Kočárek Navington Galeon - prosím o zkušenosti uživatelů

ivis29
21. kvě 2014

Ahoj holky!
Ráda bych Vás touto cestou požádala o Vaše zkušenosti s výše uvedeným kočárkem, případně i s variantou Corvet. Moc recenzí a hlavně praktických zkušeností s užíváním těchto kočárků jsem nenašla, proto jsem se rozhodla založit tuto diskuzi. Jde mi hlavně o jeho jízdní vlastnosti v náročnějším terénu (polní, lesní cesty, sníh apod.) a samozřejmě o veškeré další postřehy. Třeba bude diskuze užitečná i pro další případné zájemce o tento kočárek. Předem děkuji za Vaše odpovědi! Hezký den všem!

terezkax
22. kvě 2014

@ivis29 Já mám bohužel Navington Cadet (rozdíl je jen v typu koleček). Chtěla jsem 2 pohyblivá kolečka a musím říct, že jak s korbou, tak sporťákem jsem spokojená. Za 10m používání jsem zatím nenarazila na problém. Hlavně jde o lehký kočárek, takže jsem i cestování v MHD zvládala bez pomoci cizích (a to jsem drobná).

ivis29
autor
22. kvě 2014

@terezkax moc Ti díky za reakci. My právě ta otočná kola nechceme, bydlíme na vsi. A ještě mám prosím dotaz, jak dlouho Ti mimi vydrželo v hluboké korbě? Vím, že to záleží i na soustě jiných věcí než na vnitřní délce korby, ale přece jen. Prcka čekáme na říjen, nejsme s mužem vysocí, tak předpokládám, že tam malej vydrží bez problémů do jara, začátku léta. Je fakt, že sporťák se dá napolohovat téměř do lehu, takže i kdyby ještě neseděl, tak myslím, že to bude ok. A prosím, někde jsem četla, že ta sportovní korbička není moc krytá ze stran, že pak na zimu je to takové méně praktické, že na prcka fouká. Moc děkuju.

terezkax
22. kvě 2014

Pro názornost posílám i fotky.

Korba je velká, ale my přecházeli z korby z důvodu, že malá se v ní zvedala. Sice v ní jde zvednout podložka do polosedu/sedu, ale nejsou tam pásy a myslím, že i kdybychom nějaké koupili, není kam je přidělat. Postranice ve sportáku jsou opravdu nízké, ale my jsme "zimu" v pohodě zvládli s nánožníkem a tím jejich fusakem.

terezkax
22. kvě 2014

@ivis29 jo a i tak byla dcera v korbě cca 7 měsíců.

ivis29
autor
22. kvě 2014

@terezkax super, i s fotkama, díky! Je fakt, že až malýho budeme vozit ve sporťáku, bude mu už přes rok, takže bude odolnější🙂. Ještě jednou moc díky!

lucieh5
11. led 2017

Ahoj, pořídila jsem si nový Navington Galeon zatím jen s hlubokou korbou a zimní výbavou, jsem maximálně spokojená. Letos je konečně pěkná zima, jezdíme zatím prosinec a únor, na sněhu není problém, zimní návlek viz. foto hodně využíváme, nemusím se bát, že mi malá nastydne. Zatím žádná závada, díky menším kolečkám než mají např. retro kočárky, který jsem původně chtěla, se nám podvozek pěkně vejde do kufru. Jezdila jsem i v terénu na blátě a po louce, po polních cestách, kočárek nedrncá, jen se mírně pokupuje, dobře se mi s nim zatáčí i když nemá otočná kolečka (toho jsem se dost bála, že se nadřu, ale není to tak). Objednala jsem si kočárek z polského obchodu a přišel mi poštou, na tom mém kompletu jsem ušetřila cca 3000Kč a kočárek tu byl do 14 dnů, musela jsem sice poslat peníze předem, to byl risk, ale vyplatilo se. Při objednávce přes email jsem používala translator a všechno přišlo ve správných barvách, nic nechybělo, nic nebylo poškozeno. Zde je odkaz na internetový obchod: http://dino.sklep.pl/bokou korbou

monka37
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenora90
15. led 2018

@lucieh5 Dobrý den, také se divam na koupi kočárku pres dino.sklep..vše tedy proběhlo v pořádku? Hledám nějaké zkušenosti s tímto obchodem, ale marně 😅

kvavik
15. led 2018

Ahojky, my mame Navington Corvet a jsme naprosto spokojeni - uz jej vyuziva druhe ditko🙂 Jizda v terenu i ve snehu je bez problemu, kocarek je stabilni. Prvni ditko se do korby veslo jeste v roce...i v kombineze s fusakem...jen jsme museli vychytat ten spravny cas na spani🙂. Sportak se da nacvaknout v obou smerech, pres adaptery autosedacka....proste supr variabilni kocar. Jen je potreba vyzkouset pred koupi, zda se vam vejde do kufru auta🙂