Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

campi
20. črc 2008

Je tu nejaka mamka, ktera uvazuje o tomto kocarku nebo ho uz ma? Neco jsem vygooglovala, ale tech informaci neni moc. Rada bych koupila Mutsy z druhé ruky nebo pro nej zajedeme do Nemecka - nevim, jestli jsem nasla spravne info, ale da se tam koupit podvozek + hluboka korba + sportovni nastavba kolem 14 tis., to snad ani neni mozny, takhle levne.

Konkretne bych chtela 4rider.

lulii
12. srp 2009

Ahoj, mutsy 4 rider ti opravdu doporučuju, obrovská spokojenost, zatím není co vytkonout. 🙂

senja
13. srp 2009

Ahoj, my mame Mutsy 4Rider Lightweight a je vyborny. Hlavne oproti jinym hlubokym je uzasne lehky, a ovladani - jedna basen 😵 Opravdu jde jednou rukou. A pokud mohu z vlastnich zkusenosti doporucit prodejnu, kde kocarky Mutsy prodavaji, pak je to Babypark 😉

senja
13. srp 2009

Jeste neco k tomuto kocarku: Bavlneny potah se da odepnout a vyprat, coz je velke plus. A take bych ho doporucovala predevsim vysokym rodicum - korbicka je dost vysoko, takze nemusite se obavat o sva zada 😵

lenkamull
15. srp 2009

Ahoj! 4rider mám doma a snažím se ho rychle prodat. Můj synek má ve třech měsících přes deset kg a do korbičky silver Joys se už prakticky nevejde. Korbička je v záruce. Pokud budeš mít zájem, můžu ti poslat fotky na mail. Můj mail je lenkamull@centrum.cz. Protože spěchám, udělám ti dobrou cenu. V Německu byla koupě opravdu výhodná do doby, než začalo klesat a následně prudce stoupat Euro, též jsme měli takový plán. Cena Mutsy v březnu v Německu byla dost podobná té u nás, možná o maličko dražší.

evolotka
17. srp 2009

Ahoj všem,

i já velmi vážně zvažuji tento kočárek 4Rider. Korbička je sice malá, ale jelikož rodím v prosinci tak si myslím, že není snad takový problém. Jen zatím nevím zda je dobrá varianta sporťák od Mutsy. Stále zvažuji koupi jen hlubokého kočáku a pak nějaké kvalitní golfky. Myslím, že nákup tohoto kočárku je dobrý i přes Polský eshop. Koukala jsem i na kolečka a myslím, že plastová u Ridru jsou také OK, není to klasický plast ale prý tvrzená guma. tak ještě nevím. Určitě se pojedu podívat do Babyparku v Praze a snad to do září už nějak vyřešíme. Pište prosím Vaše praktické zkušenosti

marcela72
26. srp 2009

evolotko, já mám 4Rider a z podvozku jsem fakt nadšená. Máme nafukovací kola, takže zvládne i lehčí terén a jinak se úžasně ovládá. Fakt se otočím na místě a bez problémů, což je úžasný. Taky mi vyhovuje, že je korbička dost vysoko, což jiný kočárek nemá. Nejsem žádný čahoun, ale stejně je fajn se nemuset k mimču hodně sklánět. Skládá a rozkládá se úplně úžasně. Tohle já dost využiju, protože jezdím často autem a taky doma ho musím kvůli prostoru mít složený. Korbička je opravdu dost malá. Naše Tonička je prcek, tak mi to zatím netrápí, ale nevím, co budu dělat, když bude muset být v korbičce ještě začátkem zimy ve fusaku, to už jí tam určitě nenarvu. No uvidíme 😉 Měla jsem trochu problémy s brzdou, ale stačilo jí promazat a funguje skvěle.Tak hodně štěstí při výběru kočárku. My máme barvu Team Brown a jsem maximálně spokojená. K téhle barvě se hodí úplně všechno a vypadá fakt krásně. 🙂

svataterezicka
26. srp 2009

Máme taky 4Rider a podvozek je fakt super. Kola výborná. A zajímavé je že jsme teda měli taky potíže s brzdou - nechtěla se zaklapnout (zabrzdit), no promazali jsme a dělá to zas tak to mě trochu štve teda. A korbička je opravdu malá -74 cm a my máme ve třech měsících 63,5 cm a 6,7 kg a je to teda tak tak, holt na zimu už musíme do sportáku (ten jsme koupili taky mutsy)...

marcela72
26. srp 2009

Tak s tou brzdou jsi mě nepotěšila. Je to pěkně nepříjemný. Mě se to stalo venku a pak jsem potřebovala nasládat vše do auta a musela jsem kočár opřít o auto, než jsem připravila autosedačku a mohla tam malou dát, tak to je fakt blbý. My máme ve čtyřech měsících 61 cm a 5,3 kg 😉 Právě se rozmýšlím, jakou barvu sportovní nástavby vyberu, ale asi zase hnědou 😵

petra.vavra
26. srp 2009

Ahoj, tak my máme také Mutsy 4rider a musím říct, že bch neměnila ani za nic a rozhodně ho neprodám, snad jen, až se rozhodnu, že žádné další děti mít nebudu 😉 . Terka je konec října, v korbičce byla do 10 měsíců a bez problémů a to byla pěkný cvalík. V 9 měsících měla 9kg a 79 cm. Vždycky se tam vešla. Koupili jsme sedačku a jediné co mě trochu netěšilo bylo to, že je dost úzká, ale zvládli jsme to i s fusakem. Sice byla o něco těžší manipulace tam malou nasoukat, ale vždycky se povedlo 😀 . Jinak jsme s tímto kočárkem absolvovali kamenité cesty, bahno apod. a naprosto bez újmy. V zimě jsme jezdily i v hlubokém sněhu a bez jediného problému, takže já můžu jen doporučit.

ducky
29. srp 2009

Ahoj holky,
tak my dneska koupili Mutsy 3 Rider v akci, tak doufám, že jsme neudělali chybu.
Do teď jsme měli ABC Design 3 TEC, ale moc spokojená jsem nebyla.
Golky máme Mutsy Spider a ty jsou naprosto úžasnééééééé 😀 Asi i proto jsme šli do Mutsy znovu, váhali jsme mezi Maxi Cosi Mura 3 a tímto.
Tak snad se nám bude dobře jezdit 😉

ducky
29. srp 2009

Ještě prosím potřebuji poradit. Nánožník na sportovní sedačku Joey je ten samý jako na DeLuxe?
Díky předem za radu 😉

senja
29. srp 2009

Tak co se tyce te male korby: Nase robe je sice dost dlouhe, ale byla jsem uklidnena nekolika kamaradkami, ze od urciteho veku (ac jeste do nejakeho hlubokeho s prehledem vleze) dite nechce lezet v korbe, ale divat se kolem sebe, a tudiz je musite prestehovat do sportaku tak jako tak 😉

svataterezicka
4. zář 2009

Holky a co se týče pláštěnky na sportáček - koupili jste origoš nebo Emitex? Jde Emitex na mutsi sporták?

ducky
5. zář 2009

Svatáterezičko, my zatím koupili neoriginální, není to Emitex. A je to blbé, nejde to přetáhnout až dolů, vadí tomu ty úchyty na sedačku nebo korbičku. Takže si necháme nadělit tu origoš, stojí docela dost peňauzí 😅

Ten nánožník náhodou nevíš prosím? 😅 😀

svataterezicka
7. zář 2009

No chci koupit taky neorigoš protože litr se mi za to fakt dávat nechce...
Nánožník fakt nevím, my ho koupili už rovnou s kočárkem a ani nevim jestli mame joey nebo deluxe..

petra.vavra
7. zář 2009

teri- já koupila Emitex a dá se používat jen tehdy, když máš otočenou sedačku směrem od sebe (dítě kouká před sebe na cestu) a byla v pohodě a hlavně je dlouhá, takže se nemusíš bát, že by malá zmokla 😉

marcela72
7. zář 2009

Já mám koupenou origoš pláštěnku, ale ještě jezdíme s korbičkou, tak jsem zatím nezkoušela.

hlavinka
10. zář 2009

zdar holky, taky bych se vyjadrila

mame Mutsy slider. Bohuzel bych priste ale volila jinak (kazdy kocar zvlast, zvlast hluboky a zvlast sportak).

hluboka korbicka je mala, nase Adelka se tam uz v pul roce nevesla na delku.
Fouka do ni, nema ten stit na fusaku nebo na te klope ci jak to nazvat, coz jiny kocarky maji.
sportak ma strasne malou boudicku, ktera nejde polohovat, takze slunce sviti do oci skoro porad, i kdyz otacim rukojet.
sportak nelze dat do rovna, takze zadicka jsou vzdy zvednuta - trochu i v poloze pro lezeni
Nema vetrani a potah nejde vyprat (sundat).
a ma strasne malej nakupni kosik.

vyhody - otocny kolecka, otocna rukojet a prehazovani cele korbicky (hluboke i sportovni).

ducky
10. zář 2009

Hlavinko a ta hl. korba je jaký typ? Asi Joey, viď? My jsme v sadě měli De Luxe a ta je jednak dost veliká (naší malou jsme tam ze srandy položili, má 74,5 cm a vešla se tam, samo bez fusaku) a druhak má ten zvednutý štít 😉

cattleya
11. zář 2009

My máme Mutsy 4 Rider s nafukovacíma kolama, teď už sporťák a jsme moc spokojení. Z hluboké korbičky nám sice Adámek vyrostl už v 5 měsících, ale on je holt dlouhán, takže se není až tak čemu divit. Sporťák se dá otočit i čelem k nám, takže zatím jezdíme tak.
S kočárem jsme absolvovali spousty výletů i v terénu - kamenité cesty v Beskydech, dlouhatánské výlety po lesních cestách a v pohodě 🙂 Vadí mi malý nákupní košík, ale ten se chystám dokoupit extra. Nelíbí se mi takové ty obrovské koráby, gigantické kočáry, ověšené taškama ze všech stran, co tu u nás často vídávám. S těma by skutečně do terénu nešlo jet ani omylem a to bylo jedno z mých hlavních kritérií. Jinak sporťák jde položit skoro do lehu, do úplného lehu ne, ale to jde jen minimum sporťáků...

senja
17. zář 2009

cattleya Ja jsem nekde slysela nebo snad i cetla, ze sportak je hodne uzky. Je to pravda? Vleze tam na sirku batole i s fusakem? 😒

kubinkov
17. zář 2009

Mě osobně úzký sporťák nepřipadá jako problém, horší je, když má dítě boudu na hlavě. Na to bych si už dnes dala větší pozor než na šířku a délku sporťáku. 😉

senja
26. zář 2009

kubinkov A Mutsy ma s tim problem?

kubinkov
26. zář 2009

Malého jsem do toho neposadila, ale viděla jsem ho naživo a nejvyšší mi to nepřipadalo. Větší dítko jsem viděla vždy jen s boudou vzadu. 😨 My teď máme od sedačky k boudičce víc než 65 cm, jen odhadem.

senja
20. říj 2009

Ahoj holky, prodavam 2 mesice pouzivany podvozek 4Rider Lightweight. Zadne znamky opotrebeni, vazne jako novy za dobrou cenu. Prestehovali jsme se z mesta na vesnici, takze potrebujeme zmenu podvozku. Kdo ma zajem, napiste 😉

svataterezicka
21. říj 2009

Ahoj. Mě se ted stalo že mi jedno přední otočné kolečko začlo "mlátit" prostě se furt otáčí.. tak nevím jestli to mám reklamovat, kupovali jsem ho taky babyparku v brně - nevíte někdo jestli dávají náhradní kočárek při reklamaci? Máme taky Mutsy 4Rider a jinak manipulace super fakt lehký a kola úžasné. Koupili jsme i ten košík nasazovací, fakt super každý nám ho závidí... Dá se s ním jít i do obchodu /má madlo/ a pak ho i s nákupem lehce nasadím do úchytek pod kočárkem.

svataterezicka
1. lis 2009

Tak jsme díky nízkým teplotám zkoušeli dnes sportáček (tam se vejde malá s fusakem). Bohužel jsme totálně narazili...nevíme jak připnout nánožník??!!! Máte někdo prosím zkušenost.. napište prosím! Bohužel je to asi taková prkotina že to v návodu ani není...

hupcza
7. lis 2009

my máme mutsy urban rider a maximální spokojenost
dobře se s ním manipuluje, naprosto jednoduše se skládá i rozkládá
hlubokou korbičku jsme měli deluxe - naprosto nám vyhovovala (jako jediný detail - někde bych na ní udělala malou kapsičku na klíče - když jsme se šli projít po vesnici, musel jsem je fuknout k ondrovi ...ale to samo není nic zásadního - prostě to je jediné, co bych jí mohla vytknout)
teď používáme sportovní - jsem spokojená, ale vytkla bych t

hupcza
7. lis 2009

jej ...nějak se mi to odkliklo dřív než jsem dopsala 😅
no - takže bych tomu vytkla právě to připínání nánožníku - pokud jsem to totiž pochpila správně, jde připnout jen, když je korbička po smeru jízdy, což mi v těhle plískanicích příjde na hlavu postavené ...
navíc to, že můžu korbu otočit i v opačém směru byl jeden z důvodů, proč jsem se pro tento kočárek rozhodla
takže tady je trochu rozlada ..ale i tak bych neměnila
když si chce zkusit některá kamarádka můj kočár a já chvíli vezu jiný, strašně ráda se vracím ke své mutsině 🙂

ducky
7. lis 2009

Terezičko nánožník připneš buď za konstrukci nebo já ho zapínám za boudu. Mám sedačku proti směru a tam to jinak nejde. Jukni na to, jsou tam na to otvory 😉