Kočárek Navington corvet, máte ho někdo?

picasso
12. zář 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás nebo vašeho okolí má přímo tento typ kočárku. Našla jsem zde na diskuzi od této firmy dva druhy, ale corvet ještě ne. Moc se mi líbí, ale chtěla bych znát zkušenosti. Díky 🙂

picasso
autor
12. zář 2012

Ještě bych přidala fotku a popis, ale lepší jsou osobní zkušenosti. Pokud by měl někdo zkušenosti i v porovnání s camarellem Q12, bylo by to super. Zvažuji mezi těmito kočárky 🙂
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=3...

kataol
13. zář 2012

my jsme sice objednali podvozek galeon, ale předpokládám že korbička je stejná u všech typů podvozku a tam jsme dost narazili, protože korbička nehorázně vrzala, ten spodek je celý z plastu a nějak to prostě špatně vyrobili, při reklamaci řekli, že to není vada výrobku, že to tak prostě je vyrobené a nedá se s tím nic dělat...vrátili jsme ho, protože u toho bysme neuspali nikoho a asi by mi to vrzání lezlo hodně na nervy...nakonec jsem ráda, protože představa, že by ta korba začla vrzat někdy třeba po třech měsících ježdění, kdy by to už nešlo vrátit, tak bych byla hodně vytočená..kočárek jako takový je krásný, strašně mě to naštvalo, ale když to tak vrzalo sotva jsme to zvedli do ruk, neumím si představit, co by to dělalo později

kristina317
9. led 2013

Ahoj, my máme právě tento typ - corvet a naprostá spokojenost. Nemůžu tedy porovnávat, jelikož jiný kočárek jsem neměla. Ani měnit nebudu. Je dobře skladnej do auta, lítám s ním v terénu bez problémů, jediná věc co mě nenadchla je prťavej košík u koleček. Líbilo se mi na něm, že jde vyjmout a můžu si ho vzít sebou, když budu mít kočárek v kočárkárně...ale je tak malej, že tam ani nic nevozim, takže nemám důvod ho odepínat 🙂 Zatím máme vyzkoušenou jen hlubokou korbičku, která je prostorná. Malá bude mít 8 měsíců a doufám, že to v ní vydržíme do konce zimy. A tedy nijak nám nevrže.

prostenika85
22. lis 2014

Ahoj, pokusím se obnovit diskuzi. Máte, prosím, některá více zkušeností s tímto kočárkem? Nechybí vám přední otočná kolečka? Je kočárek dobře odpružený do terénu? Děkuji za jakékoliv zkušenosti 🙂

anyza
1. dub 2015

@prostenika85 Ahoj, pořídili jste nakonec tento kočárek? Taky o něm teď uvažujeme a zajímaly by mě vaše zkušenosti 😉

prostenika85
1. dub 2015

@anyza Ahoj, nakonec jsme pořïdili Mutsy urban rider. Požadavky na zdolání terénu i pohodlnou jízdu městem díky otáčecí nápravě splňuje. Takže žádný kompromis 🙂 Přeju šťastnou ruku při výběru!