Kočárek Nurse (odnož Jane). Máte zkušenost?

lennyna
2. črc 2007

Ahoj holky,
při dnešním průzkumu v obchodech jsme narazili na kočárek Nurse,
který nás zaujal hlavně hmotností (max.11kg) a cenou cca 12tisíc trojkombinace (hluboký, sporťák, autosedačka). Paní prodavačka nám ukázala, jak jednoduše se nacvakává a hlavně ta hmotnost při opravdovém potěžkání je úžasná. Máte některá zkušenosti? Děkuju L.

lennyna
autor
3. črc 2007

Proč se mnou nikdo nemluví? ☹ 🙂

kristi
3. črc 2007

Lenny, ja ho videla v chicu na smichove a byla jsem unesena, na pristi baby si tehle urcite poridim....asi ten zeleny. Cena super, co? A myslim, ze kvalita taky, kdyz je to odnoz Jane a Concordu..

lennyna
autor
3. črc 2007

Kristi děkuju za odpvěď 🙂 Cena je fakt super, já jsem zase unešená z té oranžové a tmavě červené. Paní prodavačka říkala, že na ně nemají vůbec reklamace, ale dováží se teprve 3 měsíce. Asi si ho pořídím 🙂 Co se týká té kvality, přesně se odvolávala na Jane a Concord....
Tak hezký den pa L.

kristi
3. črc 2007

Lenny, mne se nejvic libilo, jak z te hluboke korby udelas ten sportak, to je velka vychytavka a uspora mista. 🙂

lennyna
autor
3. črc 2007

Aha tak to nevím, my jsme viděli ten co má pevnou hlubokou korbu a sporťák je nasazovací. Kristi můžu se zeptat kdy jste pořizovali kočár,není to ještě u mě brzy? Abych něco nezakřikla 😉

kacerka
3. črc 2007

lennyna, také jsem na něj koukala a líbil se mi. Nestudovala jsem ho blíž, ale vypadá fakt skvěle. My máme vybraný Slalom od Jané.

kristi
3. črc 2007

lenny, ja nevim...kocar jsme poridili v listoúadu, v prodejne byl az do ledna...

asi jsme koukali na jinej typ, teda....ten muj stal 14 a prodavacka rikala, ze ho maji 3 hodiny teprve...a na neto jsem ho nenasla 😉

lennyna
autor
3. črc 2007

Kacerko ten je taky hezký, to je 3kolka viď?

kacerka
3. črc 2007

lenny, přesně tak 😉

sharii
14. led 2008

Ahojky, máte někdo ten Nurse? Já mám Nurse Look 3, je super lehký a skladný, ale už po prvních třech jízdách jsou kolečka šíleně poškrábaná jako bychom s ním jezdili už nejméně rok a taky se mi zdá, že dost drncá i při jízdě na rovném chodníku. Nemáte někdo podlobnou zkušenost? Nevím jestli je to u tohoto kočárku normální nebo jestli ho mám zkusit reklamovat...

yasmin07
18. únor 2009

Nemáte někdo náhodou NURSE NEKKO?Hledám sporťák, u kterého by šla překlopit rukojeť, aniž by se musela naklikávat sedačka. Zajímalo by mě, jak se jezdí s překlopenou rukojetí...slyšela jsem názory, že dost špatně. Pokud by měl někdo tip na jiný sporťák, budu ráda 😉

romisek
18. únor 2009

Ahoj, já mám od léta Nurse Dakar, trojkolka která vypadá trochu jako Slalom Pro, akorát není tak promakanej a hlavně za nižší cenu. Je super, že má velký nafukovací kola do terénu. Jsem moc spokojená, i když malý chybičky se najdou vždycky 😉

berynka
18. únor 2009

Kamarádka místo golfáčů kupovala Nurse (myslím) Nekko a je spokojená 😉 . Kočárek je držák a zdá se mi hodně prostornej. A dobrá je ta přehozovací rukojeť 🙂 .

kajina08
4. bře 2009

Ahoj, já mám Nurse Lokk II a moc spojená s ním nejsem, ale hlavně sem nikde nenašla, jestli jde ke sportovní sedačce dokoupit nánožník. Nevíte někdo jestli se dá sehnat?

pajlin
4. bře 2009

kajina-Ahoj,mužu se zeptat s čím konkrétně nejsi spokojená?Sestra uvažuje o jeho koupi.

kajina08
4. bře 2009

Lokk II nema přehazovací ani polohovací rukojeť, kolečka už po pár dnech vypadala jak kdybysme jezdili bůhvíjak dlouho a nasadit pláštěnku to je něco. Na pohled je krásnej, ale ta funkčnost nic moc.

michal_spuntik
4. bře 2009

Zdar holky,

zaznělo tady, že Nurse je odnož Jané - to je pravda, ale...
Nurse je jejich hypermarketová značka - tedy není určena pro speciálky (je to jejich výprodejová řada) e velkém - tady v ČR je samo všechno jinak...
Modely nurse vznikají tak, že se vezme starý model Jané, odeberou se tomu funkce, dá se míň kvalitní látka a je tu Nurse... snad jsem tím nikoho moc neranil. Zkusím příklad
nurse Dakar vzniknul jako "očesaný" Jané Powertrack 360 z roku 2003 - s tím, že mu odebrali ruční brzdu (kdo jej má ví, že nekecám).
je to ze dobré peníze, ale tahle značka obecně má spiš podprůměrnou kvalitu - pokud navíc zvolíte plastová kola, je to v pytli ... pět kdo má, tak mi to musí potvrdit. Autosedačku taky nejde doporučit - ta skořepina je fakt blbá a tvar szení to taky moc nedožene.
Pokud zvolíte model s korbou (tedy starou variantu Jané Capazzo) tak počítejte s tím, že se vám bude viklad předozadně - tedy dítě bude buď hlavou dolů nebo nahoru podle toho jaký kámen zrovna přejedete...
Obecně je tahle značka lepší než polské takykočárky, ale asi je lepší si připlatit...
Speciiálně pro Lennynu: to, že se dováží 3 měsíce je samozřejmě lež... to jen paní prodavačka moc své práci nerozumí...

sorry pokud jsem někoho zklamal,
Mchal

yanna.o
4. bře 2009

já viděla nurse hello a nekko. Hello ještě ušel.. no když vezmu, že je prostě takový typ, jaký je.. Ale provedení nekko bylo hrozný. Tenká látka místo boudy, fakt tenoučká a lehoučká, brzda válec s drážkami, chvíli trvalo než mi to zapadlo správně do něj.. celkové provedení opravdu žádná sláva 😉

kajina08
5. bře 2009

ahoj,souhlasím s Michalem, já plastová kolečka mám a je to děs a z autosedačky byla Kája vždycky šíleně zpocená, ať bylo v autě jakkoliv. Já si bohužel kočárek sama vybrat nemohla, ale tohle už bych nechtěla.

karibari
7. bře 2009

ahoj

yasmin - mam nekko. Pokud se prehodi rukojet, tak se jde za kocarkem blbe, hlavne pokud jsi vetsi a delas dlouhy kroky, motaji se tam kolecka. Da se ale jit pohodlne vedle. Takze zalezi, k cemu ji budes pouzivat, na dlouhe jezdeni v protismeru to opravdu neni, ale na kratkodobe vyhnuti se vetru, slunci a pod. je to v poho. V normalni poloze se mi s nim jezdi super, jak v krame tak po polnacce, je krasne lehoucky, ale nemam srovani (jen s hlubokym polskym a to je nebe a dudy). Je pravda, ze kolecka vypadaji po chvili dost jete (zasekavaji se do nich kaminky), ale mozna je to jen pocatecni sok a budou uz vypadat furt stejne. S brzdou problemy nemam. Jsem zvedava, co vydrzi, ale me jinak pripada jako dobry kompromis mezi cenou a kvalitou. Tak snad tu za mesic nebudu psat, jak se rozpadl. 🙂

michal_spuntik
7. bře 2009

Pro Karibari:
držím palce aby vydržel, snad ano.
Skutečně je to kompromis mezi cenou a kvalitou a proti hlubokému polskému není o čem 😉

karibari
8. bře 2009

Michele - ja k nemu jako ke kompromisu pristupovala, takze jsem fakt zvedava... Nahodou polskej hlubokej na to, ze je po 2 detech nebyl spatnej. Jenom tezkej, ale zase prostornej, projel vsude i tam kde jsem mela problemy projit, takovej tank. A kdyz si clovek precte, jake jsou obcas problemy i s tema drahejma...Po pruzkumu trhu mam pocit, ze se resi hlavne design na ukor kvality a funkcnosti. Skoda.

veroon1
8. led 2014

@lennyna
@lennyna ahoj muzu se zeptat v kterem obchode a v kterem meste jsi narazila na kocarek nurse?

lennyna
autor
8. led 2014

veroon1 - viděla jsi jak ten příspěvek strarý??🙂🙂 už mám dvě dětičky, ve finále jsem měla x-landra a byla jsem spokojená🙂 měj se hezky a dobře pořiď🙂 L.