Kočárek Nuna nebo Hartan, máte zkušenost?

tom_simca
3. črc 2014

Ahoj holky prosím o radu, mám vybraný kočárek Nuna IVVI, máte zkušenost? Doporučíte? Nebo druhá varianta je Hartan Racer GT. Díky moc za doporučení.

radushka1
3. črc 2014

Já mám Hartan Racer GT maximální spokojenost... takže za mě Hartan 😀

jika10
3. črc 2014

Máme 18 měsíců Hartan Racer GT a rozhodně bych neměnila a bude i na druhátko. Pro mě je to PAN kočár. Takže za mě Hartan 😉

martasek84
4. črc 2014

Mám Hartana, sice Topline S, ale neměnila bych ani minutu, skvělý po všech stránkách ....

monihart
4. črc 2014

Já mám Racer gt a zas tak spokojená nejsem. Ze začátku ano, strašně moc. Ale... Korbička je malá, Starší dítě se tam v zimě nevleze. Teď píšu o kolekci 2013, ty nové jsou asi větší. Někdo namítne, může jezdit ve sporťáku. Ano, může, ale podle mě je prostě korbička pro malé dítě v zimě lepší. No, my jsme měli štěstí, zima nebyla a my jsme stejně nosili, protože v ní už nechtěl být. Teď jsme ve sporťáku, ale taky nadšená nejsem. Hrozně z něj sjíždí. Má pitomě řešené sezení, není vůbec zkosené (tohle má easywalker), takže sjíždí dopředu. Vyřešila jsem to ručníkem pod nohama. Jako za ty prachy... Jinak se skvěle ovládá... Co je naprostá bomba, je boudička, která je fakt velká a ochrání dítě před sluncem.Perfektní je i změna směru sezení. To každý kočár nemá. A taky kola jsou fajn, že člověk nepíchne. Ale za ty peníze, fakt nevím, jestli bych do něj šla znova. Možná jo, ideální kočárek stejně není, ale nevím. Snad jsem pomohla i s negativními zkušenostmi. Když jsem kupovala já, chtěla jsem to vědět.

stazie
4. črc 2014

Ahoj já mám Hartan racer gt, a kdybych si vybírala znovu tak bych se asi rozhodovala mezi těmito dvěma. Korba je středně velká, dítě narozené loni v červnu jsem v ní vozila do 8,5 měsíce / váha v té době 8 kg a 72 cm/ pak jsem přešli do sportáku, takže mi až tak malá nepřijde. Ale za ty peníze bych čekala lepší zpracování a vychytávky. Třeba korba nemá zastínění něco jako kšilt, a na boudě je otvor, což jsem v zimě řešila kožešinou. A nánožník je na nic. Jinak ovládá se dobře i když je těžší. Výhoda proti Nuně pro mě je že se dají dokoupit velká přední kola. Zas Nuna má lepší barvy než Hartan. Na léto jsem si ted k němu koupila Mamas papas Urbo.