Kočárek Patron Bohemia Fenix F4. Máte ho?

andrusinka
12. led 2008

Máte ho někdo?Jaký je.

kikimaruska
13. led 2008

Ahojky, jukni sem, tady jsme se o něm už bavily:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Jinak jedna mamča ho tam má a my už jsme se s přítelem též rozhodli. Jdem do něj. I vč.autosedačky a adaptéru a korby. 🙂

andrusinka
autor
13. led 2008

Ahojky,my už jsme také rozhodnutí jdeme taky do něj.Bez té autosedačky!Tu máme od Chicca 😵

kikimaruska
17. led 2008

andrusinka: musím se ještě zeptat, jestli na ten jejich adaptér jdou připevnit všechny autosedačky se syst.fix-clip. Těch už je docela dost a je fakt že bychom trochu jinou než je omezený výběr patronské sed.Mimmo, ale zas se bojím, aby to dobře drželo a třeba se to nějak nekinklalo...pokud to nebude originál od Patronu 😒

petaska
17. led 2008

Nevím jak u F4, ale my měli k F3 Maxi Cosi Cabrio a vše bylo ok 😉

kikimaruska
29. led 2008

Tak jsem se ptala na několika prodejnách a adaptér na Maxi-Cosi už nemají a Patron je prý ani dodávat nebude, aby si maminky kupovali adaptéry i s jejich sedačkou Mimmo (a ne od konkurence). V letošní kolekci mají i nové barvy, takže si koupíme tu jejich sedačku. Včera jsem na ní koukala v obchodě a vypadá dobře, tak uvidíme.

andrusinka
autor
6. dub 2008

Ahojky tak FENIXE F4 už máme doma-teda u rodičů!!!!!!!!!!!!!!!Je to jen o patro níž tak ho chodíme houpat a kochat se jím.Je super nádhernej,máme z něho velkou radost barva je 570C - tyrkysová se šedou!To vybral nastávající tatínek 😀 😝 😅 a já souhlasila.