Kočárek na miminko, kombinace, houpací. Poraďte značku

matmisa
26. únor 2009

chtěla bych poradit s kočárkem. Sháním kombinaci -hluboký kočárek, sportovní, autosedačku. Vhodný do města, ne trojkolku, velký, přední kolečka otáčivá. Ne zas tak drahý.Hlavně houpací. nevíte o nějaké značce? děkuji 🙂

aponchie
16. bře 2009

nejlepsi je ten v kterem je ditku dobre 😎

blka
16. bře 2009

Apon, a který to je 😀 ?

astrane
16. bře 2009

Kterýkoliv z těch o kterých už jsme tady mluvili 😉 Teď jen aby se ti taky líbil....
i když pro mě je třeba design docela podružná záležitost... 😎 l

beruskablanka
17. bře 2009

Ahoj holky,
asi trochu mimo téma, ale nové se mi zakládat nechce kvůli jednomu dotazu. Kamarádce se líbí kočárek, co má Michaela Kuklová, nevíte, co to je za značku? http://www.blesk.cz/galerie/106484/?foto=0 Na druhé fotce je ten kočárek vidět nejlíp.

Jinak já mám kočárek Roan Marita a naprostá spokojenost 😎

blka
17. bře 2009

Astrane, design pro mě není na prvním místě, ale určitě se mi ten kočárek taky musí líbit - aspoň trošičku 😀

Berusko, to je podle mě nějaká inglesina. Ale bude pěkně drahej 😉

beruskablanka
17. bře 2009

Blka, právě že v inglesinách jsme ho nenašly, ty klasické inglesiny mají jiný podvozek, z boku je ten podvozek ve tvaru oválu, ale tenhle má klasický kríž.

mataharyy
17. bře 2009

Berusko, já ho viděla (nebo alespoň jemu podobný) na zličíně v babyparku a byl pod značkou inglesina 😉

mataharyy
17. bře 2009

Nebo liberta, tam jsem koukala na takové podobné...

blka
17. bře 2009

Berusko, aha, tak potom nevím ☹

yanna.o
17. bře 2009

inglesina classika je velmi podobná a taky takový kočár vyrábí silver cross jen za víc peněz (to co má na fotce kuklová)
je to krásné, ale není to ončo, protože kola jsou tvrdá a tenká (tvrdý dopad, špína, širší kola jsou lepší na nerovnosti apod.) a konstrukce podvozku je taková chrastivá, i když je ten kočárek kvalitní.. Takže do toho bych já osobně nešla. Uvnitř je to pro mimčo hezké, světlé, ale jsou i pohodlnější kočáry - měkčí poježdění. No třeba když to srovnáš zrovna s tím Roanem - tak ten je na jízdu pohodlnější, ale to je dáno tím, že je to jiný typ houpacího podvozku.

yanna.o
17. bře 2009
marcelapetrikova
17. bře 2009

jo berusko blanko bude to tenhle 🙂

beruskablanka
17. bře 2009

Yanna dík, já bych svůj Roan s tímhle neměnila, mě ten kočár přijde "krabicoidní", ale kamarádka je z něj úplně unešená, do porodu má daleko, tak třeba si to ještě rozmyslí. 😉

astrane
17. bře 2009

mě se celkem líbí,ale taky mi připomíná starý liberty 😉 😀 Na ježdění po měste to bude dobrý.....a taky drahý-silver coss není levná značka 😎 Ale holky- má velkou ložnou plochu-nebo jen tak velkej vypydá?(rozměry jsem si ještě nečetla)

aponchie
17. bře 2009

blka:doma mame Inglesinu retro a uz se tesime az budeme vozit kocarek je krasny sofistikovany a hlavne velmi pohodlny pro ditko coz je u me na prvnim miste..lozna plocha v te Inglesine je opravdu velka doporucuji si zajit do nejake prodejny kde je maji a podivat se dovnitr 😎

xalfons
1. čer 2009

chci varovat-kočárek retrus basket: nejdřív se mi odtrhly skoro všechny cvoky,špatně se zvedá do polohy v sedě u sporťáku a nakonec mi praskaly, teď už dvě kolečka ..plášt i duše při dofukování a to tím, že je materiál steřelý! zbylé dvě se ani neodvážím dofouknout-(oprava jednoho kolečka se pohybuje kolem 200,- kč)

mn.
1. čer 2009

Ahoj!
Také začínáme vybírat kočárek. Na netu jsem dnes objevila Cam Cortina X3 Tris Evolution - 2009. Připadá mi skvělý. Sice jsme trojkolku nechtěli, ale toto mě opravdu nadchlo. Prosím, nemáte někdo praktické zkušenosti. Díky!

dara29
3. dub 2010

Ahoj yanna. Čítam fórum kočárek na miminko a vidím že sa rozumieš, tak ako prvorodička pýtam radu. Mimčo mám mať v júni a bývam na dedene. Čo by si mi vedela povedať na kočík Inglesina Marinum a Inglesina Verdine (či tak dajako)-majú tie dve kola väčšie. Aké ma rozmery vnútro vaničky? Ešte sa mi páčia kočíky teutonia, bugaboo cameleon, concord fusion. Aké by si dala ty poradie pri kúpe pre pohodlnosť. Dakujem velmi ak mi dáš radu a tvoj názor na tieto kočíky.

dara29
3. dub 2010

Alebo mamičky, ktoré viete niečo povedať o týchto kočíkoch budem vdačná