Kočárek na sport, poraďte

zabickajana
4. kvě 2014

Ahoj holky,
můžete mi poradit jaký kočárek je nejlepší na sportování? Nemám zatím zkušenosti s žádnou značkou a nerada bych koupila něco co by stálo za nic....
Ráda bych využila ke kolečkovým bruslím a třeba i na běhání.
Děkuji za každou radu 😀

romana_t
4. kvě 2014

Ahoj, mám TFK Joggster Twist, používám zatím s hlubokou korbou na běh i na brusle a naprostá spokojenost. Malý spí jen v jedoucím kočárku, takže má za půl roku najeto dost a nebyl jediný problém. 🙂

oililygirl
5. kvě 2014

Ahoj, doporucuju kocarek B.O.B. Mame na beh a brusle a absolutni spokojenost. Lehce se sklada, je lehoucky, super! Rucni brzda a poutko, ktere si navleknes na ruku, aby kocarek neujel, polohovaci rukojet, na brusle ji potrebujes vys nez na beh. Proste dobry vychytavky.
http://www.detskydum.cz/detail/b-o-b-revolution...

zabickajana
autor
5. kvě 2014

Děkuji za rady 🙂 omrknu a vyberu 🙂

romana_t
6. kvě 2014

B.O.B. jsme taky zvažovali, nakonec vyhrál TKF. Fakt je nejlepší obhlídnout "naživo", v této cenové kategorii už asi nejsou vyloženě špatné kočárky a každému sedne něco trochu jiného;)

teraolli
6. kvě 2014

My máme TFK X3 a je naprosto super. Teď jsme mu ještě přikupovali přední sportovní kolo. S tímto kolem má kočárek certifikaci na sporty. Mám v provedení CLS (mléčná čokoláda) jako trojkombinaci 🙂

gepe
6. kvě 2014

B.O.B Revolution SE, univerzalni all terrain, na jogging, behani, inline brusle 🙂