Kočárek Navington Scooner - jaké máte zkušenosti?

zdeeniii
28. pro 2011

Zajímal by mě váš názor na tento kočárek. Máte s ním někdo zkušenosti prosím? Podle toho, že jsem nenašla moc recenzí bude to asi novinka. Ale také mě zaráží že to neprodává moc obchodů.

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenncak
26. únor 2013

Ahoj holky,ano má být nová kolekce uvedana teď od bžezna na trhu a barvičky,no nic moc tedy jak pro koho šedá s oranžovou a taková kaki zelená s tmavě fialovou. jinak mám na něj taky spadeno,čekám až ho budu mít ve zlíně na prodejně🙂 a taky jsem se rozhodovala mezi scoonerem a agile britax a taky mě zarazilo že nejdou polohovat nožičky ☹ sice mají hezčí barvy,ale tak koukám na praktičnost a ta je scoonneru snad bezkonkurenčí 🙂

kathyxkathy
28. únor 2013

@lenncak tak jsem koukla na fotecky na netu o opravdu dve tmave barvy....docela se mi ty barevnosti libi, ale hodne mamin ma problem s tmavym pro deti. Jedna technicka.... a chtelo by to vyzkouset pred nakupem. Jen nechapu tu vysouvaci cast strisky. Proc je ted pruhledna z folie? Az bude svitit slunicko a deti budou ve vodorovne poloze, nemuze jim svitit do ocicek?

lenncak
28. únor 2013

Tak jsem zjistila že na veletrhu k prodeji kočárky nebdou pouze jen k pohlídnutí. a v prodeji budou až v půly dubna ☹ jj s tou stříškou to trochu po... ale je to vyšrafované černou 😉 nechápu proč to změnili ☹ pak už jedině zahraničí,kde to mají hodně předražený ale hezčí barvy 🙂 ach jo začíná to být zapeklitý kočáre 😒

lenncak
28. únor 2013

Ještě k tomu svítění, možná když se dá mimčo až do zadu,tak sluníčko nedošáhne. Bohužel ho taky ještě nemám tak z praktické stránky,neporadím☹ tu barvu bych brala tu šedou,prece jen je trochu s tou oranžovou veselejší. Teď mě napadá jestli není nějaké video na yutubku i smimčem ve vnitř 😉

ileka
27. bře 2013

Ahoj holky, mám navigton scooner 2012. Už ho rok skoro denně používáme a vůbec koupi nelituju. Je prostorný. Má vysouvací, hodně dlouhou rukojeť - jeden z mála kočárků, do kterého nekopu při chůzi (mám 180 cm). polohovatelná jak záda, tak nohy a clonu prosti slunci až dolů - nemusím používat plenku. Jinak máme Citroen C3, takže jedno z nejmenších aut na trhu a kočárek se do něj naprosto luxusně vejde a ještě zbude spousta místa. Ve složeném stavu je to fakt plochá kostka. A kočárek je taky dost lehký, takže ho sama i s malým vynesu do autobusu... Takže ode mě fakt nejvřelejší doporučení...

jasmin26
27. bře 2013

Ahoj tak já čekám až mi příjde poštou navigton scooner 2012. Budu mít černý. A chci se zeptat, na léto dáváte nějakou bavlněnou vložku?

monimona
29. bře 2013

@jasmin26 A kde sa ti podarilo zohnat scooner 2012? Ja som myslela ze su beznadejne vypredane 😕

jasmin26
29. bře 2013
monimona
29. bře 2013

@jasmin26 To si mala asi stastie. 🙂 ja som ho zhanala aj v pl a nikde nic 😒
Takze som objednala farbu 2013 tenerife.

jasmin26
30. bře 2013

Tenerife je taky fajn. Prostě scooner jsou nejlepší golfky. Ještě jsem uvažovala o nuně, ale odradila mě ta malá kolečka a nepřišla mi tak prostorná.

salma22
17. dub 2013

@jasmin26 ahoj mozno to nieje aktualne ale ake ma kolieska tento kocicek ....mas ho este? su penove ci nafukovacie dakujem

salma22
17. dub 2013

@sabi.m citam a aka krytka sa vam pokazila na tom kociku?....navington

jasmin26
17. dub 2013

Má měkké plastové. A mám ho je super🙂

bajik
20. kvě 2013

prosím poraďte jakou koupit plášťěnku na navington scooner?
Moc děkuji

jituschka
14. čer 2013

@bajik Dá se na to dát od X-Landeru XA díky tomu, že se jedná o stejného výrobce. Jinak v Dětském ráji mi nabízeli ještě nějakou univerzální, taky byla v pohodě, ale bohužel nevím přesně, jaká to byla.

bajik
15. čer 2013

@jituschka moc děkuji za radu 🙂.

jasmin26
26. čer 2013

Maminky lze na něj použít tuto pláštěnku? http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/pl...

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
myia
27. bře 2014

@rzymani Můžu se zeptat, myslíš, že do takového kočárku můžu dát 8 měsíční dítě? Potřebuju něco takového denně musím nosit kočárek domů do bytovky do druhého patra skládám ho po každém přijetí domů. Tohle mi přijde hezky skladný, hlanvě to má polohování. Dá se s ním jezdit po trošku rozbořených chodnících?

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
myia
27. bře 2014

@rzymani jsi moc hondá! Děkuju 🙂 malej právě ještě nesedí, držím ho pořád v korbě co se dá, pro holku jsem měla jane nomad, taky odpružení skoro žádný a ta byla ve sporťáku už od pěti měsíců kvůli řemínkům, pak se mi s nimi do korby nevešla :/. Ještě se zeptám, jak má opravdu reálně velká kola? já totiž teď chodím do školky, a tam musím vyskákat s kočárem pět nebo šest schodů, s podvozkem nomad, to jakž takž jde po zpátku po zadních kolech ho vytáhnout, myslíš že by to zvládnul i scooner? Kdybych měla možnost si ho někde vyzkoušet. Chtěla bych aby mi komplet nahradil sporťák víš?

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
myia
28. bře 2014

@rzymani Moc moc děkuju!

misha85
23. dub 2014

Holky chci se jen zeptat. Nevadí Vám, že to vyrábí polaci??
Je to jeden z mych favoritů, ale když jsem zijsila kdo ho vyrábí tak me to lehce odrazuje.

lera1
23. dub 2014

@misha85 já jsem četla,že to je Norská značka,ale nechaj si to vyrábět u Poláků,takže podle mě si to hlídaj 😉

misha85
23. dub 2014

Fakt. To by mě potěšilo. 🙂

enoffeffa
4. čer 2015

Ahoj holky, prosím jak jsou kolečka velká? Děkuji moc Ester.

lousher
26. čer 2015

Ahoj holky, jak jezdí kočárek v zimě ve sněhu prosím? Jo a nemáte nějaké stránky třeba poláků kde by se dali sehnat i ty jiné barvičky jak píšete?
Mě se líbí že jsem konečně narazila na kočárek který má velkou délku lůžka, a i desing je super!!!

ms_martinez
20. črc 2015

@tercina Dobrý den, ráda bych si koupila tenhle kočárek a tak jsem narazila na tuhle diskusi. Všimla jsem si, že jste taky z Liberce, máte ještě kočárek? Doporučila byste mi ho? Případně, nechcete se ho třeba zbavit? 😀 Moc děkuju, Adéla