Kočárek Nuna Ivvi - má někdo zkušenost?

tery15
3. led 2014

Ahoj všichni, zajímalo by mne, zda má někdo zkušenost s tímto kočárkem. Moc se nám líbí. Chystáme se jít v dubnu na dětský veletrh do Prahy, máte s ním některá zkušenost? Dají se tam pořídit levnější věci? Díky za odpovědi🙂

luciih
20. únor 2014

@mmanicka zdravím ... souhlasím s elizabeth171, že kočárek nepatří mezi takové ty nižší, takže pokud jste vysoká, bude pro Vás určitě ideální. Já jsem sice malá, ale nelíbí se mi ty nízké kočárky, proto jsme si ho pořídili. Byli jsme ho kupovat s mými rodiči a můj taťka je vysoký a kus chlapa a aspoň u kočárku nevypadá jako by ten kočárek byl pro panenky 😀 A ta kolečka nejsou tak malá, jak se zdají na obrázku ... jak už jsem psala - když jsem je viděla na živo, tak jsem říkala, že jsou jak na traktor 😀 . Osobně si myslím, že jsou do terénu v pohodě 😉

mmanicka
21. únor 2014

ještě jsem si obhlídla na netu kočárek Brio go a Jané Muum, budu srovnávat tyto tři. Taky začínám uvažovat, že sporťák koupíme zvlášť... 🙂

elizabeth171
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stanislava30
21. únor 2014

Velké a milé překvapení.

luciih
22. únor 2014

@stanislava30 Souhlasím 🙂

libara
23. únor 2014

@stanislava30 no tak ten se mi fakt líbí...kde jste se na něj byla podívat???

stanislava30
23. únor 2014

@libara
v obchodě anna&Viktorie

camille87
16. bře 2014

tento kočárek jsme dnes byli vyzkoušet v Malviku a je perfektní, hlavně teda i z důvodu mé výšky (180+), byl to jeden z mála, u kterého si při ohybání do korbičky nelámu záda🙂 ale ještě počkáme na For Kids, jestli tam bude k vidění více barevných variant.

lillit
23. bře 2014

Tak i pro mě je tento kočárek favorit a to jsem s ním zatím neměla tu čest 😀 Ještě se na něho pojedeme podívat na veletrh. Už se těším, až si ho vyzkouším. JInak ještě jsme pokukovali po Bugaboo, ale ten se mi zdá příliš nízký. 😠

elizabeth171 - byly by ještě nějaké volňásky? 😅

pralinkamersi
24. bře 2014

Vypadá luxusně,jen slýchám že sporťák je malý-úzký...? Nevíte jaká je vnitřní délka korbičky?

lumirpz
1. dub 2014

Maminky, tak i já jsem začala uvažovat o ivvi - včera jsem se na něj byla i podívat a musím říct, že jsem byla moc spokojená. První prcek se vozil v Maxi Cosi Muře - s hlubokou a s podvozkem jsme byli moc spokojení, ale se sporťákem teda ne - klasika u Mury, na to si stěžuje každá maminka - moc otevřený atd. No a proto jsem začala uvažovat o změně - co se týče jízdních vlastností, tak mi připadalo, že je to hodně podobné jako u Mury - kočárek je stabilní, ale oproti Muře je hodně lehounký - trochu nezvyk, ale nám jde vlastně hlavně o stabilitu a o pěnová kola. Hluboká korba je úžasná - líbí se mi to zastínění - budeme mít květňátko, takže určitě využijeme přes celé léto no a u sportovní verze mi připadalo, že je oproti Muře delší, šířka tak nastejno, materiál sedačky je stejný - měkkoučký molitan. Uvnitř sporťáku je i vložka pro malé miminko, takže se ve sporťáku mohou vozit i malá miminka - my ale určitě budeme kupovat i hlubokou - je to podle mě nejlepší...Takže shrnuto - dnes si jdu kočárek objednávat, jen tápám s barvou - jestli safari nebo grey. Z orig. doplňků mi trochu chybí moskytiéra na sportovní kočárek - nechce se mi kupovat na univerzální a i když je u hluboké verze to zastínění, budu asi muset stejně v létě přes miminko hodit moskytku, bojím se, že bokama tam stejně něco nalétne....Toť moje postřehy a první dojmy 🙂 Je tady už někdo, kdo vyzkoušel kočárek v praxi?

luciih
1. dub 2014

@lumirpz My už teda máme kočárek koupený, ale miminko očekáváme teď v dubnu, takže vyzkoušený ještě bohužel není. Ovšem souhlasím s tím, že je škoda, že k tomuto kočárku nejsou originál doplňky ... no budeme se muset spokojit s nějakými univerzálními ☹
My jsme teda z praktických důvodů pořídili barvu černou, ale všechny barvičky jsou krásné ... určitě vyberete pro vás tu nej 😉

lumirpz
1. dub 2014

@luciih Jéé, moc děkuji za reakci - myslím, že právě od Vás mi pomohla ta fotka barvy Graphiti - tu jsem zrovna nakonec objednala, přijde mi, že se mi k ní hodí hodně doplňků, které mám vč. přebalovací tašky JJ Cole...Černou jsme jako jedinou zavrhli, nechtěli jsme černý kočárek, dokonce manžel zvažoval červenou, že je povedená, okatá, ale nakonec vyhrála šedá - ještěže mají na výběr tak málo barev, jinak bych se asi nerozhodla 🙂 Myslím, že orig. doplňky přijdou časem, přece jen je to celkem nový model, ani v cizině se neprodává tak dlouho . ale myslím, že jsem na jedné fotce někde viděla moskytiéru na sportovní verzi - ale nebyly to české stránky....Tak ať se vám s kočárkem dobře jezdí a ať je v něm miminko spokojené! 🙂

marki.s
7. dub 2014

Nevíte prosím někdo, kde by se dal kočárek nuna IVVI omrknout v Brně?

luciih
8. dub 2014

@marki.s Zkusila bych obvolat prodejny nebo pozjišťovat mailem, jestli ho někde nemají 😉

cypercanka1
30. dub 2014

@mmanicka my sme ho vcera kupili pre nasho 7 mes.synceka a je uplne super ....mame toto uz 3.kociarik ale jedine tento splnal kriterium dobrych koliesok aj do terenu my sme snim vcera boli v hore a siel uplne uzasne....kolieska su dost siroke na to aby zvladali vsetky tereny ci uz chodniky, nerovnosti na nich, mesto ale ako sme sa presvedcili aj horsky teren....a aj ked ste vysoka je dost vysoky a ta rucka sa da nastavit podla vysky cloveka...ja by som ho len odporucila.

zuzuvani
6. kvě 2014

Maminky ktoré už máte tento kočík doma poradte prosím, aký je? zvažujem kúpu a potrebovala by som recenzie 🙂 🙂 🙂 Ďakujem

conie22
28. srp 2014

Zdravím všechny. Kdyby někdo chtěl na jaře prodávat tento úžasný kočárek, tak se hlasím s koupí. :D

snehulienka99
1. zář 2014

@luciih
@cypercanka1 baby aká je šírka športovej časti? nie je úzky? ďakujem

cypercanka1
1. zář 2014

@conie22 ja asi budem predavat ked bude aktualna vasa kupa ozvite sa.dakujem

conie22
2. zář 2014

@cypercanka1 pokud bude vse v poradku, tak se urcite prihlasim. Zatim moc dekuji. 🙂

cypercanka1
3. zář 2014

@conie22 nemate zaco a urcite bude vsetko v poriadku 😀

terosek
17. říj 2014

Je vystavený v některé prodejně v Brně? Na internetových stránkách brněnských obchodů jsem na něj nikde nenarazila. Kočárek se na fotkách zdá být parádní, ale chtěla bych ho i vidět v reálu.... Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste s kočárkem spokojené? Děkuji 🙂

conie22
1. led 2015

Dobrý den, neprodává některá z vás tento úžasný kočárek?

monalis
2. led 2015

@stanislava30 Mohu se zeptat v jakém obchodě je to focené? Písněte mi prosím do zprávy ať to tu není jako reklama. Předem moc děkuji. 🙂

gonyr23
14. led 2015

Mohu se prosim zeptat na vnitrni delku korbicky?a je oprandu lehky?jednoho prcka uz mam,tak bych chtela,aby kocarek byl lehky...Dekuji 🙂

mons
17. led 2015

Ahoj, jaké mate zkušenosti se skládáním do auta? Je z těch skladnějších? díky M.

mons
19. led 2015

@lumirpz mons Ahoj, jaké mate zkušenosti se skládáním do auta? Je z těch skladnějších? díky M.

lumirpz
19. led 2015

@mons ahoj, muzu porovnat s maxi cosi murou-rekla bych, ze kocarek je skladny, ale i tak nam vetsinu kufru zabere (mame octavku combi)-i tak jsme schopni v pohode se i s kocarkem zabalit na dovolenou ve ctyrech:0)

julie77a
28. led 2015

Ahoj holky, máte nějaké čerstvé zkušenosti s tímto kočárkem? jízda v terénu, ovladatelnost nebo tak něco 😀