíná dopředu, stejně jako ta sluneční clona.

panda_brnenska
30. kvě 2016
evca02
30. kvě 2016

@panda_brnenska no ještě je k tomu prostě další síťka, jako už psala @fifina86 , ta další síťka je součástí kočárku a zvlášť se neprodává. Určitě ji tam máš někde taky 🙂, je to celkem malý balíček.

panda_brnenska
30. kvě 2016

@evca02 nemohla byste mi to vyfotit prosim?

fifina86
31. kvě 2016

@panda_brnenska ta moskitiera je uplne stejna jako ta sluecni clona,stejne se pripina,jen je to sitka 😉

fifina86
31. kvě 2016

@panda_brnenska a je to takovy maly balicek,ktery jsem mela v krabici s korbickou.

evca02
31. kvě 2016

@panda_brnenska bohužel už ne, korbu už mám schovanou u našich. Malý je moc dlouhý, tak už musel do sporťáku.

fifina86
31. kvě 2016

@panda_brnenska tady je rychlofotka (není to po obvodu přidělané tím zipem (dcerka asistovala 😀 )
@evca02 předpokládám, že máme moskitieru stejnou ;)

panda_brnenska
31. kvě 2016

@fifina86 děkuju moc, tak to tam opravdu nemám, asi jiný rok vyroby...

cernovlaska
31. kvě 2016

@fifina86 určitě investujte do orig, je skvělá a super sedí a má ten UV filtr, neorig to mít nebude a těžko říct, jak bude sedět. Jinak já jsem taky měla jen tu síťku, na hlubokou a úplně stačila, dcerka je narozená v červenci, takže jsme jí využili fakt hodně 😉 . Ani jsem, tedy, netušila, že je ještě nějaká jiná 😀 .

cernovlaska
31. kvě 2016

@panda_brnenska od Pinkie jen tu neprodloženou, ta je moc dlouhá a mě hlavně nesedl ten matroš, klouzal a malá se mi na něm hodně potila 😖

evca02
31. kvě 2016

@fifina86 ano, přesně tu, rok výroby 2015 🙂

fifina86
31. kvě 2016

@panda_brnenska nápis,tam kde si to kupovala ;)
@cernovlaska ok,diky,tak já ji objednam.