Kočárek Nuna Ivvi - má někdo zkušenost?

tery15
3. led 2014

Ahoj všichni, zajímalo by mne, zda má někdo zkušenost s tímto kočárkem. Moc se nám líbí. Chystáme se jít v dubnu na dětský veletrh do Prahy, máte s ním některá zkušenost? Dají se tam pořídit levnější věci? Díky za odpovědi🙂

mons
28. led 2015

@julie77a Ahoj, už jsem byla skoro rozhodnutá, ale poslední komentář zde mě zas odradil: http://www.emimino.cz/diskuse/nuna-ivvi-zkuseno...

julie77a
28. led 2015

@mons díky za odkaz... a můžu se teda zeptat, jaký jsi nakonec vybrala?

mons
28. led 2015

@julie77a Zatím žádný, pořád se vracím k BGB Buff, ale kvůli manželovi hledám levnější variantu................

julie77a
28. led 2015

@mons 🙂 to já zas kvůli manželovi hledám něco většího

cypercanka1
25. čer 2015

Podla mna je kpciarik uzasny je stylovy prakticky a vhodny pre male babo ale v pohode v zime s velkym fusakom som tam vozila 2rocneho maleho a ma 12kg...ak by ste niekto chceli mam ho na konikovskom bazare za 350€/prip.dohoda na cene...bohuzial uz mi maly beha takze uz nevyuzijeme....

syrova11
27. led 2016

čauky,mám kočárky tři a jednoznačně Nuna miláček.Hluboká korbička propracovaná,fakt výrobce přemejšlel,užili jsme si ji do 7 měsíce a to jsme hodně velké miminko,jezdí skvěle a tiše,zvládne i sníh a sedí na chodníku jistě a stabilně,sportovní sedačka prostorná .Jediná nedomyšlenost jsou kšíry,pokaždé se stekám než tu složitost dám dohromady a zapnu je a u tlustších dítek jsou popruhy celkem krátké,tak je mimčo připoutané dost na fest,tak nepoutám a možná by bylo dobré vědět jak kočárek čistit je skvěle naimpregnován,tak pračka nepřipadá v úvahu a světlejší barvičky kočárku to čištění potřebují,což všechny druhy kočárků a sportovní kočárek je do 18kg,taky výhoda,kdo si ho koupíte a srovnáte s jiným,tak budete vědět,že jste peníze dobře investovali

eliska2016
21. bře 2016

Dobrý den,také zvažuji Nuna ivvi.Kolekce 2014 neměla prý dobré odpružení,ale od roku 2015 se prý hodně polepšili.Ráda bych se zeptala zda s ním jezdíte jen do města a nebo i na polní cesty.Budu potřebovat kočárek na zimu a určitě budu chodit na procházky i mimo město do přírody.Mohla bych poprosit ještě o napsání Vaší zkušenosti s tímhle.Předem díky 🙂

syrova11
22. bře 2016

Dobrý den,jezdíme ve městě,dlažební kostky,asfalt,tráva to vše v pohodě asi v lese má problém každý kočárek a ve sněhu taky pohoda,a hlavně je tichej 🙂

eliska2016
23. bře 2016

Děkuju,už jsem zoufalá. 🙂 Nuna ivvi u mě zatím vyhrává,ale pár příspěvků mě trošku nalomilo.Ještě zajedu do Malviku omrknout co mají,ale už mám asi jasno.Děkuji 😉

vero_nika
23. bře 2016

@eliska2016 já se rozhodovala mezi Nunou a Britaxem to next. Při osobním porovnání vyhrál britax a nelituji, je úžasný. Lehoucce se ovládá, klidně jednou rukou a odpružený je taky.

syrova11
23. bře 2016

to asi užasnej je jen ho má snad každej a letní clona na hluboké korbičce u nuny je luxusní a jednou rukou se zvládá už většina kočárků a letošní sportovní sezení na nunu je ještě lepší,snažej se vylepšovat pořád,každýho prostě natchne něco jiného a protože jsme se narodili přes 4kg,nuna ivvi prostě super a sportovní sedačka na zimu pro větší fusak i mimčo bezva,bouda se dá skvěle zvětšit a mimčo má pohodu bez větru

syrova11
23. bře 2016

ještě bych dodala,že u britaxu je u sportovní sedačky pro větší mimčo boudička blbě řešená,nízko posazená a hlavně té látky je tam moc,když se boudička stáhne dozadu tak už v roce prckovi ta bouda vadí ,nemá ji nad hlavičkou,ale je o ni opřenej a celkově je to sportovní sezení nehezké,ale hluboká vanička a odpružení na hlubokej kočárek fajn.

syrova11
23. bře 2016

a ještě jeden důležitej rozdíl nuna jde do normálního sedu jako na židličce,tak se prcek krásně opře,to bohužel nejde u britaxu ,quinnu,joolzu a většiny kočárků,které mají polohování stažením tkanic,nebo jak to mám napsat a nebo polohování celé korbičky otočené na mamku, 🙂 prckovi to vadilo a z těchto kočárků si sám z našeho kočárkového parku vybral právě nunu 🙂 🙂

eliska2016
25. bře 2016

Dobrý den,děkuji za další důležité poznatky.Bohužel musím napsat,že Nuna je mnohem hezčí než Britax,tak se snad na mě za to nebudete zlobit.Vybírala jsem hlavně sporťák,je na delší dobu.V tom je Nuna bezkonkurenční a je vítězem D-testu,což je také velké plus.Bezpečnost a pohodlí miminka pro mě bylo prioritou a hezký design Nuny už je jen příjemný bonus.Až budu jezdit a mít vlastní zkušenost,tak se vrátím a napíšu jak se nám jezdí🙂)

syrova11
28. bře 2016

určitě se vám bude jezdit dobře a mimčo bude spokojené až budeme jezdit s otočenou sedačkou od maminky tak doufám,že to bude taky super,to ještě vyskoušené nemáme 🙂 🙂

prcek1989
12. dub 2016

Dobrý den, nad kočárkem přemýšlím a rada bych ho viděla naživo ... v jaký prodejně ho mají? Jsem z okolí Pardubic, ale tady nejspíš nebude ...

syrova11
12. dub 2016

v baby centru v Pardubicích,

prcek1989
13. dub 2016

@syrova11 bohužel ho nemají v prodejně :(

syrova11
14. dub 2016

Tam jsem ho kupovala,tak ještě Malvík v Praze,ale zavolat. 🙂