Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

campi
20. črc 2008

Je tu nejaka mamka, ktera uvazuje o tomto kocarku nebo ho uz ma? Neco jsem vygooglovala, ale tech informaci neni moc. Rada bych koupila Mutsy z druhé ruky nebo pro nej zajedeme do Nemecka - nevim, jestli jsem nasla spravne info, ale da se tam koupit podvozek + hluboka korba + sportovni nastavba kolem 14 tis., to snad ani neni mozny, takhle levne.

Konkretne bych chtela 4rider.

medvik
15. led 2010

Jak se vám jezdí teď v tom sněhu?Nám se teď trochu rozvrzal ☹

ducky
16. led 2010

Aklus já mám Mutsy Spider a jsem nadšená. Golfky se dají vozit jednou rukou, složí se do "kapesníku", zvednu malou i s kočárem a to má malá 11 kg. Jen mi trošku chybí madlo, teda malé, ale to je detail. A pak košík není nijak ohromný jako u klasických golfek. Ale na to jsem zvyklá a taky mi to nevadí. 😉

Medvik příjemné to není, zatím jsme to absolvovali jen jednou, takže kočár rozvrzaný není. Máme 3Ridera. 😉

kubinkov
17. led 2010

Aklus: a neuvažovala jsi o Mutsy Transporter? 11,3 kg, madlo před dítkem, velký koš, větší kola, spojená rukojeť a složený není taky velký, ovládá se opravdu snadno. 😉

majka79
17. led 2010

jdu sem s otázečkou dnes jsem zahlédla paní s kočárkem Urban a měla vepředu nějaká malá kolečka viděl je někdo? nebo to byl jiný hoooodně podobný kočík?

kubinkov
18. led 2010

To jsem viděla v nabídce na MMB jako příslušenství k dokoupení. Ale jak to funguje těžko říct. 😨

majka79
18. led 2010

aha kouknu na MMB manžela to hrozně zaujalo, protože mu "housenka" nevyhovuje, jezdí jen s aretací a pak bručí, že je kočár těžký

kubinkov
18. led 2010
martinamil
18. led 2010

Majko, já mám 156cm a s Urban Riderem jsem naprosto spokojená.

Foukání kol, Foukáme malým kompresorem co mám v autě, nebavilo to ručně.

Holky, přesedlali jsme do sporťáku. Při 74cm a beranním fusaku to v hluboké již nešlo, ale vadí mi, že nejde dát do úplného lehu v pozici čelem ke mě. Obráceně to jde. Vždy to jeho vahou trochu sklopí. Jaké s tím máte zzkušenosti? Není tam nějaký fígl?

A pak si musím postěžovat, že po druhém použití sporťáku (v mraze) mi trochu prasklo okénko ve střeše ☹

Ale jinak si housenku strašně chválím a ocenila jsem i vyšše uloženou korbu. K přebalovací tašce - Mě nevyhovuje to uchycení ve středu rukojeti, tak jsem koupila od Emitexu univerzální a tu Mutsy mám doma a nepoužívám.

senja
18. led 2010

kaninka: Koukni do naseho albicka, tam mame fotku kocarku i s kosikem 😉

Jinak kdyz bydlis na vesnici 4 Rider si neporizuj ani za nic! Neni absolutne odpruzeny a miminko v korbicce ti bude hopsat na zadickach ☹ Vim o cem mluvim, ja jsem mela 4 Rider na hlubokou korbu, po 3 mesicich jsem ho musela prodat, maly mi v tom drncal, citil i jehlici na ceste a brecel ☹

Ted mam Urbana na sportak a nadavam si, ze jsem si ho neporidila driv. Zvladne vazne vsechno, je odpruzeny, mrnous v tom krasne spinka celou prochazku sotva ho do kocarku dam. Ted v te snehove kalamite s 4 Riderem bychom museli sedet doma, kdyzto Urban Rider jezdil bez problemu i ve dnech, kdy nam cesty jeste neodhrabali a jine maminky se baly vyjet.
Kdyz jsem videla Urban Rider v obchode, nadavala jsem na nej, ze je to sileny podvozek s divnym zatacenim. 4 Rider vypadal efektneji diky otocnym koleckam, tak jsem skocila po nem, a to byla vazne velika chyba a pochopila jsem to hned prvni mesic prochazek... No a aretace prednich kol u 4 Ridera je take pekna katastrofa - rucne u kol pres silu nahmatavas ten hrbolek - ruce zablacene, no ble 😝 Urban ma naslapni 😉

svataterezicka
18. led 2010

NO já jsem teda s 4Riderem spokojená. Nevím jaký máš senja kolečka ale my máme nafukovací a rozhodně mi malá nehopsala nebo něco podobného. Náhodou se jí v kočárku líbilo a usne vždycky hned. Ve sportáčku jsme taky spokojené. Je fakt že na tom zmrzlém sněhu nic moc, ale když zaaretuju přední kola (nevadí mi na to šahat rukou) tak se dostanu opravdu všude.

senja
18. led 2010

svataterezicka No co to mam vyzkouseno, ve snehu bych ta otocna kolecka urvala 😖

majka79
18. led 2010

já souhlasím se senjou Urban je do terénu a i sněhu určitě lepší já jsem s ním spokojená a jsem moc ráda že jsem 4 ridera vyměnila dřív něž jsme s ním vyjeli ven podvozek pro mě to prostě nebyl

foogy
21. led 2010

Holky, jdu se pochlubit, mám velkou radost - konečně jsme HO objednali 😉
Nakonec jsem zjistila, že Mutsy mají nejlevnější v Babyparku, akorát tam píšou, jak mají podvozek na skladě a korbička bude do 2 týdnů a pak přijde mejl, že nemají ani jedno a že to bude v únoru. Tak já mám celkem ještě čas, ale stejně - matou.
Už se na něj hrozně těším.

A tašku jsem si teda dle vašich rad nekupovala a musím se po nějaké poohlídnout.

Holky a máte ke kočárku taky slunečník?

martinamil
21. led 2010

Foogy, gratulace. Myslím, že budeš spokojená.

já mám tašku Emitex a moc mi vyhovuje. Sluneník jsem koupila taky, ale po pravdě jsem ho moc nevyužila. Blbě se to nastavuje, tak jsem raději přes střechu přehazovala plenku. (Koupila jsem si ty větší celobarevné od Kikka).

luccii
21. led 2010

foogysku ahojky, tobe to utika 🙂 krasny brisko mas, preju pohodovy zaver tehotenstvi!!! uzivej si ho, jak nejvic muzes, pak na to budes vzpominat 😉 to byla pohodicka 😉

foogy
21. led 2010

Marti - už se na něj těším jako malá 😉
Marti - já slunečník zatím neobjednávala, říkala jsem si, že se pozeptám tady, jestli jste ho využili a pak ještě uvidím při používání, jestli nebude chybět.

martinamil
21. led 2010

Foogy, já právě nakoupila i nesmysly a nevyužila je. Inu vymodlené mimi. Ale strašně se těším, až vyjedeme s fun-setem 😀

K ceně. Já ho koupila přes německý e-shop, tenkrát v akci a ušetřila jsem 250€, tedy zaplatila jsem za komplet (i slunečník, tašku, funset atd.) 600€

foogy
21. led 2010

marti - kdyby nebyl MK, tak bych nakoupila taky spoustu zbytečností. Ale díky tomu, že jsem objevila tuhle diskuzi a pročetla si vás, tak se mi nakupovalo jedna báseň.
marti - tos nakoupila za super kačáky!!!!
Já objednala podvozek, korbičku, adaptéry na autosedačku, autosedačku Maxi-cosi a tu podložku do auta Easy, pláštěnku na kočár i na autosedačku a vyšlo nás to na nějakých 21.tis. Což mi přijde dobrý. Jsem spokojená!
A sporťák koupíme až na podzim, až to bude aktuální, protože doufám, že sem do ČR dorazí fialová barvička, kterou jsem na netu viděla 😉

felina
21. led 2010

foogy, se slunečníkem nemám zkušenost, ale pořídila jsem si "sluneční clonu"( ted si nevzpomenu co za výrobce)-pasuje na více kočárku. A super používala jsem jak na hlubokou korbu tak i sporták, lehce se nasadila a když nebyla potřeba tak se zbalila do pidi obalu. 🙂

kaninka2
22. led 2010

senja - tak jsem omrkla fotečky, chlapeček je krásnej a i tatínek je fešák 😎 Koš vypadá parádně a taky jsem si všimla, že jsi měla sice 4rider, ale ten leight bez nafukovacích kol a ten teda asi fakt v terénu neobstojí. Urban Rider nechci v žádném případě, je to moc hamatnej podvozek a na věčný skládání do auta to teda není. Navíc mám doma Quinny Freestyle 4XL, tak že bych měla doma obr teréňáky dva 😖 Quinny se nechci zbavovat, bo je super do lesa a navíc s brzdou ideální na kolečkové brusle, ale na parádu už to teda není 😀 má hold lecos za sebou. Tak proto ten 4rider. Ještě se mi líbí Teutonia Cosmo, ale to je zas hrozně drahá sranda a ojeté se ještě neprodávají 😒 Ach jo, je to dilema, ale mám čas do července, tak snad to vyřeším. Moc děkuji za názory 😉

klubo
22. led 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda některé praknul u sportovní nástavby ten "slídový otvor" v horní části boudy? A pokud ano, zda jste to reklamovaly?

martinamil
22. led 2010

klubo, ano rupnul mi hned první jízdu se sporťákem.

Nereklamovala jsem to. výsledek by byl, že ho vymění a stejně to rupne. Tak počkám a budu to reklamovat až to bude víc´, nebo před koncem záruční doby. Zatím je tam tak 5 mm prasklinka

klubo
22. led 2010

Martinamil, já ho budu chtít na jaře prodávat, tak právě uvažuji o reklamaci, ale nevím, zda ji uznají, používám ji cca půl roku, parkuji doma, tak ze zimy to nebude, jsem docela naštvaná, protože jsem již jednou reklamavola brzdu - asi jsem čekala lepší kvalitu.

martinamil
22. led 2010

klubo, ta praskající slída je naprosto normální věc u Mutsyn. Typuki, že jí má tak 90% kočárků. Mě to ruplo, když jsem potřebovala stáhnout střechu na procházce.

Zkus zavolat přímo do Libfinu (výhradní dovozce - libfin.cz), řeknou Ti hned co a jak a pak to můžeš reklamovat u prodejce.

Já mám jako druhý kočárek BeBe Comfort - jsou taky výhradními dovozci a mám s nimi dobrou zkušenost.

majka79
26. led 2010

tak jsem si dnes udělala radost a zajeli jsme si s malým na výlet a koupili batoh Mutsy, měli ho v akci za 490,- tak jsem neodolala taky se nám tam zalíbil letní froté potah na sporťák a tak jsme ho taky koupili ikdyž do léta je ještě daleko

ducky
26. led 2010

Klubo ještě neprasknul. A přímo prodavačka v Dětském ráji nás na to důrazně upozorňovala, abychom si dali pozor, že na to reklamace neuznávají.
Tak uvidíš, snad budeš mít kliku. 😉

hellabella
26. led 2010

Ahoj holky, tak my jezdíme s Mutsýkem Joey na podvozku 4 rider, teď už tedy se sportovní nádstavbou. V létě jsme se zaaretovanými kolečky jezdili i po lese, no tedy nebylo to lehké, ale dalo se to.
Co se týče reklamací, už jsme měli tu čest ... reklamovali jsme kolečka, jedno přední úplně odpadlo a u ostatních se nám jakoby rozpraskala guma (máme nenafukovací), teď se pro změnu chystáme reklamovat rukojeť, jelikož pěnovka se rozjíždí, dírku ve slídovém okýnku na boudičce máme už z obchodu, resp. pidiprasklinku - zatím jsem to neřešila. Také musíme reklamovat slídu hluboké korbičky, protože se nám úplně vyrvaly cvočky na připnutí po strahách slídy z těch gumových poutek ... no byla to otázka chvilky.
Ale co se týče vyřizování reklamace, tak kočárek jsme reklamovali v Baby Parku a nemůžu říct slovo, ochota velká.
Slunečník používáme Casualplay, pasuje bez problémů, ale pouze na tenčí část rukojeti - tedy tu vysunutou. Byl nám doporučený v Malvíkovi a levnější než ten od Mutsy.
No prostě i Mutsýk má mouchy ... ale přesto jsem rozhodnutá i na druhé dítko pořídit Mutsýka ... tentokrát ale Slidera, tedy prozatím :D dokud se nezamiluju do jiného kočárku.

anicka164
19. únor 2010

Ahoj,
nevíte někdo prosím, jestli jde sportovní nástavba na Urban Rider napolohovat úplně do lehu? Máme zatím hlubokou korbičku, ale M. už z ní začíná vyrůstat, ale byla bych ráda, aby na procházce spal ještě v leže a ne v pololeže/polosedě.
Díky

svataterezicka
20. únor 2010

Anicka tak jestli je stejny sportacek na urban jako na 4rider tak jde do lehu. My jsme taky ve sportacku od 7 mesice (mam 4rider).
Me by zajimalo jestli v lete se ve sportacku jezdi bez se strisky nebo s? Popr se koupi nejaky slunecnik?

foogy
21. únor 2010

Ahoj holky, tak nám kočárek pořád ještě nepřišel, doufám, že to do konce března stihnou, hihi 😉 Už se na něj hrozně těším!
A v pátek jsme byli v Babyparku a koukala jsem tam na tašky na kočár - nechápu, že dělají takové šíleně obrovské tašky!!!!! No, já byla v šoku. Nakonec jsem si vybrala od Maxi-Cosi, ta z nich byla nejmenší. Ale nekupovala jsem jí, čekám, až přijde kočár a zkusím to rovnou na tom.