Kočárek Navington Scooner - jaké máte zkušenosti?

zdeeniii
28. pro 2011

Zajímal by mě váš názor na tento kočárek. Máte s ním někdo zkušenosti prosím? Podle toho, že jsem nenašla moc recenzí bude to asi novinka. Ale také mě zaráží že to neprodává moc obchodů.

kocicinka
29. led 2012

@zdeeniii asi už to není pro tebe aktuální....ale dnes jsem ho viděla naživo v prodejně a moc se mi líbil. Vůbec mi nepřišel nestabilní a materiál byl normální 🙂 Je to novinka, tak ho asi ještě v obchodech nemají. Ale aspoň ho nemá každý 😀 Jak říkám, mě se líbil a hned bych do něj šla, ale manžel už nechce investovat do kočárku, budu muset moc přemlouvat. Rozhodně mi přišel nejlepší z těch, co tam měli.

zdeeniii
autor
2. únor 2012

@kocicinka hezkej je, o tom žádná a rozhodně jsem ho zatím nikde neviděla, takže originální a hlavně hodně prostorný....ale nakonec jsem nechtěla dávat tolik do golfek, koupila jsem espiro - půl roku staré za 2 tis a jsem zatím hodně spokojená

tercina
2. únor 2012

Ahoj, byl to můj druhý favorit po Nunna Pepp. Mám totiže hrozně ráda kočárky s konstrukcí do L (domám mám Mutsy urban rider). 🙂 Šli jsme se na něj podívat do krámu (v Liberci je k vidění 🙂 ). Moc se nám líbil, ale vadilo mi takovýto olemování zádové opěrky. Ale moc jsme to nezkoumali, takže třeba to jde nějak "ohnout". Pokud by to tam bylo nafurt, určo bych kočárek nekoupila ☹

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercina
13. únor 2012

@rzymani díky 🙂

kocicinka
14. únor 2012

@rzymani jakou máš barvu? Mě se líbí červená, ale všechny doplňky máme modro-zelené( fusak, vložky do kočáru...)tak nevím, jak by to v kombinaci s tou červenou vypadalo 😒 černé se bojím, že bude v létě moc topit a taky se špinit
Ještě mám v merku Britax b agile, ale ten jsem ještě neviděla na živo. Co na kostkách, nehrká to moc? Máme tu samé kočičí hlavy

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
kathyxkathy
29. únor 2012

Tak jsme včera koupili Navington v černé barvičce. Ale i ta červená je moc pěkná červená. Rzymani za recenzi moc děkuji 😉 . Já strávila snad poslední měsíc večerním hledání toho správného golfáče pro nás (v tomto případě mini sporťáku 🙂). Nakonec jsem vybírala mezi Cybex Callisto, pěkný kočárek. Odradilo nás na něm, že při složení je zbytečně moc dlouhý - 106 cm. Do kufru se musí dávat napříč. Což není moc praktické ... dále jsem váhala nad Espiro magic. Pěkný, prostorný. Odradil mě malý košík a v boudičce po stranách je síťka (nepřijde mi to v létě moc praktický). Navington, vypadá kvalitně (i když je to Polský kočár od výrobce X-landru). Bezkonkurenčně nejmenší při složení - výška jen 27.5 cm, prostorný pro dítě, spojená rukojeť, rychlé skládání, velký a přístupný košík a nehrkající kolečka o průměru 18 cm. Co mi vadí - včera jsem nasazovala fusak a kšíry pro prostrčení fusakem se musí složitě vyndávat ze zadní strany kočárku....

cesilka
1. bře 2012

Jak jste to vyšeřily holky s pláštěnkou, prý není žádný originál přímo na tento typ?
Ještě prosím, nemá ten košík pod kočárkem příliš nízké okraje (aby nepadal nákup) 🙂
Díky, ten černý je to náš horký favorit

kathyxkathy
2. bře 2012

@cesilka ohledně pláštěnky - máme ještě kočárek Jané slalom pro 2010 - zkoušela jsem a pláštěnka mi sedí i na tento kočár. Jinak značka Emitex vyrábí uni pláštěnky na kočárky. U navingtonu je košík dvojího typu. Jeden je opravdu hodně nízký a má širší dno (možná starší typ), pak je hlubší s trochu menším dnem. Vybírali jsme košárek v Dětském ráji v Praze. Ná černém vystaveném kočáru měli první varianu a na červeném vystavém druhou variantu koše. Já jsem chtěla černý kočár s hlubším košíkem. Tvrdili, že u černého nelze. Nakonec vytáhli černý zabalený kus ze skaldu a měl ten hlubší košík. Ani oni sami to nevěděli. Jak jsem psala, myslím, že ten nižší košík se vyráběl dříve.... Výška koše (strana u nohou) je 15 cm a dle mého dostačující. 🙂

cesilka
2. bře 2012

@kathyxkathy Díky moc za odpovědi. Nemáš strach z toho černého, že bude na slunci nějak blednout? Jak vypadají ve skutečnosti ty bílé chrániče pásů a okraj u nožiček. Není to tam nějaké bijící do očí 🙂 Původně sem chtěla celý černý a jenom barevné doplňky.

kathyxkathy
4. bře 2012

@cesilka Já doufám, že je na tom materiálu nějaká úprava proti vyšisování sluníčkem. To mne ani nenapadlo 😒 .Jané máme tmavě modré barvy, loňské léto byl kočár stále na slunci a nic s ním není. Chrániče pásků jsou v černé barvě a u nožiček je světlounce šedý proužek. Myslím, že to dobře ladí.

ladie
27. bře 2012

@rzymani
@kathyxkathy
Holky (a samozřejmě i další nejmenované), co máte tento kočárek - mohly byste sem hodit nějaké fotky?? Dost by mě zajímala stříška, jak se dá prodloužit, zda má okénko... Taky co madlo, za které se dítě drží - je dost pevné? Koukám i po Cybex Callisto a tam mě odrazuje, že madlo je spíš na ozdobu (je hodné vratké a bojím se, že kdyby za něj jednou prcek vzal, tak mu zůstane v ruce 😀 ) a taky nemá okénko v boudičce 😒

Předem moc děkuji za fotky i jakékoli názory.

kathyxkathy
27. bře 2012

@ladie Uz jezdime skoro mesic s Navingtonem a tento kocarek mi opravdu dost vyhovuje. Boudicka supr, ma otviraci okenko, takze jde videt kdyz maly spi... dolni cas strisky se da navic jeste vice vyklopit. Pote opravdu dost zakryje dite proti slunicku. Madlo pevne, vysouvaci podle potreby, zadne viklani, nic. Hlavne jsem spokojena s rychlym skladanim kocarku a tim, ze zabere opravdu malo mista. Jezdim s vsude a zvlada vsechno (za cely mesic jsem vytahla Jane pouze jednou a to do lesa 🙂. Pokusim se hodit nejake fotky behem tydne (snad se mi to povede 🙂)).

ladie
27. bře 2012

@kathyxkathy A madlo před dítětem? Mě od nich odrazuje jediné a to je váha 😒 Původně jsem chtěla golfky do 7 kilo, ale to bych si je musela smontovat doma 😀 😀

kathyxkathy
27. bře 2012

@ladie ha to jsme si nerozumely 😉. Ja myslela hlavni madlo 😀. To, pro dite mi prijde dal od tela, Jakub ho ani nepouziva a casto ho nechavam doma. Ja taky koukala hodne na vahu. Ale zvladnu to do schodu i tramvaje sama i tak, kocar se da pekne chytit ob (ale musi byt otevrena striska).

ladie
27. bře 2012

@kathyxkathy díky za info!

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
6mia6
9. črc 2012

@rzymani
@kathyxkathy
Ahojte baby tak ako vam slúžia kočíky? Dnes som Ho objavila na nete a strašne sa mi páči. No pochybujem ze ho niekde uvidim aby som Ho mohla skúsiť. Ďakujem

kathyxkathy
10. črc 2012

@6mia6 stale moc moc spokojena. Dobre se mi s nim jezdi, porad se mi libi, je skladny a rychle slozeny. Zadny problem s kvalitou nebo reklamaci. Mela jsem ho i letecky na dovolene... Jane uz jsem prestala pouzivat a dala do sklepa..... Jeho prednosti - je prostorny ( jak kolem zad tak nozicek), proto Kubik tam rad a dobre spi, plne nahradi sportak, zadna nouzovka. Zvolila bych znovu a proto doporucuji.

kathyxkathy
10. črc 2012

@6mia6 jo a jeste vyse zminovane vysisovani slunickem - material stalobarevny, zadne mapy po vysisovani. zvladl 14 denni napor chorvatskeho slunce, pisku a soli, nekolikrat uz jsem prala i nanoznik a dalsi prislusenstvi na kocarku a barva ok.

6mia6
10. črc 2012

@kathyxkathy tak to sa teším ze vám stale slúži a ste spokojní. Este vybrat farbu a bude náš. potom napisem. Ďakujem za rýchlu odpoveď. ;)

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabi.m
26. srp 2012

@rzymani Ahojky, konečně jsem našla někoho, kdo má stejný problém 😒 Také jsme vyklepali tu krytku a nenašli, druhou jsem vyklepala také, ale naštěstí jsem si toho všimla dříve, než spadla.
Máte už někde vyřešeno? Já jsem psala do Dětského ráje, kde jsme kočárek kupovali, pan nejdříve komunikoval, že momentálně není skladem, cena by byla cca 80 Kč, pak přestal komunikovat, i po mých dalších mailech 😠 Minulý týden jsem tedy psala do babypointu, odpověď zatím také žádná. Mě to taaak štve 😀

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabi.m
26. srp 2012

Určitě dám vědět, tobě ji tedy také ještě v tom dětském ráji nesehnali? Když to tak vidím, tak bych ho nejraději reklamovala, jako aby to samo padalo, to je divný 🤐

tichackova
5. únor 2013

@rzymani Ahojky, prosím tě, ještě budu otravovat s kočárem😀 Kde jsi ho v Praze viděla naživo? Chtěla bych se na něj někde mrknout, ale nemůžu najít, kde ho mají vystavený☹

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
tichackova
7. únor 2013

@rzymani No já mám pocit, že už se snad neprodává, všude píšou, že barva skončila, tak nevím, co si pod tím mám představit😒 Možná vážně jen čekají na novou kolekci. Každopádně do Dětského ráje se chceme mrknout, mají tam i ten Britax, tak snad budeme mít štěstí🙂