Kočárek Neonato. Reference?

mihapiha
6. čer 2007

Prosím všechny zkušené o reference na tento kočárek. Nevím přesně o jaký typ jde, ale je to trojkombinace s rozdělenou rukojetí a zdvojenýma malýma kolečky. Potřebovala bych vědět jestli je vhodný na zimu, jak se s těma malýma kolečky jezdí, když je sníh a tak... Děkuji za všechny postřehy. 😉

hanab
14. čer 2007

Na kočárky Neonato jsem moc referencí nečetla - vlastně asi žádnou. Taky by mě zajímalo, jak jste s ním spokojení. Nejdříve jsem byla rozhodnutá, že si koupíme Herqules raptor 3 spin, ale když jsem v obchodě zkoušela jezdit s Herqulesem a pak s Neonatem reverso sport tris (taky má zdvojené přední kolečko), byl to docela rozdíl. Neonato se mi daleko líp ovládal, a taky je asi o 5 kg lehčí. Bydlíme v kopci, takže je pro mě váha kočárku docela důležitá.
Jaké máte s Neonatem zkušenosti?

krista
23. zář 2008

ma12 • 22tt • 13. červen 2008 v 16:33
Chci se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s kocarkem Neonato, konkretne Neonato zeta 8 tris anebo, s novejsim modelem Syncho Sport? Diky moc, hledam vsude mozne po diskuzich, bohuzel marne

hanab • 1d • 15. červen 2008 ve 12:51
Já mám Neonato reverso sport tris z loňské kolekce - je to trojkolka s předním zdvojeným kolečkem. Jsem s ním moc spokojená. Je lehký, výborně se ovládá. Jen občas mezi plasty zavrže, ale stačí to jen namazat.

ma12 • 22tt • 15. červen 2008 ve 20:32
Hani, moc diky za nazor, ono najit na to nejakou diskuzi, to je nad my sily... Jeste se chci zeptat jaky mas kola, a jestli plastovy, tak jestli je to v poho.

hanab • 1d • 15. červen 2008 ve 20:57
Taky jsem o něm dřív hledala diskuse a nic. Kola jsou plastový, ale je to v pohodě. Samozdřejmě že to někdy docela drncá, ale malé se to líbí a hezky ji to uspává. I když jedem po kostkách. Nemáme s tím žádný problém. Mně strašně vyhovuje jak je kočárek lehkej a jak se krásně ovládá.

ma12 • 22tt • 16. červen 2008 v 10:02
Aha, no tak to asi risknu, mam jeste jeden dotaz - je u kocarku polohovatelna rukojet?

dita22 • 32tt • 16. červen 2008 v 11:56
ahoj holky a co tento? http://www.i-kram.cz/index.php?action=detail

denousek • 1d • 16. červen 2008 v 16:44
chtela jsem se mrknout na odkaz ale pise to tohle

Message: Security alert!
File: /var/www/web2/i-kram.cz/i-kram.cz/detail.php
Line: 10
Trace: #0 /var/www/web2/i-kram.cz/i-kram.cz/index.php(277): include()
#1 {main}

hanab • 1d • 16. červen 2008 ve 20:28
Rukojeť je polohovatelná, není vysunovací, ale taková ta ohýbací - měřím 160 cm a hodně kočárků na mě bylo vysokých. Tento mi vyhovoval. Zkus se na něj ještě podívat někde v obchodě, ať si ho vyzkoušíš. To je nejlepší.

ma12 • 22tt • 17. červen 2008 v 11:58
Hani, to mam v planu 🙂, tak uvidim, jak mi bude vyhovovat.

sisstin • 1d • 17. červen 2008 ve 13:37
já mám sporták Neonato Piuma..na starší dítko v poho..ale tak do roka ani náhodou, prodávám 😔

hanab • 1d • 17. červen 2008 ve 20:53
Dívám se, že čekáte mimi v lednu. Malá se narodila v říjnu, a v zimě to bylo v pohodě - po sněhu se mi jezdilo dobře i s plastovými kolečky.

sisstin • 1d • 17. červen 2008 ve 20:54
jo...a ty plastový kolečka mi taky vadí 😒

hanab • 1d • 17. červen 2008 ve 20:58
Já jsem z nich měla taky strach, ale i když to občas drncá, malé se to líbí. Nafukovací jsou do terénu asi lepší, ale s plastovými to taky jde.

sisstin • 1d • 18. červen 2008 v 08:40
hanab: mně teda vadí ty plastovky i ve městě 😖 jako pokud máš tříkolku Neonato, tak ty plastovky jsou větší..ale zrovna u tý naší Piumy jsou fakt mini pidi 😒

ma12 • 22tt • 18. červen 2008 v 18:52
Vcera jsem videla v obchode Cam Cortinu, trojkolku. Stejny vyrobce jako Neonato a jsem z ni nadsena, doufam, ze stejne skvele ovladatelna bude i "ctyrkolka". Jen manza me zchladil, jestli pry to neni moc forovy.

hanab • 1d • 18. červen 2008 ve 20:19
U té Piumy jsou ty kolečka malý skoro jako u golfáčů. U Reversa jsou větší, ale taky o dost menší než u Cortiny.
Sousedka má trojkolku Cortinu, a taky je moc spokojená. Je o něco těžší než Neonato, ale ovládá se taky dobře. Jen má to přední kolečko víc dopředu. Nevím teda, jestli se čtyřkolka ovládá taky tak dobře - to jsem nezkoušela.

veruska198 • 13. červenec 2008 ve 00:02
ahojte

ja sa tiež rozhodujem medzi kočíkmi neo sport tris a cam evolution x3

Ktorý je lepší viete mi poradiť?

hanab • 1d • 13. červenec 2008 ve 14:47
veruska198, já mám Neonato, sousedka Cortinu. Myslím, že obojí mají něco. Neonato má menší kolečka - i když mě to vůbec nevadí, ale někumu jo, je lehčí. Cortina je těžší, má to přední kolo hodně vepředu - to mě tam zase zavazelo, když jsem s ním zkoušela jezdit. Sousedka ho bude dávat na reklamaci, protože se jí loupe to průhledný okýnko na stříšce. Jinak jsou kočárky hodně podobný, nebo spíš stejný.