Kočárek na zimu pro 6ti měsíční mimi. Poraďte

kadlecka007
23. led 2010

Ahojky, mimi se nám narodí v červenci a potřebovala bych poradit nějaký vhodný kočárek. V zimě nám bude půl roku, abychom se vešli 😀 .

tymothy
23. led 2010

Máme Roana Maritu a vejdeme se tam ještě teď. 🙂

kadlecka007
autor
23. led 2010

ok, mrknu na to, dík

tymothy
23. led 2010

Myslím, že bys tu možná i nějaké takové podobné téma našla.

tymothy
23. led 2010
kadlecka007
autor
23. led 2010

dík za tip, zatim se začínám porozhlížet, je ještě docela čas

editah222
23. led 2010

Docela velká korba je podle mě u Inglesiny (ale sporťák se mi nelibi) a taky u kočárku Silver cross 🙂

tymothy
23. led 2010

Kadlecko, koukám, že jsi z ČB - úplně nejlepší je zajít do Baby centra, tam mají vystavené snad všechny typy kočárků a prohlédnout si je osobně. Můžeš si tam s nimi zkusit i zajezdit, abys věděla jak se ovládají, složit, nasadit sporťák...

kadlecka007
autor
24. led 2010

JJ, v Bejby centru jsme byli v pátek. Nabídli mi tam jeden od DonJuan nebo jak se ta značka jmenuje. Dá se tam dát ta vložná taška a nánožník na zimu. Ten spodek s kolečkama je docela ok, ale moc se mi nelíbila ta korbička. No uvidíme. Máme na to docela čas tak budu zkoumat trh 😀. Každopádně dík za tipy.

marecek4
24. led 2010

kadlecka007,taky jsme v červenci a máme Tako-bez problémů,jen je těžší,spíš do terénu do města myslím zbytečnost,Dorjan je to samé,pak ještě co vím tak Free line-ten je i dostatečně vysoký,jen žádný nebyl v dosahu když jsme my kočárek kupovali-ale my máme právě ten terén

lulii
24. led 2010

Kadlecka, zkus se v bejby centru podívat na Brio go. Je úžasně lehký a dost kvalitní, a hoooodně velký. Jen ta cena. A myslím, že do města ideál 😉

kadlecka007
autor
24. led 2010

S cenou jsem smířená. Chci něco pořádného. První a poslední mimi tak ať si dopřeje trochu komfort 😀.

florule
24. led 2010

Ahoj, my máme Firkon Verano a teď v půl roce se Kubík do něj vleze úplně v pohodě i s fusakem. A to už má přes 70 cm a skoro 9 kilo.

lulii
24. led 2010

Kadlecka, v tom případě, pokud neřešíš cenu, tak je brio go fakt ideální, já do něj půjdu na 100% 😉 Na zimu je jako dělaný, vždyť je ze Švédska 😀 Já jsem na kočárky docela "úchyl" a nikdy bych si nekoupila levný kočárek, za prvé se mi nelíbí, jsou těžký, kolikrát plastový, nebo mají ty trubky hubené, jsou nekvalitní, sice můžou splňovat požadovaný prostor, ale poslouchat pak vrzání a jakékoliv jiné zvuky, to se mi fakt nechce. Takže já si radši připlatím za kvalitu 😉 Tím se nechci nikoho dotknout, každý máme samozřejmě svůj názor, každý má na kočárky jiné požadavky a každému se líbí něco jiného 😀

Ještě mě napadá Teutonia, Gesslein a Mutsy 4rider, taky hodně kvalitní kočárky 😉

kadlecka007
autor
24. led 2010

No právě, potřebuju něco velkýho, ale zároveň skladnýho a lehkýho. Nechci se rvát s 15kg kočárkem do schodů. Peníze jsou věc další, ale do kočárku to investuju. Na mimi jsme čekali docela dlouho, tak si to chci užít.

k.ate
25. led 2010

kadlecka - my máme Roana Maritu a malej se tam v pohodě vleze (má už cca 70 cm) ale teď koukám, Roan je docela dost těžkej, takže pro tebe asi nepoužitelnej...

lulii
25. led 2010

A jestli ti ještě můžu poradit, tak si kup určitě kočárek, který bude mít přední kolečka otáčecí, kort do Budějc 😉

kadlecka007
autor
25. led 2010

Koukala jsem na to Brio, nevypadají šaptně. Cena trochu horší, ale zkusím mrknout někde v Deutschlandu a kdyžtak si ho nechám poslat tam.