Kočárek Papiwi Sky, máte některá?

reicheltka
10. črc 2013

Ahoj holky, pátrám v diskuzích po zkušenostech maminek s kočárkem Papiwi sky - máte některá? Je to novinka a vypadá jako zdařilá napodobenina Bugaboo cameleon, ale za třetinovou cenu. Zatím jsem neměla ještě příležitost vyzkoušet v obchodě, tak budu ráda za vaše postřehy a zkušenosti.

rebe
15. črc 2013

Taky budu vděčná za zkušenosti maminek. Já ho viděla v obchodě, zkoušeli jsme si ho tam i skládat, a byla jsem z něj naprosto nadšená. Jen bych chtěla i nějaké praktické zkušenosti maminek, ketré ho už mají.

radik
15. črc 2013

Ahoj...také o něm uvažuji, něco málo jsem početla tady http://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-koca..., ale zkušenosti nikdo moc nemá ještě. Jedná se o Českou firmu, češi jsou holt odborníci v napodobeninách 🙂
Mají ho v Malvíku, pro ty,kdo jste z Pha.
Já jen vybírám barvu...nevím zda béžovou - beige nebo celo černou ☹

meggi10
27. zář 2013

Nějaké nové zkušenosti s tímto kočárkem?

milin
3. únor 2014

Vidím že se tu nikdo dlouho neozval. Ale byla bych ráda kdyby někdo napsal zkušenosti. kočárek mě velmi zaujal. 🙂

rastynek
23. čer 2015

maminky, máte některá nové zkušenosti?chci si koupit tento kočárek a nadchl mě, je opravdu tak fajn?diky za nazory 🙂

behala1979
18. črc 2015

Tak za me nedoporucuji. Kvalita je strasna. Po 8 mesicich se nam v kloubu zlomil. Konstrukci nam vymenili. Ovsem firma, ktera tento kocarek v ramci CR prodava, odstoupila od od smlouvy. Jinak kocarek je na pohled pekny, skladny, lehky. Ovsem ten material je opravdu katastrofa. Uz ted vim, ze pro druhe dite budu muset koupit novy.

andy1518
17. zář 2015

holky, kdyby někdo potřeboval nějaké součástky na tenhle kočár, mám černej s černou konstrukcí. Po roce se kočár totálně rozpadl, reklamace samozřejmě neuznána.

ivcaver
5. lis 2015

Nebrat!!! Ted te koupi lituju.

anitkaj
10. lis 2015

Dobry den,je to opravdu tak,ze kocar vam nevydrzel?ucazuji u jeho koupi.diky

korcu25
12. led 2016

Prosím může mě někdo změřit střišku obvod chci jsi objednat ten kožešinový lem ale kočárek ještě nemám děkují 🙂

elkura2015
23. led 2016

Prosím vás kde můžu koupit nebo objednat jinou stříšku a popřípadě nánožník korcu25 kde objednavate kozesinovy lem???

saane
20. bře 2016

Kočárek sem měla a byl super.Musím říct że jsem ho poużívala celé dva roky.Jiný jsem neměla nechapu jak někdo může napsat recenzi že se hned zlomí nebo tak.Za mě spokojenost.Vím že se prodává i druhá jakost tak asi některé holky Neměly štěstí na dobrý kup.Za mě super.Vytunila jsem si ho až mě mrzí že druhé Mimi už mít nebudem Jinak bych si ho Bejvala nechala.

ivca1012
25. črc 2016

Ahoj, nemáte některá, náhodou na prodej jen samotnou konstrukci, třeba i zlomenou a za nějakou "kačku" by prodala? Děkuji Ivča.

zuzkakos
6. zář 2016

@andy1518

Hezký večer, máme podobný problém s kočárkem Ferrari beebop, který je totožný s Papiwi. Alespoň si to myslíme. Chceme se zeptat, jestli kočárek ještě máte. My potřebujeme hlavně centrální kloub. Díky za info. Zuzana

veruska113
26. říj 2016

Dobrý den,
já koupila přes mall.cz kočárek a katastrofa ze strany mallu při reklamaci, reklamace zlomené konstrukce neuznána, drží 30 dnů zbytečně a ani nenabídnou opravu za poplatek třeba...děs..

mlexi
29. říj 2016

@ivca1012 Ahoj! Konstrukce nám v červenci také praskla v kloubu.Kočár mi leží doma v krabici... Pokud by si měla zájem tak se třeba můžem nějak domluvit.
@veruska113 Ahoj! No to je hrůza!A neboj,já ho reklamovala v kamenném obchodě 3x a pokaždé mi vadu neuznali,ale stříšku vyměnili... Teď mi půl roku po záruce praskla celá konstrukce v kloubu a můžu kočár za 11tis vyhodit.Trochu mě štvalo že po záruce,ale není možné se domluvit ani s pozáručním servisem. Postup reklamace není jen u Mallu takhle hroznej.

veruska113
29. říj 2016

Holky nevíte náhodou zda sedí příslušenství od papiwi na bugaboo?? Mám uplně novou nepoužitou korbu hlubokou, kočár jsem si koupila až v době kdy se využívá sporťák, takže bych ráda nabídla na prodej třeba, nánožník nepoužitý. Kočár jsme nechali svařit (svařování plastů), opět to prasklo v tom samém místě (pán co svařoval nadával, že neviděl horší materiál snad, že je to ten nejlevnější plast co existuje), ale pořád kočár využívám, je funkční, záleží jak dlouho bude.

mlexi
30. říj 2016

@veruska113 ja si myslim ze holky co maj bugaboo si na nej urcite nadaj nanoznik z Papiwi 😃 vim,ze to ve skupinkach na FB hodne probirali a hrozne se Papiwi smaly. Ale treba by se nejaka nenarocna nasla... Male jsem orogo Bugaboo fleesovou vlozku do sportaku a sedelo to.Ale ostatni nevim. No nejhorsi plast by jeste bylo dobry kdyby nestal 11tis. Ted bych si vyskubala vsechny vlasy za to ze jsem si nekdy takovej krap koupila!

veruska113
30. říj 2016

@mlexi To je pravda 😀 to me nenapadlo. Prece nedam na bugaboo kopii.

alu1
8. lis 2017

@andy1518 dobrý den, máte ještě náhradní díly?? Děkuji🙂

mlexi
8. lis 2017

@alu1 ja bych asi mela,co potrebujete? 😉

alu1
9. lis 2017

Potřebovala bych přední kolo...🙂

vilma76
25. led 2018

Také schanim přední kolecka,kdyby někomu zbyla-sekuji

pb1111
17. dub 2018

Dobry den, mam nahradni dily na papiwi. Bohu jsem naletela , objednala jsem na bazaru pro bugaboo a prisly mi dily na papiwi. Rada nekomu prenecham.

korcu25
11. kvě 2018

Dobrý den,prosím a máte přední kolečka děkuji za odpověď

korcu25
11. kvě 2018

@pb1111 Dobrý den,máte prosím i přední kolečka pokud ano za kolik prodáváte

nikypac
Autor odpověď smazal
Zobraz
mlexi
3. srp 2018

Take kdyztak muzu nabidnout nahradni dily. ☺️

nikypac
3. srp 2018

@mlexi dobrý den a nemáte náhodou konstrukci? Já prodávám kvůli té prasklé konstrukci a kdybych sehnala jinou,tak by to bylo super 🙂

mlexi
4. srp 2018

@nikypac s konstrukci nepomuzu,tu mam take prasklou 😒😡