Kočárek Nuna Ivvi - má někdo zkušenost?

tery15
3. led 2014

Ahoj všichni, zajímalo by mne, zda má někdo zkušenost s tímto kočárkem. Moc se nám líbí. Chystáme se jít v dubnu na dětský veletrh do Prahy, máte s ním některá zkušenost? Dají se tam pořídit levnější věci? Díky za odpovědi🙂

luciih
9. led 2014

Ahojky, taky se nám kočárek Nuna Ivvi líbí, jdeme se na něj v pátek mrknout a vyzkoušet, takže ti potom dám vědět 😉 . Myslím, že se asi nenajde nikdo, kdo ho má odzkoušený, protože první kusy do čr dorazily začátkem ledna. Ani nevím, jestli jsou už někde na prodejnách. Mají ho k objednání přes internet, ale co jsem psala na prodejny, tak mi odepsali, že ho nemají, že možná tak během ledna.

tery15
autor
9. led 2014

Hmmm☹(( ale děkuju🙂

luciih
9. led 2014

@tery15 No není vůbec za co 🙂 Možná Ti dávám špatné informace a někde už ho můžeš odzkoušet. I když ještě máte dost času, takže do té doby určitě nějaké reference od uživatelů budou 😉 My to máme domluvené přímo u výhradního dovozce této značky pro ČR přes známého, takže uvidím ... jsem na kočárek moc zvědavá. Snad předčí moje očekávání 🙂 Jinak se asi zblázním, protože se mi nic nelíbí ☹

tery15
autor
10. led 2014

Čas sice je, ale čím více čtu recenze na kočárky tak jsem více zoufalá☹ Ještě se mi líbí Concord wanderer travel set 2013...ten má recenze skvělé🙂 Napište jaký byl dojem🙂 díky

luciih
10. led 2014

@tery15 No to máte pravdu. Já už jsem si říkala, že si snad ani žádný kočárek nevyberu ☹, takže Vaše zoufalství úplně chápu. Hodně jsme zvažovali Mutsy Igo lite - líbil jsem mi moc na obrázku, ale realita mě docela zklamala. A nemá ten Concord malou korbičku? My budeme mít "jarňáčka", takže jsem chtěla trošku větší korbičku. No je to děs vybrat to pravé 😖 ! No a Nuna mě upřímně řečeno hodně příjemně překvapila. Vypadá mnohem lépe než na obrázcích, krásně se s ní jede. Na mě ten kočárek působí dost luxusně a vymakaně. Jenže jsem nechtěla černý, uvažovali jsme nad šedou nebo safari, ale ta látka je taková hebounká, že se bojím ušpinění a flíčků. Asi nám teda nezbude nic jiného než černá. Ale co mě zklamalo byla autosedačka. Pokud budete chtít vědět něco konkrétního, klidně se ptejte. Nevím, odkud jste, ale během příštího týdne by tento kočárek měli mít na prodejně Delfínek v Olomouci.

tery15
autor
11. led 2014

Jakto, že vás zklamala autosedacka? Přitom je dost drahá. Takže jinak jste spokojená s kočárkem? Jediné co se mi na něm nelíbí je to dlouhé madlo, ale to jde určitě zkrátit. A taky se bojím tich malých koleček..jinak ten concord má právě jednu z největších korbiček..díky za popis

luciih
11. led 2014

Zklamala mě ani ne tak funkčností, jako spíš vzhledem - konkrétně barvou. Ten spodní plast je tmavě hnědý a madlo také není stříbrné (jako podvozek), ale takové do hněda. Je to možná pro někoho maličkost, ale když jsme ji nasadili na podvozek kočárku, bylo to barevně takové dost rozhozené. Ale v tomhle jsem trochu perfekcionalista, musí mi všechno ladit, takže věřím, že někdo jiný by v tom problém neviděl. Navíc jsme si nakonec řekli, že stejně tu sedačku na kočárku mít možná ani nebudeme, takže ji koupíme i tak. A kočárek nejspíš nad všemi jinými vyhrál 🙂 . V reálu mě opravdu hodně překvapil. Pročpak se bojíte těch malých koleček? No oni totiž zase tak malé nejsou ... celkově jsou ve skutečnosti ta kola docela velká a robustní. A pokud jde o dlouhé madlo, tak to vás taky uklidním. Já jsem prcek, měřím 155cm, takže tohle je pro mě docela zásadní a měla jsem z toho u tohohle kočárku taky strach, ale madlo jde dát krásně dolů. Ono na mě celá konstrukce kočárku na obrázku působila tak dlouze a tence, ale rám je pevný, silný. Můžu Vám poslat nějaké reálné fotky, pokud budete mít zájem. Během dalšího týdne půjdu kočárek ještě jednou omrknout, abych se ujistila 🙂 .
@tery15

tery15
autor
11. led 2014

🙂 Jste hodná za koment🙂 no koleček proto, protože, jak jsou malá tak se s nimi špatně projíždí terén a za chvíli asi začnout hrkat..ale jestli jsou nafukovací..byla bych moc ráda za fotky, to by jste byla moc hodná! Jak tam je ta vložka v korbičce, tak je oboustranná, to je letní a zimní strana?

luciih
11. led 2014

No my jak jsme měli původně vybraný ten Mutsy Igo lite a tam byla kolečka oproti Nuně taková hladká a ty malá nenafukovací, v čemž jsem viděla taky docela problém. Měla jsem strach, že brzy odejdou. U té Nuny jsou sice nafukovací, ale nejdou nafouknout. Jsou vyplněné nějakou speciální pěnou, takže jsou prý bezúdržbové. Manžel se na ně detailně díval a jsou opravdu pružné a řekla bych do terénu ideální - smála jsem se, že jsou jak na traktor 😀 . Na mě právě tento kočárek jako snad jediný působí dost pevně, takže doufám, že se ani nikde nerozhrká 😒 . Ano, vložka je oboustranná přesně tak, jak píšete. Ještě nějaký čas máte, tak určitě počkejte a vyzkoušejte si ho naživo. Uvidíte, jak vám sedne. Přidávám teda několik fotek ... zkoušeli jsme barvu grey a u dvou fotek, kde je černý košík jsme použili ještě podvozek z barvy caviar. Jestli pojedu ještě tento týden, zase něco nafotím 🙂 .

luciih
11. led 2014

@tery15 🙂

tery15
autor
11. led 2014

Je moc krásný, jen škoda že nemáte fotku sportaku v normální poloze.. no ty kolečka tady vubec nevypadají malé🙂 Určitě si ho vyzkouším osobně..fakt se mi líbí!

tery15
autor
11. led 2014

a vy jste v jakém týdnu? Já jen jestli třeba ještě od Vás uslyším reakci po používání🙂

luciih
11. led 2014

@tery15 Víte co, jak se na něj pojedu podívat ještě teď v týdnu, tak sporťák vyfotím i v normální poloze 😉 . Jak říkám, ve skutečnosti mě fakt hoooodně překvapil. Jen teda musím slevit co se tíká barvy. Černý jsem nechtěla, ale bohužel bude ... no z praktických důvodů spíš bohudík 🙂 . Jsem ve 26 týdnu, malinký se nám má narodit koncem dubna. Ale má ho už jedna paní od známých a prý si ho nemůže vynachválit ... chodí hodně do terénu, mají černý a s ušpiněním prý taky není vůbec problém, no tak nevím.

tery15
autor
12. led 2014

Tak to jo..ale ta paní ho asi používá jen chviličku..a ta autosedačka- to je ta co mají na stránkách nuna? Tam je barev právě více tak si nejsem jistá...nebo to je přímo k této sadě a za kolik pořizujete celkově?

luciih
12. led 2014

No určitě kočárek používá jen chvilku, takže proto se na názor člověk spoléhat nemůže ☹ . Ano, to je ta autosedačka, co je na stránkách. Je to ta černá. Pak mají ještě hnědou a červenou. Tu hnědou jsme viděli taky, ale je to taková divná hnědá 😖 , manželovi se ta barva vůbec nelíbila. Tak jak kočárek vypadá ve skutečnosti mnohem mnohem lépe, tak zase autosedačka je hezčí na obrázku 🙂 ... ach jooo, to děsný vybrat NEJ kočárek ☹ .
@tery15

libara
12. led 2014

@luciih zdravím...taky se mi Nuna zalíbila. Je to jeden z kandidátů. Jestli mohu poprosit.....jaké barvy jsou v nabídce??? Budeme mít holčičku a já černé a tmavé kočáry nesnáším ☹ . děkuji 😀

luciih
12. led 2014

@libara Taky zdravím 🙂 . Tak v nabídce jsou celkem čtyři barvičky - černá, šedá, béžová a červená. Ale u té červené Vám neřeknu, jaký odstín, protože jediná ta u nás nepřichází v úvahu. Budeme mít chlapečka a manžel červenou nechce ☹ . A z těch ostatních nám nezbývá než ta černá - z praktických důvodů, i když původně jsem ji také zavrhovala. I když teď mě napadá, že všechny čtyři odstíny už mají v nabídce na malvik.cz, tak mrkněte. Mám takový pocit, že jsem je tam viděla. Ale určitě bude krásná ... ono i ta šedá je nádherná, ale ten materiál je tak hladký a jemný, že se opravdu bojím údržby ☹ . A o jakých kočárcích ještě uvažujete, jestli se můžu zeptat? 🙂

libara
13. led 2014

@luciih na 90% jsem rozhodnutá pro Brio Go. Ještě jsem měla v merku I Candy, ale kočárek je bohužel maličký, ale krásný. Manželovi se líbí Stokke. Mě moc nenadchl. Je pro mě moc kosmický. NA Malvíka se podívám. Já bych chtěla sporťák šedý...Brrio má nový potah v kolekci 2014 a hluboký v barvě lila. No uvidím.

libara
13. led 2014

@luciih tak jsem se dívala, ale zrovna červený není ve fotogalerii k dispozici.....škoda. Jen mě asi není moc sympatická ta štíhlá konstrukce?!?! JAk na vás působí v reálu??

luciih
13. led 2014

@libara Na malvíku jsou vyobrazeny všechny barvy úplně dole, ne ve fotogalerii 🙂 . No manželovi se na obrázcích taky ta štíhlá konstrukce nelíbila, ale ono to tak působí jen z boku. Ona je ta konstrukce totiž široká z vrchu, takže na obrázku to působí fakt blbě, ale skutečnost je opravdu jiná . Ale tak když už jste téměř rozhodnutá, tak asi není co řešit 😉

tery15
autor
23. led 2014

@luciih Zdravím, byla jste se na kočárek ještě podívat? JSem zvědavá na fotečky🙂

luciih
4. únor 2014

@tery15 Moc se omlouvám, že píšu až teď ... no na kočárek jsme se byli znovu podívat, ale fotečky nemám, protože jsme byli na prodejně, kde bylo děsně málo místa a zrovna před zavíračkou plno lidí. Takže by z toho asi nic nebylo. Ještě jste se na něj nikde nebyla podívat?

tery15
autor
4. únor 2014

Ne nebyla, protože v Hk nikde není, chystáme se v březnu do Prahy, tak ho snad někde mají:-/

luciih
15. únor 2014

@tery15 Tak to je škoda ... tady u nás ho mají ve více obchodech. Ale v Praze na něj určitě natrefíte a ještě máte čas 🙂 No my už ho máme i doma 🙂 Nakonec vyhrál ...

elizabeth171
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmanicka
20. únor 2014

zdravím holčiny, právě se rozkoukávám po netu a tento kočárek mi jako jediný padl do oka. ale jsem celkem vysoká a bojím se těch malých koleček /jezdíme často do jeseníků, tak nevím, dza je vhodný do takového terénu/ 😒

libara
20. únor 2014

@elizabeth171 chtěla bych se zeptat, kdy je ten veletrh??? Díky

elizabeth171
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elizabeth171
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmanicka
20. únor 2014

@elizabeth171 děkuju za odpověď. a má kočárek nastavitelnou rukojeť?