Kočárek Mutsy. Máte zkušenost?

campi
20. črc 2008

Je tu nejaka mamka, ktera uvazuje o tomto kocarku nebo ho uz ma? Neco jsem vygooglovala, ale tech informaci neni moc. Rada bych koupila Mutsy z druhé ruky nebo pro nej zajedeme do Nemecka - nevim, jestli jsem nasla spravne info, ale da se tam koupit podvozek + hluboka korba + sportovni nastavba kolem 14 tis., to snad ani neni mozny, takhle levne.

Konkretne bych chtela 4rider.

hakanka
21. čer 2010

ahoj, holky kolik váží mutsy se sedačkou? Ted na mimibazaru prodává paní a tvrdí, že 10,5 se sedačkou, ale dle e-shopu je to spíš 10,5 a 4,5 sedačka a to mi přijde už docela dost. Váží váš kočár 11 nebo 15 kilo? díky.

medvik
22. čer 2010

hakanko: Můj kočár váží cca 15-16 kg se sedačkou. A 4rider lightweight má samotný kolem 8 kg, takže se sedačkou by měl 12-13 kg. 😉

hakanka
23. čer 2010

díky

radi
12. črc 2010

medvik: taky se nam libi :o)

radi
12. črc 2010

pet.s: zatim jsem ji neprodala, tak dej vedet 😉

radi
30. črc 2010

pet: hluboky kocarek jsem uz prodala. Tak pak az sedacku :o)

pet.s
3. srp 2010

my nakonec koupili bebecar 😀

hojda
23. srp 2010

viděl někdo dneska černé ovce, kde reklamovali mutsy? Totálně vybledlý kočárek!!!!

radi
1. zář 2010

hojda, nevidela jsem to, ale reklamovali jsme podvozek po roce pouzivani, slo nam to spatne skladat a madlo slo spatne polohovat a nebyl problem do 30 dnu jsme meli madlo vymenene a ted musim zatukat je to ok. Kupovali jsme kocarek v Praze v Babyparku.

foogy
13. zář 2010

Holky, právě mi pesina sežrala pláštěnku na hl. korbu Mutsy. Nebudete některá pláštěnku prodávat? Okamžitě koupím.

zuzicz
23. zář 2010

Ahoj holky, mohla byste mi nektera poradit, ktery z Mutsy kocarku je odpruzeny nebo houpaci a ma nafukovaci kolecka? Zatim se nejvice priklanim k 4rider singlespoke, ale nejsem si jista, jestli splnuje tyto kriteria. Dekuji moc.

lucidela
11. říj 2010

Ahoj, můžete mi poradit? Moc se mi líbí kočárek Mutsy 4rider (podvozek i hluboká korbička), ale sportovní sedačka mi v obchodě připadala docela úzká. Mám strach, že třeba nebude pro dítě pohodlná. Nemáte někdo zkušenosti?

svataterezicka
11. říj 2010

Ahoj, dcera má 12 kg, a v necelém roce a půl si tam vegetí teda v pohodě. Mnohem míň místa mi přijde že má v golfkách.. ale to už je bohužel tak.

foogy
21. říj 2010

Holky, dneska jsme si vyzvedli sport. sezení na Mutsy, čekali jsme na fialovou a proužky a nakonec vyhrály proužky a tak vám posílám foto Olíka v něm - kapku vykulenej 😀

blondata
25. říj 2010

@foogy Prosímtě kterou sport. verzi na mutsy máte a mohla by si mi přeměřit vnitřní šířku korbičky? Díky

foogy
4. lis 2010

@blondata Tak jsem to dneska konečně změřila - u nožiček a u hlavička je to na šířku 32cm, u prdelky 27cm. Snad jsem to teda měřila správně. Je to docela úzký, nepřijde ti?
Jo a máme Team Navy Cord

petkula
15. lis 2010

@zuzicz - jestli už není pozdě, tak houpe Urban Rider, máme ho a malého jsem v něm houpala 🙂 a má nafukovací kolečka...

pmusilova
3. pro 2010

Prodám MUTSY - kompletní sestavu,kdo má zajem pište na email:pmusilova@seznam.cz,děkuji

petkula
7. únor 2011

můžu se zeptat, jestli někdo používá takovéto stupátko - skate pro sourozence? Máme Urban Rider a nevím, jestli k němu budou sedět jakékoliv stupátka nebo jen některé. Jezdí se s tím dobře? Díky moc za tipy 😉

martinamil
7. únor 2011

@petkula - my skate máme. Používáme ho pro 3 letou holčičku. Jezdí se s tím dobře. Mám originál Mutsy, nevím zda by šel přidělat jiný, ale vzhledem k tomu, že ta trubka dole je kulatá a je tam brzda a ovládání nápravy, tak bych na to moc nevsázela. Pokud máš nějaké další otázky, ptej se.

petkula
7. únor 2011

@martinamil aha, díky a může se na něm i sedět - asi ne, že? A jak se ti pak chodí s kočárem, není to trochu nepohodlné?

martinamil
9. únor 2011

@petkula - oficiálně sedět ne, ale když bolely Anežku nožičky, tak seděla a nohy měla dané v košíku. Jak se s ním jezdí? Je to o zvyku. trochu nepohodlné to samozřejmě je, protože se nemůžeš jít přesně v prostředku madla. Ale během chvilky jsem si zvykla a už je to ok.

petkula
13. únor 2011

@martinamil aha, tak díky moc za rady - asi si ho pořídíme taky 😉

hupcza
13. únor 2011

@petkula: taky používám - ondra byl a je naprosto nadšen ..ve sněhu to je sice kapku problémovější, ale ujet se dá (i na vesnici, kde není úplně uklizený sníh) ....taky mi zpočátku kapku vadilo, že musím jít bokem, ale jedna dvě procházky a člověk to dostane do ruky ...jsem spokojená - účel splnilo nad očekávání

petkula
14. únor 2011

@hupcza díky 🙂

froschka
1. bře 2011

Ahojte, mam na vas otazku.

Da sa na podvozok Mutsy Slider nakliknut vanicka Cargo? Ak nie normalne, tak za pomoci adapterov Maxi cosi?Dnes v obchode som sa dozvedela ze sa da Maxi cosi mura skombinovat s vanickou Quinny dreami, preto ma zaujima ci by sa dalo aj cosi taketo?
A neviete este kde zohnat korbicku Cargo Cream? Dakujeeeem

martinamil
9. bře 2011

Děvčata, pokud by měla nkterá zájem, prodávám 3-kolový podvozek s ruční brzdou. Vhodný na brusle. Já měla jako druhý k URBAN RIDERu. Ale už mi to moje mimi trochu vyrostlo a v kočárku být nechce.

jirinkaa
19. dub 2011

holky mohla bych vás poprosit : kdo máte sporťák mutsy a jaký typ?

jirinkaa
19. dub 2011

uvažuju totiž o koupi sporťáku,ale potřebovala bych trochu poradit...chci hlavně aby se s tím nechalo i v terénu. A moc prosím, nezměřila byste mi některá jak vysoké je opěradlo od zadečku? a jaké máte zkušenosti, je to pro dítko dost vysoké? Moc moc moc díky! 😅

sweetty1
20. dub 2011

Jirinko, já mám Mutsy 4Rider a prodávám ho, kdyby jsi měla zájem🙂 Neprodávala bych ho , ale potřebujeme kočárek pro dvě děti, tak by mi doma byl k ničemu. Bydlíme na horách a do terénu ho můžu jen doporučit🙂