Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

campi
20. črc 2008

Je tu nejaka mamka, ktera uvazuje o tomto kocarku nebo ho uz ma? Neco jsem vygooglovala, ale tech informaci neni moc. Rada bych koupila Mutsy z druhé ruky nebo pro nej zajedeme do Nemecka - nevim, jestli jsem nasla spravne info, ale da se tam koupit podvozek + hluboka korba + sportovni nastavba kolem 14 tis., to snad ani neni mozny, takhle levne.

Konkretne bych chtela 4rider.

kubinkov
11. čer 2012

@petkula Já ho měla kupovaný v Německu a nevadilo to. Oni by ti to taky zaručeně neudělali zadarmo. 😉

petkula
12. čer 2012

@kubinkov díky, už jsem jim psala 🙂

petkula
12. čer 2012

@kubinkov ještě jsem zapomněla napsat, že mi ho opraví 🙂

kubinkov
13. čer 2012

@petkula Tak ať je to k plné spokojenosti. 🙂

cigaretka5
10. říj 2012

dievcata ktory sportak je vacsi, urban rider, alebo slider? my mame uran rider ale kedze nam podvozok odchadza po skoro troch rokoch zvazujem ci kuit iba nvy podvozok a nechat si sportak alebo kupit slider. Tu na Sk je Mutsy skor rarita , tak mi prosim poradte

marketakadl
9. pro 2012

jakou jste si vybrali barvu korbicky a sportaku? na obrazku se mi libila riflova ale v realu uz ne. Jaky je rozdil mezi snow white a team mist, ktera z nich je vic bila?

blondys24
13. pro 2012

Vyrábí se Mutsy Urban Rider i s ruční brzdou? Nikde jsem to nenašla a psala jsem na jeden shop a to mi neodepsali

martinamil
13. pro 2012

@blondys24 - Urban se na 100% s ruční brzdou nedělá. Kuk na oficiální stránky MUTSY http://mutsy.com/czen/
Měla jsem i tříkolový podvozek a ten ruční brzdu měl (nemohu si vzpomenout na jméno), Urban je 4 kolový ten jí nemá.

blondys24
13. pro 2012

Hmmm,škoda...sehnat pořádnou 4kolku s ruční brzdou je docela problém 😒

martinamil
13. pro 2012

@blondys24 A naco potřebuješ ruční brzdu? Já jí použila jen na kolečkových bruslích a to taky asi jen 2 - 3x a pak už nikdy. Urban je úžasný v tom, že na zatáčení s ním není potřeba vůbec žádná námaha, takže s 2 letým synem na funsetu a 3 letou dívkou na bordu jsem pořád mohla zatáčet 1 rukou.

helen_8
13. pro 2012

@blondys24 Pokud chceš brzdu kvůli bruslení, tak na to je lepší tříkolka. Určitě Teutonia čtyřkolka je s brzdou, mají ji kamarádi, ale cena je vyšší.

Kamarádka když sháněli kočárek, tak to řešila opravdu hodně a Mutsy byl její favorit, ale prý do sporťáku víc fouká ze stran, je to tak?

blondys24
14. pro 2012

@martinamil já se trochu bojím, že bydlíme na kopci a od baráku je fakt krpál, tak kvůli přibržďování,aby mi neujel 🙂 (to, že jsem střevo to asi nezachrání no🙂)

birds
25. únor 2013

jsou tady některé maminy které taky řeší jaký podvozek z aktuálních modelů Mutsy kočárků koupit? ( urban rider next - standart, 4 Rider lightweight Next - lightweight Standard - singlespoke Next, singlespoke Standard, EVO )

foogy
26. únor 2013

@blondys24 Hele, já teda nevím 100%, ale myslím, že se snad žádná 4 kolka nedělá s brzdou, ale nevím, jenom si to myslím 😅
My bydlíme na Vysočině, takže kopsů je tady hafo, ale kupovali jsme Mutsy Urban a v pohodě i z kopce, prostě jsem se jakoby zapřela dozadu a nohama jsem cupitala pomalu a zvládla jsem to 😉

Jo a s těžkým srdcem nás Mutsy prodávám, protože další dítě ze zdravotních důvodů zatím nebude, tak ho nechci skladovat doma, ale pošlu ho dál.
Mám zelenou hlubokou korbu a sporťák bílo-tm.modrý proužkatý. Kdyby měl někdo zájem....

jannice
3. bře 2013

Ahoj, poradí mi někdo z vás, zda je možné zaměnit na podvozku 4rider lightweight next pěnová kolečka za nafukovací? Předem moc děkuji. Pokud už to tu a nebo někde jinde někdo zmínil, tak se omlouvám a poprosím Vás o odkaz 😉

dorotakaletova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra_pf
13. dub 2013

Zdravím, chtěla jsem se zeptat na nánožník u Mutsy Evo. Originál neexistuje. Není tu někdo, kdo by si na tento typ kočárku kupoval a nemohl poradit kde? Děkuji. Jinak s hlubokým kočárkem jsem doteď spokojená 🙂

beritek
6. črc 2013

Já se chci přidat ke chvále na Mutsy Evo. Máme ho teď už 6 měsíců-velmi často skládám do auta a zpět (ob den) a kočárek je pořád ve skvělém stavu. Krásně se s ním manipuluje, snadno se řídí, je lehký a má dost velké kolečka, takže se nezadrhne v každé díře. Už máme doma i sportovní verzi-tam si, pravda, nejsem jista tou boudičkou, resp.její velikostí-uvidíme. Každopádně kočárek mohu jen doporučit-a za ty peníze obzvlášť.

janka000
8. črc 2013

Ahoj,ráda bych se zeptala, zda do sporťáčku Mutsy můžu dát i ještě nesedící dítě. Matoušek už pomalu vyrůstá z korbičky, v létě to asi ještě v korbě zvládnem,ale na podzim už budeme muset jít do sporťáku a sedět ještě určitě nebude. A sporťák nejde dát úplně do lehu. Bojím, že mi tam malý bude v tom lítat. Existuje nějaká podložka,výplň nebi něco takového?Díky

kubinkov
8. črc 2013

@petra_pf Měla jsem Mutsy Transporter a perfektně na něj pasoval nánožník Emitex na trojkolku.
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-nnonk-tro...

petaloudi
8. črc 2013

Ahoj, máte tady někdo zkušenost se stupátkem ke kočárkům Mutsy (Step-up Board)? Koupila jsem ho z bazaru, tak k němu nemám návod a nevím, jestli je u něj možnost ho nějak "ohnout nahoru", když na něm zrovna dítko nejede. Nevím, jestli jsem vyjádřila srozumitelně, co myslím, ale snad to pochopíte 😉

pellullinka
27. říj 2013

Ahoj 🙂 mužů se zeptat maminek co mají mutsy evo jaký je? Muj favorit je brio go,ale kvůli ceně koukám na mutsy,sokovane sem zjistila že cena šla hodně dolů. Líbí se mi 4rider ale vadí mi že nemá kloub na rukojeti,to má jen transporter a evo,transporter nejde proti směru..takže zbývá evo.

xdany
1. lis 2013

@pellullinka Taky začínám přemýšlet o Mutsy 🙂 Líbí se mi, že se dá přidat ještě jeden nákupní košík 🙂 Takže v jednom by jezdil pes a ve druhém nákup a cena mi taky přijde příjemná (oproti stokke)

pellullinka
1. lis 2013

@xdany já sem mutsy vždy chtěla,myslím že to je skvělá volba,moc se mi líbí 4 rider,ale vyřadila sem ho kvůli tě teleskopicke rukojeti,sem malá a dost mi vadí jak sem na tom kočárku nalepena a kopu do něj,to je jediný minus,ale bohužel pro mě dost důležitý...ale cena mě překvapila. Ještě před 5ti lety vycházel na skoro 30tis.

pegynka
1. lis 2013

Ahojky,nectu prispevky prede mnou,ale my mame 4rider Cargo a naprosta spokojenost..Sice jeste nevim,jak to bude v zime,ale bydlime na vesnici,takze vetsina prochazek je v lese a jediny "problem" je,ze pokud je vyssi prekazka,musi se zaslapnout naprava a tim zvednout ty aretacky...Coz neni tak strasny...Jinak ho mame z druhy ruky (pres pulku republiky,takze jsme ho nevideli predem,krom fotek) a zadny problem,vse bylo jak ma...Ale asi mesic jsem sedela u netu a hledala 🙂 Vazne naprosta spokojenost....

radi
13. lis 2013

Ahoj holky, pokud chcete někdo sportovní kočárek Mutsy podvozek Urban Rider, právě jsem dala inzerát. Tak jukněte. Byl kupovaný nový, po jednom dítěti. Ve velmi dobrém stavu.

fifina86
17. lis 2013

Chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenost i Mutsy Igo?

spiritty
2. led 2014

Ahojky chtěla bych se prosím zeptat do kolika let se tak dítě vejde do sportákuho, co se týká opěrky zad? Máme peg perego sporták a uvažovala z důvodu skladnosti že bych ho vyměnila za mutsy, jde o to že dcera má 2 roky a sem tam se ještě ráda sveze a pak bychom ho schovali rovnou na druhé, otázkou je jestli by se tam vešla, poradí někdo děkuji moc 🙂

zandau
20. únor 2014

Kola na kočárku Mutsy

Maminky mám dotázek máme doma kočárek Mutsy 4 rider a nějak se nám podvozek rozvrzal a hlavně přední kolečka začala dost často jakoby rychle kmitat :O( máte to někdo také? nevíte zda je to už vada oježdění nebo zda se to dá někde opravit? chtěla bych ho i na druhé mimi jen nevím zda to ještě odjezdí :O(((

kiki_kiki
15. dub 2014

@zandau ahoj, máme stejný problém a co jsem pátrala, je to pro tenhle typ typický. Někde jsem vyčetla, že by mělo stačit dotáhnout šrouby, to je prý výhoda tohoto kočárku, že není nýtovaný, ale šroubovaný. Tady to jsem vygooglila: Výhodou kočárku je, že je šroubovaný a ne nýtovaný. Když začne konstrukce vrzat, můžete prostě dotáhnout šrouby a je zase v pořádku. Totéž platí k otočným kolečkům – pokud se začnou při rychlejší jízdě třepat (což je tady snad jedinou nevýhodou tohoto kočárku a trápí většinu majitelů), stačí je sundat a dotáhnout všechny šroubky. Jsou kočárky, a je jich většina, u kterých to nejde, musíte do servisu, kde je přenýtují.