Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

campi
20. črc 2008

Je tu nejaka mamka, ktera uvazuje o tomto kocarku nebo ho uz ma? Neco jsem vygooglovala, ale tech informaci neni moc. Rada bych koupila Mutsy z druhé ruky nebo pro nej zajedeme do Nemecka - nevim, jestli jsem nasla spravne info, ale da se tam koupit podvozek + hluboka korba + sportovni nastavba kolem 14 tis., to snad ani neni mozny, takhle levne.

Konkretne bych chtela 4rider.

jirinkaa
28. dub 2011

@sweetty1
moc dekuju,ale nakonec jsem se rozhodla pro urban rider...

damada
7. čer 2011

ahoj, nebudete náhodou některá prodávat po prázdninách hl. korbu Navy Cord?

martinamil
13. zář 2011

Zdravím Vás děvčata, kdyby jste někdo měl zájem prodávám náš kočárek.

Prodám kočárek DEPEMO BABY FX - polská kopie MUTSY, kupovaný 4.4.2009 používaný miminálně - měli jsme 3 kočárky s maximálním příslušenstvím zn. MUTSY - přesně funguje.
- podvozek Urban Rider - 4 kolový s nákupním košíkem - zn. DEPEMO,
- hluboká korba - modrá s nánožníkem zn. DEPEMO - používaná 6 měsíců,
- sportovní nástavba s nánožníkem a madlem - modrá zn. DEPEMO - použitá asi 3x,
- sportovní nástavba zn. MUTSY s madlem (bez nánožníku) - barva IceBlue - používaná cca. rok,
- funset zn. MUTSY,
- sluneční stříška - černé barvy zn. MUTSY,
- přebalovací taška - modrá - zn. DEPEMO, nepoužívaná,
- přebalovací batoh zn. MUTSY IceBlue - hodně používaný, je to na něm znát,
- EMITEX šedá froté podložka do kočárku,
- EMITEX zimní fusak Combi Exklusive světle/tmavě modrý - lze použít od narození do 3 let,
- EMITEX světle modrý slunečník,
- pláštěnka na hlubokou korbu, zn. DEPEMO,
- pláštěnka na sportovní sedačku, zn. MUTSY,
- bílá moskytiéra zn. EMITEX,
- černý jídelní pultík, zn. MUTSY,
- přidám prostěradla do kočárku, modrou deku "larisu", .....

Pořizovací cena kompletu cca. 25.000 Kč

lolelole
17. říj 2011

chci se zeptat, zda se Vám taky nekomu tře nánožník o kolečka když se s Mutsym zatáči ? Nejspíš to máme jenom blbě pripevněný 😒 ale přijde mi ten nánožník hroooozně dlouhej 🙂 Díky za rady 🙂

medvik
19. říj 2011

@lolelole když mám dítě tak, aby koukalo dopředu a kolečka nejsou zaaretovaná, tak jo.

lolelole
19. říj 2011

@medvik díky za odpoved - už jsem o sobe začínala pochybovat 🙂 muž mi tam pridelal provizorne takovou svorku aby to nepadalo ale vypadá to priserne 😖

medvik
19. říj 2011

@lolelole my ty kolečka radši aretujeme, když tam dáme nánožník 😉

dandelion
19. říj 2011

Ahoj děvčata, chystám se koupit Mutsyho z druhé ruky, na co si dát pozor, až se na něj pojedeme podívat? díky za typy 🙂

martinamil
19. říj 2011

@dandelion - praská okénko ve střeše, občas se na některém rozbije skládací mechanismus - vlevo taková pojistka na konstrukci - při skládání se musí přizvednout a až potom po zasunutí rukojetě se složí - mě se skládal bez tohoto nazvednutí - reklamovala jsem, vyměnili celou konstrukci, slyšela jsem, že někomu dělá problém ta zatáčení náprava, ale když se dost maže, tak je to ok. A nebo prý někomu nejde zaaretovat. A taky se mě jedna maminka ptala, zda mi nevypadávají kolečka. Že jim nedrží ten uzavírací mechanismus.

medvik
19. říj 2011

@dandelion Asi bych nekupovala použitý podvozek. Naběhla jsem si na MMB, paní nám prodala podvozek s rozbitou rukojetí, vypadávacími koly, takže jsme do toho vrazili spoustu peněz navíc, aby za něco stál (nová rukojeť, jiná kola). Koupila bych radši nový podvozek a k tomu klidně použitou korbičku, i když teď už je to jedno, ty ceny jsou slušné.

dandelion
19. říj 2011

@medvik my se na něj pojedem podívat.. nekupovala bych zajíce v pytli ;) ;) ;) ;)

majkali
24. říj 2011

Máme taky mutsy z druhé ruky, dost se stává, že nebrzdí brzda a jde těžko složit. Někde psali, že Mutsy by se ojetý neměl kupovat, že je to nejproblematičtější kočárek, příště bych si koupila nový podvozek a zbytek klidně jetý. Ale my ho měli hodně jetý a máme akorát poškrávanou konstrukci, jiinak slouží dobře. To skládání teda není žádná lahůdka, ale už s ní necestuji, od toho jsme koupili golfky.

pavlinaoo
3. lis 2011

Ahoj holky, vy ,co máte mutsy slider. Koupily byste ho znova? Je vhodný i do terénu, když nemá nafukovací kola? A dají se ty přední kolečka zaaretovat? Díky.

ninouche
11. lis 2011

ahoj, mam moznost koupit mutsy 4rider light (vypletana kola) z druhe ruky, ale nez se pojedeme podivat, chci se zeptat na vase zkusenosti:
je vubec tato verze (light) vhodna i do terenu? (Ne nejaky uplne drsny teren, ale polni cesty apod.) Je ten vahovy rozdil Light x Singlespoke znatelny? Tj. stoji za to patrat po inzeratech na light verzi (moc se jich neprodava, co jsem koukala), nebo to neni az takovy rozdil a radsi koupit singlespoke, kde je mnohem vetsi vyber v inzeratech?
Diky za vase postrehy 🙂

svataterezicka
22. lis 2011

Holky mam dotaz, jaky mate fusak do hluboke korbicky? Ja mam emitex, ale u prvni jsem mela fusak az do sportaku, tak nevim nevim jestli se tam pekne vejde, prijde mi hranaty, korbicka ovalna... premyslim ze koupim jeste nejaky jiny - ale treba original mutsy fusak se mi nelibi ...

medvik
23. lis 2011

@svataterezicka máme Lodger Bunker a naprostá spokojenost. 😵

foogy
26. lis 2011

@svataterezicka Já měla do hlubokého taky emitex a v pohodě se mi to tam vešlo. Dokonce jsem tam Olíka nechávala spinkat ještě v 10 měsících v únoru 😉

marketa97
26. lis 2011

Ahoj holky kdybyste měla některá zájem, tak kamarádka prodává kočárek Mutsy s výbavou, tady je odkaz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49176974&ta...

svataterezicka
26. lis 2011

@foogy To se ti vesel v deseti mesicich jeste do hluboke korbicky??? To byl asi drobek ne? 🙂 S prvni dcerou jsem musela v pul roce do sportaku prave kvuli fusaku (uz se tam nevesla).. ale ona mela v pul roce osm kilo ...

dandelion
5. pro 2011

Holky co máte mutsy... koženou nebo pěnovou rukojeť??? nepotí se moc na kožené v létě ruce?? a pěnová nemá tendence se drolit? prosím o radu 🙂))

foogy
5. pro 2011

@svataterezicka No jo, vešel 😉 V 10ti měsících měl 9kg a 72cm.

@dandelion My máme koženou a žádný problém s ní nemám. Akorát je studenější, ale koupila jsem si ten rukávník od Emitexu a je to fajn 😉

svataterezicka
5. pro 2011

@dandelion Taky kozenou a je super neznicena a nepoti se ruce na tom

mirunda
22. led 2012

Maminky, prosím vás, ten nákupní koš lze dát pouze pod hlubokou korbu? Pod sportovní verzi už se nevejde??? Díky 😉

radi
23. led 2012

Ahoj holky, kdyby mel nekdo zajem. Prodam podvozek Urban Rider a sportovni sedacku s nanoznikem Cargo Khaki, po jednom diteti, v dobrem stavu.

foogy
23. led 2012

@mirunda Jde pod oboje. Akorát pod sporťák je jenom, když máš dítě zády 😉

svataterezicka
25. dub 2012

Prodávám stupátko k Mutsy 4Rider kdo by měl zájem: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/r853/st...

lolelole
24. kvě 2012

Zdravím Mutsy maminy - nemáte někdo na prodej Fun seat ? A jak se Vám vůbec osvědčil ? diiiik 🙂

petkula
7. čer 2012

holky, nevíte kde opravují kočárky Mutsy? Pokazilo se nám polohování u sportovní sedačky, jde to ale jen "na sílu". Už ho máme třetí rok, takže po záruce...

kubinkov
10. čer 2012

@petkula Zkuste dovozce, kdysi jsem něco potřebovala a kdybych si k nim kočárek přivezla, tak by mi to zpravili.
www.libfin.cz

petkula
10. čer 2012

@kubinkov díky ale já jsem ho u nich nekupovala, to nevadí?